Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR2 V8/V9


lordelesar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τεσπα.. Ειδομεν!:rolleyes:

Σε καλη τιμη να το βαλουν μονο.....;)

 

+1

 

Θέλω να ελπίζω ως «ταβάνι» τα 500 ευρώ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο Γερμανός το έβαλε στο νέο φυλλάδιο (V8)… Τιμή: 419 ευρώ. :cool:

 

 

http://www.imageshack.gr/thumbs/neyqm5mjzzyejdzeg0zd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός το έβαλε στο νέο φυλλάδιο… Τιμή: 419 ευρώ. :cool:

 

Πολυ καλα νεα!!!:up:

Για αρχικη τιμη ειναι πολυ καλη πιστευω..!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα νεα!!!:up:

Για αρχικη τιμη ειναι πολυ καλη πιστευω..!!!:cool:

Τζάμι η τιμούλα!!!:cool:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Όσο ήθελα να σχολιάσω το ταβάνι που είχε βάλει ο VeCo. Ότι συμφωνούσα απόλυτα. Αν ήταν πάνω από 500 θα ήταν τρελοί στην moto. Αλλά τα 419 ακούγονται πολύ καλά.
Link to comment
Share on other sites

Τζάμι η τιμούλα!!!:cool:

Όσο ήθελα να σχολιάσω το ταβάνι που είχε βάλει ο VeCo. Ότι συμφωνούσα απόλυτα. Αν ήταν πάνω από 500 θα ήταν τρελοί στην moto. Αλλά τα 419 ακούγονται πολύ καλά.

 

Μιλαμε παντα για το v8 με τα 512.. Λογικα η τιμη του v8 με τα 2 θα ειναι αρκετα υψηλοτερη εκτος αν αργησει να βγει..!

Link to comment
Share on other sites

Ο Γερμανός το έβαλε στο νέο φυλλάδιο (V8)… Τιμή: 419 ευρώ. :cool:

 

:up:

Με βλέπω με νέο κινητό σύντομα...

 

Όσο ήθελα να σχολιάσω το ταβάνι που είχε βάλει ο VeCo. Ότι συμφωνούσα απόλυτα. Αν ήταν πάνω από 500 θα ήταν τρελοί στην moto. Αλλά τα 419 ακούγονται πολύ καλά.

 

Μιλαμε παντα για το v8 με τα 512.. Λογικα η τιμη του v8 με τα 2 θα ειναι αρκετα υψηλοτερη εκτος αν αργησει να βγει..!

 

500 ευρώ θα είναι το ταβάνι για τα 2GB.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε παντα για το v8 με τα 512.
.

Ναι

Λογικα η τιμη του v8 με τα 2 θα ειναι αρκετα υψηλοτερη εκτος αν αργησει να βγει..!

Δεν νομίζω. Παντού διαβάζω ότι θα γίνει απλά μια "σιωπηρή" αναβάθμιση της μνήμης, δηλαδή θα πρόκειται για μια softwarική αναβάθμιση και όχι hardware. Από ότι καταλαβαίνω η μνήμη των 2g θα υπάρχει από την αρχή αλλά στο χρήστη θα είναι διαθέσιμα μόνο 512mb.Αργότερα θα γίνουν διαθέσιμα περισσότερα mb.:)

Γιατί αυτό?

Ίσως γιατί το πρώτο λειτουργικό δεν θα μπορεί να υποστηρίξει 2g μνήμης .;)

Ίσως βέβαια να λέω και βλακείες:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

500 ευρώ θα είναι το ταβάνι για τα 2GB.

 

Ναι αυτο λεω.. οτι ειπες 500 για τα 2GB..

 

Δεν νομίζω. Παντού διαβάζω ότι θα γίνει απλά μια "σιωπηρή" αναβάθμιση της μνήμης, δηλαδή θα πρόκειται για μια softwarική αναβάθμιση και όχι hardware. Από ότι καταλαβαίνω η μνήμη των 2g θα υπάρχει από την αρχή αλλά στο χρήστη θα είναι διαθέσιμα μόνο 512mb.Αργότερα θα γίνουν διαθέσιμα περισσότερα mb.:)

Γιατί αυτό?

Ίσως γιατί το πρώτο λειτουργικό δεν θα μπορεί να υποστηρίξει 2g μνήμης .;)

Ίσως βέβαια να λέω και βλακείες:O

 

Αμα ειναι ετσι παιρνουμε τωρα των 512 και μετα παμε για αναβαθμιση!!

Αλλα δεν νομιζω να καναν κατι τετοιο......

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο λεω.. οτι ειπες 500 για τα 2GB..

 

Αμα ειναι ετσι παιρνουμε τωρα των 512 και μετα παμε για αναβαθμιση!!

Αλλα δεν νομιζω να καναν κατι τετοιο......

 

Όχι, 500 ευρώ για το 512MB εννοούσα... :p Το στήριξα στην ιδιαίτερα υψηλή τιμή του V3 όταν βγήκε.

