Jump to content

Τηλεφωνία και internet εναλλακτικών: Ποιόν πάροχο;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H Cosmoline έχει ένα πρόγραμμα (το Value) στο οποίο γράφεσαι μόνο αν πληρώνεις με πιστωτική και έχει απίστευτα χαμηλές χρεώσεις για αστικές κλήσεις, χρεώνει τις υπεραστικές ως αστικές και τα Σάββατα και έχει τη χαμηλότερη χρέωση για κινητό Ευρώπης. (http://www.cosmoline.gr/Pricelist/Residential.pdf)

Υστερεί λίγο σε υπεραστικές τις καθημερινές και υστερεί αρκετά σε διεθνή σταθερά.

Ο συνδιασμός αυτού του προγράμματος με Q θα ήταν τέλειος.

 

Ναι αλλα πιστωτικη δεν παιζει. Κατεληξα σε αλτεκ και κιου. Μαλλον για αλτεκ παω λογω του οτι 8-8 και σ/κ εχει τα υπεραστικα-αστικα αλλα και της προσφορας με τα γκουντις που εχεις 3 ωρες αστικα για 8 μηνες (αυριο θα μαθω λεπτομερειες), καθως επισης και την real time ενημερωση του λογαριασμου. Το μονο αρνητικο ειναι οτι εχει ελαχιστη χρεωση 1 λεπτο στα κινητα.

 

Οσο για τις διεθνεις κλησεις θα της προτινω την ταλκ ταλκ 0,055 για σταθερο και 0,275 με ΦΠΑ για κινητο ειναι πολυ καλες τιμες, αν υπολογισει κανεις και την καρτοσταθερη. Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο μπορουν να συνδιαστουν αυτα τα 2 μιας και η καρτοσταθερη της talk talk χρησιμοποιει το 1733 που εχει και σαν προθεμα η αλτεκ :wacko: Οποιος γνωριζει τα φωτα του παρακαλω :worry:

Link to comment
Share on other sites

Η lannet τι λεει? Εχει καλες προσφορες, δωρεαν 30 λεπτα αστικες καθε μηνα καθως και δωρεαν αστικα-υπεραστικα τις Κυριακες μεχρι τελος του χρονου. Επισης τα υπεραστικα-αστικα το σ/κ και καλυτερες χρεωσεις το σ/κ.

 

Δυστυχώς δεν είναι και πολύ σίγουρο αυτό με τα δωρεαν αστικα-υπεραστικα τις Κυριακες... :mad:

Ενεργοποίησα σε μια γραμμή αυτόματη προεπιλογή Lannet πρόσφατα, ενώ είχα την σύνδεση από παλιά.Τηλεφώνησα στην Lannet και ρώτησα αν ισχύει για εμένα αυτή η προσφορά και μου είπαν ότι ισχύει μόνο αυτή με τα 30 λεπτα δωρεαν αστικες κλήσεις καθε μηνα! :wacko: :X

Διακρίσεις... :down: :shoot:

Απ' ότι φαίνεται κυνηγάνε νέους πελάτες. :mad:

Link to comment
Share on other sites

 

Οσο για τις διεθνεις κλησεις θα της προτινω την ταλκ ταλκ 0,055 για σταθερο και 0,275 με ΦΠΑ για κινητο ειναι πολυ καλες τιμες, αν υπολογισει κανεις και την καρτοσταθερη. Δεν ξερω βεβαια κατα ποσο μπορουν να συνδιαστουν αυτα τα 2 μιας και η καρτοσταθερη της talk talk χρησιμοποιει το 1733 που εχει και σαν προθεμα η αλτεκ :wacko: Οποιος γνωριζει τα φωτα του παρακαλω :worry:

Όχι δεν γίνεται να έχεις ταυτόχρονα σύνδεση altec και καρτοσταθερή ..... :D

Αν Βάλεις μάλιστα σύνδεση θα χάσεις το υπόλοιπο της καρτοσταθερής .

