Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ...

:blink:

ολα αυτα ειναι σοβαρα για μενα....

πειτε ρε παιδια και οι υπολοιποι αν το ραδιο απο το μεγαφωνο λειτουργει σωστα...η οχι για να βγαλουμε καποιο συμπερασμα....

φιλε μου δεν ειχα σκεφτει αυτο που λες....

πραγματικα σε μενα ο ηχος ειναι παρα πολυ σιγανος..και πρεπει να βαλεις το τηλ διπλα στο αυτι για να ακουσεις...ενω εισαι στο μεγάφωνο...:blink:

reinstall ειναι το τελευταιο πραγμα που θελω να κανω τωρα......αφου πρεπει ΟΛΑΑΑΑ να τα βαλεις απο την αρχη και πραγματικα δεν εχω χρονο...

παντως μου κανει τρομερη εντυπωση ολο αυτο...

 

θα θελα και αλλες γνωμες πανω σε αυτο...

 

 

Prospathise na bgaleis ta akoustika otan eisai sto radiofono kai xanabalta pali,kleise to radio kai xana anoixeto,kane dokimes kai pisteyw oti tha strosei,emena to ekane tin proti fora poy to epiasa sta xeria mou epexa ligo me to bisma mesa exw ekana kai ena restart kai meta olla kalla.Dokimaste to kai postarete na doume an telika einai ontos afto pou anefera sto proigoumeno post,oti i exodos ixou pernaei sto megafonaki pou einai gia na akoume otan milame me kapoion...pisteyw oti einai bug tou logismikou,se ena update tha strosei sigoura.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για να μην γινει τιποτα.

κανε συγχρονισμο μεσο pc suite και θα εισαι οκ.:)

 

Κάνε συγχρονισμό με το Outlook και μετά 1 backup όλα τα contacts μέσω του Outlook.

Έτσι όσες φορές και αν κάνεις format, με 1 απλο sync θα επανέρχονται όλες οι επαφές στο κινητό στο άψε σβήσε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παρακαλω!πω

Τι βοήθεια θέλεις ακριβώς;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν κανω hard format πως θα μπορεσω να ξαναπερασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο στην μνημη του τηλεφωνου;; τον εχω περασει στην καρτα μνημης(εκανα επιλογη ολων και μετα αντιγραφη στην καρτα μνημης). ειναι το μονο που με νοιαζει καθως δεν εχω κατι στην μνημη του τηλεφωνου που να με ενδιαφερει. αλλα με τιποτα δεν θελω να χασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο

 

Το καλύτερο είναι το contacts transfer, θα το βρεις στο xxxxxxxxxxxxxx. Σώζει και τις μικρογραφίες και τις ομάδες κι από ό,τι διάβασα ακόμα και τα πεδία που έχεις αλλάξει ή έχεις προσθέσει.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

lipon dokimasa ta panta kai den mou vriski satellites. Lipon , otan lete na to exete anoikto pio meros na exoume? diladi na fenontai ta plitra? h to allo meros na fenete ta music buttons tou media player . Pou einai h antenna? sto kato meros piso ? h sto pano meros piso? Den mporo na katalavo, pano se 7o orofo eimai, anoixta sky's kai tipota! ta fota sas . Perimena kai kanena 10 lepto! me to xeri mou pano.
Link to comment
Share on other sites

lipon dokimasa ta panta kai den mou vriski satellites. Lipon , otan lete na to exete anoikto pio meros na exoume? diladi na fenontai ta plitra? h to allo meros na fenete ta music buttons tou media player . Pou einai h antenna? sto kato meros piso ? h sto pano meros piso? Den mporo na katalavo, pano se 7o orofo eimai, anoixta sky's kai tipota! ta fota sas . Perimena kai kanena 10 lepto! me to xeri mou pano.

 

θα το ανοιξεις σαν να γραφεις sms(να φαινονται τα νουμερα).

να κοιταει τον ουρανο το πληκτρολογιο και να μην κουνιεσε πολυ.

