Jump to content

MTV Hellas


iasonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

28 και σημερα μενουν για να αρχισει να εκπεμπει το Mtv greece.Απο 1 σεπτεμβριου αρχιζει η εκπομπη:D.

 

Όντως... http://www.mtv-greece.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στη Θεσσαλονικη και στην υπολοιπη Ελλαδα θα αρχισει η αναμεταδοση τον Σεπτεμβρη ή ........καλα Χριστουγεννα???? Ξερουμε κατι??
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μήπως ξέρουμε τίποτα για παρουσιαστές, εκπομπές;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Στη συχνότητα του smart θα παίξει?
Ναι,απο την συχνοτητα UHF 59.Αν δεις στο smart πανω δεξια στην οθονη υπαρχει μια ενδειξη για το ποσες μερες απομενουν για να αρχισει το Mtv.
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονικη και στην υπολοιπη Ελλαδα θα αρχισει η αναμεταδοση τον Σεπτεμβρη ή ........καλα Χριστουγεννα???? Ξερουμε κατι??

Καλό 2009.

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε ομως ρε γ@μωτο να εκπεμπει ψηφιακα για να κανει την αρχη και σιγα-σιγα να γινουν και τα υπολοιπα ψηφιακα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι,απο την συχνοτητα UHF 59.
UHF 51 & 59

 

Επίσης μήπως ξέρουμε τίποτα για παρουσιαστές, εκπομπές;
Το MTV Search συνεχίζεται...

 

More info: http://toubanos.com/?s=mtv+greece

Link to comment
Share on other sites

αχμ...αυτοι δεν επρεπε ηδη να εκπεμπουν βαση του αρχικου ντορου που ειχαν δημιουργησει?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε δει στην οθόνη του Smart Tv δεξιά, εχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση για να γινει το κανάλι Mtv. 20 μέρες ακομ. 1η Σεπτεμβριου είναι η επίσημη έναρξή του... Αντε να δουμε.....
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όλα έτοιμα...(?)

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου στις 00.00.01 το ελληνικό MTV θα εκπέμπει non stop music video clips, ελεύθερα στην Αττική. Το MTV θα παρουσιαστεί στο ελληνικό κοινό με τη συμμετοχή και το καλωσόρισμα από διάσημους ξένους και Έλληνες καλλιτέχνες. Η πιο σημαντική στιγμή όμως στην ιστορία του ελληνικού MTV θα γραφτεί με την προβολή του πρώτου video, του Live Show των Red Hot Chili Peppers το οποίο γυρίστηκε αποκλειστικά για το MTV Ιταλίας, στα studios του καναλιού. Και η ιστορία του ελληνικού MTV θα συνεχίσει να γράφεται με την πρώτη, αποκλειστική τηλεοπτική μετάδοση, καινούριου video clip καταξιωμένου ξένου συγκροτήματος.

 

απο email

Το νέο μουσικό blog είναι εδώ!Αφιερώματα,επιλεγμένα mp3s...

 

"It's better to burn out than fade away"

N. Young

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στο Yupi.gr ότι θα φέρουν και τους REM για συναυλία, δεν ξέρω κατά πόσον ισχύει...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όλα έτοιμα...(?)

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου στις 00.00.01 το ελληνικό MTV θα εκπέμπει non stop music video clips, ελεύθερα στην Αττική. Το MTV θα παρουσιαστεί στο ελληνικό κοινό με τη συμμετοχή και το καλωσόρισμα από διάσημους ξένους και Έλληνες καλλιτέχνες. Η πιο σημαντική στιγμή όμως στην ιστορία του ελληνικού MTV θα γραφτεί με την προβολή του πρώτου video, του Live Show των Red Hot Chili Peppers το οποίο γυρίστηκε αποκλειστικά για το MTV Ιταλίας, στα studios του καναλιού. Και η ιστορία του ελληνικού MTV θα συνεχίσει να γράφεται με την πρώτη, αποκλειστική τηλεοπτική μετάδοση, καινούριου video clip καταξιωμένου ξένου συγκροτήματος.