Ηθελα και εγώ να βάλω την προσφορά από το Goodys Αλλά έχω 57 ευρώ υπόλοιπο από καρτοσταθερή και δεν προλαβένω να τα τελιώσω μέχρι 30/09 μια και πρέπει να τελιώσω και κάμποσες ΧΡΟΝΟΚΑΡΤΕΣ που λήγουν 30/09 :) ....(Είχα πάρει από το Carrefur 10 κάρτες Talk-tlak των 9 ευρώ μέ δώρο 10 κάρτες των 3 ....καταπληκτική προσφορά :w00t: )

Αλλά μπορείς να χρησιμοποιείς κανονικά τις κάρτες της ALTEC -μόνο που δεν συμφέρουν για αστικά .... ( μόνο με καρτοσταθερή συμφέρει) καλώντας το 8071733 . Και να κάνω και μια διόρθωση ... Λόγω του ότι δίνεις 5 ευρώ και αγοράζεις 5,5 ... Η κλήση για σταθερό Ευρώπης έρχεται τελικά 0,05 (μαζί με το ΦΠΑ ) και η κλήση προς Κινητό Ευρώπης 0,25 ( μαζί με ΦΠΑ ή 0,21 χωρίς )

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν γίνεται να έχεις ταυτόχρονα σύνδεση altec και καρτοσταθερή ..... :D

Αν Βάλεις μάλιστα σύνδεση θα χάσεις το υπόλοιπο της καρτοσταθερής .

Ηθελα και εγώ να βάλω την προσφορά από το Goodys Αλλά έχω 57 ευρώ υπόλοιπο από καρτοσταθερή και δεν προλαβένω να τα τελιώσω μέχρι 30/09 μια και πρέπει να τελιώσω και κάμποσες ΧΡΟΝΟΚΑΡΤΕΣ που λήγουν 30/09 :) ....(Είχα πάρει από το Carrefur 10 κάρτες Talk-tlak των 9 ευρώ μέ δώρο 10 κάρτες των 3 ....καταπληκτική προσφορά :w00t: )

Αλλά μπορείς να χρησιμοποιείς κανονικά τις κάρτες της ALTEC -μόνο που δεν συμφέρουν για αστικά .... ( μόνο με καρτοσταθερή συμφέρει) καλώντας το 8071733 . Και να κάνω και μια διόρθωση ... Λόγω του ότι δίνεις 5 ευρώ και αγοράζεις 5,5 ... Η κλήση για σταθερό Ευρώπης έρχεται τελικά 0,05 (μαζί με το ΦΠΑ ) και η κλήση προς Κινητό Ευρώπης 0,25 ( μαζί με ΦΠΑ ή 0,21 χωρίς )

 

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, μου το επιβαιβεωσαν και απο την Αλτεκ, λιγο ηλιθιο ειναι αλλα τι να κανεις... :confused:

 

Q ή Αλτεκ χωρις τη καρτοσταθερη? :wacko: Μιλαει και αρκετα τις καθημερινες μετα τις 8 σε υπεραστικα οποτε μαλλον Αλτεκ αλλα γμτ η καρτοσταθερη λεει πολυ :p

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στην Τελλάς και γράφτηκα στην Άλτεκ. Ως εδώ όλα καλά. Έκανα όμως την μ@λ@κία και ζήτησα και προεπιλογή από την Άλτεκ, οπότε σήμερα με πήρε η Τελλάς και μου είπε καλά μ@λ@κας είσαι; (αυτό εννοούσε) Σου προσφέρουμε 3 ώρες αστικά δωρεάν και εσύ πας και φεύγεις;

 

Αναρωτήθηκα για λίγο, πήρα την Άλτεκ και ρώτησα: Ρε παλικάρια εσείς τι μου προσφέρετε με την προεπιλογή; Και άκουσα το εκπληκτικό: Δεν χρειάζεται να πληκτρολογείτε το 1733 πριν από κάθε σας κλήση. :wacko: Τίποτα άλλο.

