Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν κατεβαζεις ΜΟΝΟ βιντεο αλλα και java games ΔΩΡΕΑΝ!!! επειδη η γνωση ανηκει στο ευρη κοινο: http://www.waptrick.com (μονο απο κινητο)...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Την είχα αυτή την διεύθυνση αλλά την είχα ξεχάσει τελείως!! Δοκίμασα να κατεβάσω ένα βιντεάκι αλλά τίποτα... :(
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό και εγώ με το παλιό μου motorola μπορούσα να κατεβάσω αρχεία πάνω από 1mb ενώ από τότε που πήρα Sony Ericsson δεν μπορώ να κατεβάσω...
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω μονο με motorola κατεβαζω... καμια αλλη μαρκα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω οποιος γνωριζει ασ βοηθησει . εχω ενα ποκετ πσ συγκεκριμενα το καισερ .

Μονο με καρτα wind (οχι συνδεση) μπορω να βαλω το wind non stop plus ωστε να εχω συνδεση στο internet(το ειδα απο ενα φιλο μου και μου ειπε οτι με 5 ε το μηνα μπορωνα μπαινω στο μσν σε σιτε κτλΠ )ΙΣΧΥΕΙ??? Εχω μια καρτα mo mad δεν γινετε με αυτην ετσι?Μια νεα καρτα (καρτοκινητο ) wind ποσο κοστιζει?

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω οποιος γνωριζει ασ βοηθησει . εχω ενα ποκετ πσ συγκεκριμενα το καισερ .

Μονο με καρτα wind (οχι συνδεση) μπορω να βαλω το wind non stop plus ωστε να εχω συνδεση στο internet(το ειδα απο ενα φιλο μου και μου ειπε οτι με 5 ε το μηνα μπορωνα μπαινω στο μσν σε σιτε κτλΠ )ΙΣΧΥΕΙ??? Εχω μια καρτα mo mad δεν γινετε με αυτην ετσι?Μια νεα καρτα (καρτοκινητο ) wind ποσο κοστιζει?

 

Ναι.. ισχύει! Η υπηρεσία κοστίζει 3,49 ευρώ και έχει διάρκεια 30 μέρες. Για ρυθμίσεις κοίτα στο παρακάτω link αλλά και στο site της wind. Κάρτες F2G μπορείς να βρεις σε διάφορα σημεία και με διαφορετικές τιμές. Μερικοί τις πουλάνε 50 λεπτά. Στα περίπτερα και τα καταστήματα νομίζω έχει 5 ευρώ και σου δίνει και χρόνο ομιλίας.. τώρα πόσο σου δίνει δεν είμαι σίγουρος.. Νομίζω 1 ευρώ κάθε μήνα για 5 μήνες.. δηλαδή 5 ευρώ!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=152884

Link to comment
Share on other sites

οταν λεμε πανω απο 1μβ μεχρι ποσο εχεις κατεβασει?με το μοτο?

 

μεχρι 4mb παραπανω δεν εχω δοκιμασει...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στο facebook και στο msn πως θα μπαινω? Εχω pocket pc το kaiser και εχω εγκαταστησει το live messenger στο ppc θα μπαινω κανονικα οπως εμπαινα με wifi η με καποιο αλλο τροπο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε εαν εχει αλλαξει ο αριθμοσ των αυτοματων ρυθμισεων για ολεσ τισ συσκευεσ? εγω ηξερα τ κενο μνμ στ 234 το οποιο τωρα δν λειτουργει κ στ σελιδα τησ wind λεει κατι.....

Mac Book Pro 13.3 2017

Ipad 2017 32 gb

Xiaomi Mi Max 2 64gb --- 7.1.1 Nougat

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε εαν εχει αλλαξει ο αριθμοσ των αυτοματων ρυθμισεων για ολεσ τισ συσκευεσ? εγω ηξερα τ κενο μνμ στ 234 το οποιο τωρα δν λειτουργει κ στ σελιδα τησ wind λεει κατι.....

