Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια διευκρινηση σας παρακαλω ρε παιδια.

Η εκδοση του PC Suite που εχω στον υπολογιστη μου ειναι η 6.84.

Καπου ειδα οτι κυκλοφορησε νεα εκδοση με νεο inerface (http://www.s60firmware.com/EN/2007/11/11/a-new-look-for-nokia-pc-suite-new-version-685111/) η οποια ειναι η 6.85.

Προσπαθωντας να την κατεβασω βλεπω οτι ειναι η Ιταλικη version.

Πηγαινω στο site της ΝΟΚΙΑ και η εκδοση που μου δινει ειναι η 6.83 παλαιοτερη και απο αυτη που ηδη εχω εγκατεστημενη.

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ακριβως γινετε;

 

Ευχαριστω.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια διευκρινηση σας παρακαλω ρε παιδια.

Η εκδοση του PC Suite που εχω στον υπολογιστη μου ειναι η 6.84.

Καπου ειδα οτι κυκλοφορησε νεα εκδοση με νεο inerface (http://www.s60firmware.com/EN/2007/11/11/a-new-look-for-nokia-pc-suite-new-version-685111/) η οποια ειναι η 6.85.

Προσπαθωντας να την κατεβασω βλεπω οτι ειναι η Ιταλικη version.

Πηγαινω στο site της ΝΟΚΙΑ και η εκδοση που μου δινει ειναι η 6.83 παλαιοτερη και απο αυτη που ηδη εχω εγκατεστημενη.

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ακριβως γινετε;

 

Ευχαριστω.

 

μαλλον ακομα δεν την εχουνε ανεβασει.

να κατεβαζεις απο το ξενο site και οχι απο το ελληνικο.

τωρα εχει την 6.84

http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_215671

και λογικα συντομα και την πιο καινουρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα έχει ειπωθεί πολλές φορές, δεν είπε κανένας ότι το Ν95 μπορεί να "χτυπήσει" στα ίσα οποιοδήποτε μηχάνημα σε οποιαδήποτε κατηγορία τιμής το οποίο θα τρέχει Destinator.

Είναι θέμα software, καθώς το Destinator δεν υπάρχει (ακόμα) για Symbian OS, αλλά και θέμα τι τσιπάκι GPS φοράει το κάθε μηχάνημα. Και από ό,τι ξέρω το Ν95 (και τα υπόλοιπα μηχανήματα της Nokia με GPS, π.χ. Ν95 8GB, N82, 6110 Navigator), δεν έχουν ό,τι πιο σύγχρονο σε GPS module.

Και προφανώς δεν είναι τόσο θέμα χρεώσεων, αλλά το πόσο αποτελεσματικός είναι ο δέκτης.

Και μέχρι τώρα τουλάχιστον ο δέκτης GPS των τηλεφώνων της Nokia δε μπορεί να υποκαταστήσει ένα PPC ή ένα PDA με Destinator.

 

Αν θέλει κανείς μόνο navigation, αγοράζει ένα εξειδικευμένο μηχάνημα PPC χωρίς ιιδιαίτερα πολλές δυνατότητες. Θα κάνει τη δουλειά του και με το παραπάνω.

Ωραια λοιπον, εξηγησαμε σημερα οτι το Ν95 δεν κανει για navigator αλλα ειναι για μια ωρα αναγκης να το πω...

τοτε μπορει καποιος να μου πει γιατι θελει ενα καρο ευρω για να σου παρεχει αυτο που ΔΕΝ το κανει σωστα?

Δηλαδη το θεμα ειναι να δικαιωλογουμε καποια πραγματα αντι να τα αποριπτουμε?

Για πες μου λοιπον κυρα νοκια γιατι πραγμα ζητας ΣΥΝΔΡΟΜΗ και ΑΝ σου την πληρωσω θα μου παρεχεις αυτο που πληρωσα η κατι σαν αυτο ?

Παμε καλα? εγιναν ολοι μαγκες με τα λεφτα μας και εμεις δεν αντιδρουμε?

Μην το παρεις προσωπικα το ποστ αλλα καποια στιγμη πρεπει μα πουμε τα πραγματα οπως εχουν.

Gps προχειρο δουλεια και θελουν και συνδρομη

Φωτος και βιντεο απλα ικανοποιητικα

ιντερνετ με προβληματα (ειδικα μνημη πληρη

ποιοτητα κατασκευης ας μη το κρινω

αυτονομια, μαυρα χαλια

Αν λοιπον αυτη ειναι η επομενη γενια πρ. υπολογιστων οπως καυχεται η ΝΟΚΙΑ, ευχαριστω αλλα μακρια απο μενα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρέπει να ξεκινάμε πάντα από το δεδομένο ότι πρόκειται για κινητό τηλέφωνο. Τα όποια επιπλέον χαρακτηριστικά φυσικά και είναι καλοδεχούμενα.

