Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιχαλη τελικα η εφαρμοφη εγινε ακομα καλυτερη και σου αξιζουν πολλα μπραβο,θα θελα να σε ρωτησω αν μπορεις στο προγραμμα καιρου να βαλεις και το freemeteo εχει περισσοτερες επιλογες για πολεις και νησια για τωρα το καλοκαιρι.Συνεχισε την τοσο καλη σου προσπαθεια.

 

μολις εκανα update μετα απο πολυ καιρο....

τα λογια μου ιδια με την προηγουμενη φορα!

ευχαριστουμε πολυ Μιχαλη!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Update 1.7

 

* Προσθήκη της εορτής των Αγίων Πάντων

* Τώρα το εορτολόγιο (full εκδοση) μπορεί να εμφανίσει πληροφορίες για τα εφημερεύοντα νοσοκομεία και φαρμακεία (Αθήνα μόνο προς το παρόν). Οι πληροφορίες είναι από το in.gr και εννοείται ότι δεν φέρω καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους. Είχα ένα επείγον περιστατικό και το χρειάστηκα αυτό το σαββατοκύριακο, ευτυχώς τώρα όλα καλά. Εύχομαι να μην το χρειαστείτε ποτέ.

 

Μ.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Update 1.7

 

* Προσθήκη της εορτής των Αγίων Πάντων

* Τώρα το εορτολόγιο (full εκδοση) μπορεί να εμφανίσει πληροφορίες για τα εφημερεύοντα νοσοκομεία και φαρμακεία (Αθήνα μόνο προς το παρόν). Οι πληροφορίες είναι από το in.gr και εννοείται ότι δεν φέρω καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους. Είχα ένα επείγον περιστατικό και το χρειάστηκα αυτό το σαββατοκύριακο, ευτυχώς τώρα όλα καλά. Εύχομαι να μην το χρειαστείτε ποτέ.

 

Μ.Χ.

Ευτυχώς που όλα είναι καλά και άλλο κακό να μην σε βρει ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Update 1.7

 

* Προσθήκη της εορτής των Αγίων Πάντων

* Τώρα το εορτολόγιο (full εκδοση) μπορεί να εμφανίσει πληροφορίες για τα εφημερεύοντα νοσοκομεία και φαρμακεία (Αθήνα μόνο προς το παρόν). Οι πληροφορίες είναι από το in.gr και εννοείται ότι δεν φέρω καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους. Είχα ένα επείγον περιστατικό και το χρειάστηκα αυτό το σαββατοκύριακο, ευτυχώς τώρα όλα καλά. Εύχομαι να μην το χρειαστείτε ποτέ.

 

Μ.Χ.

 

Μιχαλη εισαι Φοβερος!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒ.
Link to comment
Share on other sites

Η Θεσσαλονικη περιμενει την ιδια αντιμετωπιση!!!:p

Να συμφωνήσω και εγώ έτσι...??? :rolleyes: :D Όπως και να'χει σε ευχαριστούμε για ένα από τα καλύτερα προγράμματα που έχουν βγει για ppc :D

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Για να βάλω για άλλες πόλεις πρέπει να έχω σχετικά links.

Μα στο in.gr έχει και για την Θεσσαλονίκη ;):D http://www.in.gr/thes/phones/thespharm06.htm για φαρκακεία και http://www.in.gr/thes/phones/theshosp06.htm για νοσοκομεία :rolleyes::D Για άλλες πόλεις δυστυχώς δεν γνωρίζω :(

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Άψογο το πρόγραμμα και πολύ χρήσιμο!

Και το link για τις εφημερίες για το Ηράκλειο http://www.2810.gr/site/page/info!

Έχει για φαρμακεία,νοσοκομεία και για βενζινάδικα(αν και θα έπρεπε πλέον να ανήκουν στα φαρμακεία με τέτοιες τιμές),βουλκανιζατέρ!

Και πάλι,ευχαριστούμε για την άψογη εφαρμογή!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σκεφτεί πολύ σοβαρά για βενζινάδικα να παίρνω από κάποια site και τις τιμές και το κατα ποσο είναι νοθευμένα....

Το θέμα είναι ότι όταν θες βενζίνη δεν θα έχεις internet.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σκεφτεί πολύ σοβαρά για βενζινάδικα να παίρνω από κάποια site και τις τιμές και το κατα ποσο είναι νοθευμένα....