 

απο email

 

Ευτυχως θα δουμε και κανενα αλλο μουσικο καναλι γιατι δεν λεει να βλεπουμε συνεχεια MAD.:(

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως θα δουμε και κανενα αλλο μουσικο καναλι γιατι δεν λεει να βλεπουμε συνεχεια MAD.:(

 

Γιατί δε λέει;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όλα έτοιμα...(?)

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου στις 00.00.01 το ελληνικό MTV θα εκπέμπει non stop music video clips, ελεύθερα στην Αττική. Το MTV θα παρουσιαστεί στο ελληνικό κοινό με τη συμμετοχή και το καλωσόρισμα από διάσημους ξένους και Έλληνες καλλιτέχνες. Η πιο σημαντική στιγμή όμως στην ιστορία του ελληνικού MTV θα γραφτεί με την προβολή του πρώτου video, του Live Show των Red Hot Chili Peppers το οποίο γυρίστηκε αποκλειστικά για το MTV Ιταλίας, στα studios του καναλιού. Και η ιστορία του ελληνικού MTV θα συνεχίσει να γράφεται με την πρώτη, αποκλειστική τηλεοπτική μετάδοση, καινούριου video clip καταξιωμένου ξένου συγκροτήματος.

 

απο email

 

Χμ άραγε ποιο συγκρότημα να είναι?

Ελπίζω σε πρωτοκλασσάτο όνομα..

 

Εδώ που τα λέμε οι Metallica ετοιμάζουν video clips για το νέο cd τους... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια τα ιδια και τα ιδια.Να δουμε και κατι αλλο!:)Πιο...ευρωπαικο!!:lol:

 

Καλά... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα παίζουν μόνο ξένα video? Γιατί αν ναι, σίγουρα θα το προτιμώ από MAD.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα παίζουν μόνο ξένα video? Γιατί αν ναι, σίγουρα θα το προτιμώ από MAD.

 

Το ίδιο και εγώ:).Δεν μου αρέσουν και πολύ τα ξενιά τραγούδια.Ελληνικά τραγούδια For Ever!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα παίζουν μόνο ξένα video? Γιατί αν ναι, σίγουρα θα το προτιμώ από MAD.

 

Το ίδιο και εγώ:).Δεν μου αρέσουν και πολύ τα ξενιά τραγούδια.Ελληνικά τραγούδια For Ever!!:D:D

 

:blink::wacko: καποιος απο τους τρεις μας εκπεμπει σε λαθος συχνοτητα η μου φαινεται?:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα στη zougla οτι "Η πιο σημαντική στιγμή όμως στην ιστορία του ελληνικού MTV θα γραφτεί με την προβολή του πρώτου video, του Live Show των Red Hot Chili Peppers το οποίο γυρίστηκε αποκλειστικά για το MTV Ιταλίας, στα studios του καναλιού. Και η ιστορία του ελληνικού MTV θα συνεχίσει να γράφεται με την πρώτη, αποκλειστική τηλεοπτική μετάδοση, καινούριου video clip καταξιωμένου ξένου συγκροτήματος.''
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

^ Παρερμηνεύθηκε αυτό που είπα πριν από τον johnthegreek, εγώ τα συνεχή διαλείμματα από Κέλλυ Κελεκίδου, Γιάννη Πλούταρχο, Νίνο κλπ ανάμεσα στα ξένα videoclip είναι που θέλω να αποφύγω. Αν *δεν* παίζει ελληνικά μπορώ να το έχω ανοιχτό όλη μέρα να παίζει στο background.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

^ Παρερμηνεύθηκε αυτό που είπα πριν από τον johnthegreek, εγώ τα συνεχή διαλείμματα από Κέλλυ Κελεκίδου, Γιάννη Πλούταρχο, Νίνο κλπ ανάμεσα στα ξένα videoclip είναι που θέλω να αποφύγω. Αν *δεν* παίζει ελληνικά μπορώ να το έχω ανοιχτό όλη μέρα να παίζει στο background.

Mα τι περιμένεις;;

Ένα χάλι σαν το MAD θα γίνει και αυτό μετά από λίγο καιρό, όταν δει ότι στην Ελλάδα δεν πολυθέλουνε ξένα τραγούδια.

 

Βέρτης-> Metallica-> Βανδή -> PJ Harvey -> Κελεκίδου -> Madonna το κόβω να πηγαίνει. :down:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...