Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς: WIND ΕΛΛΑΣ Από: *************

Φαξ: 2105100101 Σελίδες: 7

Ημ/νια 20/8/2009

 

Θέμα: Διευκρινίσεις σχετικά με υπέρογκο λογαριασμό . ΚΟΙΝ.: ΕΕΤΤ , ΙΝΚΑ , ΓΓΚ . FORUM(INTERNET).

 

 

 

Κύριοι ,

Σε συνέχεια της τηλεφωνικής επικοινωνίας μας με εκπροσώπους της εταιρίας σας από το τμήμα λογαριασμών (2105100100) και τις μη ικανοποιητικές απαντήσεις που έλαβα σχετικά με τον υπέρογκο λογαριασμό μου με αριθμό 017726**** που αντιστοιχεί στην τηλεφωνική σύνδεση 6977***** .

Τα ερωτήματα σχετίζονται με τα εξής .

1. Η περίοδος της υπέρογκης χρέωσης αναφέρεται στην αναλυτική χρήση του λογαριασμού από 15/07/09 έως 31/07/09 στο διάστημα αυτό ισχυρίζεστε ότι έκανα χρήση του internet από το κινητό μου με συνολική διάρκεια 472 ώρες 47 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα όταν η περίοδος από 15/07/09 έως 31/07/09 αντιστοιχεί σε 384 ώρες (16 ημέρες επί 24 ώρες = 384 ώρες , οπότε δεν είναι λογικό να έχει γίνει τέτοια χρήση .

 

2. Στην ανάλυση του λογαριασμού μου διαπιστώνω με έκπληξη ότι υπάρχουν ουσιαστικά διπλοχρεώσεις σε πολλές χρονικές περιόδους π.χ 27/07/07 με ώρα 15:43:04 με αποδέκτη όπως εσείς ισχυρίζεστε το “off-net wap browsing” με όγκο(kb) 1942,4 με διάρκεια 04:00:00 και χρέωση το ποσό 19,4300 ΕΥΡΩ ενώ ταυτόχρονα με έχετε χρεώσει για την περίοδο 27/07/07 με ώρα 15:43:04 με αποδέκτη όπως εσείς ισχυρίζεστε το “off-net mobile site” με όγκο(kb) 154,8 με διάρκεια 04:00:00 και χρέωση το ποσό 1,5500 ΕΥΡΩ .

 

3. Κατόπιν θα ήθελα να σταθώ στο σημείο που η εταιρία σας με ειδοποίησε με γραπτό μήνυμα, αυτοματοποιημένο προφανώς για υπέρογκη χρέωση του λογαριασμού μου την Παρασκευή , 31 Ιουλίου 2009 στης 14:07 μμ καλώντας με να επικοινωνήσω με το 2105100100 προς αποφυγή φραγής . Προσπάθησα να επικοινωνήσω στις 14:20 έως 15:30 χωρίς καμία επιτυχία μιας και ήμουν συνεχώς σε αναμονή έως ότου έκλεινε η γραμμή . Την επόμενη μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι η εταιρία σας μου είχε διακοπεί την δυνατότητα να καλώ από το κινητό μου με το οποίο δεν είχα καμιά λογιστική εκκρεμότητα προς την εταιρία σας.

stehellas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προς: WIND ΕΛΛΑΣ Από: *************

Φαξ: 2105100101 Σελίδες: 7

Ημ/νια 20/8/2009

 

Θέμα: Διευκρινίσεις σχετικά με υπέρογκο λογαριασμό . ΚΟΙΝ.: ΕΕΤΤ , ΙΝΚΑ , ΓΓΚ . FORUM(INTERNET).

 

 

 

Κύριοι ,

Σε συνέχεια της τηλεφωνικής επικοινωνίας μας με εκπροσώπους της εταιρίας σας από το τμήμα λογαριασμών (2105100100) και τις μη ικανοποιητικές απαντήσεις που έλαβα σχετικά με τον υπέρογκο λογαριασμό μου με αριθμό 017726**** που αντιστοιχεί στην τηλεφωνική σύνδεση 6977***** .

