Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR2 V8/V9


lordelesar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως και μενα την δευτερη μερα στραβωσε λιγο το πορτακι απο μονο του αλλα την επομενη ξαναηρθε στα ισια του και "χαλαρωσε" λιγο η δυναμη με την οποια ανοιγει και κλεινει. καλυτερα ετσι γιατι χτυπουσε πολυ δυνατα στο ανοιξε κλεισε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παντως και μενα την δευτερη μερα στραβωσε λιγο το πορτακι απο μονο του αλλα την επομενη ξαναηρθε στα ισια του και "χαλαρωσε" λιγο η δυναμη με την οποια ανοιγει και κλεινει. καλυτερα ετσι γιατι χτυπουσε πολυ δυνατα στο ανοιξε κλεισε

 

Δεν ξέρω πόσο εύκολα χαλαρώνει το πορτάκι, πάντως το Σαββάτο που το είδα το κινητό στη fnac, ήταν αρκετά χαλαρό, το καταλάβαινες όταν το έκλεινες και το άνοιγες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο εύκολα χαλαρώνει το πορτάκι, πάντως το Σαββάτο που το είδα το κινητό στη fnac, ήταν αρκετά χαλαρό, το καταλάβαινες όταν το έκλεινες και το άνοιγες...

 

μιλας για το κανονικο κινητο παντα και οχι για ψευτικο φανταζομαι ετσι? :lol: εμενα τωρα εχει την καταλληλη δυναμη νομιζω, τωρα αν χαλαρωσει κι αλλο..:cry:

Link to comment
Share on other sites

μιλας για το κανονικο κινητο παντα και οχι για ψευτικο φανταζομαι ετσι? :lol: εμενα τωρα εχει την καταλληλη δυναμη νομιζω, τωρα αν χαλαρωσει κι αλλο..:cry:

 

Ναι βρε, για το κανονικό λέω! :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

η μοτορολα δεν ειχε ποτε προβληματα με χαλαρα πορτακια ειναι κατι που ξερει να φτιαχνει καλα τωρα αν καποιος το εχει ξηλωσει και το χτυπαει εδω και κει τοτε τι να πεις θα χαλαρωσει ;)
Link to comment
Share on other sites

filarako na to epistrepseis!! oute xalaro prepei na einai oute tipota!akouse me!

na tous peis pws to exoun parei kai filoi mou kai den einai etsi!! tha sto allaksoun an den exeis kaneis thlefwna.mh to kathysteies!!

a! kai kati akoma re paidia!! epeidi einai linux..ti diadikasia exei diladi gia na perastoun themes?

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia! Eimai apo Kypro k exei erthei to V8 prin apo liges meres! Einai para poly wraio! :)

Ithela na rotisw:

sto V8 mporeis na peraseis themes?

 

Gia tous katoxous:

Pia einai ta sxoleia sas genika gia to kinito?

 

Efxaristw! :D

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia! Eimai apo Kypro k exei erthei to V8 prin apo liges meres! Einai para poly wraio! :)

Ithela na rotisw:

sto V8 mporeis na peraseis themes?

 

Gia tous katoxous:

Pia einai ta sxoleia sas genika gia to kinito?

 

Efxaristw! :D

 

Κύπρια; Κατ' αρχή καλωσόρισες στο forum. Κατά δεύτερον, πέρνα μια βόλτα από εδώ, παίζει να είσαι και η πρώτη Κύπρια του forum... :)

 

Αναφορικά τώρα με το κινητό, είναι πολύ όμορφο, αν και κάπως μακρύ. Το σκεφτόμουν για αντικατάσταση του V3 μου, αλλά με χαλάει το μήκος του...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

skinakia kaneis ???

 

http://www.motox.info/showthread.php?t=53658

 

pio katw exei kai screenshots

Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

Με το V9 τι γίνεται ρε παιδιά?

Θα έρθει ποτέ???:mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

na rwtisw kai egw kati? sto v3 pou eixa otan ekana antistoixisi enan ixo se mia epafi kai erxotan minima de xtipouse to til me ton ixo gia minimata alla me ton ixo tis epafis..eksakolouthei ayto?

 

episis...otan exeis antistoixisei photo se mia epafi kai sou stelnei sms, emfanizetai i photo opws sta sony ericsson?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Η αναφορά είναι όπως στα παλία μοτορόλα? κάθε φορά χειροκίνητα?
Όχι ,αυτό έχει διορθωθεί:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όχι ,αυτό έχει διορθωθεί:)

 

Αλήθεια? Α ωραία..τέλεια...τώρα το μόνο που θα κάνω είναι να περιμένω μερικά χρονάκια να παίζει η τιμή του στα 200 έουρος!:lol:(και μετα ξύπνησα! χαχα)

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια? Α ωραία..τέλεια...τώρα το μόνο που θα κάνω είναι να περιμένω μερικά χρονάκια να παίζει η τιμή του στα 200 έουρος!:lol:(και μετα ξύπνησα! χαχα)

 

200 ευρώ μπορεί όχι, αλλά σίγουρα στις αρχές του 2008 θα πέσει η τιμή του...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις μόνο σε κάποιες λειτουργίες.

1. Μπορούμε να βλέπουμε στον τηλεφωνικό κατάλογο ομαδοποιημένες τις καταχωρήσεις για κάθε επαφή δηλ. για κάθε όνομα να υπάρχει μια καρτέλα με όλες τις εγγραφές όπως, τηλέφωνο κινητό, τηλέφωνο σπιτιού κ.τ.λ. κάτι που συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα.

