Jump to content

[Επίσημο] Motorola U9


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

epeidi den to vrisko mporeis na mou peis se pio menu einai?

 

Αν κατάλαβα καλά θέλεις όταν έχεις κάποια αναπάντητη ή sms να σε ειδοποιεί με έναν ήχο που κάνουν τα motorola.Αυτό δεν το ορίζεις κάπου από το μενού αλλά ισχύει ήδη.Δοκιμάσε το κάνοντας μία αναπάντητη και ασ'την , σε λίγο θα αρχίσει να κάνει τον ήχο.Εγώ το έχω δει σε πολλά motorola V3,V3i,pebl U6,L9,V8 και πιστεύω ισχύει σε όλα και το θεωρώ πολύ ατού σε ένα κινητό.

 

Η Motorola δεν βγάζει πλέον τις ''κλασικές'' συσκευές, αλλά μόνο με Linux!;)

 

 

 

 

Μην το λες... Δεν έχει σχέσει η ανάλυση με την ποιότητα και έχω δει Moto Photo πολύ καλές!!!

 

 

Ναι εντάξη δε λέω αλλά πιστεύω ότι σε αυτό υστερεί σε σχέση με άλλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 225
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι εντάξη δε λέω αλλά πιστεύω ότι σε αυτό υστερεί σε σχέση με άλλα.

 

Ναι, αλλά μόνο στην ανάλυσει και όχι στην ποιότητα!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο το κινητο και σε καλη τιμη αν ειναι αυτη (224)!

Η εξωτερικη οθονη ειναι Organic ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ego to exo parei edo kai mia evdomada kai einai kalo alla poli argo sto menu

 

πολυ αργο?κακο αυτο:(

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

τα 2 threads για το U9 ενώθηκαν..:)

sorry για την καθυστέρηση αλλά έλειπα στο εξωτερικό και γύρισα αργά χτες το βράδυ..

Link to comment
Share on other sites

sorry για την καθυστέρηση αλλά έλειπα στο εξωτερικό και γύρισα αργά χτες το βράδυ..

 

Δεν χρειαζόταν να μας ζητήσεις και συγνώμη που άργησες λιγάκι...:p;):happy:

 

Φιλικά...

Link to comment
Share on other sites

Παντως φαινεται να ειναι μια ενδιαφερουσα προταση, που οταν λυσει τα προβληματα ταχυτητας, λογω firmware, θα ειναι κατι το ιδανικο για οσους επιζητουν τα χαρακτηριστικα που συνδιαζει σαν κινητο.
Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

για πες μας εντυπωσεις!! κολλαει στο menu, οπως λενε...?

αναλυσε το μας λιγο... διοτι με ενδιαφερει!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που το έπιασα στα χέρια μου τελικά δεν μου πολυάρεσε...

Και το μενού του πολύ αργό μου φάνηκε....δεν θα το έπαιρνα...

Link to comment
Share on other sites

εγω, σημερα που το ειδα στο γερμανο, εφαγα πορωση!! ειναι κορυφη!! (εε, νταξει το menu ειναι καπως αργο, αλλα ειναι τελειο!!) εχεις επιλογη αντι για πλεγμα και στηλη να το κανεις και σειρα.... (την διαταξη τ μενου)

 

ΤΕΛΕΙΟ!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα. Αρκετά αργό ...λογικά θα λυθεί το πρόβλημα με ενα update του firmware.

H camera του μέτρια, τπτ το σπουδαίο...κρίμα που δεν έχει και flash.

Απο εμφάνιση είναι super, επίσης είναι πολύ μαζεμένο και βολικό σαν κατασκεύη.

Λίγο μπέρδεμα είναι το menu του...πχ δεν μπορώ να βρώ πως αλλάζει αυτή η φλόγα pic που έχει στην εξωτερική οθόνη όσο και αν το έψαξα... ή αν όταν παίζει mp3 μπορείς να αλλάξεις εκείνο το πράσινο σχήμα από την εξωτερική οθόνη.

Πάντος δεν το μετάνιωσα που το πηρά, φθηνό, όμορφο, πρακτικό δεν του λείπει σχεδον τπτ. Πολύ καλή πρόταση απο την motorola.