Τα ερωτήματα σχετίζονται με τα εξής .

1. Η περίοδος της υπέρογκης χρέωσης αναφέρεται στην αναλυτική χρήση του λογαριασμού από 15/07/09 έως 31/07/09 στο διάστημα αυτό ισχυρίζεστε ότι έκανα χρήση του internet από το κινητό μου με συνολική διάρκεια 472 ώρες 47 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα όταν η περίοδος από 15/07/09 έως 31/07/09 αντιστοιχεί σε 384 ώρες (16 ημέρες επί 24 ώρες = 384 ώρες , οπότε δεν είναι λογικό να έχει γίνει τέτοια χρήση .

 

2. Στην ανάλυση του λογαριασμού μου διαπιστώνω με έκπληξη ότι υπάρχουν ουσιαστικά διπλοχρεώσεις σε πολλές χρονικές περιόδους π.χ 27/07/07 με ώρα 15:43:04 με αποδέκτη όπως εσείς ισχυρίζεστε το off-net wap browsing με όγκο(kb) 1942,4 με διάρκεια 04:00:00 και χρέωση το ποσό 19,4300 ΕΥΡΩ ενώ ταυτόχρονα με έχετε χρεώσει για την περίοδο 27/07/07 με ώρα 15:43:04 με αποδέκτη όπως εσείς ισχυρίζεστε το off-net mobile site με όγκο(kb) 154,8 με διάρκεια 04:00:00 και χρέωση το ποσό 1,5500 ΕΥΡΩ .

 

3. Κατόπιν θα ήθελα να σταθώ στο σημείο που η εταιρία σας με ειδοποίησε με γραπτό μήνυμα, αυτοματοποιημένο προφανώς για υπέρογκη χρέωση του λογαριασμού μου την Παρασκευή , 31 Ιουλίου 2009 στης 14:07 μμ καλώντας με να επικοινωνήσω με το 2105100100 προς αποφυγή φραγής . Προσπάθησα να επικοινωνήσω στις 14:20 έως 15:30 χωρίς καμία επιτυχία μιας και ήμουν συνεχώς σε αναμονή έως ότου έκλεινε η γραμμή . Την επόμενη μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι η εταιρία σας μου είχε διακοπεί την δυνατότητα να καλώ από το κινητό μου με το οποίο δεν είχα καμιά λογιστική εκκρεμότητα προς την εταιρία σας.

 

Κατι μου λεει οτι θα επικοινωνησουν μαζι σου πολυ συντομα.ενημερωσε μας για την εξελιξη του θεματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ειπαν οτι λογω του προβληματος στο συστημα ειναι αδυνατη η ακυρωση της αυτοματης ανανεωσης απο τον χρηστη. το cc μπορει να κανει την ακυρωση

 

OΚ από σήμερα δουλεύει το STOP στο 19349. :)

Link to comment
Share on other sites

707 EURO με τους φορους δεν ειναι και λιγα :΄(

 

μα δεν ειναι τοσο το ποσο οσο η κλεψια. διπλοχρεωσεις?ειναι δυνατον?

 

και σε μενα λειτουργει το στοπ στο 19349. την επομενη φορα που θα το ανανεωσουμε θα πρεπει να ξαναστειλουμε στοπ για να ξανααξυρωσουμε την αυτοματη ανανεωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, Κυριακή προς Δευτέρα πρωί κοιμήθηκα με πάνω από 40 ευρώ στην κάρτα και ξύπνησα με μείον 522 ευρώ (!) υπόλοιπο, χωρίς καμία χρήση. Μιλάμε για κοντά 600 ευρώ χρέωση, σε καρτοκινητό πολύ δε περισσότερο, και ακόμη μετά από τρεις μέρες και δύο κλήσεις στο CS τους περιμένω πότε θα λυθεί το πρόβλημα.

