Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπαρχει καποιο thread για ενημερωση σχετικα με προσφορες κινητων στο skroutz ή στα κινεζομαγαζα;

 

Εδώ μπορείς να βρεις πολλά θέματα με επίσημη απάντηση από τα Κινέζικα καταστήματα, αρκεί να γράψεις στα αγγλικά τις όποιες απορίες σου ώστε να μπορούν να απαντηθούν.

Link to comment
Share on other sites

ισως να μπορουσαμε να μπαινουμε στην desktop εκδοση απο το κινητο/tablet? πχ δεν λεει η Mobile σε δεκαρα οθονη. ευχαριστω :)

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις ανα πασα στιγμη να μπεις σε desktop mode

Τερμα κατω θα δεις την επιλογη

 

ευχαριστω :O

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να μπει ενας περιορισμός στο ποσα νεα θεματα μπορεί να δημιουργήσει ενας χρήστης πχ σε μια εβδομάδα;
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να μπει ενας περιορισμός στο ποσα νεα θεματα μπορεί να δημιουργήσει ενας χρήστης πχ σε μια εβδομάδα;

Γιατί; Βλέπεις να δημιουργεί κανείς τόσο πολλά ώστε να χρειάζεται περιορισμός;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να μπει ενας περιορισμός στο ποσα νεα θεματα μπορεί να δημιουργήσει ενας χρήστης πχ σε μια εβδομάδα;

 

Γιατί ; Αν θεωρηθεί κάποιο ποστ/θέμα spam ή οτιδήποτε, ανάλογα τροποποιείται ή και διαγράφεται. Προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο να γίνει κάτι τέτοιο.

 

--------------

Δικιά μου ερώτηση: Το beta από το myphone πότε θα φύγει ;

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ; Αν θεωρηθεί κάποιο ποστ/θέμα spam ή οτιδήποτε, ανάλογα τροποποιείται ή και διαγράφεται. Προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο να γίνει κάτι τέτοιο.

 

--------------

Δικιά μου ερώτηση: Το beta από το myphone πότε θα φύγει ;

 

To beta δεν φεύγει γιατί σημαίνει πως το myphone εξελίσσεται, έτσι διάβασα σε ένα θέμα.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνεται να μην βλέπεις τα μηνύματα κάποιου άλλου μέλους;

Αν δεν γίνεται, καλό θα ήταν να προστεθεί σαν επιλογή. Μερικές φορές χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει από πάντα η λίστα αγνόησης.

Απλά οταν τον κάνουν quote φαίνεται το μήνυμα του

Πάλι καλά, από το τίποτα, κάτι είναι και αυτό. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Karma points η αλλιώς δυνατότητα επιβράβευσης ή μαυρίσματος κάποιου ανάλογα με τη συμμετοχή του στο FORUM.
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην ανακοινώνονται οι λόγοι που πάνε για banάκι οι χρήστες? :rolleyes:

 

Το μέλος που απομακρύνθηκε μαθαίνει το λόγο.

 

Karma points η αλλιώς δυνατότητα επιβράβευσης ή μαυρίσματος κάποιου ανάλογα με τη συμμετοχή του στο FORUM.

 

Απ' ότι γνωρίζω είχε χρησιμοποιηθεί παλιότερα αλλά αφαιρέθηκε διότι δεν είχε τα αναμενόμενα αποτελέσματα.

Γενικά έχουν συζητηθεί και πάλι θέματα σχετικά με Karma, Like, Thanks Buttons και έχει δώσει πολλές φορές απάντηση ο Mythozz.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι κατά στα thanks buttons...θα δουλεύει με πηγαδάκια το σύστημά με μας τα μέλη να βάζουμε το thanks ακόμα και για ανύπαρκτο λόγο.καλύτερα χωρίς.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να καταγραφεται καπου το ποσα thanks πηρε καποιος, αλλα γλυτωνεις απο ανουσια σχολια απλα για ευχαριστω κτλ :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να καταγραφεται καπου το ποσα thanks πηρε καποιος, αλλα γλυτωνεις απο ανουσια σχολια απλα για ευχαριστω κτλ :)

