Jump to content

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Cosmote MMS


outcast
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδία χτες πήγα να στείλω μμς .όλα πήγαιναν καλά όμως στο τέλος μου έβγαζε << σφάλμα δικτύου>> το δοκίμασα 3 φορές ...κ έλεγε πάλι τ ίδιο... Μετά από λίγο μου στέλνουν σμσ κ μου λένε ότι τους ήρθε κ μάλιστα 3 φορές ?τι γίνεται ?σημείωση στο Τ610 ΔΕΝ έλεγε ότι το μμς ΕΣΤΑΛΗ

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 358
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος glock ( 7 Απρ. 2004 , 01:18)

 

Δ Ι Ο Ρ Θ Ω Σ Η

exei kaneis kamia idea poies einai oi rithmiseis gia ta mms gia tin cosmote gia ta sharp gx20 kai gx 30?

 

Βάλε αυτές που ισχύουν και για τα άλλα κινητά...

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισεις για C60 + V525 υπαρχουν?
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Στο C60 υπάρχουν μέσα στο κινητό.....για το άλλο δεν ξέρω αλλά λογικά θα είναι αυτές που μπαίνουν σε όλα τα κινητά....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Re paidia epidi eho ekneuristi me afto to thema me ta mms.

Eho to nokia6600. Pos pigenoume kai vazoume tis xeirokinites rithmisis.

An ehi kapoios to idio as mou pi sas parakalo. to pira prin 5 meres kai den mporo na stilo mms. Eho stili ta katalila minimata sto 1651 kai mou ehoun erthi oi rithmisis alla tipota.

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (19 Απρ. 2004 , 14:10)

 

δοκίμασε αυτά:

dieuthinsi diak mesolabisis 010.010.010.010

arithmo thiras to 8080.

 

 

tipota akoma. sindeete me gprs kai meta apo 2-3 sindesis mou vgazi apotihia minimatos :mad: :mad: :mad:

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά το MMS και το NOKIA 6600 οι ρυθμίσεις του μηνύματος της cosmote όντως δεν αρκούν και αυτό γιατί η ίδια η cosmote σήμερα μου είπε ότι θα μου στείλει ένα email με επιπλέον ρυθμίσεις που χρειάζονται για το 6600 βέβαια ακόμα δεν μου τις στείλαν αλλά πιστεύω να τις έχω αύριο
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος santako (22 Απρ. 2004 , 21:24)

 

Όσο αφορά το MMS και το NOKIA 6600 οι ρυθμίσεις του μηνύματος της cosmote όντως δεν αρκούν και αυτό γιατί η ίδια η cosmote σήμερα μου είπε ότι θα μου στείλει ένα email με επιπλέον ρυθμίσεις που χρειάζονται για το 6600 βέβαια ακόμα δεν μου τις στείλαν αλλά πιστεύω να τις έχω αύριο

 

 

File ama sou steiloun tis rithmiseis,baltes sto forum....

Kai emena etsi mou eipan,alla perimeno to email 3 mines!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος madmax (25 Απρ. 2004 , 22:29)

 

File ama sou steiloun tis rithmiseis,baltes sto forum....

Kai emena etsi mou eipan,alla perimeno to email 3 mines!!! :mad:

 

 

πανε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=15523&highlight=%2Amms+cosmote

και εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&postid=164085#post164085

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να γράψει τις ρυθμίσεις MMS για το Μ55 για cosmote;

Ενώ έστειλα το μήνυμα στην cosmote δεν ήρθαν ρυθμίσεις παρά μόνο ότι με καλοσορίζουν στην υπηρεσία.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/1247frixos.gif

Wouf - Wouf...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος faidra (30 Απρ. 2004 , 00:28)

 

Μπορεί κάποιος να γράψει τις ρυθμίσεις MMS για το Μ55 για cosmote;

Ενώ έστειλα το μήνυμα στην cosmote δεν ήρθαν ρυθμίσεις παρά μόνο ότι με καλοσορίζουν στην υπηρεσία.....

