Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η μπαταρία του Χ280 είναι 800ΜΑ και μπορεί να μπει στο u600 που σε σχέση με με την μπαταρία του u600 που είναι 650ΜΑ δεν είναι καθόλου άσχημα..!

 

Κυκλοφορεί και όπως προαναφέρθηκε μια μπαταρία για το Χ280 στα 1000ΜΑ, αλλά δεν είναι της samsung..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Πηγα σημερα στο πλαισιο για να δω το κινητο γιατι λεω να το παρω..ειναι πολυ καλο και μου αρεσε παρα πολυ και οτι θελω..το μονο αρνητικο που ειδα οταν ανοιξα το slide εκανε κατι σαν μαγκωμα..και γενικως εχει την ποοτητα του d600? το κανει και σε εσας η μηπως το χe ξεχαρβαλωσει καποιος?τα ακουστικα το d600 κανουνε ειναι το μονο που δεν προσεξα!?(γιατι εχω βαλει δικα μου με ανταπτορακι γιατι τα μαμα ειναι χαλια)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μου πεις ένα κινητό που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή στην αγορά το οποίο :

 

- Να έχει πολύ καλή κάμερα (πάνω από 2mp + autofocus)

- Να είναι πολύ μικρό και λεπτό

- Να μην είναι cady bar

- Να έχει καλή οθόνη

- Να έχει mp3 player ΚΑΙ radio

- Να είναι όμορφο εξωτερικά

- Να είναι εύχρηστο και γρήγορο

- Να έχει επεκτάσιμη μνήμη

 

Ήθελα και δυνατή μπαταρία, αλλά ήταν το μόνο σημείο που δεν με κάλυψε. Αυτές ήταν οι απαιτήσεις μου τους τελευταίους μήνες που έψαχνα κινητό, άμα βρεις κάποιο άλλο μοντέλο που να τις πληρεί, τι να πω.. Τότε έχεις απόλυτο δίκιο και έκανα μια πολύ λάθος επιλογή.

 

NOKIA 7390;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

το μονο αρνητικο που ειδα οταν ανοιξα το slide εκανε κατι σαν μαγκωμα..και γενικως εχει την ποοτητα του d600? το κανει και σε εσας η μηπως το χe ξεχαρβαλωσει καποιος?

 

Το slide του d600 όπως και του Ε900 είναι πολύ πιό σταθερά και πολύ πιό σφιχτά. Γενικά το slide του U600 δεν μπορώ να πώ οτι δεν είναι καλό. Απλά είναι λίγο πιό .... ευαίσθητο! Σου δίνει την εντύπωση οτι πρέπει να είσαι πολύ ευγενικός με το κινητό. Αντίθετα το Ε900 που έχω και κάτω να το πετάξεις ο μηχανισμός είναι σταθερός!

Αυτά που λέω ισχύουν για το δικό μου U600. Υπάρχουν άλλοι στο forum οι οποίοι λένε οτι το slide είναι σφιχτό. Στα ξένα forum επίσης οι γνώμες διχάζονται. Τί να πώ; Περιμένω το ανταλλακτικό απο την samsung. Μολις το βάλω θα σας πώ σίγουρα...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ναι ετσι μονο η πρωτη παρτιδα.. Δεν ξερω.. Μακαρι γιατι κι εγω το σκεφτομαι...

 

 

Καλά μην φανταστείς οτι το slide είναι και για πέταμα! Προς θεού. Μην πάει το μυαλό σου σε 6280. Καμία σχέση! Είναι τέλειο. Απλά η samsung μας έχει συνηθίσει σε καλύτερης ποιότητας slide. :O

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην φανταστείς οτι το slide είναι και για πέταμα! Προς θεού. Μην πάει το μυαλό σου σε 6280. Καμία σχέση! Είναι τέλειο. Απλά η samsung μας έχει συνηθίσει σε καλύτερης ποιότητας slide. :O

 

Eυτυχώς που έγινε η διευκρίνηση γιατί είχα αρχίσει να αγχώνομαι:cry: :worry: και αύριο-μεθαύριο θα έχω το κινητό!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...το πηρα σημερα απο την vodafone που εδεησε να το φερει...

