Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυριο καλέ παιδια το ακουσα στις μεσημεριανες ειδησεις στην ετ . Τα βασανα μας τελειωνουν!(ή αρχιζουν);EXITO A TODOS!:worry::worry::worry:

 

Αφού το είπαν στις ειδήσεις της ΕΤ-1, είναι σίγουρο, αφού είναι κρατικό κανάλι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο ραδιόφωνο είπανε ότι δε θα βγούνε αύριο....να μας σπάσουνε τα νεύρα περισσότερο θέλουνε;:mad: εμείς έτσι και αλλιώς πρέπει να πάμε αύριο για να πάρουμε τους βαθμούς στα ενδοσχολικά οπότε θα πάω αναγκαστικά...

 

 

Μάλλον!:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλα σχολεια αναρτηθηκαν ηδη..

 

Ορίστε?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:cry::cry::cry::cry:

 

 

Και ομως.. Αν και στο δικο μου δε ξερω ακομη (δε νομιζω βεβαια :P), αλλά θα περασω καμια βολτα σε λιγο να δω.

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχουν διορθωθει ολα τα γραπτα απο καιρο, τι στο καλο περιμενουν;

Εμας μας ειπαν οτι μπορει να τα παρουν την τριτη αλλα θα περιμενουμε μεχρι να τα περασουν και στουσ η/υ κανα δυο μερες..

trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Και ομως.. Αν και στο δικο μου δε ξερω ακομη (δε νομιζω βεβαια :P), αλλά θα περασω καμια βολτα σε λιγο να δω.

 

 

Στο δικό μου και να έχουν βγει, δεν πρόκειται να πάω σήμερα! Θέλω να έχω αγωνία μέχρι αύριο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχουν διορθωθει ολα τα γραπτα απο καιρο, τι στο καλο περιμενουν;

Εμας μας ειπαν οτι μπορει να τα παρουν την τριτη αλλα θα περιμενουμε μεχρι να τα περασουν και στουσ η/υ κανα δυο μερες..

 

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι!!!:O:O:O

Οι άνθρωποι είναι.......έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι!!!:O:O:O

Οι άνθρωποι είναι.......έλεος!

 

Καλα βλεπω αυριο τιτλους: ''εξαγριωμενοι μαθητες επιτεθηκαν στους καθηγητες τους που αρνηθηκαν να δωσουν τα αποτελεσματα πριν τηρηθουν ολες οι διαδικασιες":mad:

trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τον διευθυντή μου σήμερα και μου είπε πως για να αναρτηθούν αύριο πρέπει να τους στείλουν ,τους βαθμούς σήμερα το βράδυ και οτι χρειάζονται κανα δυο ώρες για να τα τοιχοκολλίσουν.
Link to comment
Share on other sites

Καλα βλεπω αυριο τιτλους: ''εξαγριωμενοι μαθητες επιτεθηκαν στους καθηγητες τους που αρνηθηκαν να δωσουν τα αποτελεσματα πριν τηρηθουν ολες οι διαδικασιες":mad:

 

Μα, πες μου τώρα, ξύλο δε θέλουν??? Μας έχουν σπάσει τα νεύρα! Εδώ και πόσο καιρό έχει τελειώσει όλη η διόρθωση και είχαν πόσο καιρό να τα ετοιμάσουν!!!!!!! Τόσο δύσκολο είναι πια????? Τι τους φταίμε και μας βασανίζουν? Και να ήταν μόνο αυτοί!? Έχουμε και τα Μ.Μ.Ε., στα οποία

όλοι λένε και μια διαφορετική ημερομηνία!!! Είναι γουρούνια όλοι τους!:pig::pig::pig:

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τον διευθυντή μου σήμερα και μου είπε πως για να αναρτηθούν αύριο πρέπει να τους στήλουν τους βαθμούς σήμερα το βράδυ και οτι χρειάζονται κανα δυο ώρες για να τα τοιχοκολλήσουν.

 

2 ώρες κιόλας????

Link to comment
Share on other sites

Μα, πες μου τώρα, ξύλο δε θέλουν??? Μας έχουν σπάσει τα νεύρα! Εδώ και πόσο καιρό έχει τελειώσει όλη η διόρθωση και είχαν πόσο καιρό να τα ετοιμάσουν!!!!!!! Τόσο δύσκολο είναι πια????? Τι τους φταίμε και μας βασανίζουν? Και να ήταν μόνο αυτοί!? Έχουμε και τα Μ.Μ.Ε., στα οποία

όλοι λένε και μια διαφορετική ημερομηνία!!! Είναι γουρούνια όλοι τους!:pig::pig::pig:

 

Παντως πιστευω αυριο αν τα παρουν θα τα πουν οι καθηγητες εστω και προφορικα, αν δεν εχουν προλαβει να τα τοιχοκολλησουν.:cool:

trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τον διευθυντή μου σήμερα και μου είπε πως για να αναρτηθούν αύριο πρέπει να τους στείλουν ,τους βαθμούς σήμερα το βράδυ και οτι χρειάζονται κανα δυο ώρες για να τα τοιχοκολλίσουν.

 

Σαν ποντιακό ανέκδοτο ακούγεται. Ειλικρινά παίζουν με τον πόνο μας. Και καλά οργανωμένες οι φετινές πανελλήνιες. 'Ο,τι έκαναν και περσι και πρόπερσι. Αν κάνουν 2 ώρες να τα κολλήσουν θα κάνουν προφανώς και 2 ώρες να λάβουν το φαξ και άλλες δύο ώρες για να τα εκτυπώσουν και τρέχα γύρευε. Βράδυ θα τα μάθουμε οχι 11 η ώρα αύριο όπως λένε.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Καλα βλεπω αυριο τιτλους: ''εξαγριωμενοι μαθητες επιτεθηκαν στους καθηγητες τους που αρνηθηκαν να δωσουν τα αποτελεσματα πριν τηρηθουν ολες οι διαδικασιες":mad:

 

Ρε!!!

