Jump to content

Sony Ericsson T650i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καινούργιο μοντέλο που κάπως παραπέμπει στο θρυλικό τ610.Με 3.2 μπ κάμερα και walkman 2.0 version.

 

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_t650-1984.php

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ακούσει τοσα αυτές τις μέρες P1 t650 w999, s500. Ξεθάβει δηλαδή η ερικσσον όλα τα παλιά της series. Χλωμό μου φαίνεται
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καλα.. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ..

ουτε παραγελια, να το χα..

μεταλικο.

240*320..

και σχεδιο απιστευτο..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

τελεια specs κι εμφανιση με μικρη εσωτερικη ομως μνημη,no problem ομως.κουκλακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που νόμιζα ότι η σειρά Τ είχε κλείσει!!! Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελλάθηκα πάντως με την εμφάνιση. Κάποια στιγμή όμως δεν θα πρέπει να αρχίσουν να ενσωματώνουν και Wi-Fi;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα, το επόμενο κινητό μου. Μεταλλικό, όμορφο design, μικρές διαστάσεις, είναι και 3G. Προσωπικά δεν νομίζω να θέλω κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλάβω

πανξω δεξια και αριστερα τι εχει;;

το ενα ειναι η καμερα,

το αλλο;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλάβω

πανξω δεξια και αριστερα τι εχει;;

το ενα ειναι η καμερα,

το αλλο;;

Πολύ πιθανό να είναι αισθητήρας φωτός όπως έχει το W810 για εξοικονόμηση μπαταρίας. Όταν είναι σε συνθήκες υψηλού φωτισμού κρατάει το φωτισμό του πληκτρολογίου σβηστό και ο φωτισμός της οθόνης έχει μικρότερη ένταση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

φαινεται καλο αλλα δεν εχει ραδιοφωνο απο οτι ειδα. αυτο ειναι κατι που θα αποθαρυνει πολλους απο το να το αγορασουν κατα τη γνωμη μου.
Link to comment
Share on other sites

φαινεται καλο αλλα δεν εχει ραδιοφωνο απο οτι ειδα. αυτο ειναι κατι που θα αποθαρυνει πολλους απο το να το αγορασουν κατα τη γνωμη μου.

εχει.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

στο preview http://www.myphone.gr/devices/preview-289.html αναφερει οτι δεν εχει <<Φυσικά, η ιαπωνοσουηδική εταιρεία θα μπορούσε να προσέθετε στη συσκευή και ραδιόφωνο FM, ώστε η συσκευή της να γίνει ακόμη πιο αρεστή, όμως δεν το έκανε για άγνωστους λόγους... Αν ενδιαφέρεστε για τη συσκευή θα πρέπει να κάνετε υπομονή μέχρι το τρίτο τρίμηνο του έτους, όπου αναμένεται να φθάσει στις προθήκες των καταστημάτων.>>
Link to comment
Share on other sites

στο preview http://www.myphone.gr/devices/preview-289.html αναφερει οτι δεν εχει <<Φυσικά, η ιαπωνοσουηδική εταιρεία θα μπορούσε να προσέθετε στη συσκευή και ραδιόφωνο FM, ώστε η συσκευή της να γίνει ακόμη πιο αρεστή, όμως δεν το έκανε για άγνωστους λόγους... Αν ενδιαφέρεστε για τη συσκευή θα πρέπει να κάνετε υπομονή μέχρι το τρίτο τρίμηνο του έτους, όπου αναμένεται να φθάσει στις προθήκες των καταστημάτων.>>

 

Σύμφωνα με το site της SE, έχει ράδιο:

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gb&lc=en&ver=4000&template=pip3&zone=pp&pid=10891

 

Άρα είτε το preview του myphone κάνει λάθος, είτε κάνουν λάθος στην σελίδα της εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό κινητό.Ας ελπίσουμε να έχει sar σε λογικά επίπεδα,γιατί τα τελευταία se έχουν πολύ υψηλούς δείκτες.
If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό κινητό.Ας ελπίσουμε να έχει sar σε λογικά επίπεδα,γιατί τα τελευταία se έχουν πολύ υψηλούς δείκτες.

 

Έχει γίνει πολύς ντόρος με αυτό το περιβόητο SAR.