εμενα στην αρχη εκανε 15λεπτα.αμα διαβασεις τις οδηγιες σου λεει

τι να κανεις και δειχνει και εικονα..:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηγα alpha copy σημερα για το ραγισμα στην πισω μερια της οθονης και παλι μου αρχισαν τα γνωστα, σας επεσε κτλ.Αφου το περιεργαστικε η κοπελα στη ρεσεπσιον,βρηκε μια μικρη γρατζουνια 1/5 του χιλιοστου πανω απο εκει που γραφει Ν95 και μου λεει -να επεσε!-και της λεω καλα πλακα μου κανεις αυτο θελει μικροσκοπιο για να το δεις,αν επεφτε αυτο θα εκανε!Τελος παντων θα το κοιταξουν και αυριο θα μου πουν!Τους ειπα και για το slide που εχει αρκετο τζογο και μου ειπαν πως δεν γινεται τιποτα γιατι ετσι βγαινουν μερικες παρτιδες!(παντως στο mediamarkt και στη voda που ειδα 2 τηλ.δεν ειχαν ιχνος τζογου!)Απ'οτι προσεξα αυτα που δεν εχουν καθολου τζογο οταν ειναι κλειστο το slide εχουν μεγαλυτερο κενο αναμεσα στα δυο μερη!
Link to comment
Share on other sites

Όταν συνδέεις το κινητό με το PC πέρνα το αρχείο .sis του θέματος σε ένα φάκελο όποιο φάκελο στο κινητό. Μετά μέσω του κινητού σου πας το βρίσκεις και το τρέχεις. Αυτό το αρχείο θα κάνει την εγκατάσταση του θέματος. Μετά θα μπορέσεις να το βρεις στην αντίστοιχη εφαρμογή των θεμάτων.

Πιστεύω να έγινα κατανοητός.

 

 

Καταρχήν σ' ευχαριστώ για την συμβουλή. Όλα καλά αλλά μου βγάζει ότι έληξε το πιστοποιητικό! Τι ειναι αυτό πάλι; Μπορώ να κάνω κάτι;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lipon dokimasa ta panta kai den mou vriski satellites. Lipon , otan lete na to exete anoikto pio meros na exoume? diladi na fenontai ta plitra? h to allo meros na fenete ta music buttons tou media player . Pou einai h antenna? sto kato meros piso ? h sto pano meros piso? Den mporo na katalavo, pano se 7o orofo eimai, anoixta sky's kai tipota! ta fota sas . Perimena kai kanena 10 lepto! me to xeri mou pano.

 

H κεραία είναι στο πάνω μέρος πίσω (στο γνωστό μέρος που την έχουν τα ΝΟΚΙΑ) και το GPS είναι κάτω από το πληκτρολόγιο (συνεπώς στο κάτω μέρος του τηλεφώνου). Οταν λέμε ανοιχτό εννοούμε να βλέπει ο ουρανός το πληκτρολόγιο χωρίς δάκτυλα από κάτω, εαν είναι δυνατόν και όσο μπορείς να το κρατάς σταθερό στο χέρι σου... :worry: Εγώ πάντως δεν είχα πρόβλημα ιδιαίτερο να λοκάρει από τη βεράντα μου δορυφόρους (γύρω στους 4-5 βρίσκει) εντός 2-3 λεπτών. Δοκίμασε επίσης μετά από άκαρπο 5λεπτο να κλείσεις και να ξανανοίξεις την εφαρμογή. Εχει τύχει μία φορά να μου πιάσει δορυφόρους μετά το νέο άνοιγμα.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα alpha copy σημερα για το ραγισμα στην πισω μερια της οθονης και παλι μου αρχισαν τα γνωστα, σας επεσε κτλ.Αφου το περιεργαστικε η κοπελα στη ρεσεπσιον,βρηκε μια μικρη γρατζουνια 1/5 του χιλιοστου πανω απο εκει που γραφει Ν95 και μου λεει -να επεσε!-και της λεω καλα πλακα μου κανεις αυτο θελει μικροσκοπιο για να το δεις,αν επεφτε αυτο θα εκανε!Τελος παντων θα το κοιταξουν και αυριο θα μου πουν!Τους ειπα και για το slide που εχει αρκετο τζογο και μου ειπαν πως δεν γινεται τιποτα γιατι ετσι βγαινουν μερικες παρτιδες!(παντως στο mediamarkt και στη voda που ειδα 2 τηλ.δεν ειχαν ιχνος τζογου!)Απ'οτι προσεξα αυτα που δεν εχουν καθολου τζογο οταν ειναι κλειστο το slide εχουν μεγαλυτερο κενο αναμεσα στα δυο μερη!