 

Ευτυχώς όμως έκανα λάθος.

 

Αναφορικά με την μνήμη, ίσως είναι θέμα αναβάθμισης, αλλά μάλλον δεν θα μπορεί αν γίνει μετά την αγορά του κινητού...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Όχι, 500 ευρώ για το 512MB εννοούσα... :p Το στήριξα στην ιδιαίτερα υψηλή τιμή του V3 όταν βγήκε.

 

Τεσπα.. Μην κολλησουμε εκει..:rolleyes:

 

Ευτυχώς όμως έκανα λάθος.

 

Ολοι λαθος καναμε!Ευτυχως!!:cool:

 

Αναφορικά με την μνήμη, ίσως είναι θέμα αναβάθμισης, αλλά μάλλον δεν θα μπορεί αν γίνει μετά την αγορά του κινητού...

 

Δεν νομιζω οτι θα γινει κατι τετοιο..!Αμα υπαρχουν ηδη 2GB στα ν8 με 512MB θα μπορουν με λιγο "hacking" να χρησιμοποιησουν και τα υπολοιπα!Και φυσικα η Μοτο το ξερει αυτο..

Τι να πω, προσωπικα δεν μου φαινεται λογικο κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα.. Μην κολλησουμε εκει..:rolleyes:

 

Αφού το λες εσύ, ξεκολλάμε... :p

 

Ολοι λαθος καναμε!Ευτυχως!!:cool:

 

Δεν νομιζω οτι θα γινει κατι τετοιο..!Αμα υπαρχουν ηδη 2GB στα ν8 με 512MB θα μπορουν με λιγο "hacking" να χρησιμοποιησουν και τα υπολοιπα!Και φυσικα η Μοτο το ξερει αυτο..

Τι να πω, προσωπικα δεν μου φαινεται λογικο κατι τετοιο!

 

Όντως ευτυχώς. Πάντως, όπως και να 'χει, προσωπικά και με 512MB είναι ικανοποιημένος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αφού το λες εσύ, ξεκολλάμε... :p

Όντως ευτυχώς. Πάντως, όπως και να 'χει, προσωπικά και με 512MB είναι ικανοποιημένος...

 

Βασικα και εμενα αρκετα μου ειναι αμα κρατησω το Nokia!Αλλα σκεφτομαι και την τιμη μεταπωλησης.. Λιγοι θα ψαχνουν για το "μικρο" ν8 και με αρκετα λιγοτερα χρηματα απο το "μεγαλο"!

 

Να ρωτησω και κατι αλλο!Υπαρχει περιπτωση το "μικρο" να ειναι πιο γρηγορο απο το "μεγαλο"?!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα και εμενα αρκετα μου ειναι αμα κρατησω το Nokia!Αλλα σκεφτομαι και την τιμη μεταπωλησης.. Λιγοι θα ψαχνουν για το "μικρο" ν8 και με αρκετα λιγοτερα χρηματα απο το "μεγαλο"!

 

Να ρωτησω και κατι αλλο!Υπαρχει περιπτωση το "μικρο" να ειναι πιο γρηγορο απο το "μεγαλο"?!

 

Δεν είναι απίθανο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωθηκε!

Πηγα στον Γερμανο αλλα φυσικα δεν ειχαν ιδεα!!(Το ιδιο και στην βοντα)

Παρ' ολα αυτα πηρα το φυλλαδιο του και το εχει φατσα φορα στην πρωτη σελιδα ως "Συντομα καντα σας" στα 419 ευρα οπως ειχε πει ο φιλος!

Επισης σαν περιγραφη λεει "Ενα <<ξυραφι>> με εντυπωσιακο design και μνημη εως 2GB..."

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωθηκε!

Πηγα στον Γερμανο αλλα φυσικα δεν ειχαν ιδεα!!(Το ιδιο και στην βοντα)

Παρ' ολα αυτα πηρα το φυλλαδιο του και το εχει φατσα φορα στην πρωτη σελιδα ως "Συντομα καντα σας" στα 419 ευρα οπως ειχε πει ο φιλος!

Επισης σαν περιγραφη λεει "Ενα <<ξυραφι>> με εντυπωσιακο design και μνημη εως 2GB..."

 

Χθες έκανα και ένα σκάν του φυλλαδίου :).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα και ένα σκάν του φυλλαδίου :).

