Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή εσύ προσφερεις στο φορουμ μονο για να σου λενε ευχαριστώ;Αλλιως δεν ....;

Ναι.

 

(10 χαρακτήρες)

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και πολύ καλά κάνεις.

Εμείς ωστόσο θα αρκεστούμε στα ανιδιοτελή μέλη που βοηθούν επειδή θέλουν να προσφέρουν και όχι για να ακούσουν ένα "Ευχαριστώ" ή ένα "Μπράβο".

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

"Η δραστηριότητα σας" που ειναι μέσα στα shortcuts θα μπορούσε να βγει στην κεντρική σελίδα του mobile site για άμεση πρόσβαση στα topic που μας ενδιαφέρουν

 

 

 

Καλή πρόταση, θα το υλοποιήσουμε στο άμεσο μέλλον, σε ευχαριστούμε ;)

 

 

Έχουμε καμία ενημέρωση;

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία ενημέρωση;

 

Δυστυχώς όχι ακόμα. Έρχεται σε αντίθεση με άλλες ενέργειες που θέλουμε για εκείνη την περιοχή. Θα σε ενημερώσω αν υπάρξει κάποια εξέλιξη. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσαμε να βάλουμε θέματα σε λίστα αγνόησης, ώστε όταν ψάχνουμε για νέα μηνύματα να είναι πολύ πιο εύκολο; πχ εμένα που δε με αφορά, να μην εμφανίζεται η υποενότητα της Apple

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι γινετε σημερα με το site; απο το μεσημερι συνεχεια μηνυμα συστηματος μου βγαζει

μηπως το ειχαμε κι αυτο στο icloud και το χακαραν;;; :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά σκαλώνει την τελευταία εβδομάδα..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Γιατί διαγράφηκε η ερώτηση σχετικά με το γιατί δεν μπορεί κάποιος να βάλει στην λίστα αγνοησης άτομα που είναι moderators or whatever? Είναι μεμπτό να θεωρεί κάποιος ενα τέτοιο άτομο ενοχλητικο;

 

Μπορει κάποιος υπεθυνος να δωσει μια λογικη εξήγηση χωρις απλα να διαγραψει το ποστ;

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί διαγράφηκε η ερώτηση σχετικά με το γιατί δεν μπορεί κάποιος να βάλει στην λίστα αγνοησης άτομα που είναι moderators or whatever? Είναι μεμπτό να θεωρεί κάποιος ενα τέτοιο άτομο ενοχλητικο;

 

Μπορει κάποιος υπεθυνος να δωσει μια λογικη εξήγηση χωρις απλα να διαγραψει το ποστ;

 

Το σύστημα δεν σου επιτρέπει να βάλεις σε αγνόηση μέλη της Ο.Δ. γιατί αν το επέτρεπε και σου έκαναν μια παρατήρηση δημόσια, ή σου έδιναν ποινή δημόσια, τότε ΔΕΝ θα την έβλεπες, άρα θα μπορούσες να πεις «δεν την είδα, δε γνωρίζω τίποτα». Τι επιπλέον εξήγηση θέλεις; :blink:

 

Έλαβες απάντηση, δεν χρειάζεται κάτι επιπλέον. Το θέμα τελειώνει εδώ. Αν έχεις και άλλες απορίες ανάλογες PM me.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μήπως θα μπορούσαμε να βάλουμε θέματα σε λίστα αγνόησης, ώστε όταν ψάχνουμε για νέα μηνύματα να είναι πολύ πιο εύκολο; πχ εμένα που δε με αφορά, να μην εμφανίζεται η υποενότητα της Apple

Συμφωνώ κι επαυξάνω. Γενικά ένα τρόπο μιας και τελευταία το my phone συναγωνιζεται το macrumors να μπορούμε όσοι βαρεθηκαμε στο main section δημοσιεύσεις για Apple να μη τις βλέπουμε.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Θεματα απο τα νεα κτλ δε με ενοχλει να βλεπω και ας ειναι και για την Sammy :)

 

Υποενοτητες ομως πχ του iOs η του BBOS δε με ενδιαφερουν, αυτες γινεται να μπουν καπως σε μια λιστα αγνοησης; Γιατι ειναι κουραστικο να ψαχνω στα νεα μηνυματα εαν υπαρχει θεμα που με ενδιαφερει :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το μέλος που απομακρύνθηκε μαθαίνει το λόγο.

 

Ναι, το ξέρουμε αυτό...

Εγώ ρώτησα γιατί όχι δημόσια ώστε να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τον λόγο... Ενα σύστημα "διαφάνειας" για την Ο.Δ.

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρουμε αυτό...

Εγώ ρώτησα γιατί όχι δημόσια ώστε να ξέρουμε και οι υπόλοιποι τον λόγο... Ενα σύστημα "διαφάνειας" για την Ο.Δ.

 

Την Ο.Δ. την ελέγχω εγώ, επομένως έχω κατ' αποκλειστικότητα την ευθύνη της διαφάνειας της. ;)

 

Όταν αλλάξω γνώμη στο θέμα το συζητάμε πάλι :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Την Ο.Δ. την ελέγχω εγώ, επομένως έχω κατ' αποκλειστικότητα την ευθύνη της διαφάνειας της. ;)

 

Όταν αλλάξω γνώμη στο θέμα το συζητάμε πάλι :p

 

Οκ, δεκτό...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

κανετε εργασιες τις τελευταιες εβδομαδες?γιατι μιλαμε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ εχει αρκετα λεπτα και πολλες φορες την ημερα που λεει για τον διακομιστη!εαν κανετε εργασιες δεν μπορειτε στην πρωτη σελιδα να το αναφερετε για να μην μας σπανε τα νευρα?αλλιως δεν μπορειτε -και εφοσον με τις διαφημισεις εχετε ξεφυγει απο το ερασιτεχνικο- να βελτιωσετε το bandwidth η οπως αλλιως το λενε?