 

 

Ακριβως.πολλες φορες απλα συμφωνεις με την αποψη του αλλου,δεν εχεις κατι να προσθεσεις.ή εστω like.ας φαινονται κατω απο τα ποστ αλλα να μην μετρουν καπου πχ ως προνομια δηλαδη οτι καποιο μελος προσφερει περισσοτερα κλπ.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω εαν εχει αναφερθει παλαιοτερα αλλα η επιλογη "σημειωση ως αναγνωσμενα" κατω απ τα θεματα παρακολουθησης ισως θα πρεπε να μεταφερθει πιο κατω. Πολλες φορες μπερδεύομαι και παταω το σημειωση ως αναγνωσμενα ενω θελω να πατησω το απο πανω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να καταγραφεται καπου το ποσα thanks πηρε καποιος, αλλα γλυτωνεις απο ανουσια σχολια απλα για ευχαριστω κτλ :)

Ποσα σχολια γλυτωνεις 10-20;

Υπαρχουν χιλιαδες ανουσια σχολια σε ολο το φορουμ,.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δουλεψει σωστα παιδια το thanks/bravo κλπ.

Αλλοι θα γκρινιαζουν που δεν θα εχουν thanks για τον "κοπο" που ριξανε παλαιοτερα, αλλοι θα σταματησουν να γραφουν γιατι θα φαινεται οτι δεν τους δινει σημασια κανεις/κανεις δεν τους παει, αλλοι θα αρχισουν τα ασταματητα τρολοποστ, αλλοι θα σπαμαρουν 10 φορες περισσοτερο, αλλοι θα ανοιγουν 10 θεματα τη μερα κ.ο.κ.

 

Και εγω το ηθελα παλαιοτερα αλλα καταλαβα πως δεν ταιριαζει εδω.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρωί στις 05:00 με 06:00 γίνεται συντηρηση ή δεν ξέρω τι αλλο και η προσβαση στο φόρουμ είναι αδύνατη.Με την απόπειρα πρόσβασης όμως το φορουμ θεωρεί διαβασμένα το ποστ μεχρι εκείνη την ώρα οπότε δεν τα βλέπεις όταν μπαίνεις αργότερα .Θα μπορούσε να γίνει κάτι για αυτό;Εκτός απο τον μη μπούμε εκείνη την ώρα ;:p:lol:
Link to comment
Share on other sites

αλλοι θα σταματησουν να γραφουν γιατι θα φαινεται οτι δεν τους δινει σημασια κανεις/κανεις δεν τους παει

Εγώ σταμάτησα να γράφω γιατί δεν υπάρχει το thanks/like button συν ότι έχω βαρεθεί κιόλας.

αλλοι θα αρχισουν τα ασταματητα τρολοποστ, αλλοι θα σπαμαρουν 10 φορες περισσοτερο, αλλοι θα ανοιγουν 10 θεματα τη μερα κ.ο.κ.

Καλό είναι αυτό. Θα υπάρχει περισσότερη κίνηση στο site και περισσότεροι θα είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν. Άλλωστε σε περίπτωση spam, υπάρχουν και οι moderators που είναι αρκετοί. Σε τέτοια forum, όπως εδώ, που βασίζονται στην επίλυση προβλημάτων και στην αλληλοβοήθεια χρειάζεται αυτό το κουμπί.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σταμάτησα να γράφω γιατί δεν υπάρχει το thanks/like button συν ότι έχω βαρεθεί κιόλας.

 

Καλό είναι αυτό. Θα υπάρχει περισσότερη κίνηση στο site και περισσότεροι θα είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν. Άλλωστε σε περίπτωση spam, υπάρχουν και οι moderators που είναι αρκετοί. Σε τέτοια forum, όπως εδώ, που βασίζονται στην επίλυση προβλημάτων και στην αλληλοβοήθεια χρειάζεται αυτό το κουμπί.

 

Δηλαδή εσύ προσφερεις στο φορουμ μονο για να σου λενε ευχαριστώ;Αλλιως δεν ....;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...