2. Αν μια εικόνα είναι μεγάλη την κάνει μικρότερη έτσι ώστε να μπορεί να την στείλει με MMS; Αυτό για παράδειγμα το κάνουν τα ΝΟΚΙΑ.

Τα παραπάνω δύο στοιχεία είναι, από πλευράς χρηστικότητας της συσκευής, πολύ σπουδαία κατά τη γνώμη μου. Για παράδειγμα με το v3i τραβούσα μια εικόνα και δεν μπορούσα να τη στείλω με MMS γιατί ήταν μεγάλη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις μόνο σε κάποιες λειτουργίες.

1. Μπορούμε να βλέπουμε στον τηλεφωνικό κατάλογο ομαδοποιημένες τις καταχωρήσεις για κάθε επαφή δηλ. για κάθε όνομα να υπάρχει μια καρτέλα με όλες τις εγγραφές όπως, τηλέφωνο κινητό, τηλέφωνο σπιτιού κ.τ.λ. κάτι που συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα.

2. Αν μια εικόνα είναι μεγάλη την κάνει μικρότερη έτσι ώστε να μπορεί να την στείλει με MMS; Αυτό για παράδειγμα το κάνουν τα ΝΟΚΙΑ.

Τα παραπάνω δύο στοιχεία είναι, από πλευράς χρηστικότητας της συσκευής, πολύ σπουδαία κατά τη γνώμη μου. Για παράδειγμα με το v3i τραβούσα μια εικόνα και δεν μπορούσα να τη στείλω με MMS γιατί ήταν μεγάλη.

 

Είμαι σίγουρος ότι και τα 2 που λες μπορεί να τα κάνει, χωρίς να το έχω ψάξει.

Παλιότερα μοτορολα μπορούσαν, γιατί όχι το V8?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι και τα 2 που λες μπορεί να τα κάνει, χωρίς να το έχω ψάξει.

Παλιότερα μοτορολα μπορούσαν, γιατί όχι το V8?

Το δεύτερο σίγουρα όχι, ήταν και ο λόγος που έδωσα το τηλέφωνο, ενώ το πρώτο θεωρητικά γινόταν και στην ουσία όχι.

Με ενδιαφέρει το V9, αλλά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, πιστεύω όμως ότι τις ίδιες λειτουργίες θα έχει με το V8, παρά το διαφορετικό λειτουργικό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο σίγουρα όχι, ήταν και ο λόγος που έδωσα το τηλέφωνο, ενώ το πρώτο θεωρητικά γινόταν και στην ουσία όχι.

Με ενδιαφέρει το V9, αλλά δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, πιστεύω όμως ότι τις ίδιες λειτουργίες θα έχει με το V8, παρά το διαφορετικό λειτουργικό.

΄

 

Μην κοιτάς το V3

Για τα δεδομένα της μοτορολα σήμερα είναι πια αρχαίο.

Το v3xx που είχα νομίζω ότι είχε τη 2η λειτουργία που λες.

Το v8 λογικά θα έχει 1-2 πραγματάκια παραπάνω από το v9, όχι καμιά φοβερή διαφορά όμως.

Αλλά το v9 έχει γρήγορο internet και κάρτα μνήμης.;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ακουστε το ΤΡΕΛΟ (βασικα ειδα πως το z8 παιρνει τοσα γιγα) μπορει να δεχτει καρτα μνημης 8 GIGA!!!:eek::eek::eek::eek: ρε παιδια ειναι κορυφη... κανει 440 (περιπου) ευρω και ειναι τελειο!! το κακο ομως ειναι πως δεν εχει ραδιο :oops:και ειναι αρκετα ''παντοφλα'' πολυ πλατυ κινητο.... παντως ειναι πολυ καλλλλλοοοοο!! απο μοτορολα τωρα θα επελεγα με διαφορα το z8 ειναι κορυφη!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Διάβασα πολλά από τα post σχετικά με το v8 και είπα να πω και εγώ τη γνώμη μου.Εχω αρκετά motorola όπως v300,v600,v3,mpx 200 με windows mobile,ένα άλλο που δεν θυμάμαι πιο είναι και χθές πήρα το v8 με μια επιδότηση που είχα.Σαν design είναι άψογο άλλά και σε δυνατότητες είναι πολύ μπροστά σε σχέση με τα άλλα που ανέφερα..Γενικά πάντως είναι αρκετά ακριβό.
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις μόνο σε κάποιες λειτουργίες.

1. Μπορούμε να βλέπουμε στον τηλεφωνικό κατάλογο ομαδοποιημένες τις καταχωρήσεις για κάθε επαφή δηλ. για κάθε όνομα να υπάρχει μια καρτέλα με όλες τις εγγραφές όπως, τηλέφωνο κινητό, τηλέφωνο σπιτιού κ.τ.λ. κάτι που συμβαίνει σε όλα τα τηλέφωνα.

2. Αν μια εικόνα είναι μεγάλη την κάνει μικρότερη έτσι ώστε να μπορεί να την στείλει με MMS; Αυτό για παράδειγμα το κάνουν τα ΝΟΚΙΑ.

Τα παραπάνω δύο στοιχεία είναι, από πλευράς χρηστικότητας της συσκευής, πολύ σπουδαία κατά τη γνώμη μου. Για παράδειγμα με το v3i τραβούσα μια εικόνα και δεν μπορούσα να τη στείλω με MMS γιατί ήταν μεγάλη.

Κάποιος που έχει το V8 μπορεί να απαντήσει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...