Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α και κάτι άλλο...σε 3 σχολεία που κοίταξα έκθεση πάνω απο 16.5 δεν είδα...όπως και μαθηματικά κατεύθυνσης...πως γίνεται τώρα όλοι εδώ μέσα να έχουνε γράψει τέλεια δεν ξέρω....

Μαλλον οσοι εχουν γραψει τελεια γραφουν τωρα εδω μεσα.. πχ εγω που τα πηγα χαλια δεν εγραψα τιποτα οπως και πολλοι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η θεωρητική είναι θεωρητική ρε liv....είναι πως θα το διατυπώσει το μυαλουδάκι σου εκείνη τη στιγμή...ενώ στα θετικοτεχνολογικά υπάρχει μια στανταρ λύση...

 

Ναι αλλα πολυ σπανιο να παει σε τριτο βαθμολογητη. Τωρα μια μια/μιση μοναδα διαφορα συμβαίνει. Ένας πιο απαιτητικος 0.1 να κοβει απο εδω και απο εκει

να η διαφορα.;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.(ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ,ΞΕΡΕΙΣ )Λοιπον εκθεση15,2/μαθ γενικης 19,6/μαθ κατ 11,5/ΦΥΣΙΚΗ(το οφειλω σε σενα)11,3/αοδε 20/προγραμματισμις 17,8/αοθ 18,4

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος.(ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ,ΞΕΡΕΙΣ )Λοιπον εκθεση15,2/μαθ γενικης 19,6/μαθ κατ 11,5/ΦΥΣΙΚΗ(το οφειλω σε σενα)11,3/αοδε 20/προγραμματισμις 17,8/αοθ 18,4

ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ?

 

σου ειπα δεν το προσεξες.

 

Συμπαθητικα πηγες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα πήγα τέλεια!!!

Έκθεση: 16,2

Χημεία: 19,5

Φυσική: 19,6

Βιολογία Κατεύθυνσης: 18,3

Βιολογία Γενικής: 19,9

 

Βγάζω 18800!!! Συγχαρητήρια σε όλους!:D

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα πήγα τέλεια!!!

Έκθεση: 16,2

Χημεία: 19,5

Φυσική: 19,6

Βιολογία Κατεύθυνσης: 18,3

Βιολογία Γενικής: 19,9

 

Βγάζω 18800!!! Συγχαρητήρια σε όλους!:D

 

....και ξέχασα τα Μαθηματικά:D:D:D

 

17!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έβγαλα τα μόριά μου!!!!!!!!!

Είναι πραγματικά τέλεια!!!!!!!!!!!

Λοιπόν 2ο, 4ο πεδίο: 19136

3ο πεδίο: 19415

5ο πεδίο: 19409

Αναλυτικά οι βαθμοί: Μαθηματικά Κατ.:17. Φυσική Κατ: 20. Χημεία Κατ: 19,9. Βιολογία Κατ:19,7. Μαθηματικά Γεν: 20. ΑΟΘ: 19,5. Έκθεση: 17,7!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΟΥΣ! ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Για την έκθεση μην νομίζετε ότι πας και γραφεις έτσι άνετα και μερικοί διαφωνείτε για τους βαθμούς.

 

Στο νομό μου πέρσι το 80% είχε μέχρι 12....σε πολλά μαθήματα ( αχ η Καρδίτσα στο βαθμολογικό :p)

 

συγαρητήρια σε αυτούς που τα καταφέραν.Οι άλλοι μη σκάτε.Κάντε ένα καλό μηχανογραφικό.Πάτε στην σχολή που περνάτε και δείτε πως είναι.Τώρα έχουμε καλοκαίρι και όλοι αξίζουν διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσω την βιολογία στα υπολοιπα είδα ότι περίμενα.