Γραφω λιστα με θετικα-αρνητικα...

 

υπ οψιν οτι ειναι η πρωτη μου φορα που ΔΕΝ εχω SONY-ERICSSON...;)

 

ΘΕΤΙΚΑ

 

1)Απιστευτη αισθηση...κρατας ενα μουρατο κινητο στο χερι..ενα πραγματικα ομορφο κινητο

2)Πολυ καλη οθονη

3)Απιστευτο ηχο...πραγματικα μιλαμε για ποιοτητα ηχου..ακουσα καποια ringtones που μετεφερα απο το κ800,και πραγματικα ακουσα αλλο ηχο..

4)Καταπληκτικη καμερα...3.2και αριστη ποιοτητα και στις φωτο και στο βιντεο..

5)Αισθηση πολυτελειας τα touch screen buton

6)παρα πολυ καλο μεγαφωνο..ακους τον αλλον καθαροτατα και ποιοτικοτατα

 

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

 

1)Δυσκολο μενου γραφης στα sms..αλλα δικαιολογειστε με καθως εχω αλλαξει μαρκα πρωτη φορα.

2)Δεν συμφωνω οτι εχει δυνατο ηχο κλησης...συγκριτικα με το sony που ειχα εναι μετριοτατη η ενταση..σχεδον 30%κατω..μην πω και παραπανω..αναγκαστικα θα βαλω δονηση.

3)Ειχα ηχους σε αρχειο wav και δεν τους παιζει..κριμα γιατι ειναι και πολλοι και καλοι..προσπαθησα να περασω τον ηχο που ειχα για ηχο κλησης και επειδη ειναι wav δεν τον παιζει..ετσι εβαλα εναν με mp3...αλλα θα προτιμουσα τον wav..ισως μπορω να το κανω με την συμβουλη καποιου που ξερει αν γινετε να τον μετατρεψω

4)Δεν ειναι ωραιο το μονιμο theme.Οπως και να το κανουμε δεν ειναι ολοι απο την Αθηνα και ισως θα θελαμε να βαλουμε καποιο αλλο theme..ευελπιστω σε καποια αναβαθμηση που θα το διορθωνει(λεμε τωρα):D παντως σε σχεση με τα καταπρασινα χωραφια της Κυπρου καλα ειμαστε:)

 

Αυτα ειναι τα συμπερασματα μου σαν μια πρωτη ματια..εχει δρομο ακομη το κινητο να διανυσει στα χερια μου..σιγουρα παντως ειναι ενα στυλατο κινητο και πιστευω οτι εκανα πολυ καλη επιλογη γιατι εχωντας διαφορα κινητα "εργατες",ηθελα ενα κινητο εκλεπτιμενο,με ομορφο design και νομιζω οτι εκανα καλη αγορα.....ε οκ...δεν το αγορασα ακριβως...επιχορηγηση ηταν :)

 

υγ.να πω οτι το δικο μου slide δεν ειναι καθολου χαλαρο..ειναι μια χαρα..τωρα σε λιγο καιρο και οταν θα φαει την πιεση του σε τσεπες κτλπ δεν ξερω τι θα γινει....

Δείτε το ιστολόγιο μου που ασχολείται με την Τεχνολογία και όχι μόνο!!!

http://misios2.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

2)Δεν συμφωνω οτι εχει δυνατο ηχο κλησης...συγκριτικα με το sony που ειχα εναι μετριοτατη η ενταση..σχεδον 30%κατω..μην πω και παραπανω..αναγκαστικα θα βαλω δονηση.

 

Σίγουρα ο ήχος κλήσης όταν ακούγεται απο το ηχείο του κινητού δεν είναι πολύ δυνατός. Για βάλε όμως το hands free και κάνε μία συνομιλία! ή άκου ραδιο! ή mp3! ΠΡΟΣΕΧΕ γιατί θα κουφαθείς...!:happy:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω?? Τι theme έχει το κινητό κ δεν αλλάζει??