ελπιζω να σου εχουν καλα νεα:O

Καταρχήν σ' ευχαριστώ για την συμβουλή. Όλα καλά αλλά μου βγάζει ότι έληξε το πιστοποιητικό! Τι ειναι αυτό πάλι; Μπορώ να κάνω κάτι;

αλλαξε την ημερομηνια απο 2007 σε 2006 περασε τι θελεις

και μετα ξαναβαλτην 2007.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα το ανοιξεις σαν να γραφεις sms(να φαινονται τα νουμερα).

να κοιταει τον ουρανο το πληκτρολογιο και να μην κουνιεσε πολυ.

εμενα στην αρχη εκανε 15λεπτα.αμα διαβασεις τις οδηγιες σου λεει

τι να κανεις και δειχνει και εικονα..:O

 

Έστω και αν όταν πιάσει το σήμα δεν το χάνει εύκολα όπως ειπώθηκε, η όλη υπόθεση καταντάει αστεία. Ήξερα για τη σουηδική γυμναστική, τώρα μας προέκυψε και η φινλανδική!

Είναι ένα θέμα που θα έπρεπε να κάνει τη Νόκια να κοκκινίζει. :O

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν βάλεις κάποια θήκη στο κινητό,που πρακτικά εξαφανίζει κάθε τέτοιο πρόβλημα και κάνει το κινητό να μην παίζει καθόλου.

 

Το εχω ηδη κανει αυτο με αυτην εδω :

http://img377.imageshack.us/img377/6505/sslca01240004lrf9.th.jpg http://img377.imageshack.us/img377/7016/sslca01240002lxw8.th.jpg

 

Σημερα αφησα το Ν95 για αλλαγη του slide μηχανισμου .

Αυριο θα εχω νεοτερα.

 

Για charging απο usb, πηρα το CA-100

http://img519.imageshack.us/img519/3852/p6200068ph1.th.jpg http://img519.imageshack.us/img519/8655/p6200070dn6.th.jpg

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πηγα alpha copy σημερα για το ραγισμα στην πισω μερια της οθονης και παλι μου αρχισαν τα γνωστα, σας επεσε κτλ.Αφου το περιεργαστικε η κοπελα στη ρεσεπσιον,βρηκε μια μικρη γρατζουνια 1/5 του χιλιοστου πανω απο εκει που γραφει Ν95 και μου λεει -να επεσε!-και της λεω καλα πλακα μου κανεις αυτο θελει μικροσκοπιο για να το δεις,αν επεφτε αυτο θα εκανε!Τελος παντων θα το κοιταξουν και αυριο θα μου πουν!

Πάντως μου φαίνεται απίθανο να μην είναι αστοχία υλικού.

Πιστεύω ότι πρώτα θα έσπαγε η οθόνη και μετά αυτό που από κατασκευής είναι για να στηρίζει την οθόνη.

Θα σου πρότεινα αν σου κάνουν "νερά" να στείλεις και ένα μαίλ στη μαμά Νόκια.

Γιατί ειλικρινά δεν καταλαβαίνω πως μπορεί να δημιουργηθεί σπάσιμο εκεί και η όθόνη να είναι ανέπαφη:!: :!: :!:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

φιλε @nervous που βρηκες την θηκη ειναι στυλ σαν λαστιχο??:O

και το CA-100 ποσο σου κοστισε??:)

 

1. shop.brando.com.hk εχω αγορασει πολλες φορες ,εχουν πολυ καλη ποιοτητα γενικοτερα . Κυκλοφορουν φτηνοτερα ομως στο e-bay.