 

Λέει κάτι.... τί??? :p Βασικά δεν έχω χρόνο να το ψάξω. Αν θες δοκίμασε να στείλεις κενό μήνυμα στο 19234. Επίσης στην σελίδα της wind έχει να στείλεις κι από εκεί τις ρυθμίσεις ή αν θέλεις να τις περάσεις χειροκίνητα!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ tnx παιδια...δοκιμασα το 19234 και μου ηρθαν οι ρυθμισεισ.....φαινεται οτι εχουν αλλαξει οι αριθμοι γιατι εχω πολυ καιρο να ξανακανω τισ ρυθμισεισ κ εμεινα στ παλιο 234;-)

Mac Book Pro 13.3 2017

Ipad 2017 32 gb

Xiaomi Mi Max 2 64gb --- 7.1.1 Nougat

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το windplus μπορεις να σερφαρεις κανονικα σε σελιδες του ιντερνετ....(σαν το wifi ας πουμε...)...

γενικα υπαρχει καποιο προγραμμα της wind που να στο επιτρεπει αυτο....???

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το windplus μπορεις να σερφαρεις κανονικα σε σελιδες του ιντερνετ....(σαν το wifi ας πουμε...)...

γενικα υπαρχει καποιο προγραμμα της wind που να στο επιτρεπει αυτο....???

 

ναι μπορεις να σερφαρεις κανονικα βεβαια δεν ειναι σαν το wifi δεν μπορεις να κατεβασεις απο rapid απο ιπμαρτ και γενικα απο τον οπερα του τηλ το wap δηλαδι δε λεει πολα με το οπερα μινι ομως αξιζει ειναι γρηγορο και σε βαζει σχεδον σε ολες τισ σελιδες

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια το δυαλισανε το plus? Ακουω πηγε στα 5 ευρω! Επισης δεν δουλευει η σελιδα http://www.windplus.gr/ σωστα! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια το δυαλισανε το plus? Ακουω πηγε στα 5 ευρω! Επισης δεν δουλευει η σελιδα http://www.windplus.gr/ σωστα! :mad:

 

Δουλεύει κανονικά η ιστοσελίδα που αναφέρεις και στις χρεώσεις δεν έχει αλλάξει κάτι (απ' ότι είδα εκεί τουλάχιστον).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μητσο δεν δουλευε πριν.

 

Βασικα προσπαθησε μια φιλη μου να στειλει στο 349 plus για να βαλει ιντερνετ και δεν στελνοτανε , ουτε εμενα στελνοτανε.. Ελπιζω να μην εγινε κατι, παντως οταν χρειαστει θα βαλω.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

allakse o ari8mos gia tin energopoihsh sto plaisio allaghs olwn twn 3psifiwn k 4psifiwn apo ton EETT.. gia nees energopoihseis steile minima sto 19349!

 

Να σαι καλα! Παιρνεις ενα ΤΗΑΝΚS απο εμενα! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω ακομη μια ερωτηση και σορυ αν ειναι χαζη...

μου ειπαν απο wind οτι με το wind plus σερφαρεις κανονικα...σε wap σελιδες δωρεαν κτλ....

αν μπεις ομως σε web σελιδες χρεώνεσαι κανονικα....

το βασικο μου ερωτημα ειναι πως καταλαβαινεις την διαφορα την ωρα που σερφαρεις....?

(απο την wind μου ειπαν οτι με τις ρυθμισεις gprs δεν μπορεις να μπεις σε web σελιδες και θα σου ζητησει το κινητο σου αλλες ρυθμίσεις....)...

ισχύει ρε παιδια αυτο η θα μου ερθει κανενας λογαριασμός 200 εβρω και θα ψάχνομαι....:p

Link to comment
Share on other sites

Βλακίες σου λένε.. Από τη στιγμή που χρησιμοποιείς το σωστό προφίλ ΟΠΟΥ μπορείς να μπεις, δεν υπάρχει χρέωση. Ο opera mini ανοίγει σχεδόν οποιαδήποτε σελίδα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...