Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ενοεις δεν χρειαζεται?Μονο τα simbian προσβαλονται απο ιους?

fysika δηλαδη κ UIQ συσκευες..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι εννοείς το joypad,ε;Γιατί δεν έχει joystick το Κ850!!Μήπως σου έπεσε νερό και έγινε βραχυκύκλωμα;Τέτοια είναι τυπικά προβλήματα από υγρά....

 

To πως λεγεται ειναι το τελευταιο πραγμα που με νιαζει απ τη στιγμη που το κυνητο μου ειναι για service λογω ελαττοματως!!!:mad: (δεν επεσε κανενα υγρο επανω του:!:)

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΘΕΜΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Κ850 ΜΟΥ???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

 

Ορίστε μερικές διευθύνσεις με Themes :)...

 

Zedge.net

 

myK850.net

 

Mobile9.com

 

 

 

(ΥΓ. Μην γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις, και είναι και κουραστικό στην ανάγνωση του κειμένου)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι...μηπως ξερει καποιος-α αν με καποια αναβαθμιση η' καποιο προγραμμα μπορει να δυναμωσει ο ηχος του Κ850 στο player...????
Link to comment
Share on other sites

Mε την αναβαθμιση την οποια περιμενουμε δε ξερω να σου πω.παντως προγραμμα οχι...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίζουν πάντως ρόλο και τα ακουστικά που χρησιμοποιεί κάποιος!Εγώ που έχω τα bluetooth ακουστικά HBH-DS980 δεν μπορώ να το βάλω τέρμα γιατί είναι υπερβολικά δυνατά!!Πάντως,δε νομίζω με αναβάθμιση να ανέβει η ένταση του ήχου!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό αυτό...

Θέλω μόνο μερικές πληροφορίες...

Πως μπορώ να προστατέψω την κάμερα από την σκόνη για παράδειγμα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό αυτό...

Θέλω μόνο μερικές πληροφορίες...

Πως μπορώ να προστατέψω την κάμερα από την σκόνη για παράδειγμα?

έχει κλείστρο μόνο του,οπότε,είσαι καλυμμένος...

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία...Σε σύγκριση με το Νόκια Ν82 πιστεύετε ότι έχει καλύτερη κάμερα, και γενικά είναι καλύτερο σαν σύνολο...?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

FAN του νοκια θα σου πουν νοκια...φαν του κ850 θα πουν κ850...το ενα ειναι symbian κινητο το αλλο οχι.οσο για καμερα λενε νοκια αλλα μη φανταστεις τρελη διαφορα..εγω λεω κ850 αλλα φαν της σονυ ειμαι τι θα πω...πηγαινε δες κ τα δυο απο κοντα κ διαλεξε..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

FAN του νοκια θα σου πουν νοκια...φαν του κ850 θα πουν κ850...το ενα ειναι symbian κινητο το αλλο οχι.οσο για καμερα λενε νοκια αλλα μη φανταστεις τρελη διαφορα..εγω λεω κ850 αλλα φαν της σονυ ειμαι τι θα πω...πηγαινε δες κ τα δυο απο κοντα κ διαλεξε..

 

Θα συμφωνήσω αλλά και θα προσθέσω κάτι. Σαν φωτογραφίες είναι ίσα, απλά στο νοκια φαίνονται πιο φωτινές, στο βίντεο το νοκια είναι μακράν καλύτερο αλλά σε επιπεδο ευχρηστίας και φιλικότητας αλλά και σε κομψότητα κερδίζει το κ850. Συν για το κ850 η ηψιλή αίσθηση φωτογραφικής μηχανής π σ δίνει...

 

Edit : Το νόκια δέχεται και εφαρμογες ενώ το έριξον μόνο java. Εγώ προσωπικά είμαι του έριξον :) και θα το πάρω μέσα στην εβδομάδα.

 

Edit 2 : Ξεφύγαμε από το θέμα, νομίζω πρέπει να μεταφερθεί ή στο "διαξιφισμοί" ή στο θέμα του ερωτόντος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΘΕΜΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Κ850 ΜΟΥ???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

 

Η καλυτερη λυση ειναι να κατεβασεις στον υπολογιστη σου to sony ericsson themes creator και να φτιαχνεις μονη σου θεματα :happy:

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω αλλά και θα προσθέσω κάτι. Σαν φωτογραφίες είναι ίσα, απλά στο νοκια φαίνονται πιο φωτινές, στο βίντεο το νοκια είναι μακράν καλύτερο αλλά σε επιπεδο ευχρηστίας και φιλικότητας αλλά και σε κομψότητα κερδίζει το κ850. Συν για το κ850 η ηψιλή αίσθηση φωτογραφικής μηχανής π σ δίνει...