 

Α μόνο για αυτό λέω; :blink: Αν είναι έτσι ξαναφεύγω από προεπιλογή Άλτεκ και πάω Τελλάς για να έχω τις δωρεάν αστικές μου και όποτε θέλω να κάνω μεγάλης διάρκειας τηλεφωνήματα (ας όψονται οι γυναίκες στο σπίτι :O ) θα παίρνω Άλτεκ με 1733 για το flat 0,10€. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στην Τελλάς και γράφτηκα στην Άλτεκ. Ως εδώ όλα καλά. Έκανα όμως την μ@λ@κία και ζήτησα και προεπιλογή από την Άλτεκ, οπότε σήμερα με πήρε η Τελλάς και μου είπε καλά μ@λ@κας είσαι; (αυτό εννοούσε) Σου προσφέρουμε 3 ώρες αστικά δωρεάν και εσύ πας και φεύγεις;

 

Αναρωτήθηκα για λίγο, πήρα την Άλτεκ και ρώτησα: Ρε παλικάρια εσείς τι μου προσφέρετε με την προεπιλογή; Και άκουσα το εκπληκτικό: Δεν χρειάζεται να πληκτρολογείτε το 1733 πριν από κάθε σας κλήση. :wacko: Τίποτα άλλο.

 

Α μόνο για αυτό λέω; :blink: Αν είναι έτσι ξαναφεύγω από προεπιλογή Άλτεκ και πάω Τελλάς για να έχω τις δωρεάν αστικές μου και όποτε θέλω να κάνω μεγάλης διάρκειας τηλεφωνήματα (ας όψονται οι γυναίκες στο σπίτι :O ) θα παίρνω Άλτεκ με 1733 για το flat 0,10€. :cool:

 

Ωχ Ωχ Ωχ! Προσεχε Μητσο μη τυχον βρεθεις προ εκπληξεων, το 0,10 φλατ ειναι αρκετα πονηρο καθως χρεωνει τα κινητα και τις διεθνεις κλησεις ανα λεπτο! :w00t: :w00t: Επισης το φλατ προγραμμα το δινουν μονο με προεπιλογη, ξερουν τι κανουν ;)

 

Btw νομιζω η Τελλας δινει 1 ωρα δωρεαν και οχι 3..

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Ωχ Ωχ! Προσεχε Μητσο μη τυχον βρεθεις προ εκπληξεων, το 0,10 φλατ ειναι αρκετα πονηρο καθως χρεωνει τα κινητα και τις διεθνεις κλησεις ανα λεπτο! :w00t: :w00t: Επισης το φλατ προγραμμα το δινουν μονο με προεπιλογη, ξερουν τι κανουν ;)

Το ρώτησα ρε συ και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται προεπιλογή για αυτό. Τώρα χρειάζεται, δεν χρειάζεται Ε.Θ.Ξ. (Ενας Θεός Ξέρει). Τι να πει κανείς...

 

Ένας από τους σημαντικότερους λόγους που πήγα στην Άλτεκ είναι το φοβερό site τους, η απλοποίηση της γραφειοκρατίας, οι ηλεκτρονικές αιτήσεις και η αμεσότητα. Εννοείται και το real time της ενημέρωσης του λογαριασμού. :cool:

 

Ναι Τζωρτζ το ξέρω για τα κινητά που η χρέωση είναι ανά λεπτό... :O Για τα διεθνή υπάρχει το Voipbuster ρε συ. :cool: :up:

 

EDIT: Το e-billing της ΑΛΤΕΚ είναι φοβερό και πραγματικά real-time. :up: Και μόνο για αυτό αξίζει κανείς να επιλέξει την συγκεκριμένη εταιρεία. Βλέπεις και ξέρεις τι πρέπει να πληρώσεις. Δεν ξέρω αν το έχει άλλη εταιρεία αυτό πάντως είναι καταπληκτικό.

 

Καλά ολόκληρος ΟΤΕ δεν μπορεί να κάνει online λογαριασμό; Τόσο δύσκολο είναι πια; :down:

Link to comment
Share on other sites

 

Q ή Αλτεκ χωρις τη καρτοσταθερη? :wacko: Μιλαει και αρκετα τις καθημερινες μετα τις 8 σε υπεραστικα οποτε μαλλον Αλτεκ αλλα γμτ η καρτοσταθερη λεει πολυ :p

Τώρα τι να πώ .... Εγώ έχω αρκετές και ανάλογα χρησιμοποιώ ,....

Βάλε altec χωρίς προεπιλογή και Q me προεπιλογή .

Οπότε χρησιμοποιείς την Altec νύχτες και Σάββατο υπεραστικά !

Πάντως η Καρτοσταθερή λέει πολύ και σε κινητά και για εξωτερικό......