 

Είναι για σφαλιάρες οι άνθρωποι.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, Κυριακή προς Δευτέρα πρωί κοιμήθηκα με πάνω από 40 ευρώ στην κάρτα και ξύπνησα με μείον 522 ευρώ (!) υπόλοιπο, χωρίς καμία χρήση. Μιλάμε για κοντά 600 ευρώ χρέωση, σε καρτοκινητό πολύ δε περισσότερο, και ακόμη μετά από τρεις μέρες και δύο κλήσεις στο CS τους περιμένω πότε θα λυθεί το πρόβλημα.

 

Είναι για σφαλιάρες οι άνθρωποι.

 

-522 ευρω σε καρτοκινητο?ειναι δυνατον?μεχρι -22 ειχα φτασει καποτε και νομιζα οτι ειχα το θλιβερο ρεκορ. καλα αυτο το συστημα τους ποσο υπολειτουργει?στα -522 ευρω ξυπνησε?ειναι για γελια. θα διαβασες φυσικα λιγα ποστ παραπανω οτι φιλος με πολυ λιγοτερο αρνητικο υπολοιπο εκανε παραπονα και του εσβησαν το μειον και απλα εφαγε ολη την καρτα του?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

-522 ευρω σε καρτοκινητο?ειναι δυνατον?μεχρι -22 ειχα φτασει καποτε και νομιζα οτι ειχα το θλιβερο ρεκορ. καλα αυτο το συστημα τους ποσο υπολειτουργει?στα -522 ευρω ξυπνησε?ειναι για γελια. θα διαβασες φυσικα λιγα ποστ παραπανω οτι φιλος με πολυ λιγοτερο αρνητικο υπολοιπο εκανε παραπονα και του εσβησαν το μειον και απλα εφαγε ολη την καρτα του?

 

Σε ευχαριστώ για την παραπάνω πολύτιμη συμβουλή σου. Τελικά το υπόλοιπό μου από - 17ευρώ είναι -0ευρώ! Ευχαριστώ και πάλι.

:)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την παραπάνω πολύτιμη συμβουλή σου. Τελικά το υπόλοιπό μου από - 17ευρώ είναι -0ευρώ! Ευχαριστώ και πάλι.

:)

 

ξερεις ποσες καρτες πεταξα και ποσα νουμερα αλλαξα μεχρι να το μαθω? τουλαχιστον να μην τραβηξει αλλος την ταλαιπωρια που τραβηξα εγω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι, το μηδενιζουν το υπολοιπο καθως ειναι δικο τους λαθος.

 

Εμενα σημερα αλλο κουλο, εστειλα στοπ για να σταματησω την ανανεωση και μου ηρθε μηνυμα οτι το wind plus ληγει σημερα!!! (ενω κανονικα στις 15/9) και να το ανανεωσω. Οταν στελνω το check στο 19349 ομως μου λεει οτι ληγει κανονικα στις 15/9. Μιλαμε για μπαχαλο τρελο..

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι, το μηδενιζουν το υπολοιπο καθως ειναι δικο τους λαθος.

 

Εμενα σημερα αλλο κουλο, εστειλα στοπ για να σταματησω την ανανεωση και μου ηρθε μηνυμα οτι το wind plus ληγει σημερα!!! (ενω κανονικα στις 15/9) και να το ανανεωσω. Οταν στελνω το check στο 19349 ομως μου λεει οτι ληγει κανονικα στις 15/9. Μιλαμε για μπαχαλο τρελο..

 

ειναι αρχη ακομα και το συστημα υπολειτουργει, οπως παντα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

-522 ευρω σε καρτοκινητο?ειναι δυνατον?μεχρι -22 ειχα φτασει καποτε και νομιζα οτι ειχα το θλιβερο ρεκορ. καλα αυτο το συστημα τους ποσο υπολειτουργει?στα -522 ευρω ξυπνησε?ειναι για γελια. θα διαβασες φυσικα λιγα ποστ παραπανω οτι φιλος με πολυ λιγοτερο αρνητικο υπολοιπο εκανε παραπονα και του εσβησαν το μειον και απλα εφαγε ολη την καρτα του?