Ας μην υπάρχουν όμως κι αυταπάτες.

Δεν νομίζω ότι κάποιος προσδοκεί π.χ. καλύτερη φωτογραφία ή βίντεο από τις κανονικές μηχανές.

Για κινητό τηλέφωνο όμως είναι αξιοπρεπέστατα.

Για να κάνω έναν παραλληλισμό, υπάρχει «πολυμηχάνημα» που να φτάνει το μέγιστο της απόδοσης και ποιότητας, έτσι όπως θα έφταναν τα επιμέρους μηχανήματα ξεχωριστά; Δεν νομίζω...

Το ίδιο θεωρώ πως συμβαίνει και με το κινητό.

 

Σε σχέση με την τιμή, ναι είναι (ή μάλλον ήταν) τσιμπημένη.

Σκεφτείτε όμως για παράδειγμα ότι πριν 3-4 χρόνια το Sharp 902 κόστιζε κάπου 800€ και δεν είχε ούτε το 20% των δυνατοτήτων του Ν95 (ούτε καν «έξυπνο» τηλέφωνο δηλαδή).

 

Ας μην είμαστε άδικοι με την συσκευή. Πέρα απ' τα όποια μείον μπορεί να έχει, είναι η τελευταία λέξη της τεχνολογίας στα κινητά τηλέφωνα μέχρι τώρα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπον, εξηγησαμε σημερα οτι το Ν95 δεν κανει για navigator αλλα ειναι για μια ωρα αναγκης να το πω...

 

Δεν το εξηγήσαμε σήμερα. Το έχουμε πει από τις πρώτες μέρες κυκλοφορίας του. Μη σου πω και πριν κυκλοφορήσει αφού ξέραμε ότι δεν θα έχει δέκτη FS3.

Γενικώς πιστεύω πως ζούμε σε μια εποχή που μας δίνεται η δυνατότητα να ξέρουμε τι αγοράζουμε ακριβώς γιατί υπάρχουν αμέτρητες πηγές όπως αυτό το site για τη σωστή μας ενημέρωση. Οπότε κατά τη γνώμη μου η ευθύνη δεν βρίσκεται στην εταιρία που (ως ΜΗ φιλανθρωπικό ίδρυμα) πάει να βγάλει το μέγιστο δυνατό κέρδος.

 

Πριν ζητήσουμε από την αγορά να είναι τίμια, ας κάνουμε τους εαυτούς μας σωστούς και ενημερωμένους καταναλωτές. Άλλωστε αυτός είναι και ο τρόπος να δώσουμε ένα μήνυμα στην όποια Νokia για το όποιο στραβοπάτημα.

 

τοτε μπορει καποιος να μου πει γιατι θελει ενα καρο ευρω για να σου παρεχει αυτο που ΔΕΝ το κανει σωστα?

Δηλαδη το θεμα ειναι να δικαιωλογουμε καποια πραγματα αντι να τα αποριπτουμε?

 

Το αν το κάνει σωστά ή όχι είναι κάτι πολύ σχετικό. Προσωπικά με καλύπτει περισσότερο από το να είχα δώσει τα ίδια χρήματα και να είχα δύο διαφορετικές συσκευές (τηλέφωνο - navigator) και το προτίμησα από ένα ppc λόγω άλλων δυνατοτήτων όπως η κάμερα. Εσένα που δεν σε καλύπτει γιατί δεν το απέρριψες?

 

Για πες μου λοιπον κυρα νοκια γιατι πραγμα ζητας ΣΥΝΔΡΟΜΗ και ΑΝ σου την πληρωσω θα μου παρεχεις αυτο που πληρωσα η κατι σαν αυτο ?

Παμε καλα? εγιναν ολοι μαγκες με τα λεφτα μας και εμεις δεν αντιδρουμε?

 

Και πάλι θα έπρεπε να ξέρεις τι πληρώνεις και όχι να το μάθεις εκ των υστέρων. Δε σου πήρε τα λεφτά κανείς από το πορτοφόλι, μόνος σου πήγες και τα έδωσες.

 

Μην το παρεις προσωπικα το ποστ αλλα καποια στιγμη πρεπει μα πουμε τα πραγματα οπως εχουν.