για υπεραστικά όμως είναι καλύτερα με σύνδεση Altec.

Link to comment
Share on other sites

με πήρε η Τελλάς και μου είπε καλά μ@λ@κας είσαι; (αυτό εννοούσε) Σου προσφέρουμε 3 ώρες αστικά δωρεάν και εσύ πας και φεύγεις;

 

Η Tellas, αν ενεργοποιήσεις την προεπιλογή φορέα, σου δίνει δώρο μια ώρα αστικά τηλεφωνήματα ανά λογαριασμό, δηλαδή ανά δίμηνο :!: . Μιλάμε για 0,025*60= 1,5 ευρω ανά λογαριασμό ή 0,75 εωρώ ανά μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Η Τελλάς αν φύγεις (διακόψεις ΠΦ / διακόψεις γενικά) σου κάνει την 1 ώρα 3 για να κάτσεις...

 

Βέβαια αμφιβάλλω για το αν οι 3 είναι για πάντα ;) για το πρώτο δίμηνο θα είναι για να γλυκαθείς...

 

Και μένα όταν με πήραν τηλέφωνο...δεν με κράτησαν κοντά τους...

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Η Τελλάς αν φύγεις (διακόψεις ΠΦ / διακόψεις γενικά) σου κάνει την 1 ώρα 3 για να κάτσεις...

 

Βέβαια αμφιβάλλω για το αν οι 3 είναι για πάντα ;) για το πρώτο δίμηνο θα είναι για να γλυκαθείς...

 

Και μένα όταν με πήραν τηλέφωνο...δεν με κράτησαν κοντά τους...

Α μπράβο, είπα κι εγώ λάθος άκουσα; Γιατί ήξερα για 1 ώρα. Με 3 το συζητάμε πάντως. Εφόσον η Άλτεκ δεν μου προσφέρει κάτι με την προεπιλογή ίσως επιστρέψω στην Τελλάς για τα δωρεάν αστικά.

Link to comment
Share on other sites

Α μπράβο, είπα κι εγώ λάθος άκουσα; Γιατί ήξερα για 1 ώρα. Με 3 το συζητάμε πάντως. Εφόσον η Άλτεκ δεν μου προσφέρει κάτι με την προεπιλογή ίσως επιστρέψω στην Τελλάς για τα δωρεάν αστικά.

Nα σου πω Μήτσο, μπορείς να δοκιμάσεις να καλέσεις με 1733 έναν αριθμό Vivodi (πχ το 211 7503700 που είναι η εξυπηρέτησή της) για να μου πεις αν καλεί η Αltec τέτοια νούμερα;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nα σου πω Μήτσο, μπορείς να δοκιμάσεις να καλέσεις με 1733 έναν αριθμό Vivodi (πχ το 211 7503700 που είναι η εξυπηρέτησή της) για να μου πεις αν καλεί η Αltec τέτοια νούμερα;

Δε χρειάζεται το 1733 γιατί έχω πλέον προεπιλογή Αλτεκ. :D Ναι καλεί κανονικά στο νούμερο που μου έδωσες. :) Απλά βλέπω η χρέωση είναι διαφορετική... Δεν έπρεπε λογικά να τη χρεώσουν την κλήση με το flat 0,098€ αφού είμαι σε αυτό το πρόγραμμα; :confused: Λες να μην ισχύει το free minutes στα άλλα δίκτυα; Μάλλον...

http://img358.imageshack.us/img358/6766/altec24px.jpg

Για προσέξτε λίγο τις ώρες... 16:28 έγινε η κλήση, μπήκα αμέσως στο e-billing και ήδη είχε περαστεί στον λογαριασμό. Φαίνεται από την ώρα του ποστ μου. Αυτό θα πει real-time... :D :up:

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται το 1733 γιατί έχω πλέον προεπιλογή Αλτεκ. :D Ναι καλεί κανονικά στο νούμερο που μου έδωσες. :) Απλά βλέπω η χρέωση είναι διαφορετική... Δεν έπρεπε λογικά να τη χρεώσουν την κλήση με το flat 0,098€ αφού είμαι σε αυτό το πρόγραμμα; :confused: Λες να μην ισχύει το free minutes στα άλλα δίκτυα; Μάλλον...

http://img358.imageshack.us/img358/6766/altec24px.jpg

Για προσέξτε λίγο τις ώρες... 16:28 έγινε η κλήση, μπήκα αμέσως στο e-billing και ήδη είχε περαστεί στον λογαριασμό. Φαίνεται από την ώρα του ποστ μου. Αυτό θα πει real-time... :D :up:

Τέλεια!