 

Πρέπει να θυμόμαστε ότι οι εταιρείες δίνουν την μέγιστη τιμή που παρατηρήθηκε στο Χ κινητό και όχι την μέση. Έτσι, εάν ένα μοντέλο έχει τιμή 1.00, αυτό δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που μιλάμε «ψήνουμε» το κεφάλι μας, αφού ο βασικός παράγων είναι η κάλυψη του δικτύου την ώρα της χρήσης.

 

Πάντως, τα όρια που έχουν θεσπιστεί σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να θεωρηθούν επαρκή ή ανεπαρκή μιας και στατιστικά είναι αδύνατον να υπάρξει συσχέτιση μεταξύ κινητών τηλεφώνων και προβλημάτων υγείας. Ο λόγος, μα τι άλλο, ότι η δικιά μας γενιά είναι η 1η που ασχολείται με τα κινητά, άρα ό,τι προβλήματα παρατηρηθούν θα παρατηρηθούν επάνω μας.

 

Για τους λόγους αυτούς, μην δίνετε μεγάλη σημασία στο SAR μιας και προς το παρόν δεν αποτελεί κάτι το αξιόπιστο. Εάν όντως θέλετε να προστατέψετε την υγεία σας από ΠΙΘΑΝΟΥΣ κινδύνους, πάρτε ένα hands-free και αποφεύγετε όσο μπορείτε να έχετε το κινητό επάνω σας. Όλα τα άλλα, είναι να'χουμε να λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανό να είναι αισθητήρας φωτός όπως έχει το W810 για εξοικονόμηση μπαταρίας. Όταν είναι σε συνθήκες υψηλού φωτισμού κρατάει το φωτισμό του πληκτρολογίου σβηστό και ο φωτισμός της οθόνης έχει μικρότερη ένταση.

 

To 810 έχει αισθητήρα φωτός όπως το 850?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει πολύς ντόρος με αυτό το περιβόητο SAR.

 

Πρέπει να θυμόμαστε ότι οι εταιρείες δίνουν την μέγιστη τιμή που παρατηρήθηκε στο Χ κινητό και όχι την μέση. Έτσι, εάν ένα μοντέλο έχει τιμή 1.00, αυτό δεν σημαίνει ότι κάθε φορά που μιλάμε «ψήνουμε» το κεφάλι μας, αφού ο βασικός παράγων είναι η κάλυψη του δικτύου την ώρα της χρήσης.

 

Πάντως, τα όρια που έχουν θεσπιστεί σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να θεωρηθούν επαρκή ή ανεπαρκή μιας και στατιστικά είναι αδύνατον να υπάρξει συσχέτιση μεταξύ κινητών τηλεφώνων και προβλημάτων υγείας. Ο λόγος, μα τι άλλο, ότι η δικιά μας γενιά είναι η 1η που ασχολείται με τα κινητά, άρα ό,τι προβλήματα παρατηρηθούν θα παρατηρηθούν επάνω μας.

 

Για τους λόγους αυτούς, μην δίνετε μεγάλη σημασία στο SAR μιας και προς το παρόν δεν αποτελεί κάτι το αξιόπιστο. Εάν όντως θέλετε να προστατέψετε την υγεία σας από ΠΙΘΑΝΟΥΣ κινδύνους, πάρτε ένα hands-free και αποφεύγετε όσο μπορείτε να έχετε το κινητό επάνω σας. Όλα τα άλλα, είναι να'χουμε να λέμε...

 

 

 

Έχεις δίκιο φίλε,απλά ο χαμηλός δείκτης σου δίνει την εντύπωση της ασφαλούς χρήσης.Τελικά η λογική χρήση των κινητών είναι η καλύτερη λύση.

Συμφωνώ πάντως με την άποψη σου γενικά.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μου αρέσει πάρα πολύ.

Αν είναι σε λογική τιμή,θα το πάρω.

 

όσον αφορά το SAR,είχα κάποτε ρωτήσει σε ένα αμερικάνικο φόρουμ για την τιμή SAR ενός κινητού,και γελάγανε...Μου είπαν ''καλά τα πιστεύεις αυτά για το SAR''??Τελείως διαφορετική νοοτροπία οι Αμερικανοί.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T650i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...