Μου έχουν ήδη υποσχεθεί ότι θα μηδενιστεί, απλώς... περιμένω:/ Σημειωτέον ότι τα 40+ ευρώ που είχα μέσα ήταν από εξαργύρωση 1300 πόντων που είχα μαζέψει εδώ και κάτι χρόνια. Και οι δύο υπάλληλοι με τους οποίους μίλησα μου έταξαν ότι πέραν του μηδενισμού θα εξεταστεί το κατά πόσο ευθύνομαι ή ευθύνονται για τη χρέωση και αναλόγως θα μου πιστωθούν οι μονάδες που είχα μέσα ή θα μου εξηγήσουν απλώς σε ποιες χρεώσεις καταναλώθηκαν. Αν είναι συστηματάκι τους για να φάνε τις μονάδες που κερδίζει ο πελάτης από τους πόντους (και ό,τι άλλο κάτσει επί τη ευκαιρία), να το χαίρονται.

 

Θα κρατήσω το forum ενήμερο.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν ήδη υποσχεθεί ότι θα μηδενιστεί, απλώς... περιμένω:/ Σημειωτέον ότι τα 40+ ευρώ που είχα μέσα ήταν από εξαργύρωση 1300 πόντων που είχα μαζέψει εδώ και κάτι χρόνια. Και οι δύο υπάλληλοι με τους οποίους μίλησα μου έταξαν ότι πέραν του μηδενισμού θα εξεταστεί το κατά πόσο ευθύνομαι ή ευθύνονται για τη χρέωση και αναλόγως θα μου πιστωθούν οι μονάδες που είχα μέσα ή θα μου εξηγήσουν απλώς σε ποιες χρεώσεις καταναλώθηκαν. Αν είναι συστηματάκι τους για να φάνε τις μονάδες που κερδίζει ο πελάτης από τους πόντους (και ό,τι άλλο κάτσει επί τη ευκαιρία), να το χαίρονται.

 

Θα κρατήσω το forum ενήμερο.

 

θεωρω απιθανο να σου πιστωσουν και τα 40 ευρω.στο ειπαν απλα για να σε ηρεμησουν.σε κανεναν ποτε δεν πιστωσαν ολο μα ολο το ποσο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θεωρω απιθανο να σου πιστωσουν και τα 40 ευρω.στο ειπαν απλα για να σε ηρεμησουν.σε κανεναν ποτε δεν πιστωσαν ολο μα ολο το ποσο.

 

Πως δεν γινεται, σε μενα μου το πιστωσαν ολο το ποσο. Βεβαια ηταν 6 ευρω οχι 40.

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν γινεται, σε μενα μου το πιστωσαν ολο το ποσο. Βεβαια ηταν 6 ευρω οχι 40.

 

και με τα 6 ευρω ξαφνιαζομαι. για τα 40 εχω πολλες αμφιβολιες. μακαρι ομως για τον φιλο γιατι ειναι αρκετα χρηματα και ειναι κριμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πάλι πρόβλημα με την WIND,

πριν από 4 μέρες ενεργοποίησα το WIND plus non stop με 3.99e και σήμερα έστειλα την εντολή STOP στο 19349,

και ήρθε ένα μήνυμα η εντολή σας έγινε δεκτη. non stop wind plus δεν θα ανανεωθεί κατά τη λήξη του..