 

Έκθεση: 16,9

Στατιστική: 20

Μαθηματικά: 18,2

Βιολογία: 18

Φυσική: 19,9

Χημεία: 19

 

Β.Π. 19

3ο πεδίο 18969

4ο πεδίο 19024

 

Ας έχει πίανω Ιατρική. Καλή Επιτυχία σε όλους

Link to comment
Share on other sites

AODE:18

MK:1.9

AEP:9.1

FK:4.7

AO8: 16.9

MG: 13.5

EKTH: 15

 

Ετσι ρε φιλε...ετσι...μαζι σου και εγω καπου τοσο εγραψα...και ασε τους αλλους που βγαλανε 18000+ να πανε στις νομικες τους και στα Πολυτεχνεια τους!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ρε φιλε...ετσι...μαζι σου και εγω καπου τοσο εγραψα...και ασε τους αλλους που βγαλανε 18000+ να πανε στις νομικες τους και στα Πολυτεχνεια τους!

egw mia xara eimai pernaw sigoura emporias k diafimisis kriti k pernw metagrafi gia athina p exei 15.400... k n skefteite pragmatika mexri to pasxa dn eixera p pan ta 4...apo t pasxa k meta diabaza arketa

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ετσι ειναι εμεις στην ''επαρχια''γραψαμε ολοι στην ταξη μας 17.9 εκθεση...αντιγραφαμε μεταξυ μας..οπως τα λες ειναι..εμεις οι επαρχιωτες...να'σαι καλα..λιγοτερη κακια ομως ή και ζηλεια μαλλον,δε ξερω δε θα εβλαπτε.καναμε ολοι την προσαπθεια μας κ το αξιζαμε ανεξαρτητως αποτελεσματος.κ απλα μοιραζομαστε ολοι τη χαρα μας εδω μεσα γτ δεν ειναι λιγο αυτο που περασαμε.αλλα τι να σου πω κ σενα...:cool:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχετε να προτεινετε καμια ''καλη'' σχολη για θεσσ.νικη γυρω στα 14.000 μορια???

για τον αδερφο μου....

se poio pedio??? sto 5o pedio polu kalh einai emporias k diafimisis einai sti no1 thesi apo apopsi aporofisis ap tn agora (etsi diabasa se mia efimerida)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Εάν κάποιος έδωσε πανελλήνιες το 2006 στο 4ο πεδίο μόνο (δεν είχε πάρει μάθημα επιλογής το ΑΟΘ) μπορεί άλλη χρονιά (πχ του χρόνου) να δώσει για 5ο πεδίο δίνοντας μόνο ΑΟΘ και κρατώντας τα υπόλοιπα 6 που είχε δώσει το 2006;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Εάν κάποιος έδωσε πανελλήνιες το 2006 στο 4ο πεδίο μόνο (δεν είχε πάρει μάθημα επιλογής το ΑΟΘ) μπορεί άλλη χρονιά (πχ του χρόνου) να δώσει για 5ο πεδίο δίνοντας μόνο ΑΟΘ και κρατώντας τα υπόλοιπα 6 που είχε δώσει το 2006;

 

nai to exei kanei enas filos m ginetai...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Εάν κάποιος έδωσε πανελλήνιες το 2006 στο 4ο πεδίο μόνο (δεν είχε πάρει μάθημα επιλογής το ΑΟΘ) μπορεί άλλη χρονιά (πχ του χρόνου) να δώσει για 5ο πεδίο δίνοντας μόνο ΑΟΘ και κρατώντας τα υπόλοιπα 6 που είχε δώσει το 2006;

 

Να επιλέξεις ΑΟΘ για να ''ανοίξεις'' το 5ο πεδίο γίνεται αλλά θα πρέπει να ξαναδώσεις τα 6 μαθήματα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας που τα γράψατε οι περισσότεροι άντε να γράψω και γω τους βαθμούς μου

 

Έκθεση 16.3

Μαθηματικά κατεύθυνσης 13.3

Μαθηματικά γενικής 19.4

Φυσική 19

ΑΟΔΕ 20

Προγραμματισμό 17.8

 

Έβγαλα 17527 μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο.Έχω λέτε ελπίδες για αεροναυπηγούς στη πάτρα?Η περσινή βάση είναι 17946:(

Link to comment
Share on other sites

Μιας που τα γράψατε οι περισσότεροι άντε να γράψω και γω τους βαθμούς μου

 

Έκθεση 16.3

Μαθηματικά κατεύθυνσης 13.3

Μαθηματικά γενικής 19.4

Φυσική 19

ΑΟΔΕ 20

Προγραμματισμό 17.8

 

Έβγαλα 17527 μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο.Έχω λέτε ελπίδες για αεροναυπηγούς στη πάτρα?Η περσινή βάση είναι 17946:(

Ευχαριστουμε...:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...