Jump to content

Sony Ericsson T650i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 310
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gnwrizoume katholou pote erxetai kai ti timh peripou exei ?

eida kati 600$ se ena fast search sto google.... ean exei toso tote de nomizw na to parw :/

Link to comment
Share on other sites

kanena neotero eixame ?

de nomizw na perimenw na vgei... lew na parw to K800i h' to S500i

( K800i = BestBuy, S500i=BestLooks )

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ το περιμένω, θέλω πολύ να το περιεργαστώ από κοντά... να ακούσω και τα πρώτα σχόλια... τίποτε ακόμα ε;
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ το περιμένω, θέλω πολύ να το περιεργαστώ από κοντά... να ακούσω και τα πρώτα σχόλια... τίποτε ακόμα ε;

Τιποτα...:blink: :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SAR 1.80!!!

 

http://www.sonyericsson.com/downloads/T650i__SAR_ROW_R1a_Multilingual.pdf

 

Μπραβο στην SE! Ο αγωνας της για την πρωτια αποδιδει! Στο επομενο της μοντελο μαλλον θα τα εχει καταφερει να καταρριψει το ανωτατο οριο των 2W/Kg!:yahoo:

Αν ειναι δυνατον,δεν παει καλά,ΜΑΚΡΙΑ!!!!!

 

Μετα λεγαν για το ν73 της νοκια,χαχα:lol::p

 

χαχα μολις ειδα ποστ εδω μεσα που λενε οτι μετα απο 10 λεπτα ομιλιας το τηλεφωνο ζεσταινεται πολύ,γιατι άραγε?:lol::lol::p:p

Link to comment
Share on other sites

RAVER, τι λες; Το ποθεις ακομη; :worry::blink:

Σιγά...χαζος είναι....θα βλεπω ανθρωπους με αυτο το τηλεφωνο και θα φευγω μακρια:lol::p

Κανονικα μαζι με τα χαρακτηριστικα καθε τηλεφωνου,οταν το αγοραζεις και το βλεπεις πρεπει να λεει απο διπλα το sar και τι ακριβως ειναι,γιατι υπαρχουν πολλοι που δεν εχουν ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους φίλους της nokia συνεχίζουν να γεμίζουν αυτό το φόρουμ με άχρηστα ποστ!!! Έλεος πια...

μα γενικα για καλο το λεμε και κραζουμε...ειναι πολυ επικυνδυνο....

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους φίλους της nokia συνεχίζουν να γεμίζουν αυτό το φόρουμ με άχρηστα ποστ!!! Έλεος πια...

Αχρηστα Post????????????Πας καλά?

Αν ειναι ασχετα τα ποστ περι ακτινοβολιας τι να πω,το 1,80 πρεπει να αναφερθει πολλες φορές!!!

Link to comment
Share on other sites

SAR 1,80

SAR 1,80

SAR 1,80

SAR 1,80

SAR 1,80

SAR 1,80

 

:X:cry: κριμα

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδικά ότι REAVER είναι χαζός και ότι το τηλέφωνο είναι φούρνος μικροκυμάτων είναι μερικά πολυ χρήσιμα σχόλια συνεχίστε για το καλό μας!!!
Link to comment
Share on other sites

φορουμ ειναι και μπορουμε να κανουμε σχολια και λιγο χιουμορ...ελεος τοση σοβαροτητα:S
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

RAVER, τι λες; Το ποθεις ακομη; :worry::blink:

 

Ειναι σαν να μιλας ταυτοχρονα με 3 Κ800 κολλημενα στο κεφαλι σου!

 

Γιατι απορεις βρε GEORGEGX20VF; Αυτη δεν ειναι η δουλεια των φουρνων μικροκυματων...να ζεσταινουν δηλαδη;;; :tease:

παραπανω απαντω στον φιλο,οτι δεν εχει ακομη κυκλοφορησει επισημα.μονο (προπαραγγελια).

εγω απο την αρχη της κουβεντας σε αυτο το τοπικ ποτε δεν ημουν φανατικος στην ελευση του..απλουστατα κουβεντα κανω...αλλωστε μου αρεσει να επιλεγω κινητα τα οποια εχουν "παλιωσει" δηλαδη του χρονου τετοιο καιρο..μπορει να αγορασω το Κ810ι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδικά ότι REAVER είναι χαζός και ότι το τηλέφωνο είναι φούρνος μικροκυμάτων είναι μερικά πολυ χρήσιμα σχόλια συνεχίστε για το καλό μας!!!

 

Ποτε δεν σου εχω δωσει δικαιωμα...το ιδιο απαιτω και απο σενα :ninja:

 

Υ.Γ.συνεχιζουμε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σιγά...χαζος είναι....θα βλεπω ανθρωπους με αυτο το τηλεφωνο και θα φευγω μακρια:lol::p

Κανονικα μαζι με τα χαρακτηριστικα καθε τηλεφωνου,οταν το αγοραζεις και το βλεπεις πρεπει να λεει απο διπλα το sar και τι ακριβως ειναι,γιατι υπαρχουν πολλοι που δεν εχουν ιδέα...

 

Κατ' αρχήν φίλε RAVER ζητώ συγγνώμη αν παρεξήγησες το μήνυμα μου αναφερόμουν στα λεγόμενα του GEORGEGX20VF και όχι σε εσένα!

 

Δεύτερον φίλε haki από πότε θεωρείται τηλεπικοινωνιακή συσκευή ο φούρνος μικροκυμάτων ή μήπως εδώ δεν μιλάμε περί τηλεπικοινωνιών? Όσον αφορά το SAR έχω άποψη και δεν διαφωνώ με το μήνυμα στο οποίο αναφέρεις την τιμή του αλλά όλα τα υπόλοιπα σχόλια που έγιναν ξεφεύγουν από το θέμα της συζήτησης και δυσκολεύουν όσους θέλουν να ενημερωθούν για το συγκεκριμένο τηλέφωνο! Τέλος σε παρακαλώ να μην ξαναναφερθείς στην οικογένεια μου δεν με γνωρίζεις και γι αυτό θα ήταν καλύτερο να μην μιλάς!

Link to comment
Share on other sites

οτι πρεπει,ψητο κεφαλι μεσα σε λιγα λεπτα.

ας ειναι καλα και τα Bt

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έλεος, τι σαρ είναι αυτό? Να φανταστείτε δοκίμασα ένα w660 ενός φίλου που είχε λιγότερο σαρ εν σχέσει με αυτό και μετά από λιγα λεπτά ομιλίας το κινητό σχεδόν έκαιγε και με πόναγε ελαφρά το κεφάλι μου, φανταστείτε αυτό!!! Μα γιατί τώρα τελευταία τα πιο πολλά κινητά της se έχουν πολύ σαρ, αντί να το ελαττώνουν, το αυξάνουν.......:mad: Εξαίρεση φαινεταί το p1.
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως θα το παρω,ετσι κι αλλιως δεν με προβληματιζει το sar,μιλαω παντα με Bt.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ti tha ginei me ayti tin ericsson opote vlepw kinito pou na mou aresei petaei ena deikti sar trelo kai den to pairnw,mia me to w880 mia twra me ayto...einai krima eimai fanatikos twn ericsson kai i idia i etairia me diwxnei na paw se alles, den me "kerdisan" alles etairies.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T650i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...