 

Ωραιος!Το εβαλες με τροποποιηση μαλλον και δεν το πηρα χαμπαρι!:p

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με αυτό, το SAR του V8 είναι 0.30. Αν τα στοιχεία αυτά είναι αληθή, τότε μιλάμε για μια πολύ προσεγμένη συσκευή στον τομέα αυτό. :!:
In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Άψογη η τιμή, άψογο σε όλα. Αν δεν το πάρω μέχρι το τέλος του μήνα, θα το πάρω σίγουρα με το τέλος της εξεταστικής του Σεπτέμβρη.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο που εχω να πω παντως οτι εφυγα απο νοκια 6630 πηγα σε μοτορολα krzr και τραβαω τα μαλλια μου ακομη :

1) αχρηστο εντελως προιστορικο μενου

2) χαλια ποιοτητα κλησης μεχρη και το κινητο κολλαει και πατας ΝΟ και δεν τερματιζει την κληση

3) αργη θεοαργη συσκευη κανει 5 δευτερα (που λεει ο λογος) να ανοιξει φοτογραφια και τις εμφανιζει μαξ τρεις στην οθονη

4)αμα σπασει η οθονη και θελεις να την αλλαξεις... στη μοτορολα σου ζητανε οτι τους λειπει σε ευρω εκεινη τη στιγμη...

5)χμμμμ αξια μεταπωλησης το krzr περυση τετοιο καιρο εκανε 450 οπως και αυτο... τωρα 250 με το ζωρι

 

απο την αλλη ομως αυτο που βλεπουν οι περισσοτεροι εδω ειναι

1) ομορφια συσκευης απιστευτα ομορφη γι αυτο το λογο και γω ειχα παρει το krwr

2)κατι καλο ακομη ειναι οτι το λειτουργικο ειναι πολυ ανοιχτο τουλαχιστον στα υπολοιπα

3)απο οτι φενεται εχουν βαλει νεους επεξεργαστες που ειναι αρκετα καλοι απο οσο ξερω

 

Προσοχη σε οσους το βλεπουν και τους αρεσει και τους γεμιζει το ματι γιατι στο τελος θα σας αδειασει το κεφαλι... θα καραφλιασετε :lol:

 

 

να δωσω μερικα παραδειγματα

1)δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους

2)δεν υποστηριζει multitasking

3)δεν μπορεις να βαλεις αναφορα παραδωσης στα μηνυματα

4)δεν μπορεις να επιλεξεις προβολη απο την καρτα μνημης η το τηλεφωνο ΜΟΝΟ και να το κανεις αυτο μολις κλεισεις ανοιξεις το καπακι φευγει...

5)για καποιο λογο το προηγουμενο γινεται σε πολλες επιλογες πχ αναλυση καμερας σε βιντεο βαζεις 320 χ ... και με το που πατησεις εξοδος στο ξανα κανει 176 χ...

6)γενικα καποιες απλες λειτουργιες που εχετε στα κινητα σας ειτε νοκια ειτε se ξεχαστετες θα πρεπει να μπειτε σε κοπο μεχρι και το bluetooth κλεινει απο μονο του μετα απο 1 λεπτο η 3 το πολυ

7)μη συνεχισω γιατι τα μοτορολα δυστιχως ειναι μουφα

Link to comment
Share on other sites

δεν θα διαφωνησω μαζι σου :p

 

αλλά πολλά απο τα παραπάνω μειονεκτήματα διορθώνονται με κάποιο καλό νέο monster pack, τουλάχιστον στο δικό μου κινητό v360 (αλλά και σε όλα τα μοντέλα νομίζω).

 

Επίσης, όλα τα Samsung έχουν ανάλογα μειονεκτήματα (πχ δεν μπορείς να βάλεις themes, ούτε ήχους απο κάρτα μνήμης -μερικά ούτε mp3 παίρνουν για ήχο μηνύματος!!). Και η Samsung πλέον είναι διεθνώς Νο 2 (πέρασε και τη Moto)...

 

Και μην ξεχνάς οτι για να πάρεις αξιόλογο Nokia (S60) θέλεις πάνω απο 300 €

και δεν είναι να τα δείχνεις σε κόσμο... Ασε που δεν έμαθε ακόμα να φτιάχνει σωστούς μηχανισμούς clamshell & slide up..:O

 

Τελικά θα έλεγα ότι όλα έχουν τα + και τα -, αναλόγως τι ζητάς :!:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

ουτε και γω ξερω τι να κανω πλεον .. βλεπω αυτα τα καινουρια τα samsung και αυτο το v8 και εχω παθει πλακα απο την αλλη δεν θελω αλλο να τυραννιεμαι :(

 

φαντασου να εχεις 40 mp3 και να ειναι ολα μαζι και με τα ringtones μαζι ολα χυμα

 

φαντασου να προσπαθεις να δεις μια απο τις 60 φωτογραφιες σου και να σου βγαινει η πιστη

 

φαντασου να πατας ακυρο σε κληση και να μην πιανει :lol:

 

εχω βαλει και γω μονστερ πακς :) αλλα... κλαιν μαιν... το κινητο σερνεται μονο δυνατα σαν τρελο ακουγεται

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω μπορείς να δημιουργήσεις φακέλους στα moto.

Μενου>Κατηγορία>Νέα Κατηγορία

αυτό φτιάχνει φάκελο.Και για πιο γρηγοράδα μπορείς να πηγαίνεις από τον ένα φάκελο στον άλλο πατώντας * ή #

Τσέκαρε το..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...