Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR2 V8/V9


lordelesar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κόσμε...

 

Λοιπόν έχω ένα σοβαρότατο πρόβλημα με το V8 που αγόρασα. Το πήρα στις 14 οκτωβρίου από ένα κατάστημα και μεχρι στιγής το έχω στείλει τρεις φορές για service και πάλι το ίδιο πρόβλημα.

 

Παίρνω το κινητό στα χέρια μου , του κάνω τις πρώτες φορτίσεις και στην τρίτη κομπλέ φόρτιση το κινητό κρατάει μισή μέρα. Το βάζω όλο το βράδυ κλειστό να φορτίσει και την επόμενη μέρα το πρωί από τις 9 εώς τις 12 το μεσημέρι έχει μείνει από μπαταρία. Δεν χρειάζεται να πω πως δεν δούλεψε καθόλου. Ούτε τηλέφωνα, ούτε μυνήματα ούτε surfάρισμα... ΤΙΠΟΤΑ.

 

Το πάω στην Μηχανογραφική στην Καλαμαριά και οι άνθρωποι μου κάνουν και καλά αναβάθμιση και μου αντικαθιστούν την μπαταρία. ΤΡΙΧΕΣ. Πάλι τα ίδια το επόμενο πρωί.

 

Τους το ξαναστέλνω και το στέλνουν Αθήνα. Περιμένω μια βδομάδα και έρχεται προχτές και σήμερα από το μεσημέρι το 50% μπαταρία έγινε 0% σε λιγότερο από 1 ώρα και 30 λεπτά!!!!

 

Τί παίζει;;; Έχει κανείς αλλός τέτοια προβλήματα???

 

ΑΑΑΑΑ ρε SE τί ήθελα και αλλαξοπίστησα..... Πάω να ξαναβάλω την SIM σε κανα σοβαρό τηλέφωνο και θα το αφήσω κλειστό να φορτίσει απόψε. Πάλι αύριο τα ίδια θα έχουμε βέβαια...

 

Αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας απαντήσει!

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κόσμε...

 

Λοιπόν έχω ένα σοβαρότατο πρόβλημα με το V8 που αγόρασα. Το πήρα στις 14 οκτωβρίου από ένα κατάστημα και μεχρι στιγής το έχω στείλει τρεις φορές για service και πάλι το ίδιο πρόβλημα.

 

Παίρνω το κινητό στα χέρια μου , του κάνω τις πρώτες φορτίσεις και στην τρίτη κομπλέ φόρτιση το κινητό κρατάει μισή μέρα. Το βάζω όλο το βράδυ κλειστό να φορτίσει και την επόμενη μέρα το πρωί από τις 9 εώς τις 12 το μεσημέρι έχει μείνει από μπαταρία. Δεν χρειάζεται να πω πως δεν δούλεψε καθόλου. Ούτε τηλέφωνα, ούτε μυνήματα ούτε surfάρισμα... ΤΙΠΟΤΑ.

 

Το πάω στην Μηχανογραφική στην Καλαμαριά και οι άνθρωποι μου κάνουν και καλά αναβάθμιση και μου αντικαθιστούν την μπαταρία. ΤΡΙΧΕΣ. Πάλι τα ίδια το επόμενο πρωί.

 

Τους το ξαναστέλνω και το στέλνουν Αθήνα. Περιμένω μια βδομάδα και έρχεται προχτές και σήμερα από το μεσημέρι το 50% μπαταρία έγινε 0% σε λιγότερο από 1 ώρα και 30 λεπτά!!!!

 

Τί παίζει;;; Έχει κανείς αλλός τέτοια προβλήματα???

 

ΑΑΑΑΑ ρε SE τί ήθελα και αλλαξοπίστησα..... Πάω να ξαναβάλω την SIM σε κανα σοβαρό τηλέφωνο και θα το αφήσω κλειστό να φορτίσει απόψε. Πάλι αύριο τα ίδια θα έχουμε βέβαια...

 

Αν έχει κανείς καμιά ιδέα ας απαντήσει!

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Να σε ενημερώσω φίλε μου, ότι για οποιοδήποτε πρόβλημα μέχρι και ένα μήνα μετά την αγορά η μοτορολα αντικαθιστά πλήρως τη συσκευή, δλδ σου δίνει ένα καινούριο τηλέφωνο μέσα σε ένα καινούριο, σφραγισμένο κουτί με όλα του τα περιεχόμενα, επιστρέφοντας φυσικά το δικό σου.

 

Το κινητό δεν έχει πρόβλημα στο λογισμικό ή την μπαταρία αλλά 100% στην πλακέτα.Αυτή θα έπρεπε να έχει αντικατασταθεί.

Αντι για αυτό μάλλον σου κάνουν χαζομάρες στο τηλέφωνο.