και μετά ήρθε ένα 2. μήνυμα και λέει η συνδρομή σας wind plus non stop λήγει σήμερα αυξήστε το χρόνο ομιλίας σας και και γραφτείτε ξανά αύριο στέλνοντας plus στο 19349...!!!!!!!!!!!:worry::

 

γιατί λέει ότι λήγει σήμερα αφού έχω άλλες 26 μέρες γιάννα διακοπή το non stop

Link to comment
Share on other sites

πάλι πρόβλημα με την WIND, πριν από 4 μέρες ενεργοποίησα το WIND plus non stop με 3.99e και σήμερα έστειλα την εντολή STOP στο 19349, και ήρθε ένα μήνυμα η εντολή σας έγινε δεκτη. non stop wind plus δεν θα ανανεωθεί κατά τη λήξη του και μετά ήρθε ένα 2. μήνυμα και λέει η συνδρομή σας wind plus non stop λήγει σήμερα αυξήστε το χρόνο ομιλίας σας και και γραφτείτε ξανά αύριο στέλνοντας plus στο 19349...!!!!!!!!!!!:worry::γιατί λέει ότι λήγει σήμερα αφού έχω άλλες 26 μέρες γιάννα διακοπή το non stop

 

εισαι ο δευτερος που αναφερει το συγκεκριμενο προβλημα.κατα πασα πιθανοτητα ειναι κολλημα του συστηματος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατι μου λεει οτι θα επικοινωνησουν μαζι σου πολυ συντομα.ενημερωσε μας για την εξελιξη του θεματος.

 

Καμιά ενημέρωση ακόμα ....

άλλα σήμερα τους πλήρωσα 40 ευρώ που ανάλογή σε πάγιο + φόρους + μηνύματα

για να δούμε .....

stehellas
Link to comment
Share on other sites

εισαι ο δευτερος που αναφερει το συγκεκριμενο προβλημα.κατα πασα πιθανοτητα ειναι κολλημα του συστηματος

 

Προβλημα του συστηματος ειναι ναι, αλλα απλως του ηρθε το μηνυμα απο λαθος ή θα του κοψουν τη συνδρομη αυριο και θα τον χρεωνουν?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ιστορια εχει τελειωσει εδω και καιρο για μενα.

 

Μονο που κανενας δεν ξερει (ουτε στην ιδια τη Wind :p) τι ακριβως γινεται με τις χρεωσεις, δε ρισκαρω να πληρωσω ενα τσουβαλι λεφτα στους απαραδεκτους. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Update:

 

Μου πιστώσανε σήμερα το αρνητικό υπόλοιπο, αφήνοντάς μηδενικό λογαριασμό στην κάρτα. Μη ων διατεθειμένος να τους χαριστώ, ξαναπήρα στο CS και ζήτησα να περαστεί δεύτερο αίτημα ώστε να πιστωθούν και τα (ας πούμε, κάνω και τον γενναιόδωρο) 50 € που είχα μέσα πριν το ατυχές συμβάν. Οι παίχτες λέει βρήκαν ότι η συσκευή μου προσπαθούσε να συνδεθεί κάθε 2 δευτερόλεπτα όλο το βράδυ, με αποτέλεσμα τις χρεώσεις που είδα.

 

Όπως πάντα, θα κρατήσω το forum ενήμερο. Για να δούμε, αν τους πάει κάποιος με τον ίδιο τσαμπουκά που κάνουν θα βγάλει άκρη;

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

πάλι πρόβλημα με την WIND,

πριν από 4 μέρες ενεργοποίησα το WIND plus non stop με 3.99e και σήμερα έστειλα την εντολή STOP στο 19349,

και ήρθε ένα μήνυμα η εντολή σας έγινε δεκτη. non stop wind plus δεν θα ανανεωθεί κατά τη λήξη του..

και μετά ήρθε ένα 2. μήνυμα και λέει η συνδρομή σας wind plus non stop λήγει σήμερα αυξήστε το χρόνο ομιλίας σας και και γραφτείτε ξανά αύριο στέλνοντας plus στο 19349...!!!!!!!!!!!:worry::

 

γιατί λέει ότι λήγει σήμερα αφού έχω άλλες 26 μέρες γιάννα διακοπή το non stop

 

 

Λοιπον αφου εστειλα mail με πηραν email και μου ειπαν το εξης :

Το 2ο μηνυμα που λεει οτι συνδρομη σας ληγει σημερα εννοει οτι δεν θα ανανεωνεται αυτοματα και οχι οτι ληγουν τα 40 mb στο wind plus.