ειλικρινα τις τελευταιες εβδομαδες ΜΟΝΟ το myphone εχει θεμα αρα κατι παιζει.

ευχαριστω και ελπιζω να μην πεσει για αλλη μια φορα λογοκρισια οταν επιτελους λεμε κατι για βελτιωση μεσω κριτικης.να ακουτε και τα στραβα και να τα βελτιωνετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το κουμπάκι πού μας πάει στην κορυφή της σελίδας υπάρχει περίπτωση να μπει λίγο ποίο ψηλό πχ δίπλα από την "επόμενη σελίδα" ? Εκεί κάτω πού είναι είναι σαν "χαμένο" .

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το κουμπάκι πού μας πάει στην κορυφή της σελίδας υπάρχει περίπτωση να μπει λίγο ποίο ψηλό πχ δίπλα από την "επόμενη σελίδα" ? Εκεί κάτω πού είναι είναι σαν "χαμένο" .

 

Έχει λόγο που βρίσκεται εκεί. Θα το προσπαθήσουμε όμως ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με την αναζήτηση στο φόρουμ. Όταν αναζητώ συνδυασμό δυο ή περισσότερων λέξεων, δεν μου εμφανίζει τα αποτελέσματα που περιέχουν όλες τις λέξεις (όπως θα ήθελα και το θεωρώ εύλογο άλλωστε) αλλά όλα όσα περιέχουν τουλάχιστον την μια λεξη, με αποτέλεσμα να γίνεται μπαχαλο! Υπάρχει τρόπος να κάνω αναζήτηση με τον τροπο που περιγραφω εγω ή πρέπει να αλλάξετε κάτι εσείς;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα με την αναζήτηση στο φόρουμ. Όταν αναζητώ συνδυασμό δυο ή περισσότερων λέξεων, δεν μου εμφανίζει τα αποτελέσματα που περιέχουν όλες τις λέξεις (όπως θα ήθελα και το θεωρώ εύλογο άλλωστε) αλλά όλα όσα περιέχουν τουλάχιστον την μια λεξη, με αποτέλεσμα να γίνεται μπαχαλο! Υπάρχει τρόπος να κάνω αναζήτηση με τον τροπο που περιγραφω εγω ή πρέπει να αλλάξετε κάτι εσείς;

 

Η Αναζήτηση είναι βασικό θέμα του vbulletin. Την έχουμε βελτιώσει όσο περισσότερο γίνεται, δυστυχώς θα πρέπει να βολευτείς με αυτό. Εναλλακτικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Σύνθετη Αναζήτηση ή την Αναζήτηση με τη βοήθεια της Google.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τα σχόλια για τυχόν downtimes έχουν ληφθεί υπόψην εδώ και ημέρες. Κάνουμε πάντα ότι μπορούμε για να μην υπάρχει downtime εκτός από τις περιπτώσεις που χρειάζεται για αναβάθμιση/back up κλπ.

 

Ευχαριστούμε για την υπομονή.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ένα μόνο θέμα έχω που είναι σχετικό με το tapatalk.

Επειδή καθημερινά σας διαβάζω από εκεί,αν γίνεται κ σας είναι εύκολο (πχ στις νέες συσκευές) να φαίνονται οι φωτογραφίες των νέων κινητων.

Επίσης αν φτιάξετε μενού για το my devices η για τα hands-on που παρουσιάζεται.

Ευχαριστώ κ ελπίζω να είμαι λογικός

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις εδώ σχετικά με το Tapatalk.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα μου δεν είναι ακριβώς πρόταση για βελτίωσή,απλά μία προσθήκη πού πιστεύω ότι χρειάζεται.

 

Στο thread του g3 γίνεται ο μαύρος χαμός, βελτιώσεις, προβλήματά, αξεσουάρ σε ένα θέμα χύμα...

 

Στο θέμα του one plus πού σαφώς έχει πουλήσει λιγότερο σαφώς υπάρχουν αν δε κάνω λάθος ξεχωριστά θέματα,όπως και στο thread του s5 πού επίσης έχει λιγότερους κατόχους.

Μήπως να γίνει κάτι παρόμοιο επιτέλους και στο θέμα της lg?

Edited by Superuser

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα μου δεν είναι ακριβώς πρόταση για βελτίωσή,απλά μία προσθήκη πού πιστεύω ότι χρειάζεται.

 

Στο thread του g3 γίνεται ο μαύρος χαμός, βελτιώσεις, προβλήματά, αξεσουάρ σε ένα θέμα χύμα...

 

Στο θέμα του one plus πού σαφώς έχει πουλήσει λιγότερο σαφώς υπάρχουν αν δε κάνω λάθος ξεχωριστά θέματα,όπως και στο thread του s5 πού επίσης έχει λιγότερους κατόχους.

Μήπως να γίνει κάτι παρόμοιο επιτέλους και στο θέμα της lg?

 

Θα δημιουργηθεί. Μην ανησυχεις. ;)

Edited by Superuser

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...