Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to pc mou den 'vlepi' to vector dis 300.

ti prepi na kano???????

οτιδήποτε θέλετε για το 300 καλά είναι να το γράφετε εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=205030&page=9

 

για να δει το pc σου το 300 πρέπει να έχεις το active sync εγκατεστημένο στο pc σου.

αν δεν το έχεις κατέβασε το απο εδω

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=el&FamilyID=9E641C34-6F7F-404D-A04B-DC09F8141141

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

παιδεια καμια βοηθεια κ στο δικο μου ερωτημα?το επαναλαβναω κ συγνωμη αν ακουγομαι κουραστικος:

ΠΑΙΔΕΙΑ PLEASE TΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. Θελω να κατεβασω απο το http://index.pois.gr

Ομως πιο αρχειακι πρεπει να κατεβασω στο pc μου για να το εγκαταστησω στο dest 7 ωστε απλα να κανω update σε αυτα που εχω ειδη μεσα? δηλαδη να μην χρειαζεται να τα ξαναπερασω ολα αλλα μονο τα νεα? ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδεια καμια βοηθεια κ στο δικο μου ερωτημα?το επαναλαβναω κ συγνωμη αν ακουγομαι κουραστικος:

ΠΑΙΔΕΙΑ PLEASE TΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. Θελω να κατεβασω απο το http://index.pois.gr

Ομως πιο αρχειακι πρεπει να κατεβασω στο pc μου για να το εγκαταστησω στο dest 7 ωστε απλα να κανω update σε αυτα που εχω ειδη μεσα? δηλαδη να μην χρειαζεται να τα ξαναπερασω ολα αλλα μονο τα νεα? ευχαριστω!

 

Κατέβασε ότι θέλεις. Σε κάθε αρχείο, μόλις ξεζιπαριστεί, θα βρεις το readme. Εκεί έχει οδηγίες. Ότι κατεβάζεις , κάνοντας ότι λένε οι οδηγίες, θα έχεις και τα παλιά και τα καινούργια, δηλαδή θα κάνεις αυτό που θέλεις:update

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε ότι θέλεις. Σε κάθε αρχείο, μόλις ξεζιπαριστεί, θα βρεις το readme. Εκεί έχει οδηγίες. Ότι κατεβάζεις , κάνοντας ότι λένε οι οδηγίες, θα έχεις και τα παλιά και τα καινούργια, δηλαδή θα κάνεις αυτό που θέλεις:update

ναι μα πιο παλια υπηρχε αν αρχειο carb που το κατεβαζα κ κατ ευθιαν εγκατασταση μετα, τωρα δεν υπαρχει? η ειναι καπου κ δεν το βλεπω?

Link to comment
Share on other sites

ναι μα πιο παλια υπηρχε αν αρχειο carb που το κατεβαζα κ κατ ευθιαν εγκατασταση μετα, τωρα δεν υπαρχει? η ειναι καπου κ δεν το βλεπω?

 

Αναφέρεσαι στο κατέβασμα των updates για dangerous points. Εκεί υπήρχε αυτόμ το αρχείο και υπάρχει ακόμη στα updates Απριλίου 2008. Για τα αγαπημένα και τις κάμερες απλά κατεβάζεις τα αντίστοιχα αρχεία και ακολουθείς τις οδηγίες που θα βρεις στο readme

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι στο κατέβασμα των updates για dangerous points. Εκεί υπήρχε αυτόμ το αρχείο και υπάρχει ακόμη στα updates Απριλίου 2008. Για τα αγαπημένα και τις κάμερες απλά κατεβάζεις τα αντίστοιχα αρχεία και ακολουθείς τις οδηγίες που θα βρεις στο readme

 

file mipos mporeis na pmou pis sigkekrimena poy tha pao k ti tha kano? giati den ime k toso gnostis

Link to comment
Share on other sites

file mipos mporeis na pmou pis sigkekrimena poy tha pao k ti tha kano? giati den ime k toso gnostis

 

Απλά κατέβασε το αρχείο που θέλεις, και μόλις το ξεζιπάρης έχει αναλυτικές οδηγίες στο πως θα το εγκαταστήσεις.

Samsung Galaxy S3 Garnet Red

Motorola Xoom Jelly Bean

Link to comment
Share on other sites

Έχω Μιο 360. Παλαιότερα είχα εγκαταστήσει το Destinator 7 και μου έτρεχε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Έκανα όμως hard reset και πλέον παρόλο που στην "Εμφάνιση" στο Dest 7 επιλέγω για skin π.χ. panosha790, δεν μου το αποθηκεύει και όταν ξαναμπώ στο πρόγραμμα μου βγάζει ξανά ως skin το standard.

 

Καμιά ιδέα κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Έχω Μιο 360. Παλαιότερα είχα εγκαταστήσει το Destinator 7 και μου έτρεχε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Έκανα όμως hard reset και πλέον παρόλο που στην "Εμφάνιση" στο Dest 7 επιλέγω για skin π.χ. panosha790, δεν μου το αποθηκεύει και όταν ξαναμπώ στο πρόγραμμα μου βγάζει ξανά ως skin το standard.

 

Καμιά ιδέα κανείς?

