Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό ακριβώς.:)

 

ας ελπισουμε να διορθωθει στην επισημη εκδοση.

 

το καλυτερο θα ηταν να εχει ρυθμιση αν θα σβηνει η οχι.

 

το να μην μπορεις να σβησεις την οθονη το θεωρω μεγαλυτερο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aφού υπάρχει εικόνικη πλοήγηση όλων των διαδρομών πλέον, τι να το κάνεις το demo?

 

Αυτή η επιλογή μου έλυσε τα χέρια καθώς έκανα δοκιμές στο στήσιμο των ήχων.:)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

ας ελπισουμε να διορθωθει στην επισημη εκδοση.

 

το καλυτερο θα ηταν να εχει ρυθμιση αν θα σβηνει η οχι.

 

το να μην μπορεις να σβησεις την οθονη το θεωρω μεγαλυτερο προβλημα.

 

Αν θέλω να σβήσω την οθόνη πατάω το power και κλείνει η οθόνη ενώ το πρόγραμμα τρέχει κανονικά και ακούω τις φωνητικές οδηγίες.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε yakumo deltax5 η οθόνη δεν θέλει με τίποτε να σβήσει:pΜήπως συμβαίνει μόνο σε συσκευές με wm2003?

 

Aφού υπάρχει εικόνικη πλοήγηση όλων των διαδρομών πλέον, τι να το κάνεις το demo?

 

pos ginete i ikoniki plohghsi?,den to thelo to demo gia kati,apla exo tin aporia giati pagoni olo to systima otan pas na to anoiksis

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1.το εκνευριστικό μήνυμα ότι δεν είναι προσπελάσιμος ο προορισμός με όχημα κτλ..εμφανιζεται αρκετες φορές ..

2.Τα poi ειναι αδεια ( οι κατηγορίες δηλ.) τα περισσοτερα ,ενω τα αγαπημένα τα περασα όλα..

3.Περαν του βελτιωμένου γραφικου περιβαλλοντος δεν ειδα βελτιωση στην ταχυτητα ( προγραμμα + χαρτες στην sd )

we will see...

Pipo M9 (RileyROM 2.6.4) - ZTE V967S (1.0.5) - Xiaomi RedMi 1S (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi 2 (MIUI V7 5.8.27)-Xiaomi Redmi Note 2 (MIUI V7 6.4.28)
Link to comment
Share on other sites

στο destinator 6 πάντως δεν έσβηνε η οθόνη, αυτό γίνεται μόνο στο 7 και είναι το μοναδικό αρνητικο που του έχω βρεί.

Προφανώς τους ξέφυγε κάτι στην έκδοση 7.

έχω το Loox N520 που είναι wm5.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

pos ginete i ikoniki plohghsi?,den to thelo to demo gia kati,apla exo tin aporia giati pagoni olo to systima otan pas na to anoiksis

 

Μόλις βαλεις διαδρομή,εμφανίζετε αριστερά στην οθόνη ενα πράσινο κουμπακι με μια βιντεοκάμερα.;)

Πάντως με το demo διάβαζα και στο forum της ngi,ολοι έχουν το ίδιο πρόβλημα.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Παίδια γύρισα από βολτίτσα, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ, σε p3600 δεν σβήνει την οθόνη, το πρόβλημα που δεν βρίσκει την αφετηρία υπάρχει αλλά αμα πας 2 μέτρα ποιο κάτω και ξαναψάξεις (εύκολα από τις πρόσφατες θέσεις) το βρίσκει, μου γύρισε μόνο τους σε night mode, Το zoom του χάρτη είναι τρομερό!!!!! Και γενικά είναι πάρα πολύ όμορφο, νομίζω ότι ανάλογα την ταχυτητά σου, κανει και zoom out για να προλάβεις να δεις που πας, καμία σχέση με το 6 και άμα είναι και beta σκεφτείτε τη final. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ξανά πίσω στο 6.

 

PS έχω wm6

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.. Μπορώ να έχω κι εγώ σε pm το link για το Destinator 7 και τον νέο χάρτη με τα παρελκόμενα του, destcore.., cr**k, και ότι άλλο σχετικό υπάρχει;
Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο mio350 η μέγιστη διάρκεια που μπορώ να επιλέξω να μένει ανοικτό αν τροφοδοτείται εξωτερικά, είναι τα 30min. Δεν έχει επιλογή μένει μόνιμα ανοικτό.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Mόλις πιάσει δορυφόρο το 7 χάνει τη ρύθμιση της ώρας από +2 και την αλλάζει και στο ΜΙΟ701 την κάνει Ιανουάριο του 2009, το ξαναλλάζω στο 7 και ξανακάνει τα ίδια. Καμιά βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο mio350 η μέγιστη διάρκεια που μπορώ να επιλέξω να μένει ανοικτό αν τροφοδοτείται εξωτερικά, είναι τα 30min. Δεν έχει επιλογή μένει μόνιμα ανοικτό.