 

 

Tί theme έχει;

χμμμμ!:whistle:

Αυτό που έχει δεν μπορείς να το πείς Theme.

Το μόνο που μπορείς να αλλάξεις στο "theme" του κινητού είναι το backround. ΤΙΠΟΤΕ άλλο. Απο εκεί και μετά παίζει το Άσπρο ή Μαύρο UI.

Είναι καθαρά ΠΑΟΚΤΣΙΔΙΚΟ το κινητό !!! :lol:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

να καταθεσω και εγω την αποψη μου για τα σλαιντ...

 

 

εχω εδω και τρεις μερες το Ζ720...και η κοπελα μου το υ600...

 

το Ζ720 που εχω ειναι ΒονταΦον αλλα το εχω φλασαρει με λογισμικο Σαμσουνγκ...και μπορω να εχω και τα δυο...

 

λοιπον αναμεσα απο τα δυο κινητα και ενω το δικο μου το εχω χρησιμοποιησει μονο για 20 λεπτα γιατι δεν με βολευει να γραφω ετσι μηνυμα(γι αυτο το πουλαω) παρατηρησα οτι το σλαιντ ειναι πολυ καλυτερο στο Ζ...

 

ειναι και θεμα λεπτοτητας βρε παιδια ομως...τον ιδιο μηχανισμο εχεις στα 20χιλιοστα και τον ιδιο στα 14 η δεκα???

 

απλα καπου πρεπει να γινει ο συμβιβασμος....και μαλλον εγινε σε αυτον τον τομεα...

 

αλλα σαν λογισμικο και δυνατοτητες το υ600 ειναι απιστευτο...εκτος απο το οτι δεν εχει προφιλ...

 

αυτο της κοπελας μου εχει πχ το Σλαιντ παρα πολυ σφιχτο και απιστευτα σταθερο αλλα με κλειστο το κινητο οταν το κουνησε κοντα στο αυτι της ακουστηκε ενας μικρος θορυβος σαν απο ελατηριο...η σαν κατι να κινηται

 

το πηγαμε μαζι στο σερβις και μας ειπαν οτι ειναι νορμαλ απο τον μηχανισμο και μας εδειξαν και ενα αλλο να κανει ετσι...

ισχυει αυτο?μας ειπαν ειναι γενικο στα σλαιντ και μετα το παρατηρησα και στο δικο μου το οποιο ειναι ακομα πιο σφιχτο αλλα κανει παλι αυτον το μικρο θορυβο οταν το κουνω στο αυτι μου με κλειστο η ανοικτο...

 

τι να πει κανεις....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του Χ280 είναι 800ΜΑ και μπορεί να μπει στο u600 που σε σχέση με με την μπαταρία του u600 που είναι 650ΜΑ δεν είναι καθόλου άσχημα..!

εξακριβωμένα? απο που? τιμή ξέρουμε περίπου για την μπαταρία αυτή?

Link to comment
Share on other sites

3)Ειχα ηχους σε αρχειο wav και δεν τους παιζει..κριμα γιατι ειναι και πολλοι και καλοι..προσπαθησα να περασω τον ηχο που ειχα για ηχο κλησης και επειδη ειναι wav δεν τον παιζει..ετσι εβαλα εναν με mp3...αλλα θα προτιμουσα τον wav..ισως μπορω να το κανω με την συμβουλη καποιου που ξερει αν γινετε να τον μετατρεψω

 

Μπορείς να μετατρέψεις τα WAV σε MP3 εύκολα με προγραμματάκια όπως το free mp3 wma converter που θα κατεβάσεις δωρεάν απο το http://www.download.com . To έκανα κι εγώ με τα δικά μου wav αρχεία που είχα στο k750i . Ίσως να το κάνει αυτόματα και το PCsuite3 όπως κάνει με τα βίντεο από mp4 σε 3gp,δεν το έχω ψάξει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

NOKIA 7390;)

 

Καλό σε χαρακτηριστικά, αλλά ως εκεί..

Ούτε ιδιαίτερα ωραίο το θεωρώ, ούτε λεπτό είναι και ΔΕΝ έχει καθόλου καλή οθόνη..