Το θέμα είναι ότι όταν θες βενζίνη δεν θα έχεις internet.

 

Πλάκα, πλάκα Μιχάλη, τα βενζινάδικα με τις τιμές και την νοθευμένη (νομίζω βγαίνει λίστα κάθε τόσο από κάποιο δημόσιο οργανισμό) αλλά κυρίως τα εφημερεύοντα φαρμακεία είναι τρελά χρήσιμα. Γιατί τις πιο πολλές φορές, εμένα τουλάχιστον μου έχει συμβεί να ψάχνω να βρω εφημερεύοντα φαρμακεία και να τρέχω από φαρμακείο σε φαρμακείο..... Αν επίσης έχεις και διεύθυνση να μπορούμε να την εισάγουμε σε Destinator θα είναι το ΤΕΛΕΙΟ.... ιδέες λέμε τώρα ;)

Επίσης.... τα φαρμακεία και νοσοκομεία του Πειραιά είναι μέσα;;;

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα που χρησιμοποιούσα αυτό το πρόγραμμα μου κόλλησε το cruise. Είναι απο τα πιο χρήσιμα προγράμματα...Έχει λυθεί πλεον αυτό το πρόβλημα ή αν το εγκαταστήσω πάλι κινδυνεύει να κολλήσει η συσκευή? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή που ήταν του Πέτρου και του Παύλου όταν πατούσα στο εορτολόγιο κολλούσε όλο το PDA.

Έχω το Eten x500 και την lite έκδοση v1.62

 

Την πέμπτη 03/07 βλέπω και έχει σαν παγκόσμια ημέρα την ημέρα των ερωτευμένων. Μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερωτησούλα... μέσω Wind Plus Non Stop μπορούμε να ενημερώσουμε κανονικά τον καιρό. Μπορούμε όμως να αναβαθμίσουμε το ίδιο το eortologio? Ρωτάω γιατί σίγουρα έχω προηγούμενη έκδοση του προγράμματος και όταν πατάω update μου λέει ότι δεν υπάρχει νεότερη έκδοση. Τι ακριβώς συμβαίνει;

 

ps: περιμένω πως και πως την έκδοση με τα εφημερεύοντα νοσοκομεία και φαρμακεία Θεσ/νίκης... :blink::D:D:D

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ...

 

Εχω ενα προβλημα ... ενω το εορτολογιο λειτουργουσε καλα σε μια φαση δεν με αφηνε να κανω τιποτα και εξηγω .... Πριν οταν παταγες πανω του μου ανοιγε το μενου του και ολα οκ τωρα παταω πανω του και δεν κανει τιποτα... το μονο που κανει ειναι να αλλαζει καθε μερα τις γιορτες....

 

Υπαρχει καμια λυση γιαυτο ??? ΑΑΑΑΑ εχω το Kaiser και εχω βαλει το v1.7

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ...

 

Εχω ενα προβλημα ... ενω το εορτολογιο λειτουργουσε καλα σε μια φαση δεν με αφηνε να κανω τιποτα και εξηγω .... Πριν οταν παταγες πανω του μου ανοιγε το μενου του και ολα οκ τωρα παταω πανω του και δεν κανει τιποτα... το μονο που κανει ειναι να αλλαζει καθε μερα τις γιορτες....

 

Υπαρχει καμια λυση γιαυτο ??? ΑΑΑΑΑ εχω το Kaiser και εχω βαλει το v1.7

 

Πάτα στο εικονίδιο που βρίσκεται αριστερά της σειράς που βρίσκεται το εορτολόγιο. :)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Που προτείνετε να γίνει η εγκατάσταση του Εορτολογίου, στο device ή στη storage card?

 

Γενικά, οτιδήποτε έχει να κάνει με το today screen είναι καλύτερο να τρέχει από την κύρια μνήμη. Από εκεί και πέρα μπορείς να κάνεις δοκιμές, και αν δεις ότι δεν έχεις πρόβλημα με την εγκατάσταση στην κάρτα μνήμης, το αφήνεις όπως είναι.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ena mikro lauaki akoma einai to Onoma "Βούλα" prepei na einai sthn idia hmeromhnia me to "Παρασκευή"

Kai akoma to onoma "Αγγελική" den yparxei para mono to "Αγγελος"

 

EYXARISTO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...