Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8600 Luna


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas..opoios kserei pou mporoume na broume kala thematakia gia to luna as mou dwsei kapoio link i url na to baloume ligo xrwma afou exei othonara to kinitaki mas.. ;) filika xAsApAkOs.
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 438
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

geia sas..opoios kserei pou mporoume na broume kala thematakia gia to luna as mou dwsei kapoio link i url na to baloume ligo xrwma afou exei othonara to kinitaki mas.. ;) filika xAsApAkOs.

Ρίξε μια ματιά σ' αυτά:

www22.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com
www.mmcforums.net

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!

θα ηθελα λιγο τις συμβουλες σας κ την γνωση σας.

Ξερω οτι ισως καπου εχει απαντηθει,η παρακατω ερωτηση αλλα ειναι πολλες οι σελιδες για να τις διαβασω απο την αρχη.

το 8600 ειναι ο διαδοχος του 8800 ,η ενα ακομη μοντελο της σειρας 8?

και

εαν οχι το 8800 ξερει καποιος ποτε αλλαζει?

εκ των προτερων εχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!

θα ηθελα λιγο τις συμβουλες σας κ την γνωση σας.

Ξερω οτι ισως καπου εχει απαντηθει,η παρακατω ερωτηση αλλα ειναι πολλες οι σελιδες για να τις διαβασω απο την αρχη.

το 8600 ειναι ο διαδοχος του 8800 ,η ενα ακομη μοντελο της σειρας 8?

και

εαν οχι το 8800 ξερει καποιος ποτε αλλαζει?

εκ των προτερων εχαριστω!!

 

Το λουνα δεν ειναι αντικαταστης του 8800 .

Αλλο ενα μοντελο της σειρας 8 ειναι .

Για φημες κλπ υπαρχει σχετικο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2019422#post2019422

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά σ' αυτά:

www22.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com
www.mmcforums.net

 

euxaristw polu ;) brhka arketa alla gnt enas xamos sta site ayta apo xalia themes kai liga einai ta kala..an exei kapoios kanena ftp i link apo share arxeio p exei themata se zip h win rar as to dwsei na to exoume na katebasoume kai kala themata mazi na ta testaroume.. thnx padws :)

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σας ευχαριστώ που κάνετε τον κόπο να διαβάσετε το μήνυμα μου!

 

Είμαι κάτοικος Λονδίνου, και η Vodafone Uk μου έκανε την εξής προσφορά για το καινούργιο 8600 Luna: 35 λίρες (50 ευρώ) τον μήνα για συμβόλαιο 12 μηνών με 500 λεπτά και 250 μνμ δωρεάν, + 100 λίρες (150 ευρώ) για το τηλέφωνο, και μου δίνουν το 8600 luna. Θέλω λοιπόν την πολύτιμη συμβουλή σας!! Αξίζει να πάρω το 8600 κατά την γνώμη σας?? Όσον αφορά το value for money, είναι καλή προσφορά αυτή που μου έχουν κάνει για το 8600???

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο και την βοήθεια σας:):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα!

θα ηθελα λιγο τις συμβουλες σας κ την γνωση σας.

Ξερω οτι ισως καπου εχει απαντηθει,η παρακατω ερωτηση αλλα ειναι πολλες οι σελιδες για να τις διαβασω απο την αρχη.

το 8600 ειναι ο διαδοχος του 8800 ,η ενα ακομη μοντελο της σειρας 8?

και

εαν οχι το 8800 ξερει καποιος ποτε αλλαζει?

εκ των προτερων εχαριστω!!

Φίλε μου, το 8600 δεν ειναι ο αντικαταστατης του 8800...Είναι ένα ακόμα μοντέλο της σειρας 8.....Ο αντικαταστατης μαλλον είναι το 8900, φωτογραφιες του οποιου εχουν ηδη δημοσιευθει...Δεν ξερουμε αν θα είναι βεβαια αυτη η τελικη μορφη του...Προσωπικα, δεν μου πολυαρεσε...:X:X:X Για την κυκλοφορια, δεν εχει γινει λογος ακομα...Παντως, αν ακολουθηθει η ιδια πολιτικη με το luna, λογικα θα κυκλοφορησει "συντομα"....:):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Κανένας pls???

 

Καλά είναι...

Φτάνει να χρησιμοποιείς το χρόνο και τα μνμ που σου προσφέρει στο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,θα ήθελα να σας ρωτήσω:

1.Υπάρχει καμία ρύθμιση που να κλειδώνει το κινητό μόλις κλείνει το κάλυμμα?

2.Γίνεται να βάλουμε να ακούγεται κάποιος ήχος όταν ανοίγει και κλέινει το κάλυμμα όπως στο Shine?

3.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μη φαίνεταιτο όνομα δικτύου?

4.Πως γίνεται να κατεβάσω το εθιστικό φιδάκι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,θα ήθελα να σας ρωτήσω:

1.Υπάρχει καμία ρύθμιση που να κλειδώνει το κινητό μόλις κλείνει το κάλυμμα?

2.Γίνεται να βάλουμε να ακούγεται κάποιος ήχος όταν ανοίγει και κλέινει το κάλυμμα όπως στο Shine?

3.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μη φαίνεταιτο όνομα δικτύου?

4.Πως γίνεται να κατεβάσω το εθιστικό φιδάκι?

 

1.Μόνο άμα το βάλεις να κλειδώνει αυτόματα στα 5 δευτερόλεπτα.Ετσι και να κλείσεις το κάλυμμα θα κλειδώσουν τα πλήκτρα.

2.Δεν ξέρω αν και το βρίσκω λίγο εκνευριστικό.