 

εξακριβωμένα? απο που? τιμή ξέρουμε περίπου για την μπαταρία αυτή?

 

Γράφτηκε λίγες σελίδες πιο πίσω αυτή η πληροφορία. Λογικό μου φαίνεται να ισχύει, στις ίδιες διαστάσεις είναι τα κινητά αλλά μη σε πάρω και στο λαιμό μου!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι μερικά άτομα μπαίνουν στο θέμα αυτό για να μας μιλήσουν γενικα περι samsung και άλλων εταιριών. Αυτό που έχω να πω είναι ότι εδω το συγκεκριμένο θέμα είναι για να συζητάμε και να βρίσκουμε βοήθεια και πληροφορίες για τους κατόχους του κινητού και τη γνώμη μας για τους μελλοντικούς.

 

Το πόσο καλό είναι το κινητό μπορούμε να το πούμε όσοι το έχω αγοράσει ήδη και το χρησιμοποιούμε τις τελευταίες μέρες κ όχι όσοι απλά διαβάζουν διαφορά στο net. Προσωπική μου άποψη είναι ότι το κινητό αυτό είναι όλη η εξέλιξη των κινητών υλοποιημένη σε ένα κινητό. Είναι δύσκολο να πει κανείς ότι τα αρνητικά του μπορούν να αποτελούν τροχοπέδι για να πάρει κανείς το κινητό. Τόσο λέπτό τόσο καλή κάμερα με τόσες δυνατότητες τέτοια οθόνη δεν έχει ξαναγίνει!Και να μην ξεχνάμε και το κυριότερο παραμένει να είναι και τηλέφωνο πάνω από όλα! Τέτοια ποιότητα επικοινωνίας από κινητό πρώτη φορά! Εκτός αν φταίει που άλλαξα και δίκτυο και πήγα ΤΙΜ. Της κοπελιάς μου βέβαια το sonyericsson που είναι επίσης καινούργιο και ΤΙΜ μου σηκώθηκε η τρίχα όταν ενώ μιλούσε στο τηλέφωνο της κόλλησε και διακόπηκε η συνομιλία. Έπρεπε να τις βγάλω τη μπαταρία και να τη ξαναβάλω για να ξεκολλήσει!Δηλαδή γυρίζουμε τουλάχιστον 4 χρόνια πίσω!Η μπαταρία του εμένα χωρίς να ακούω μουσική αλλά με άφθονες κλήσεις και αρκετες λήψεις φώτο και βίντεο, bluetooth και τα λοιπά μου κρατάει 2 μέρες. Είναι πολύ καλά για το μέγεθος του κινητού!

Για το slide τι να πω. Εμένα είναι λιγάκι χαλαρό όταν είναι κλειστό! Είναι λιγάκι σπαστικό όχι από άποψη λειτουργικότητας αλλά το σύνολο είναι τόσο ποιοτικό που όλοι έμεις του ψάχνουμε για να του βρούμε ψεγάδια! Μειονεκτήματα έχω αναφέρει και παραπάνω αλλά αυτό που έχω να πω είναι ότι ξεπερνιούνται αρκεί να το χειρίζεσαι έξυπνα.

 

Α και κάτι άλλο, τα περιβόητα themes σε ποιους απευθύνονται εκτός από τους πιτσιρικάδες που βλέπουν τα κινητά τους σαν PSP; Σε τί εξυπηρετούν ένα χρήστη δηλαδή; Και τα προφίλ δε λέω εξυπηρετικο να έχεις ένα 2 αλλά γενικά τι εξυπηρετούν; Να γλιτώνεις το πάτημα μερικών πλήκτρων παραπάνω; Είχα και κινητό με πολλά προφίλ στα δύο χρόνια που το κράτησα μόνο το αθόρυβο ΄΄ενα κανονικό και ένα για εξωτερικούς χώρους χρησιμοποιούσα και αυτά..... Τις περισσότερες φορές ξεχνάς και τις ρυθμίσεις τους! Δε λέω και τα δύο χαρακτηριστικά καλοδεχούμενα είναι σε κάποιο τηλ αλλά μέχρι εκεί! Στο U600 όπως και σε όλα τα samsung αν είσαι βιαστικός η αθόρυβη λειτουργία με το πάτημα ενός κουμπιού και η επαναφορά στο κανονικο είναι υπεραρκετά και απέριττα για να καλύψουν ανάγκες.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να περάσω ένα παιχνίδι JAVA (*.jar) στο u600 μέσω BLuetooth αλλά

δεν το άνοιγε το κινητό.

