Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι τα εχω όλα ρυθμισμένα στα ελληνικα και τη γλώσσα και τη φωνή, έκανα αυτά που μου είπε ο athanaso77 αλλά οι οδοί πάλι στα αγγλικά και στην αναζήτηση οδού, πόλης κλπ μόνο αγγλικά δέχεται κι ας εχω ελληνικό πλητρολόγιο.

 

 

βαρέθηκα να ασχολούμαι και έβαλα tomtom

μάλλον έχεις τον αγγλικό χάρτη και όχι τον ελληνικό, γι αυτό δε μπορείς να κάνεις δουλειά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν θυμάμαι καλά αυτόν: Greek Map Version 2008.Q1.114

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Links με παράνομο λογισμικό απαγορεύονται από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη συζήτηση αυτή με τις αναβαθμίσεις http://www.navimania.gr/showthread.php?t=17186&page=10

Κάποια στιγμή θα βγει,το πότε ακριβώς δεν το ξέρει κανείς

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη συζήτηση αυτή με τις αναβαθμίσεις http://www.navimania.gr/showthread.php?t=17186&page=10

Κάποια στιγμή θα βγει,το πότε ακριβώς δεν το ξέρει κανείς

 

Εχω την αίσθηση οτι καπου εδώ τελειώνει η ιστορία για το ποιο δημοφιλές πρόγραμμα πλοήγησης στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μεγάλη συζήτηση αυτή με τις αναβαθμίσεις http://www.navimania.gr/showthread.php?t=17186&page=10

Κάποια στιγμή θα βγει,το πότε ακριβώς δεν το ξέρει κανείς

 

Ο συγκεκριμένος της MLS δεν διαφέρει σε τίποτα ουσιαστικό από αυτόν που προτείνω στον φίλο παραπάνω. Αν και είμαι σίγουρος ότι δεν σου λέω κάτι καινούργιο. :rolleyes:

 

Η αλήθεια είναι πάντως ότι δεν υπάρχει κάτι να περιμένουμε από το Destinator πια!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι υπάρχει κάποιος συνδυασμός προγράμματος - χάρτη που να είναι καλύτερος από το Destinator έστω και με τους παλιούς μη ενημερωμένους χάρτες της GI;
Link to comment
Share on other sites

ανάμεσα στο destinator 7-8-9 ποιο νομίζεται ότι είναι το ποιο σταθερό και ποιο εύκολο στην χρήση με καλή ενημέρωση τον οδόν ?
Link to comment
Share on other sites

ανάμεσα στο destinator 7-8-9 ποιο νομίζεται ότι είναι το ποιο σταθερό και ποιο εύκολο στην χρήση με καλή ενημέρωση τον οδόν ?

 

7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7-7 μακρααααααααααααν.

Link to comment
Share on other sites

ανάμεσα στο destinator 7-8-9 ποιο νομίζεται ότι είναι το ποιο σταθερό και ποιο εύκολο στην χρήση με καλή ενημέρωση τον οδόν ?

 

Το destinator 7-7-7-7-7-7 χαχαχαααααααα

Link to comment
Share on other sites

απο τα 7 8 και 9, το 7 είναι το καλυτερο προς το παρόν. ξέρουμε το δουλεύουμε και αλλάζουμε ότι θελουμε ή δε μας αρεσει με σχετική ευκολία πια....οπότε...

εγω πιο πολύ δουλεύω το ginius βεβαια, αλλά οκ :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το ΟΜΝΙΑ 2 ποια εκδωση να κατεβασω αυτην Destinator_v7.0.0.588.11-WM2006.rar η αυτην DESTINATOR7-SAMSUNG_OMNIA_EITION.rar που ειναι για ΟΜΝΙΑ 1

Και η v7.0.0.588.11 ειναι η τελευτεα εκδωση ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το ΟΜΝΙΑ 2 ποια εκδωση να κατεβασω αυτην Destinator_v7.0.0.588.11-WM2006.rar η αυτην DESTINATOR7-SAMSUNG_OMNIA_EITION.rar που ειναι για ΟΜΝΙΑ 1

Και η v7.0.0.588.11 ειναι η τελευτεα εκδωση ?

 

βάλε αυτή που είναι για το omnia που λογικά θα στρώσει πιο εύκολα, αλλά ψάξε να βάλεις skin να ταιριάζει στην ανάλυση του omnia2

 

τελικά ο 2008.Q4.115.EL έκανε τη δουλειά του και όλα καλά.

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγω εχω το ΟΜΝΙΑ 2 ποια εκδωση να κατεβασω αυτην Destinator_v7.0.0.588.11-WM2006.rar η αυτην DESTINATOR7-SAMSUNG_OMNIA_EITION.rar που ειναι για ΟΜΝΙΑ 1

Και η v7.0.0.588.11 ειναι η τελευτεα εκδωση ?

 

Κατέβασε την omnia edition. Κάνει και για το δικό σου, δεν χρειάζεται κάποιο άλλο skin μιας και είναι το ίδιο για qwvga και wvga οθόνες. Η v7.0.0.588.11 είναι όντως η τελευταία έκδοση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μπορει καποιος μεσω pm να μου στειλει τους τελευταιους χαρτες και μερικες απλες συμβουλες πως να τους περασω σε mio pda?
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την omnia edition. Κάνει και για το δικό σου, δεν χρειάζεται κάποιο άλλο skin μιας και είναι το ίδιο για qwvga και wvga οθόνες. Η v7.0.0.588.11 είναι όντως η τελευταία έκδοση.

 

Ευχαριστω παιδια :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Μετα απο την εγκατασταση του destinator 7 _v7.0.0.588.11 εχω τα εξεις προβληματα

 

Δεν κλειδώνει πάνω στον δρόμο εύκολα και γρήγορα και όταν έχεις ήδη βάλει προορισμό και έχει κάνει υπολογισμό διαδρομής βγαίνει το μήνυμα Η αφετηρία ή ο προορισμός δεν είναι προσβάσιμα καμια βοηθεια???

ομνια 2

Link to comment
Share on other sites

το κάνει γενικότερα σε όλες τις διαδρομές που δοκιμάζεις ή αν ο προορισμός σου είναι κάποιος πεζόδρομος κτλ?

 

πρόβλημα με χάρτη μου φαίνεται ήταν αυτό....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα

Μετα απο την εγκατασταση του destinator 7 _v7.0.0.588.11 εχω τα εξεις προβληματα

 

Δεν κλειδώνει πάνω στον δρόμο εύκολα και γρήγορα και όταν έχεις ήδη βάλει προορισμό και έχει κάνει υπολογισμό διαδρομής βγαίνει το μήνυμα Η αφετηρία ή ο προορισμός δεν είναι προσβάσιμα καμια βοηθεια???

ομνια 2

 

Ποιον χάρτη έχεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου προτεινει τους τελευταιους χαρτες? βασικα θα ηθελα να περιλαμβανει ο χαρτης το καινουριο κομματι της εγνατιας(ηγουμενιτσα-τρικαλα)

ευχαριστώ

Edited by jiggger9
Link to comment
Share on other sites

ο τελευταίος χάρτης είναι ο Q4.2008 οπότε τα πολύ καινούρια τμήματα δεν τα έχει σίγουρα
για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...