3.Υπάρχει αλλά δεν θυμάμαι που το είχα δεί,μπορεί να κάνω και λάθος:confused:

4.Υπάρχει στο γνωστό μέρος.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Η ειδοποίηση ΑΜ τι είναι ρε παιδιά.Το ημερολόγιο;Τελικά γίνεται να μη φαίνεται το όνομα του δικτύου;Μήπως αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα στο να μπείτε στο wap;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Η ειδοποίηση ΑΜ τι είναι ρε παιδιά.Το ημερολόγιο;Τελικά γίνεται να μη φαίνεται το όνομα του δικτύου;Μήπως αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα στο να μπείτε στο wap;

 

Ειδοποίηση ΑΜ είναι όταν σου έρχεται άμεσο μήνυμα (στα μηνύματα κάτω απο το e-mail είναι).

Για το όνομα του δυκτίου πάνε εδώ μέσω του κινητού και πατάς εκεί που λέει blank logo (δεν το δοκίμασα-Θεωρητικά δουλεύει)

Οσο αναφορά το wap εγώ πήγα εδώ και λειτουργεί μια χαρά.Προϋποθέτει να έχεις ήδη ενεργοποιήσει την υπηρεσία.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς φορτιστή αυτοκινήτου;

 

Είναι αυτός αλλά τα ΝΟΚΙΑ SHOP κοιμούνται λίγο:zzz:

 

EDIT:Καλά ρε παιδιά τόσο καιρό δεν διαπίστωσε κανένας τίποτα περίεργο σχετικά με την θήκη;

Βάζω το κινητό στην θήκη με κλειδωμένο πληκτρολόγιο και μόλις το βγάζω είναι ξεκλειδωμένο.Κάτει κάνει ο μαγνήτης που έχει η θήκη.Δεν ξέρω αν γίνεται κατά λάθος ή ήθελε η ΝΟΚΙΑ να το κάνει έτσι αλλά εμένα μ'αρέσει.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για φορτιστες αυτοκινητου στο e-bay υπαρχουν αρκετοι...

 

Ρε παιδια σας κανει προβλημα οταν θελετε να το φορτισετε μεσω υπολογιστη???Εγω μολις το συνδεω με τον υπολογιστη λεει εκκινηση φορτισης αλλα στη συνεχεια σταματαει να ανεβοκατεβαινει η γραμμη που δειχνει οτι φορτιζει.Εψαξα τις ρυθμισεις αλλα τιποτα!!!Εχετε καμμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα να αγοράσω από φυσικό μαγαζί car charger. Από ebay και expansys θα πληρόσω πιο πολλά για τα μεταφορικά παρα για το προϊόν.:p

Αυτό με τη USB το κάνει και σ'εμένα.

 

OMG μαγικό, πράγματι ξεκλειδώνει όταν το βάζεις στη θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει παρατηρήσει κανείς;Όταν επιλέγεις στην αφύπνιση να σε ξυπνήσει το ραδιόφωνο,δε χτυπάει αυτό αλλά κάτι δικό του από το κινητό.Ξέρει κανείς πως διορθώνεται αυτό;Χρείαζεται να βάλουμε κανένα ηχείο στη USB?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Το έχει παρατηρήσει κανείς;Όταν επιλέγεις στην αφύπνιση να σε ξυπνήσει το ραδιόφωνο,δε χτυπάει αυτό αλλά κάτι δικό του από το κινητό.Ξέρει κανείς πως διορθώνεται αυτό;Χρείαζεται να βάλουμε κανένα ηχείο στη USB?

Πρέπει να έχεις συνδεδεμένο to handsfree του.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Απο ποιο site μπορώ να κατεβάσω το φιδάκι μέσω Wap?Πείτε μου please.Δώστε μου κάποιο link.Επίσης.;Έχω το bluetooth της mobileaction,το MA-730.Αλλά δεν υπάρχει κάποιο software για το 8600.Μπορώ να κατεβάσω το λογισμικό από κανένα άλλο Νοκια που έχει την ίδια platform(=40 series);

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Απο ποιο site μπορώ να κατεβάσω το φιδάκι μέσω Wap?Πείτε μου please.Δώστε μου κάποιο link.Επίσης.;Έχω το bluetooth της mobileaction,το MA-730.Αλλά δεν υπάρχει κάποιο software για το 8600.Μπορώ να κατεβάσω το λογισμικό από κανένα άλλο Νοκια που έχει την ίδια platform(=40 series);

Κανένας;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Κανένας;

 

Για το φιδάκι σου απάντησα καμιά 10αρια μηνύματα πιο πάνω.

Οσο για το πρόγραμμα γιατί δεν βάζεις το NOKIAPC suite?

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για το φιδάκι σου απάντησα καμιά 10αρια μηνύματα πιο πάνω.

Οσο για το πρόγραμμα γιατί δεν βάζεις το NOKIAPC suite?

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία.Δεν είχα ποτέ πριν Nokia και δεν ξέρω τα προγράμματα τους.Τέσπα.Το Nokia PC Suite μου φάνηκε το πιο εύκολο και user-friendly από όλα.Μια ερώτηση:Γίνεται μέσω του Nokia PC Suite να κόψω τα τραγούδια και μετά να τα κατεβάσω;Επίσης,κατέβασα το φιδάκι αλλά στην οθόνη φαίνεται μια σταλιά.Καμία άλλη ιδέα αναφορικά με αυτό το θέμα;Sorry αλλά τώρα πέρνω το βάπτισμα του πυρός σχετικά με τη Nokia.

Υ.Γ:Στο myownskins από όπου κατέβασα μερικά themes,το εικονίδιο των ρυθμίσεων δε φαίνεται σαν τα άλλα,αλλά γράφει "ownskins.com".Ξέρει κανείς πως διορθώνεται αυτο...;Αν διορθώνεται.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...