Σε service της μοτο πήγες?(δεν ξέρω τι είναι η μηχανογραφική που λες:worry:)

Ήρεμα και όμορφα εξήγησέ τους ότι και μετά την αλλαγή της μπαταρίας η συμπεριφορά της συσκευής παραμένει ίδια.

Ζήτα αλλαγή πλακέτας, δεν νομίζω να στο αρνηθούν...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα motorola ειναι ασυναγωνιστα σε design!! σκαει 100δες μετρα σε αλλα κινητα... το κακο ειναι οτι υστερει σε καποιες λειτουργιες... αλλα εχει καταφερει η motorola ,στα τελευταια μοντελα, να κανει τρελα βηματα προς την τελειωτητα!! και ειδικα με την ολη εσωτερικη σκεψη!!εχει καταφερει να ξεφυγει απο το κλασικο μενου της...(που αμφιβαλω αν ηταν παντα ετσι... αλλαζε συνεχως πολλα απο μοντελο σε μοντελο)

ΒΑΣΙΚΟ

 

αν εχετε τσεκαρει πολλα μοντελα απο motorola θα δειτε πως ΚΑΝΕΝΑ

κινητο μοτορολα δεν εχει το απολυτο!!

 

κανενα μα κανενα..!! αυτο ειναι αποδεδειγμενο... γτ πολλα μοντελα που εχουν τρελο design θα υστρουν στο flash(αυτο το κανουν για να μην χαλασουν τo δεσιγν), άλλα μοντελα θα εχουν τρελη αναλυση και δεν θα εχουν radio, άλλα δυνατο ηχο κ.ο.κ.!!

 

η μοτορολα δεν εχει βγαλει κινητο που να τα χει ΟΛΑ! απεναντιας με την sony η οποια εχει καταφερει να κανει :mad:ολα:mad: τα κινητα της ΙΔΙΑ!! δεν εχει αλλαξει τπτ πια, και εχει ενα βαρετο menu που θελει ανανεωση!

 

αα!!το εξης: η σονυ γτ να βγαζει ιδια κινητα και να μην εχουν καμια διαφορα στις ρυθμισεις τους?, και παρολαυτα να εχουν και ακριβοτερη τιμη?? να φερω ενα π.χ.: το κ750 (σχετικα παλιο) με το κ610(καινουριο) γτ το 1ο να εχει 150 ευρω πια, και το 2ο που μειωνεκτει και στο flash να κανει 250??

(δεν παφτω τελειως μεσα στις τιμες, λιγο καιρο πριν)

 

 

παιδια, για πολλους λογους δεν θα προτιμουσα sony γτ ειναι ολα τα κινητα βαρετα!!!

 

 

 

 

 

σχετικα με το ν8 εχω να πω πως ειναι πολυ καλο κινητακι (εσωτερικα) και ειναι καπως παντοφλιτσα (εξωτερικα) παρολο που το design του ειναι κορυφη!:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν κανένα μήνα αγόρασα και εγώ το V8 και είμαι πολύ ευχαριστημένος από αυτό.

Θα ήθελα όμως να του περάσω περισσότερα θέματα.

Επειδή με motorola είμαι άσχετος (είναι το πρώτο μου) μπορεί κάποιος να με βοηθήσει αναλυτικά να καταφέρω να του αλλάξω θέματα,

επειδή απο αυτά που είδα σε διάφορα site πρεπει να είναι πολυπλοκο.

Αν κάποιος ξέρει ας μου δόσει τα φώτα του!!!

:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τιποτα σπουδαιο... απλα πρεπει να εισαι συγκεντρωμενος σε αυτα που θα σου πω!!:)

 

 

1)χρειαζεσαι ενα προγραμμα ωστε να μπορεις να τα περασεις... αλλοι προτεινουν το leadergl(με αυτο το προγραμμα μπορεις να κανεις 1002 ρυθμισεις) αλλοι λενε το p2kcommander (ελαφρως σκαρτο) και τελος που προτεινω εγω... λεω να κατεβασεις το 'skinman' ή αλλιως skin manager! ειναι το παλιοτερο προγραμμα αλλα το πιο σιγουρο (για μενα)

αυτο θα το κατεβασεις απο εδω: http://dwalx.motofan.ru/sm.php (πιο κατω θα δεις να λεει skin manager πατα το για download)

 

2) πρεπει να κατεβασεις skins!! αυτο θα το βρεις μονος σου...ή μεσω του google (θα γραψεις ''skins for v8) ή θα συμβουλευτεις καποιον απο το site μας!! θα ξερουν πολλοι!!

υστερα μολις κατεβασεις το αρχειο (αν ειναι συμπιεσμενο θα το ξεσυμπιεσεις) και θα παρεις το αρχειο '' .ski ''!!Εξ' αρχης ομως θα εχεις ανοιξει το προγραμμα (skinman)!!