Αφού καλεί και αριθμούς Vivodi θα κάνω προεπιλογή Altec στο χωριό (αλλιώς δε θα έκανα γιατί σύντομα θα έχω DSLphone στην Αθήνα και θα έπρεπε να βάζουν 1777 για να με καλέσουν).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα 211-212 που δεν ανήκουν στην αλτεκ δεν περιλαμβάνονται στην προσφορά για το 0,098. Χρεώνονται χωριστά κανονικά. Το λέει ο τιμοκατάλογος.
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα 211-212 που δεν ανήκουν στην αλτεκ δεν περιλαμβάνονται στην προσφορά για το 0,098. Χρεώνονται χωριστά κανονικά. Το λέει ο τιμοκατάλογος.

Ωστόσο ισχύει για αυτά η χρέωση ως αστικές κλήσεις τα βράδια και τα Σαββατοκύριακα ε;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα 211-212 που δεν ανήκουν στην αλτεκ δεν περιλαμβάνονται στην προσφορά για το 0,098. Χρεώνονται χωριστά κανονικά. Το λέει ο τιμοκατάλογος.

Πού το λέει; Ορίστε ο τιμοκατάλογος της Αλτεκ.

http://www.altectelecoms.gr/pop-prices-telephony.asp

 

EDIT: Το βρήκα τελικά. Το λέει εδώ κάτω-κάτω με μικρά γράμματα... Κλασικά...

 

Ωστόσο ισχύει για αυτά η χρέωση ως αστικές κλήσεις τα βράδια και τα Σαββατοκύριακα ε;

Στο πρόγραμμα Αλτεκ Σταθερή Διάρκεια δεν ισχύει σίγουρα. Στο κοινό γενικό πρόγραμμα δεν αναφέρει κάτι συγκεκριμένο και δεν κάνει κανένα διαχωρισμό μεταξύ αριθμών ΟΤΕ και άλλων παρόχων. Τώρα ποιος ξέρει άραγε...

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στην Τελλάς εδώ και πολύ καιρό με προεπιλογή αλλά κάτι δεν μου κόλλαγε και θέλησα να αλλάξω. Έτσι μετά από σχετικό ψάξιμο διάλεξα ALTEC. Πιο πολύ με εντυπωσίασε η υπέροχη ιστοσελίδα και το γεγονός ότι γράφτηκα ηλεκτρονικά χωρίς γραφειοκρατικές διαδικασίες. Επίσης πολύ σημαντικό για μένα ότι μπορώ να παρακολουθώ online σε real time τον λογαριασμό μου.

 

Επιπλέον ότι με 0,10€ μιλάς απεριόριστα σε αστικά και υπεραστικά. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή. Από ποιότητα πώς πάει; Δεν βλέπω κανείς να μιλάει για την ΑΛΤΕΚ. Δεν έχει πολλούς πελάτες εδώ μέσα;

 

Το μόνο κακό απότι είδα με την ΑΛΤΕΚ είναι η αποπληρωμή των λογαριασμών. Δεν μπορώ να πληρώσω μέσω web-banking και γίνεται μόνο μέσω τράπεζας (απέκλεισα την πιστωτική, δεν γουστάρω να την χρεώνω). Δεν ξέρω σε ποιες τράπεζες και με τι προμήθεια όμως...

 

Μάλλον θα την προτιμήσω και για ADSL 384 μιας και έχει πολύ δελεαστικές τιμές αλλά δεν γνωρίζω την ποιότητα του δικτύου της.