Ύστερα δημιούργησα με το JADmaker το συνοδευτικό *.jad αρχείο του παιχνιδιού και το έστειλα και αυτό.

Τα εμφανίζει και τα 2 αρχεία αλλά δεν ανοίγει κανένα τους.

Εν ολίγοις,πως περνάμε παιχνίδια/εφαρμογές java στο U600?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι μερικά άτομα μπαίνουν στο θέμα αυτό για να μας μιλήσουν γενικα περι samsung και άλλων εταιριών. Αυτό που έχω να πω είναι ότι εδω το συγκεκριμένο θέμα είναι για να συζητάμε και να βρίσκουμε βοήθεια και πληροφορίες για τους κατόχους του κινητού και τη γνώμη μας για τους μελλοντικούς.

 

Το πόσο καλό είναι το κινητό μπορούμε να το πούμε όσοι το έχω αγοράσει ήδη και το χρησιμοποιούμε τις τελευταίες μέρες κ όχι όσοι απλά διαβάζουν διαφορά στο net. Προσωπική μου άποψη είναι ότι το κινητό αυτό είναι όλη η εξέλιξη των κινητών υλοποιημένη σε ένα κινητό. Είναι δύσκολο να πει κανείς ότι τα αρνητικά του μπορούν να αποτελούν τροχοπέδι για να πάρει κανείς το κινητό. Τόσο λέπτό τόσο καλή κάμερα με τόσες δυνατότητες τέτοια οθόνη δεν έχει ξαναγίνει!Και να μην ξεχνάμε και το κυριότερο παραμένει να είναι και τηλέφωνο πάνω από όλα! Τέτοια ποιότητα επικοινωνίας από κινητό πρώτη φορά! Εκτός αν φταίει που άλλαξα και δίκτυο και πήγα ΤΙΜ. Της κοπελιάς μου βέβαια το sonyericsson που είναι επίσης καινούργιο και ΤΙΜ μου σηκώθηκε η τρίχα όταν ενώ μιλούσε στο τηλέφωνο της κόλλησε και διακόπηκε η συνομιλία. Έπρεπε να τις βγάλω τη μπαταρία και να τη ξαναβάλω για να ξεκολλήσει!Δηλαδή γυρίζουμε τουλάχιστον 4 χρόνια πίσω!Η μπαταρία του εμένα χωρίς να ακούω μουσική αλλά με άφθονες κλήσεις και αρκετες λήψεις φώτο και βίντεο, bluetooth και τα λοιπά μου κρατάει 2 μέρες. Είναι πολύ καλά για το μέγεθος του κινητού!

Για το slide τι να πω. Εμένα είναι λιγάκι χαλαρό όταν είναι κλειστό! Είναι λιγάκι σπαστικό όχι από άποψη λειτουργικότητας αλλά το σύνολο είναι τόσο ποιοτικό που όλοι έμεις του ψάχνουμε για να του βρούμε ψεγάδια! Μειονεκτήματα έχω αναφέρει και παραπάνω αλλά αυτό που έχω να πω είναι ότι ξεπερνιούνται αρκεί να το χειρίζεσαι έξυπνα.