Gps προχειρο δουλεια και θελουν και συνδρομη

Φωτος και βιντεο απλα ικανοποιητικα

ιντερνετ με προβληματα (ειδικα μνημη πληρη

ποιοτητα κατασκευης ας μη το κρινω

αυτονομια, μαυρα χαλια

Αν λοιπον αυτη ειναι η επομενη γενια πρ. υπολογιστων οπως καυχεται η ΝΟΚΙΑ, ευχαριστω αλλα μακρια απο μενα.

 

Και εγώ θα ήθελα να τονίσω πως το ποστ μου δεν έχει προσωπικό χαρακτήρα και συγνώμη αν κάτι από αυτά που είπα σε έθιξε προσωπικά (αν και δε νομίζω).

Λεφτά από τη Nokia (διστυχώς) δεν παίρνω και σίγουρα θα ήθελα να έχει το κινητό μου κάποια πράγματα παραπάνω. Ίσως θα ήθελα να ήταν Ν95 8Gb. Όμως είμαι ευχαριστημένος από την αγορά που έκανα, μου αρέσει πολύ το κινητό μου και θα αργήσω να το αλλάξω. Την πιο σοφή ατάκα του forum μπορείς να τη δεις στην υπογραφή του Nervous. Άλλωστε τελειότητα στην τεχνολογία δεν υπάρχει και αν υπάρξει θα είναι για μερικές μέρες.

Φιλικά Λεωνίδας.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Για να μην με παρεξηγησετε... το κινητο σαν κινητο ειναι απο τα καλυτερα και δεν εχω καποιο προβλημα, το θεμα ειναι οτι δεν μου αρεσε η ποιοτητα κατασκευης ( κατι που ειναι και υποκειμενικο) αλλα δεν μου αρεσε που ζηταει χρηματα για voice navigation, οχι οτι δεν το ηξερα αλλα το θεωρω ως μια προσπαθεια υφαρπαγης (εστω και εν γνωση μας) περισσοτερων ευρω. Νομιζω οτι θα επρεπε να τονιζουμε καποια πραγματα που θεωρουμε λαθος γιατι ετσι και μονο ετσι θα υπαρξουν βελτιωσεις, αν αντιθετως επικροτουμε μονο τα θετικα μαλλον θα πεσουμε και εμεις και η (καθε) ΝΟΚΙΑ σε ληθαργο.

Και ενα τρανταχτο παραδειγμα ειναι η ΑΠΑΙΤΗΣΗ ολων μας (πιστευω) να υπαρξει δυνατοτητα ενσωματωσης και στα απλα Ν95.

δεν κατακρινω λοιπον χωρις λογω ουτε αναθεματιζω, απλα ζηταω να σεβαστουν τα ευρω που τους εδωσα (ενα παραπανω που εγω την πατησα και το πηρα 649ευρω εν την επομενη ειχε πεσει) και να μην με κανουν να αισθανωμαι κοροιδο.

 

Υ.Γ. δεν το πηρα προσωπικα και ουτε θιχτικα, ισα ισα η ανταλλαγη αποψεων ειναι για μενα κατι το απαραιτητο και σιγουρα μπορει ο καθενας να εκφραζεται ελευθερα ειτε εχει δικιο ειτε αδικο αρκει να κινουμαστε ολοι μεσα σε καποια πλαισια.

Link to comment
Share on other sites

Σε κανέναν νομίζω δεν άρεσε η χρέωση που επιβάλλει η Νokia.

Για να είμαι ειλικρινής, το διαπίστωσα κι εγώ εκ των υστέρων.

Πιστεύω όμως ότι μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς GPS. :)

Προσωπικά, δεν ήταν αυτό το χαρακτηριστικό που με ώθησε να αγοράσω το κινητό.

 

Κι αν εσύ φίλε alfa έδωσες 650€, τι να πω κι εγώ που έδωσα 730€ + τους τόκους λόγω δόσεων=800€+ :(

 

Δεν το μετάνιωσα όμως σε καμιά περίπτωση.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε κανέναν νομίζω δεν άρεσε η χρέωση που επιβάλλει η Νokia.

Για να είμαι ειλικρινής, το διαπίστωσα κι εγώ εκ των υστέρων.

 

Βασικά όσοι δεν είστε από Αθήνα έχετε ένα λόγο παραπάνω να παραπονιέστε γιατί δεν έχετε την επιλογή του route66 που προσωπικά με έχει σώσει και είναι ο λόγος που χρησιμοποιώ το gps συνέχεια.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Μα ουτε εγω το μετάνιωσα, απλα εχω μαθει να ζηταω αυτο που πληρωνω να εχει και ανταποδοση. ουτε εγω το πηρα για το gps αφου ειχα ηδη το satnav αλλα αφου το εχει δεν θα επρεπε για περιορισμενη χρηση (μια στις τοσες) να μη θελει συνδρομη?
Link to comment
Share on other sites

αλλα δεν μου αρεσε που ζηταει χρηματα για voice navigation, οχι οτι δεν το ηξερα αλλα το θεωρω ως μια προσπαθεια υφαρπαγης (εστω και εν γνωση μας) περισσοτερων ευρω.