 

Edit : Το νόκια δέχεται και εφαρμογες ενώ το έριξον μόνο java. Εγώ προσωπικά είμαι του έριξον :) και θα το πάρω μέσα στην εβδομάδα.

 

Edit 2 : Ξεφύγαμε από το θέμα, νομίζω πρέπει να μεταφερθεί ή στο "διαξιφισμοί" ή στο θέμα του ερωτόντος.

k go....:-)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

fysika δηλαδη κ UIQ συσκευες..

 

Δηλαδη εαν μου στειλει καποιος ιο μεσω bluetooth η κατεβασω αρχειο με ιο δεν θα γεινει τιποτα???:confused:

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εαν μου στειλει καποιος ιο μεσω bluetooth η κατεβασω αρχειο με ιο δεν θα γεινει τιποτα???:confused:

πολλες ταινιες βλεπεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολλες ταινιες βλεπεις...

 

Υποθετω (απ τα συμφραζομενα) πως η απαντιση ειναι ΟΧΙ!!!!!!!!!!:mad::mad:

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Υποθετω (απ τα συμφραζομενα) πως η απαντιση ειναι ΟΧΙ!!!!!!!!!!:mad::mad:

ακριβως :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εαν μου στειλει καποιος ιο μεσω bluetooth η κατεβασω αρχειο με ιο δεν θα γεινει τιποτα???:confused:

 

Μα δεν υπάρχουν αρχεία με ιούς ή άλλα ύποπτα προγράμματα που μπορεί να σου στείλει κάποιος και να τα "τρέξει" το κινητό ώστε να μολυνθεί!Άσε που η Java που υποστηρίζιε το Κ850(σα γλώσσα προγραμματισμού)επιτρέπει το κατέβασμα προγραμμάτων με πλήρη ασφάλεια!Λόγω της φύσης της Java,ακόμη και να υπάρχει ιός(υποθετικά πάντα)σε ένα αρχειο,δε γίνεται να μολύνει το σύστημα,διότι το πρόγραμμα όταν "τρέχει" περικλείεται στην Java Virtual Machine(η μηχανή που μεταγλωττίζει και εκτελεί το πρόγραμμα) και δεν έχει πρόσβαση σε άλλα μέρη του συστήματος.Αυτό άλλωστε είναι ένα απ'τα 2 βασικά χαρακτηριστικά της Java.

 

Εν ολίγοις,δεν υπάρχουν ύποπτα προγράμματα σε Java(τουλάχιστον για κινητά)αλλά ακόμη και να υπήρχαν δεν υπάρχει κίνδυνος μόλυνσης! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ακομα δεν εχουν βγει θεματα για το κινητο μας που να αλλαζει το menu οπως το εργοστασιακο θεμα laser precision?
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη λυση ειναι να κατεβασεις στον υπολογιστη σου to sony ericsson themes creator και να φτιαχνεις μονη σου θεματα :happy:

 

ναι δικιο εχεις αλλα τα θεμματα που κανω εγω δεν ειναι κινουμενα:(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ακομα δεν εχουν βγει θεματα για το κινητο μας που να αλλαζει το menu οπως το εργοστασιακο θεμα laser precision?

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=191108&page=2

Πηγαινε εκει κ θα λθουν οι αποριες σου.δεν ειναι απλο πραγμα..

 

 

επισης θεματα στο http://www.esato.com

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

Πηρα σημεα το k850i και θα ηθελα να ρωτησω απλα τι χρειαζεται για πρωτη φορτιση και γενικα με το φορτισμα της μπαταριας (πρεπει να τελειωνει και μετα να φορτιζω κτλ.)

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

"It's nice to be important but it's more important to be nice"

Nexus 6P Graphite Black 64gb

HTC Nexus 9

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

Πηρα σημεα το k850i και θα ηθελα να ρωτησω απλα τι χρειαζεται για πρωτη φορτιση και γενικα με το φορτισμα της μπαταριας (πρεπει να τελειωνει και μετα να φορτιζω κτλ.)

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Eγω την πρωτη φορα το αφησα μεχρι να γεμισει.κανα τριωρο κ μετα για καμια βδομαδα το φορτιζα μολις αδειαζε εντελως.τωρα πια οποτε θελω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...