 

στο Ρ350 μπορείς να επιλέξεις να μη σβήνει καθόλου όταν τροφοδοτείται από φορτιστή, σίγουρο αυτό....

 

το είχα έτσι όταν είχα το ΡΝ

Link to comment
Share on other sites

Mόλις πιάσει δορυφόρο το 7 χάνει τη ρύθμιση της ώρας από +2 και την αλλάζει και στο ΜΙΟ701 την κάνει Ιανουάριο του 2009, το ξαναλλάζω στο 7 και ξανακάνει τα ίδια. Καμιά βοήθεια;

 

κοίτα τις ρυθμίσεις στα regional settings (ή κάπως έτσι) στο 701 και στο Destinator, τα έχεις ρυθμίσει σωστά???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Διάβασα κάπου εδώ ότι υπάρχει simulator για τη διαδρομή που βάζουμε.

 

Που βρίσκεται αυτό; Δεν βλέπω αυτό το πρασινο κουμπί με κάμερα που περιγράφηκε πιο πάνω!

 

Μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

στο destinator 6 πάντως δεν έσβηνε η οθόνη, αυτό γίνεται μόνο στο 7 και είναι το μοναδικό αρνητικο που του έχω βρεί.

Προφανώς τους ξέφυγε κάτι στην έκδοση 7.

έχω το Loox N520 που είναι wm5.

 

 

ΒΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΜΕ...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου εδώ ότι υπάρχει simulator για τη διαδρομή που βάζουμε.

 

Που βρίσκεται αυτό; Δεν βλέπω αυτό το πρασινο κουμπί με κάμερα που περιγράφηκε πιο πάνω!

 

Μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα;

 

Από όσο θυμάμαι, επειδή γύρισα προσωρινά στο 6, αφού ορίσεις τη διεύθυνση μιας διαδρομής, πρίν πατήσεις το GO (στην οθόνη δηλαδή που φαίνεται ο προορισμός σου) υπάρχει μια πράσινη καμερούλα πάνω αριστερά. Ψάξε το λίγο, θα το βρείς! :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς όπως τα λέει ο akpe είναι, μόνο που το κουμπάκι με την πράσινη καμερούλα είναι πάνω αριστερά.:)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.

Στην οθόνη μπορούν να εμφανίζονται ταυτόχρονα η οδός που κινούμαστε και τα χιλιόμετρα που απομένουν, όπως γινόταν στο PN ή μόνο το ένα από τα δύο, όπως γίνεται στο 6;

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

paidia to kserete oti einai kai "talk&drive".yparxi enas fakelos me gloses ektos ellinikon(arxia tts),egatestisa ta italika,allaksa glosa apo to menou apo ellinika sta italika,kai dialegontas italika,apo kato yparxi plaisio pou lei "pite ta onamata ton dromon",den ksero se pies syskebes litoyrgi auto,sto p350 omos mallon oxi

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα δυο κουμπάκια που εχω μέσα σε πράσινο πλαίσιο,όταν τα πατάτε δουλεύουν σε εσάς;

 

http://img215.imageshack.us/img215/3088/display4ct5.png

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Το παρατηρήσατε οτι αλλάζει την λειτουργία του κουμπιού των επαφών σε κουμπί εκκίνησης του Dest ?

Στο S100 πάντως αυτό κάνει. Δεν είναι απαραίτητα κακό, βέβαια, το αλλάζεις αν δεν θες, αλλά δεν θα έπρεπε να σε ρωτάει πρώτα ?:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα δυο κουμπάκια που εχω μέσα σε πράσινο πλαίσιο,όταν τα πατάτε δουλεύουν σε εσάς;

 

http://img215.imageshack.us/img215/3088/display4ct5.png

 

αυτά είναι απλά ενδεικτικά....

αν κάνεις ταπ στην πυξίδα αλλάζει από 2D σε 3D

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι απλά ενδεικτικά....

αν κάνεις ταπ στην πυξίδα αλλάζει από 2D σε 3D

Φαντάζομαι στην τελική έκδοση να δουλεύουν κι αυτά και να μην είναι μόνο για μόστρα όπως τώρα...

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

paidia to kserete oti einai kai "talk&drive".yparxi enas fakelos me gloses ektos ellinikon(arxia tts),egatestisa ta italika,allaksa glosa apo to menou apo ellinika sta italika,kai dialegontas italika,apo kato yparxi plaisio pou lei "pite ta onamata ton dromon",den ksero se pies syskebes litoyrgi auto,sto p350 omos mallon oxi

Δε δουλεύει για ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...