 

Και ενα τρανταχτο παραδειγμα ειναι η ΑΠΑΙΤΗΣΗ ολων μας (πιστευω) να υπαρξει δυνατοτητα ενσωματωσης και στα απλα Ν95.

 

Κάτσε λιγο γιατί η συζήτηση πήρε μεγάλη έκταση (δεν τα γνωρίζω και καλά) και κάπου σας έχασα....

Όταν λες:δυνατοτητα ενσωματωσης και στα απλα Ν95. τί ακριβώς εννοείς...έχει σχέση με την παραπάνω φράση σου???

Όταν λες "και στα απλά", το Καινούρια(Ν95 8GB), το έχουν??

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε λιγο γιατί η συζήτηση πήρε μεγάλη έκταση (δεν τα γνωρίζω και καλά) και κάπου σας έχασα....

Όταν λες:δυνατοτητα ενσωματωσης και στα απλα Ν95. τί ακριβώς εννοείς...έχει σχέση με την παραπάνω φράση σου???

Όταν λες "και στα απλά", το Καινούρια(Ν95 8GB), το έχουν??

Αυτο αναφερεται για την μεγαλυτερη μπαταρια!!! μαλλον ο δαιμον του ...πληκτρολογιου με εκανε να φαω μια προταση....

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όσοι δεν είστε από Αθήνα έχετε ένα λόγο παραπάνω να παραπονιέστε γιατί δεν έχετε την επιλογή του route66 που προσωπικά με έχει σώσει και είναι ο λόγος που χρησιμοποιώ το gps συνέχεια.

 

Αφήστε και κόντεψε να μη φυτέψει πρόσφατα πάνω σε 1 τοίχο το Route σε κάποια περιοχή της Αθήνας που περνούσα πρώτη φορά.

Έλεγε ευθεία και ο τοίχος έκλεινε τον δρόμο και ήταν και νύχτα.:cry:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε και κόντεψε να μη φυτέψει πρόσφατα πάνω σε 1 τοίχο το Route σε κάποια περιοχή της Αθήνας που περνούσα πρώτη φορά.

Έλεγε ευθεία και ο τοίχος έκλεινε τον δρόμο και ήταν και νύχτα.:cry:

 

Χεχε, εγώ μόνο κάτι κλήσεις έχω κινδυνέψει να πάρω στα στενά που με έχει στείλει ανάποδα:p.

Παρόλ'αυτά, αν και παρανομόντας έφτασα στον προορισμό μου:rolleyes:

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

File Itchrist86 hsoun katatopistikotatos! Sta ypoloipa mporei na apanthsei kapoios allos re paidia?

 

4-Today Plug ins yparxoun? Na balw px kanenan Kairo

6-Sta ppc blepeis akribws posa % exei akomh h mpataria. Gia S60 yparxei kati tetoio?

7-Sthn teleytaia akdosh tou N95, diabasa kapou oti exei kai A-gps, opou mporw na kanw ananewsh thn thesh twn doraforwn gia na tous briskei pio grhgora. Ginete kati tetoio sthn praksh kai pws?

8-Poly shmantiko gia emena. Yparxei kanenas tropos na psaxnw stis epafes se ola ta pedia (mexri kai stis shmeiwseis), kathws kai se lathnikous xaraxthres me ton tropo tou T9? Kai oxi mono to onoma, patwntas ena ena ta grammata. Dhladh otan pataw to 2 na psaxnei ola ta grammata pou antistoixoun sto 2, kathws kai lathnika.

10-Yparxei kanenas metrhths klhsewn kai sms?

11-Xarth Ellados kalos, ektos apo tous Nokia maps yparxoun

14-Kanena programmataki pou na kleidwnei tis epafes kai ta mhnymata otan thelw, kai mpaineis me password?

-Yparxei tropos na anabosbhnei kanena lampaki otan exw klhsh, sms, h ypenthymhsh?

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Ωραια λοιπον, εξηγησαμε σημερα οτι το Ν95 δεν κανει για navigator αλλα ειναι για μια ωρα αναγκης να το πω...

τοτε μπορει καποιος να μου πει γιατι θελει ενα καρο ευρω για να σου παρεχει αυτο που ΔΕΝ το κανει σωστα?