F@||ing Fr0m Gr@ce...
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως, respect to Motorola!!:respect:

 

αλλα ρε παιδια, εχει πολυ συνηθισμενα χαρακτηριστικα!!απο design ξεχωριζει, απο διαταξη μενου ξεχωριζει, αλλα απ'ολα τα αλλα ειναι ιδιο με ενα z6, για π.χ.!καμμια σπουδαια ρυθμιση στην καμερα, (4χ, 2mpx χωρισ φλας,βιντεο κ.ο.κ)και γενικα δεν εχει κατι ξεχωριστο!:(

οσο για το modding, ακομα περιμενουμε ετσι...?:worry:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Η εξωτερικη οθονη ειναι Organic ??

 

organic light emitting diode

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

για πες μας εντυπωσεις!! κολλαει στο menu, οπως λενε...?

αναλυσε το μας λιγο... διοτι με ενδιαφερει!!:D

Δεν θα το κουράσω και θα επαναλάβω πως είναι super.

Για το menu του κανένα σχόλιο, όσο και να το δούλεψα (για να βρω και να εξηγήσω κάποιες λειτουργίες στη γυναίκα μου), μια χαρά μου φάνηκε και χωρίς κανένα κόλλημα ή αργοπορεία!

Το P990i μου αργεί σίγουρα πιό πολύ.

Κομψότατο ειδικά για γυναίκα, και όλα όσα θέλει μια γυναίκα από αυτό.

Η κάμερα είναι μια χαρά, δεν χρειάζεται περισσότερα mx πιστεύω.

Μικρό και εύχρηστο και λειτουργικό menu πάνω απ'όλα.

Τιμή δελεαστικότατη.

Το μόνο μείον είναι ότι δεν έχει ράδιο - τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

mini-USB ειναι!! σιγα!! παντου βρισκεται!!

 

ρε παιδια, κατι απο modding εδω δεν παιζει?...

τσεκαρετε και Internet μπας και βρειτε κατι!!

~~~~~~~~

edit: http://www.mobile-review.com/review/motorola-lj-platform-en.shtml

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobile-review.com/sadm_files/MOTOROKR%20U91.jpghttp://www.mobileireland.net/wp-content/uploads/2007/10/119196461700-m.jpghttp://www.itgatevn.com.vn/pictures/web/news/_1editor/itGatevn_0012052.jpghttp://www.pocket-lint.co.uk/utilities/picturenewsmain.php/NEWS-10100-78e7312ae311aebf2dec43e2a8453174.jpg http://www.gps-mobiles.com/GPS-Mobiles/Images/Actualite/2007/10/News_304/MotorolaU9.jpg ρε παιδια, αυτο το design του με εχει τρελλανει!! το ηχειο πισω ειναι ικανοποιητικο?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

to ηχείο είναι μια χαρά

και ο χειρισμός του mp3 player από την εξωτερική οθόνη είναι καλός

και με ωραία γραφικά

 

στο modding τώρα

δεν μπορώ να καταλάβω τι βοήθησε η μετατροπή του μενού

και δεν είναι ακριβώς ίδιο με το z6 ktl

η μόνη βασική διαφορά που είδα είναι στα options για spinner,πλέγμα και λίστα στην εμφάνιση του μενού

 

αντιθέτως αφαιρέθηκε το δικαίωμα δημιουργίας φακέλων στο κεντρικό μενού

και η μετακίνηση των εφαρμογών γίνεται μόνο από φάκελο σε φάκελο

ή δημιουργεί ο καθένας φακέλους μέσα στους ήδη υπάρχοντες

 

 

δηλαδή μιλάμε για στανταρ 9 εικονίδια ( εκτός modding)

skins λογικά κάποια στιγμή θα υπάρξουν

και ελπίζω σε swap memory

 

βέβαια να πω ότι το το μενού όταν αλλάζουμε σκιν ή ταπετσαρία αυτόματα γίνεται πιο αργό

μετά από επανεκκίνηση λίγο βελτιώνεται η απόδοση

 

ΑΥΤΟ ΟΜΩς ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ

είναι πως αλλάζοντας skin και βάζοντας το Indium έγινε πιο γρήγορο !!!!!!

ειδικά στο υπομενού των sms (ακύρωση-διαγραφή-πρόωθηση κτλ...)

που με το alkali μου το καθυστερούσε κάποια δευτερόλεπτα

 

αν θέλει κάποιος το τσεκάρει και μου λέει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...