βεβαιώσου ότι τα αρχεία που υπάρχουν μέσα στον κατάλογο destinator apps δεν είναι μαρκαρισμένα σαν read only

Link to comment
Share on other sites

βεβαιώσου ότι τα αρχεία που υπάρχουν μέσα στον κατάλογο destinator apps δεν είναι μαρκαρισμένα σαν read only

 

Ευχαριστώ. Πώς όμως θα το δω αυτό και τι θα κάνω στην συνέχεια για να ενεργοποιηθούν?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Πώς όμως θα το δω αυτό και τι θα κάνω στην συνέχεια για να ενεργοποιηθούν?

αν έχεις το dest σε κάρτα sd, τη βάζεις σε ένα card reader, και από εκεί μέσω windows explorer επιλέγεις τον κατάλογο Destinator Apps, δεξί κλικ, ξεμαρκάρεις την επιλογή Read only.... εύκολο.

 

Αλλιώς το συνδέεις με usb καλώδιο και κάνεις την ίδια δουλειά....

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia!exw to destinator 7 pou trexei apo tin sd xwris setup alla mou trexei mono se pda!pws ginetai na to treksw se pna pou iparxei profortwmeno allo programma????

θα πρέπει πρώτα να "σπάσεις" το pna που έχεις και μετά να κατεβάσεις άλλη έκδοση του Dest για pna. ;)

 

ποιο pna έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Καινουριοι χαρτες γνωριζει κανεις ποτε θα βγουν ?

Η τελευταια αναβαθμιση ειναι του Φεβρουαριου. Ελεος

Link to comment
Share on other sites

Καινουριοι χαρτες γνωριζει κανεις ποτε θα βγουν ?

Η τελευταια αναβαθμιση ειναι του Φεβρουαριου. Ελεος

 

Εντοπίζεις τόσο σοβαρά προβλήματα με τους χάρτες του Φλεβάρη, ώστε να θεωρείς απολύτως απαραίτητη τη νέα έκδοση; Οι αναβαθμίσεις βγαίνουν όταν κριθεί απαραίτητο (έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο οδικό δίκτυο). Θα μπορούσαμε να έχουμε χάρτες 3 ετών και να είναι σχεδόν απολύτως επίκαιροι (όπως άλλωστε συμβαίνει σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες).

Link to comment
Share on other sites

Εντοπίζεις τόσο σοβαρά προβλήματα με τους χάρτες του Φλεβάρη, ώστε να θεωρείς απολύτως απαραίτητη τη νέα έκδοση; Οι αναβαθμίσεις βγαίνουν όταν κριθεί απαραίτητο (έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο οδικό δίκτυο). Θα μπορούσαμε να έχουμε χάρτες 3 ετών και να είναι σχεδόν απολύτως επίκαιροι (όπως άλλωστε συμβαίνει σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες).

 

Εγώ πριν πάρω gps είχα έναν οδηγό πόλης (βιβλιο) καμιά δεκαριά χρόνια και ποτέ δεν αντιμετώπισα πρόβλημα. :D

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσαμε να έχουμε χάρτες 3 ετών και να είναι σχεδόν απολύτως επίκαιροι (όπως άλλωστε συμβαίνει σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες).

Για άλλες ευρωπαϊκές χώρες ίσως, για την Ελλάδα όχι...

Link to comment
Share on other sites

Εντοπίζεις τόσο σοβαρά προβλήματα με τους χάρτες του Φλεβάρη, ώστε να θεωρείς απολύτως απαραίτητη τη νέα έκδοση; Οι αναβαθμίσεις βγαίνουν όταν κριθεί απαραίτητο (έχουν γίνει αρκετές αλλαγές στο οδικό δίκτυο). Θα μπορούσαμε να έχουμε χάρτες 3 ετών και να είναι σχεδόν απολύτως επίκαιροι (όπως άλλωστε συμβαίνει σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες).
Αυτό το τελευταίο, συγνώμη, αλλά μόνο ως ανέκδοτο μπορώ να το πάρω. Όταν φτιάχνονται συνέχεια καινούργιοι δρόμοι (τώρα βλέπεις αποφασίσαμε να αναπτυχθούμε) και όταν (στην Αθήνα τουλάχιστον) οι δήμαρχοι αποφασίζουν να αλλάξουν μονοδρομήσεις σύμφωνα με τον ζωδιακό κύκλο (άντε, με τα γούστα των γνωστών, συγγενών και ψηφοφόρων), ούτε χάρτης μηνός δεν ξέρω αν είναι επίκαιρος... :rolleyes: Φαντάζομαι (και ελπίζω) να εννοείς αν ίσχυε η σταθερότητα που ισχύει στις «πολλές ευρωπαϊκές χώρες).

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εχω το νόμιμο destinator και ενώ λειτουργούσε μια χαρά, τώρα κολλάει στην αρχική εικόνα και δεν κάνει τίποτα άλλο. Τί μπορώ να κάνω εκτός από εγκατάσταση από την αρχή? Σημ. το πρόγραμμα είναι στην κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Ειχα ενεργοποιησει το προγραμμα σε ενα pocketpc HP και τωρα επειδη αλλαξα συσκευη και εχω το HTC TYNTII θελω να το ενεργοποιησω και παλι.Τι πρεπει να κανω? Ευχαριστω,Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Γιατί συμβαίνει αυτό? Τα sms δεν θέλω να τα σβήσω υπάρχει άλλη λύση?

Σβήσε μόνο τις αναφορές των sms/mms και επίσης σβήσε όσα mms έχεις που δεν έχει ολοκληρωθεί η αποστολή τους προς την συσκευή σου ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...