 

pare apo kapoio allo kinhto sto tmhma ekshpyrethshs na sou tis poune apeu8eias!den tis 8umamai! :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος faidra (30 Απρ. 2004 , 00:28)

 

Μπορεί κάποιος να γράψει τις ρυθμίσεις MMS για το Μ55 για cosmote;

Ενώ έστειλα το μήνυμα στην cosmote δεν ήρθαν ρυθμίσεις παρά μόνο ότι με καλοσορίζουν στην υπηρεσία.....

 

 

Εχω το S55 και οι ρυθμισεις ηταν ηδη ετοιμες οταν το ειχα παρει. Και εγω ειχα παρει το ιδιο μηνυμα "καλως ηρθατε....κτλπ"

Μηπως ειναι ετοιμες και σε σενα? Δες το λιγο :)

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας είμαι κάτοχος Τ610.Σχετικά με το mms θα ήθελα να αναφέρω οτι αρκετές φορές κολλάει και έχει χρειαστεί ακόμα και 3 με 4 φορές να προσπαθήσω να το στείλω.Στο sms αν και εχω ξεπεράσει αρκετές φορές το όριο των μημυμάτων η χρέωση παρέμεινε στα ίδια όρια (έχω what's up).
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μπορει κανεις να μου πει ισως τον λογο (η και τον τροπο διορθωσης) που δεν μπορω να λαβω mms ενω μπορω να στειλω κανονικα?

Maroushka to EVIAN !!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/navouxodonoswr/32817/392354/0/achi3.jpg

P900 applications

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Η cote έχει πρόβλημα με το MMS της, κάτι που θεωρώ πολύ αρνητικό. Τόσο καιρό γιατί δεν το φτιάχνει τέλος πάντων δεν μπορώ να καταλάβω...

Με το SX1 μου και την ΤΙΜ δεν είχα πρόβλημα με τα ΜΜS. Με την κοτε ενώ το Siemens έχει αποθηκευμένες τις ρυθμίσεις, ενώ έστειλα μήνυμα και έλαβα και απάντηση, πάλι δεν μπορώ να στείλω ούτε να λάβω.

ΑΙΣΧΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μου πειτε εαν για τα βιντεο βιντεο mms χρειαζονται τιποτα επιπλεον ρυθμισεις.Επισης ποιο ειναι το οριο απο νοκια σε νοκια 100kb.Και τελος ποια ειναι η χρεωση ~0,33E?
Link to comment
Share on other sites

Nα πω και εγώ ένα πρόβλημα που έχω εντοπίσει για τα MMS; Προχθές έστειλα από M55+TIM ένα MMS γύρω στα 47kbyte σε έναν συνδρομητή cosmote όμως δεν έφτασε καθόλου,γιατί;;; Όταν στέλνω σε TIM/voda πάνει σφαίρα,σε cosmote δεν φτάνουν(Μου έχει τύχει κανά 4 φορές εώς τώρα..) Η cosmote δεν υποστηρίζει μεγάλα MMS;; Αν είναι να το ξέρω,να τα σουλουπώνω λίγο... :confused: :wacko: :cry:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια και εγω εχω προβλημα...

μου εχουν στειλει εδω και καιρο απο τιμ 3-4 mms και ακομη να ερθουν...

βεβαια εκανα μια δοκιμη μηπως και εχει κολλησει το δικο μου το κινητο και εστειλα στον εαυτο μου mms και ηρθε..

τελικα τι παιζει?

εχετε μαθει?

βοηθηστε μασ!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες 2 μέρες έχω στείλει 4 mms από cosmote σε cosmote και ακόμα πηγαίνουν... Δείχνουν να φεύγουν κανονικά αλλά κάπου χάνονται... Μέγεθος περίπου 5kb έκαστο.
Link to comment
Share on other sites

μηπως να κανουμε μια ομαδικη διαμαρτυρια στην κοτε...?

γιατι μας το παιζει και καλα "μπροστα" αλλα μαλλον μας δουλευει κανονικα!!!!!!!!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

den xerw paidia gia sas egw den exw kanena provlhma me thn apostolh kai lhpsh mms ths cosmote!ola kanonika
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...