Αλλα ετσι οπως το γραφουν αντε να καταλαβεις..

Link to comment
Share on other sites

Check στο 19348:):happy:

 

εγώ είμαι συνδρομητής στο flexy30 και σήμερα που πήγα να στείλω sms στον αριθμό αυτό μου ήρθε απάντηση ότι η εντολή είναι λάθος. καμια ιδέα ; :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι συνδρομητής στο flexy30 και σήμερα που πήγα να στείλω sms στον αριθμό αυτό μου ήρθε απάντηση ότι η εντολή είναι λάθος. καμια ιδέα ; :)

 

πολυ απλα δεν υπαρχει διαθεσιμη αυτη η υπηρεσια για τις συνδεσεις.μονο για τους καρτοκινητους υπαρχει.

 

Λοιπον αφου εστειλα mail με πηραν email και μου ειπαν το εξης :

Το 2ο μηνυμα που λεει οτι συνδρομη σας ληγει σημερα εννοει οτι δεν θα ανανεωνεται αυτοματα και οχι οτι ληγουν τα 40 mb στο wind plus.

Αλλα ετσι οπως το γραφουν αντε να καταλαβεις..

 

εγω το μηνυμα που πηρα σαν απαντηση οταν εστειλα την εντολη stop στο 19349 ηταν το εξης''H ENTOΛH ΣAΣ EΓINE ΔEKTH. TO WIND PLUS NON STOP ΔEN ΘA ANANEΩΘEI KATA TH ΛHΞH TOY. ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣETE TO WIND PLUS NON STOP ΞANA,ΣTEIΛTE PLUS ΣTO 19349'' . δεν μπορω να καταλαβω γιατι πηραμε τελειως διαφορετικο μηνυμα.ασε που το δικο σου μηνυμα προσωπικα μου δημιουργει αμφιβολιες.ψαξτο λιγο καλυτερα γιατι κατι δεν μου παει καλα.ασε που δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη στο cc.εχε το νου σου μην δεις και εσυ κανενα -500 ευρω και τρεχεις και δεν φτανεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολυ απλα δεν υπαρχει διαθεσιμη αυτη η υπηρεσια για τις συνδεσεις.μονο για τους καρτοκινητους υπαρχει.

 

 

 

εγω το μηνυμα που πηρα σαν απαντηση οταν εστειλα την εντολη stop στο 19349 ηταν το εξης''H ENTOΛH ΣAΣ EΓINE ΔEKTH. TO WIND PLUS NON STOP ΔEN ΘA ANANEΩΘEI KATA TH ΛHΞH TOY. ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣETE TO WIND PLUS NON STOP ΞANA,ΣTEIΛTE PLUS ΣTO 19349'' . δεν μπορω να καταλαβω γιατι πηραμε τελειως διαφορετικο μηνυμα.ασε που το δικο σου μηνυμα προσωπικα μου δημιουργει αμφιβολιες.ψαξτο λιγο καλυτερα γιατι κατι δεν μου παει καλα.ασε που δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη στο cc.εχε το νου σου μην δεις και εσυ κανενα -500 ευρω και τρεχεις και δεν φτανεις.

 

Το μηνυμα αυτο το πηρα και εγω, αλλα αμεσως μετα ηρθε και το 2ο που ελεγε οτι η συνδρομη σας ληγει σημερα. Το ξερω και εγω αμφιβολιες ειχα γι αυτο και επικοινωνησα μαζι τους και μου ειπαν οτι ηταν λαθος του συστηματος το 2ο μηνυμα και οτι εχω κανονικα μεχρι τις 15/9.

Αντε να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...