 

Α και κάτι άλλο, τα περιβόητα themes σε ποιους απευθύνονται εκτός από τους πιτσιρικάδες που βλέπουν τα κινητά τους σαν PSP; Σε τί εξυπηρετούν ένα χρήστη δηλαδή; Και τα προφίλ δε λέω εξυπηρετικο να έχεις ένα 2 αλλά γενικά τι εξυπηρετούν; Να γλιτώνεις το πάτημα μερικών πλήκτρων παραπάνω; Είχα και κινητό με πολλά προφίλ στα δύο χρόνια που το κράτησα μόνο το αθόρυβο ΄΄ενα κανονικό και ένα για εξωτερικούς χώρους χρησιμοποιούσα και αυτά..... Τις περισσότερες φορές ξεχνάς και τις ρυθμίσεις τους! Δε λέω και τα δύο χαρακτηριστικά καλοδεχούμενα είναι σε κάποιο τηλ αλλά μέχρι εκεί! Στο U600 όπως και σε όλα τα samsung αν είσαι βιαστικός η αθόρυβη λειτουργία με το πάτημα ενός κουμπιού και η επαναφορά στο κανονικο είναι υπεραρκετά και απέριττα για να καλύψουν ανάγκες.

 

 

αφου το εχεις κοιταξει τοσο καλα το κινητο απαντησε μου όταν θες να στειλεις μυνημα και διαλεγεις μια επαφη που εχει 2 νουμερα ...μπορεις να διαλεξεις το δευτερο?? γιατι εγω δεν μπορω. Επίσης γιατι οταν κανεις αναζητηση επαφων την κανεις στα αγγλικα ενω οταν κανεις αναζητηση επαφων μεσα απο την αποστολη μυνηματων την κανει στα ελληνικα??

Οσο για την μπαταρια , βασικα την βρισκω τραγική . αυτη την στιγμη που μιλαω ειμαι στο γραφειο και το εχω κλειστο . γιατι τελειωσε η μπαταρια επειτα απο 30 ωρες λειτουργιας. 20 κλησεις και 8 φωτογραφιες εβγαλα ολα και ολα το τελευταιο 24ωρο.

οσο για την ακουστικοτητα . μπορει να ειναι πολυ καθαρη αλλα ειναι πολυ χαμηλη.

Και προσπαθησε να γραψεις ενα μυνημα στα αγγλικα. εγω ιδρωσα για να το τελειωσω .

 

Σε γενικες γραμμες το κινητο εχει πολλα λειτουργικα μεινεκτηματα. Θα το κρατησω μονο για να το εχω σαν δευτερευον κινητο για τις εξοδους το βραδυ κλπ . Το αλλο μου τηλ ειναι w900 i οπου πιστευω οτι ειναι απο τα πιο πληρη κινητα που κυκλοφορουν αν και σχετικα παλιο πλεον

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να περάσω ένα παιχνίδι JAVA (*.jar) στο u600 μέσω BLuetooth αλλά

δεν το άνοιγε το κινητό.

Ύστερα δημιούργησα με το JADmaker το συνοδευτικό *.jad αρχείο του παιχνιδιού και το έστειλα και αυτό.

Τα εμφανίζει και τα 2 αρχεία αλλά δεν ανοίγει κανένα τους.

Εν ολίγοις,πως περνάμε παιχνίδια/εφαρμογές java στο U600?

 

Καλημερα. Ειναι μανικι αν θες παντως δες ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

to xerw auto to sait, ginete sto d900 sigoura ,gia to u600 fantazome tha ginete me ton idio tropo.

auto to sait leei ta panda...

 

ginete kai me ton wap tropo na anevaseis pehnidia ...

einai poli pio eukolos alla den einai dorean opos autos me usb pou einai dorean.

Link to comment
Share on other sites

ama koitaksete arketes selides piso kapoios ekane anafora stin egatastasi java paixnidion...eprepe prota na patiseis enan kodiko k meta pairnouses ta paixnidia...apla ta paixnidia prepei na einai gia samsung...

 

oso anafora sto slide, ego den exo kanena provlima edo k peripou 2 vdomades pou exo to kinito k genikotera kanena provlima..isos epeidi den asxoloumai toso poli oste na sinanto provlimata..to mono pou den iparxei "amesi epikoinonia" kartas mnimis k leitourgion...dld an thes na valeis kapoio ixo klisis prepei na peraseis to kommati prota stin mnimi tou kinitou k meta na to valeis os ixo klisis

 

opos k na'xei pantos i siskeyoula einai apisteyti k sindiazei leitourgies me emfanisi...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...