Ηρεμήστε λίγο...πιείτε κανένα παγωμένο τσάι, κανα φραπόγαλο στην παραλία :shifty: και αφήστε τους χουλιγκανισμούς. :lol:

Πάει πέρασε, είτε τα μάθετε σήμερα είτε σε μια βδομάδα, τα αποτελέσματα ίδια θα είναι :lol:

 

Και για να μην μου την πει κανείς, όταν βγήκαν τα αποτελέσματα, εγώ ήμουν στη Σύρο και έπινα πρωινό καφέ (αν θέλει κανείς φωτό...)

Ίντερνετ δεν υπήρχε ούτε σταθερό τηλέφωνο. Τα κινητά μόλις που έπιαναν.

Τελείωσα τον καφέ, πήρα το κινητό και τηλεφώνησα στο αυτόματο σύστημα (δεν ξέρω αν θα το χουν και φέτος). Χτύπησα τον κωδικό μου και τέρμα! αυτό ήταν!

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Σαν ποντιακό ανέκδοτο ακούγεται. Ειλικρινά παίζουν με τον πόνο μας. Και καλά οργανωμένες οι φετινές πανελλήνιες. 'Ο,τι έκαναν και περσι και πρόπερσι. Αν κάνουν 2 ώρες να τα κολλήσουν θα κάνουν προφανώς και 2 ώρες να λάβουν το φαξ και άλλες δύο ώρες για να τα εκτυπώσουν και τρέχα γύρευε. Βράδυ θα τα μάθουμε οχι 11 η ώρα αύριο όπως λένε.

 

κανενας απο τεε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε!!!

Ηρεμήστε λίγο...πιείτε κανένα παγωμένο τσάι, κανα φραπόγαλο στην παραλία :shifty: και αφήστε τους χουλιγκανισμούς. :lol:

Πάει πέρασε, είτε τα μάθετε σήμερα είτε σε μια βδομάδα, τα αποτελέσματα ίδια θα είναι :lol:

 

Και για να μην μου την πει κανείς, όταν βγήκαν τα αποτελέσματα, εγώ ήμουν στη Σύρο και έπινα πρωινό καφέ (αν θέλει κανείς φωτό...)

Ίντερνετ δεν υπήρχε ούτε σταθερό τηλέφωνο. Τα κινητά μόλις που έπιαναν.

Τελείωσα τον καφέ, πήρα το κινητό και τηλεφώνησα στο αυτόματο σύστημα (δεν ξέρω αν θα το χουν και φέτος). Χτύπησα τον κωδικό μου και τέρμα! αυτό ήταν!

 

Xereis einai kai i agwnia.. eidika gia kapoion p exei grapsei konta sto 12-14 ... kai gia olous fisika...

Link to comment
Share on other sites

Ρε!!!

Ηρεμήστε λίγο...πιείτε κανένα παγωμένο τσάι, κανα φραπόγαλο στην παραλία :shifty: και αφήστε τους χουλιγκανισμούς. :lol:

Πάει πέρασε, είτε τα μάθετε σήμερα είτε σε μια βδομάδα, τα αποτελέσματα ίδια θα είναι :lol:

 

Και για να μην μου την πει κανείς, όταν βγήκαν τα αποτελέσματα, εγώ ήμουν στη Σύρο και έπινα πρωινό καφέ (αν θέλει κανείς φωτό...)

Ίντερνετ δεν υπήρχε ούτε σταθερό τηλέφωνο. Τα κινητά μόλις που έπιαναν.

Τελείωσα τον καφέ, πήρα το κινητό και τηλεφώνησα στο αυτόματο σύστημα (δεν ξέρω αν θα το χουν και φέτος). Χτύπησα τον κωδικό μου και τέρμα! αυτό ήταν!

 

+1. Μη τρελένεστε! Το άγχος δεν οφελεί σε τίποτα!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Είναι απλό:

Έχεις άγχος και νευράκια? όσο πιο μακριά απτον υπολογιστή και την τηλεόραση είσαι τόσο καλύτερα

 

πάρε το ποδήλατο (λέμε τώρα) και γύρνα

πάνε γυμναστήριο :D

θα κάνεις και καλό στον εαυτό σου

 

 

εγώ πάντως έτσι ξεσπούσα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Xereis einai kai i agwnia.. eidika gia kapoion p exei grapsei konta sto 12-14 ... kai gia olous fisika...

 

Εγώ πάντως πίστευα ότι το άγχος έπιανε πάντοτε όσους ήξεραν-νόμιζαν ότι έγραψαν πολύ καλά στις εξετάσεις.

Απότι θυμάμαι οι υπόλοιποι ήταν τραλαλα όλη την ώρα :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πίστευα ότι το άγχος έπιανε πάντοτε όσους ήξεραν-νόμιζαν ότι έγραψαν πολύ καλά στις εξετάσεις.

Απότι θυμάμαι οι υπόλοιποι ήταν τραλαλα όλη την ώρα :lol:

 

mn t les.. g mena to megalitero agxos t exoun autoi p einai girw sto 10-12.. dld paizetai an 8a kopoun i 8a perasoun...

Link to comment
Share on other sites

σΤΟ Ιδιωτικο της Καλαματας βγηκαν τα αποτελεσματα σημερα στις 13:00:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ααααααα μη με κάνετε να πάω στο σχολείο μου τώρα, έχω και ολόκληρη ανηφόρα να ανεβώ...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...