Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Update 1.5

 

* Διόρθωση προβλήματος καιρού

* Τώρα το εορτολόγιο μπορεί να στείλει SMS αυτόματα στους εορτάζοντες την καθορισμένη ώρα και με καθορισμένο κείμενο. Ο αριθμός ο οποίος θα σταλεί το μύνημα βρίσκεται από τα patterns του σχετικού dialog box.

Link to comment
Share on other sites

Update 1.5

 

* Διόρθωση προβλήματος καιρού

* Τώρα το εορτολόγιο μπορεί να στείλει SMS αυτόματα στους εορτάζοντες την καθορισμένη ώρα και με καθορισμένο κείμενο. Ο αριθμός ο οποίος θα σταλεί το μύνημα βρίσκεται από τα patterns του σχετικού dialog box.

 

Αυτό ελπίζω να μην γίνεται χωρις την θέληση μας!!! :)

Γιατι υπάρχουν κ πρόσωπα που.... τεσπα!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το εορτολόγιο αρχίζει και μεγαλώνει και επειδή εγώ έχω την φήμη για μικρά προγράμματα, θα ετοιμάσω και μια έκδοση η οποία θα έχει αποκλειστικά και μόνο τις εορτές και τα γενέθλια για να μην φορτώνουμε το κινητό όσοι χρειαζόμαστε την ελάχιστη χρήση μνήμης.

 

Θα το δώσω μετά το τριήμερο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το εορτολόγιο αρχίζει και μεγαλώνει και επειδή εγώ έχω την φήμη για μικρά προγράμματα, θα ετοιμάσω και μια έκδοση η οποία θα έχει αποκλειστικά και μόνο τις εορτές και τα γενέθλια για να μην φορτώνουμε το κινητό όσοι χρειαζόμαστε την ελάχιστη χρήση μνήμης.

 

Θα το δώσω μετά το τριήμερο.

 

Εύγε!!!! Πολύ καλή κίνηση! :D

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα, ηθελα να ρωτησω το εξης: Υπαρχει τροπος, να μην εμφανίζονται ξενα ονοματα τα οποια γιορταζουν, οπως π.χ σημερα, ο Ισμαήλ και ο Φελιξ?
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας πολυ καλη δουλεια και συγχαρητηρια για το πολυτιμο προγραμμα σου.Θα μπορουσες σε ενα μελλοντικο update να διορθωσεις την Ημ.Πατερα που αντι για 17/6 ειναι 15/6.Επισης στις 17/6 ειναι η παγκοσμια ημερα κατα της ερημοποιησης και της ξηρασιας βεβαια δεν την βλεπω και πολυ σημαντικη την τελευταια προσθηκη απλα ετσι το αναφερω.Συνεχισε την πολυ καλη δουλεια
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το εορτολόγιο αρχίζει και μεγαλώνει και επειδή εγώ έχω την φήμη για μικρά προγράμματα, θα ετοιμάσω και μια έκδοση η οποία θα έχει αποκλειστικά και μόνο τις εορτές και τα γενέθλια για να μην φορτώνουμε το κινητό όσοι χρειαζόμαστε την ελάχιστη χρήση μνήμης.

 

Θα το δώσω μετά το τριήμερο.

 

Είναι το "Teh Name Days" ?

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Οχι

 

Update 1.62

* Διόρθωση του θέματος της εορτής του Πατέρα

* Δυνατότητα αναβάθμισης στην lite version (50 ΚΒ λιγότερα και προσπαθώ να μειώσω και άλλο).

 

Μ.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα, ηθελα να ρωτησω το εξης: Υπαρχει τροπος, να μην εμφανίζονται ξενα ονοματα τα οποια γιορταζουν, οπως π.χ σημερα, ο Ισμαήλ και ο Φελιξ?

 

 

Μπορει να μου απαντησει καποιος, pleaseee :):):)

Link to comment
Share on other sites

Οχι

 

Update 1.62

* Διόρθωση του θέματος της εορτής του Πατέρα

* Δυνατότητα αναβάθμισης στην lite version (50 ΚΒ λιγότερα και προσπαθώ να μειώσω και άλλο).

 

Μ.Χ.

 

H lite version δεν μπορεί να περαστεί ξεχωριστά?? Χωρίς να απαιτείται η εγκατάσταση της full?:confused:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου απαντησει καποιος, pleaseee :):):)

 

Οχι προς το παρον, αλλα γιατι να βγούν ? Ελληνικά/Χριστιανικά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Οχι προς το παρον, αλλα γιατι να βγούν ? Ελληνικά/Χριστιανικά είναι.

 

Ο ο Ισμαήλ και ο Φελιξ είναι ελληνικά ονόματα? Δεν το ηξερα.....περίεργο μου φαίνεται πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Οχι προς το παρον, αλλα γιατι να βγούν ? Ελληνικά/Χριστιανικά είναι.

Συμφωνώ απόλυτα. Όποιος δεν θέλει το Ελληνικό ορθόδοξο εορτολόγιο τότε ας βάλει, στο ημερολόγιο των windows, αυτό που θέλει να βλέπει και οκ!! Εορτολόγιο με παραγγελία στα γούστα μας δεν λέει.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα παλιότερα ένα ελληνικό εορτολόγιο που έβγαινε στην today screen αλλά του Κωνστατνου και Ελένης μου κόλλησε όλο το κινητό και με ανάγκασε σε hard reset. Πρόκειται για το εορτολόγιο που συζητάμε εδώ? Αν ναι, διορθώθηκε το πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Είχα παλιότερα ένα ελληνικό εορτολόγιο που έβγαινε στην today screen αλλά του Κωνστατνου και Ελένης μου κόλλησε όλο το κινητό και με ανάγκασε σε hard reset. Πρόκειται για το εορτολόγιο που συζητάμε εδώ? Αν ναι, διορθώθηκε το πρόβλημα?

 

Απο τι γιορτή αυτή και μετά έχουν βγεί 5-6 αναβαθμίσεις οπότε δε νομίζω να έχεις πρόβλημα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη τελικα η εφαρμοφη εγινε ακομα καλυτερη και σου αξιζουν πολλα μπραβο,θα θελα να σε ρωτησω αν μπορεις στο προγραμμα καιρου να βαλεις και το freemeteo εχει περισσοτερες επιλογες για πολεις και νησια για τωρα το καλοκαιρι.Συνεχισε την τοσο καλη σου προσπαθεια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...