μολις ανοιξεις το προγραμμα θα περιμενεις λιγο ωστε να βρει τα σκιν που εχεις στο κινητο σου!! υστερα εσυ θα πατησεις το install!! θα σ βγαλει ενα παραθυρακι που θα εχει πολλα ''τικ'' και εσυ θα εχεις τικαρει μονο το ''backup not patched SKI file to skinmanfolder backups''

και μετα ΟΚ! και θα ψαξεις το αρχειο '' .ski '' και αυτο θα το φορτωσει...

τελος: restart!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tsoump ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου.

Είσαι πολυ κατατοπιστικός θα ακολουθήσω τα βηματα σου και πιστεύω να βρώ άκρη.

Αν γνωρίζεις κανένα καλό site με themes για πες το και σε μένα. και πάλι thanks

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tsoump ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου.

Είσαι πολυ κατατοπιστικός θα ακολουθήσω τα βηματα σου και πιστεύω να βρώ άκρη.

Αν γνωρίζεις κανένα καλό site με themes για πες το και σε μένα. και πάλι thanks

 

 

ευχαριστω!:)

 

βασικα υπαρχουν αρκετες ιστιοσελιδες αλλα... και να στις δωσω, θα θελεις ψαξιμο...

ομως δεν ξερω ποια ειναι η αναλυση της οθονης του ν8!! για π.χ. στα ν3χ ειναι 240χ320

 

γενικα..δεν εχω κοιταξει πολλα απο ν8!! θα ψαξω και θα σ στειλω μερικα site!:)

 

(τελικα με τους drivers?)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

εδω μπορεις να βρεις πολλα πραγματα και πληροφοριες για το ν8

 

http://www.motox.info/archive/index.php/f-92.html

 

 

 

και εδω ειναι πολλα προγραμματα που ισως αργοτερα σου χρειαστουν!!(και πολλα απο αυτα ειναι βασικα):)

 

 

http://leadergl.forumcommunity.net/?t=2441314

 

 

EDIT:

 

This newest version of Kview 0.52 can unpack the iconres.ezx file from the V8 and also repack them after editing.

That means you can edit the skin graphics and also the DRM icons for just one skin.

 

 

http://www.rasputin007.co.uk/storage/others/Kview%200.52.rar

 

με αυτο λογικα θα μπορεις να φτιαχνεις μονος σου το design του κινητου!! κυριως το design το φτιαχνεις με το: skinner for moto ή skinner4moto (δες google);)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

:p:p:happy:

 

 

 

με ποιο προγραμμα?(πες μ για να δω αν γινεται και σε αλλα, πολλα μοντελα):)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

me κανένα πρόγραμμα

πας στην δημιουργία νέου φακέλου

μετά στην διαχείριση---επεξεργασία

εκεί σου δίνει κάποια δικά του εικονίδια 13 στο σύνολο

αριστερά λέει επιλογές

εκεί σου λέει μετάβαση στις φωτογραφίες και επιλέγεις όποια εικόνα θες

από αυτές που έχεις στο κινητό και την κάνει εικονίδιο του φακέλου

κάποια εικονίδια από το βασικό μενού δεν αλλάζουν

απλά μπορείς να δημιουργήσεις έναν φάκελο ,να διαλέξεις το εικονίδιο σου , να τον ονομάσεις πχ.office tools και να μεταφέρεις μεσα τα αναλογα tools πχ. σημειώσεις , ημερολόγια, αριθμομηχανές κτλ....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΓΝςΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ V8 LUXURY EDITION ;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΓΝςΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ V8 LUXURY EDITION ;

 

Περισσότερα εδώ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

me κανένα πρόγραμμα

πας στην δημιουργία νέου φακέλου

μετά στην διαχείριση---επεξεργασία

εκεί σου δίνει κάποια δικά του εικονίδια 13 στο σύνολο

αριστερά λέει επιλογές

εκεί σου λέει μετάβαση στις φωτογραφίες και επιλέγεις όποια εικόνα θες

από αυτές που έχεις στο κινητό και την κάνει εικονίδιο του φακέλου

κάποια εικονίδια από το βασικό μενού δεν αλλάζουν

απλά μπορείς να δημιουργήσεις έναν φάκελο ,να διαλέξεις το εικονίδιο σου , να τον ονομάσεις πχ.office tools και να μεταφέρεις μεσα τα αναλογα tools πχ. σημειώσεις , ημερολόγια, αριθμομηχανές κτλ....

 

σιγουρα?γτ υπαρχουν προγραμματα που φτιαχνεις ή το menu ή τα αρχεια ή τις εικονες...

 

βασικα αυτο που λες, δεν το βρησκω... για ξαναπες το πιο αναλυτικα και καθαρα....