Δηλαδη το θεμα ειναι να δικαιωλογουμε καποια πραγματα αντι να τα αποριπτουμε?

Για πες μου λοιπον κυρα νοκια γιατι πραγμα ζητας ΣΥΝΔΡΟΜΗ και ΑΝ σου την πληρωσω θα μου παρεχεις αυτο που πληρωσα η κατι σαν αυτο ?

Παμε καλα? εγιναν ολοι μαγκες με τα λεφτα μας και εμεις δεν αντιδρουμε?

Μην το παρεις προσωπικα το ποστ αλλα καποια στιγμη πρεπει μα πουμε τα πραγματα οπως εχουν.

Gps προχειρο δουλεια και θελουν και συνδρομη

Φωτος και βιντεο απλα ικανοποιητικα

ιντερνετ με προβληματα (ειδικα μνημη πληρη

ποιοτητα κατασκευης ας μη το κρινω

αυτονομια, μαυρα χαλια

Αν λοιπον αυτη ειναι η επομενη γενια πρ. υπολογιστων οπως καυχεται η ΝΟΚΙΑ, ευχαριστω αλλα μακρια απο μενα.

 

Καμία σχέση φίλε μου, εννοείται ότι δεν παίρνω προσωπικά το post σου. Αυτό πιστεύω κι εγώ εν ολίγοις, ότι αν θέλει κανείς navigation, αλλά να είναι navigation και όχι κοροϊδία, ας πάρει ένα PPC με destinator. Αν το navigation είναι για κάποιον απαραίτητο εργαλείο δουλειάς, προφανώς και δε θα δει προκοπή με το ενσωματωμένο GPS του Ν95 (ή οποιουδήποτε από τα παρόντα τηλέφωνα με GPS της Nokia).

 

Και φυσικά συμφωνώ με την τοποθέτησή σου για το λόγο απόδοσης προς τιμή αυτής της συγκεκριμένης λειτουργίας του Ν95. Χωρίς destinator δε γίνεται σοβαρό navigation.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος για πρόσβαση στους κρυφούς φακέλους της μνήμης του τηλεφώνου;

Εννοώ τους Private κ.τ.λ.

Δυστυχώς με X-Plore δεν είναι εφικτό. Αλλά και μέσα από τα Windows δεν μπόρεσα να μπω σ' αυτούς τους φακέλους στην κάρτα μνήμης. Εννοείται πως έχω ενεργοποιημένη την εμφάνιση των κρυφών αρχείων.

Νομίζω πως κάπου έχω δει πως η πρόσβαση είναι εφικτή.

 

Καμιά ιδέα;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να βαλουμε Video .mp4 σαν ηχο κλησης?

Δεν βρηκα πουθενα καποια τετοια επιλογη :worry:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να βαλουμε Video .mp4 σαν ηχο κλησης?

Δεν βρηκα πουθενα καποια τετοια επιλογη :worry:

 

Skycaller xxxxxxxxxxxx

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Skycaller

 

Μονο ετσι?Δεν εχει δηλαδη απ'ευθειας επιλογη απο τηλ?

Ολα αυτα που βρηκα ειναι Unsigned :mad:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος φίλος να μου πει 2-3 πραγματακια?

 

1. πως μπορει να απενεργοποιηθει ΠΛΗΡΩΣ το wifi? το κλείνω και οταν μπαινω σπιτι μου, λεει οτι βρηκε το AP μου...????

 

 

2. τι ρόλο ακριβως παίζει το gps στο Ν95?

μπορει καποιος φίλος να μου πει πως λειτουργει?(τεχνικα...)

γιατι χρειάζεται συνέχεια ιντερνετ?

πώς μπαίνει σε λειτουργεία το gps? ειχα το προγραμμα gps DATA ανοιχτο για 15' και το μονο που μου έλεγε ήταν waiting gps data...:wacko:

 

3. υπαρχει καποιο πρόγραμμα που να κάνει χρήση του built-in gps της συσκευης χωρις να πρεπει να έχω ιντερνετ????

 

 

σας ευχαριστώ πολύ...

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Μονο ετσι?Δεν εχει δηλαδη απ'ευθειας επιλογη απο τηλ?

Ολα αυτα που βρηκα ειναι Unsigned :mad:

 

Και τι πειραζει που ειναι unsigned? Καν' τα εσυ sign.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το θεμα του Ν95 εχει παρει τεραστιες διαστασεις ,

 

http://img525.imageshack.us/img525/9642/29437748mv8.jpg

 

συνεχιζουμε σε νεο, δηλ εδω :

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=189724

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...