 

Έχω adsl 384 με την Altec στην Αθήνα (συγκεκριμένα στην Βούλα) και στην Ηγουμενίτσα. Και στις δύο περιοχές κατεβάζω πάντα με την μέγιστη ταχύτητα που δίνει η γραμμή μου. pings κ.λ.π. άριστα.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μinovg είναι μικρά γράμματα αυτά;

 

Αστικοί & Υπεραστικοί Προορισμοί

Αστικοί & Υπεραστικοί Προορισμοί ΟΤΕ & ALTEC TELECOMS

(χρέωση ανά κλήση ανεξάρτητα από τη διάρκεια τους) 0,098€

*Αστικοί προορισμοί άλλων παρόχων *** 0,024€/Λ

*Υπεραστικοί Προορισμοί άλλων παρόχων *** 0,045€/Λ

*Αστικές κλήσεις προς γεωγραφικούς αριθμούς πρόσβασης Internet 0,024€/Λ

*Υπεραστικές κλήσεις προς γεωγραφικούς αριθμούς πρόσβασης

Internet 0,045€/

 

Είναι το ίδιο στυλ με το 0,098 και είναι στον ίδιο πίνακα..

 

To θέμα αυτό έχει συζητηθεί και παλιότερα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73324&page=2&highlight=altec+%F7%F1%E5%FE%F3%E5%E9%F2

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται το 1733 γιατί έχω πλέον προεπιλογή Αλτεκ. :D Ναι καλεί κανονικά στο νούμερο που μου έδωσες. :) Απλά βλέπω η χρέωση είναι διαφορετική... Δεν έπρεπε λογικά να τη χρεώσουν την κλήση με το flat 0,098� αφού είμαι σε αυτό το πρόγραμμα; :confused: Λες να μην ισχύει το free minutes στα άλλα δίκτυα; Μάλλον...

http://img358.imageshack.us/img358/6766/altec24px.jpg

Για προσέξτε λίγο τις ώρες... 16:28 έγινε η κλήση, μπήκα αμέσως στο e-billing και ήδη είχε περαστεί στον λογαριασμό. Φαίνεται από την ώρα του ποστ μου. Αυτό θα πει real-time... :D :up:

Μια που έχεις τη Σταθερή Διαρκείας με την Altec και με προεπιλογή (αναγκαστικά απ' ό,τι μου είπαν) ξέρεις μήπως αν υπάρχει πρόβλημα με τους αριθμούς ΕΠΑΚ και με όσους αρχίζουν από 800 ή 807; Χρειάζεται το πρόθεμα του ΟΤΕ (1777) ή καλείς κατευθείαν και βγάζει γραμμή; Και το σημαντικότερο: με τις χρεώσεις τι γίνεται; Κανονικά πρέπει να τις δρομολογεί μέσω ΟΤΕ (για ΕΠΑΚ) και να είναι δωρεάν για τα 800άρια.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι. Δρομολογούνται μέσω ΟΤΕ και όσες είναι ατελείς (800χχχχχχχ, 807χχχχ) δε χρεώνονται ενώ τα 8962χχχχχχ χρεώνονται στον ΟΤΕ
Link to comment
Share on other sites

Ετσι είναι. Δρομολογούνται μέσω ΟΤΕ και όσες είναι ατελείς (800χχχχχχχ, 807χχχχ) δε χρεώνονται ενώ τα 8962χχχχχχ χρεώνονται στον ΟΤΕ

Ακριβώς. ;) Με όλες τις εναλλακτικές ισχύει αυτό, όχι μόνο με την Άλτεκ. Ο ΕΠΑΚ δρομολογείται στον ΟΤΕ όπως και οι κλήσεις προς 800, 801 ακόμα και τα 9011 (αλήθεια παίρνει κανείς ακόμα 9011; :w00t: :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

Σας ενεργοποίησε την προεπιλογή η Altec για την προσφορά με τα 0,098; Εμένα όχι, και καλύτερα :)
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Σας ενεργοποίησε την προεπιλογή η Altec για την προσφορά με τα 0,098; Εμένα όχι, και καλύτερα :)

 

Θελει μια βδομαδα για να ενεργοποιηθει..

Link to comment
Share on other sites

Σας ενεργοποίησε την προεπιλογή η Altec για την προσφορά με τα 0,098; Εμένα όχι, και καλύτερα :)

Για την προσφορά της flat τιμής δεν είναι αναγκαία είπαμε η προεπιλογή Αλτεκ. Προσωπικά εγώ την ζήτησα μόνος μου και κάνει καμιά βδομάδα μέχρι να ενεργοποιηθεί όπως είπε και ο Ένερτζι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...