 

(αν και μ φαινεται περιεργο)

:blink:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.

Ειμαι κατοχος ενος V802 εδω και περιπου 3 χρονια , το οποιο μου εβγαλε πολλα προβληματακια δυστυχως..

Πηρα την μεγαλη αποφαση μετα το made in japan να παω στο made in usa γιατι οι αμερικανοι ειναι φιλοι μας:lol: και συγκεκριμενα στο V9. ξερουμε ποτε θα βγει περιπου και σε τι τιμες; στα reviews ειδα οτι ελεγε για 3ο τριμηνο αλλα εχουμε φτασει δεκεμβρη.

Γενικα τα μοτορολα ειναι αξιοπιστα;

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

καλα made in usa δεν θα ειναι σιγουρα, ηλπιζα σε καμια σιγκαπουρη , αλλα οχι σε κινα....

τελος παντων σε ευχαριστω πολυ για την γρηγορη και ακρως πληροφοριακη απαντηση σου :D. Με βλεπω να μην παιρνω clam shell τελικα :(

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το κινητό, το λειτουργιό του είναι αξιόπιστο?Σταθερό?? Η μπαταρία πώς τα πάει?Βγάζει 2 μέρες με κανονική χρήση?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα το προτεινα σαν ικανοτητες κλπ!Οσο για desgn, ωραιο αλλα παντοφλιτσα...:worry: Η μπαταρια του ειναι καλη,πια! (επιτελους ειναι απο τα λιγα Motorola που δεν αντιμετωπιζουν σοβαρο πρβλημα μπαταριας!!)

 

Εαν διαθετεις τα χρηματα παρ ΄το, δεν νομιζω να το μετανιωσεις!!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένας φίλος έχει το v8 και είναι πολύ καλό δεν του έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα!!γινετε να κάνεις αναβαθμιση στα mototrola απο το Internet?:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται.

Με το motorola software update αλλά το Ελληνικό site δεν το έχει.

 

Γίνεται και με άλλον τρόπο,πιο ''χειροκίνητο'' και εξειδικευμένο,με το RSD Lite.

 

Πρόσεχε να βρεις ελληνικό πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

παντως το 9ρακι ειναι ωραιο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένας φίλος έχει το v8 και είναι πολύ καλό δεν του έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα!!γινετε να κάνεις αναβαθμιση στα mototrola απο το Internet?:)

 

Θελει προσοχη τι θα φλασαρεις... να σαι παντα σιγουρος!! ο bomber σου προτεινε το καταλληλο προγραμα!!

θα το βρεις εδω:http://files.filefront.com/RSD+LITE+3+0rar/;6227050;/fileinfo.html

 

 

επισης, εχεις πολλα να μαθεις και να φτιαξεις σε ενα motorola!!Οι αποριες σου θα ανακτησουν παλιες πληροφοριες!!:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

επισης, εχεις πολλα να μαθεις και να φτιαξεις σε ενα motorola!!Οι αποριες σου θα ανακτησουν παλιες πληροφοριες!!

 

Η αλήθεια να λέγεται. Το πρώτο Motorola που πήρα ήταν το V360 το οποίο δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν τα Seem Editing και όλα τα λοιπά, είδα στο Forum του MyPhone ενοείτε να μιλούν για κάτι Moster Pack, Seems και αναβαθμίσεις. Ασχολήθηκα λίγο και μετά από καμοιά εβδομάδα μου ήταν παιχνιδάκια. Τώρα πλέον μετά από την πρώτη μου αγορά Motorola μένω πιστός της γιατί μπορώ να κάνω ότι θέλω στο κινητό και δεν το βαριέμαι. Και πληροφορώ αυτούς που δεν έχουν ιδέα τι είναι η επεξεργασία Seem τα DRM και ότι δήποτε άλλο της Motorola, αν ψάξει λίγο στα Thread θα βρει πάρα πολλά και σε μια εβδομάδα θα του φαίνονται παιχνιδάκια!

Link to comment
Share on other sites

παντως το 9ρακι ειναι ωραιο

 

Ένα v6 είναι με άλλο σώμα.(πολύ καλύτερο σώμα φυσικά).

Τα λεφτά όμως είναι το νέο Motoμενου(που υπάρχει μόνο στο v8)

Συνεπώς, αν κάποιος δεν χρειάζεται 3g ή έχει άλλο κινητό για τέτοιες δουλειές, τότε καλύτερα το v8:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Έχει καταφέρει κανείς να ενεργοποιήσει και να χρησιμοποιήσει σωστά τη λειτουργία του Talking Phone; Έβαλα αγγλική γλώσσα, την ενεργοποίησα και πάλι δε μου διαβάζει το Caller Id αυτού που με καλεί..κάνω κάτι λάθος;;!!
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...