2. 20€ πληρωσα ,24€ εχει :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

lipon dokimasa ta panta kai den mou vriski satellites. Lipon , otan lete na to exete anoikto pio meros na exoume? diladi na fenontai ta plitra? h to allo meros na fenete ta music buttons tou media player . Pou einai h antenna? sto kato meros piso ? h sto pano meros piso? Den mporo na katalavo, pano se 7o orofo eimai, anoixta sky's kai tipota! ta fota sas . Perimena kai kanena 10 lepto! me to xeri mou pano.

 

Συγγνώμη κιόλας, αλλά το manual το διάβασες καθόλου?

Έστω το ξεφύλλισες?Γιατί μόνο τις εικόνες να έβλεπες που έχει μέσα, δείχνει ξεκάθαρα πώς πρέπει να το κρατάς.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηδη κανει αυτο με αυτην εδω :

http://img377.imageshack.us/img377/6505/sslca01240004lrf9.th.jpg http://img377.imageshack.us/img377/7016/sslca01240002lxw8.th.jpg

 

Σημερα αφησα το Ν95 για αλλαγη του slide μηχανισμου .

Αυριο θα εχω νεοτερα.

 

Για charging απο usb, πηρα το CA-100

http://img519.imageshack.us/img519/3852/p6200068ph1.th.jpg http://img519.imageshack.us/img519/8655/p6200070dn6.th.jpg

 

Οταν λες αλλαγη του μηχανισμου slide τι ενοεις?Οτι θα στο αλαξουν επειδη ειχε τζογο?Εμενα μου ειπαν οτι δεν το αλαζουν αλλα θα το σφιξει αν μπορει!Και πες μου αν μπορεις, η θηκη εφαρμοζει καλα η κουνιεται?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

Λοιπόν σκέφτομαι να πάρω το N95 και να πουλήσω το P990i μου το οποίο το έχω βαρεθεί καθώς δεν αντέχω άλλο το touchscrean με το οποίο χρειάζομαι πολύ ώρα να πάρω μια κλίση η να γράψω ένα μήνυμα. Έχω και άλλα προβλήματα μαζί του που με κάνουν να το πετάξω στον κάλαθο.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιες ερωτήσεις:

 

1. Η κάμερα του σε συγκρίσει με τα υπόλοιπα κινητά όπως το Κ810i/D900i τι λέει?

2. Επίσης το video recording του σε σύγκριση με το N93?

3. Ξέρω ότι η μπαταρία του είναι της μιας ημέρας η και λιγότερο, έχει βγει τίποτε καλύτερη μπαταρία στην αγορά? Η χωρίς την χρίση του GPS/WiFi λέτε να πάει περισσότερο από μία ημέρα?

4. Από build in quality τι λέει? Η είναι ένα συνηθισμένο NOKIA κινητό με άθλια κατασκευή και πλαστικό?

5. Η οθόνη του συγκρίνετε με άλλα κινητά η είναι άριστη και ακόμη κάτω από τον ήλιο?

6. Το λειτουργικό του από ταχύτητα στις λειτουργίες καλό είναι?

7. Ο slide μηχανισμός του έχω ακούσει ότι έχει προβλήματα, αλήθεια ή απλός τυχαίνει?

8. Είναι ακόμη ακριβό και δεν έχω δει παρόμοιο κινητό για το μέλλον, αξίζει τα λεφτά του?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έστω και αν όταν πιάσει το σήμα δεν το χάνει εύκολα όπως ειπώθηκε, η όλη υπόθεση καταντάει αστεία. Ήξερα για τη σουηδική γυμναστική, τώρα μας προέκυψε και η φινλανδική!

Είναι ένα θέμα που θα έπρεπε να κάνει τη Νόκια να κοκκινίζει. :O

Τα πραγματα ειναι απλα ανοιγεισ το πληκτρολογιο και οσο σε πιο ανοικτο μερος εισαι τοσο καλυτερα,το αν κινεισαι σε μενα τουλαχιστον λιγο ρολο παιζει αφου και σε αυτοκινητο ανα ειναι ανοικτοσ ο χωρος σε 2 λεπτα εχει σημα,αν δε ειμαι στν εξοχη σε 1,5 λεπτο.Αυτο πιστευω συμβαινει με ολα τα gps(δεν λεω για τους χρονους αλλα για την καθυστερησει σε κλειστους χωρους να βρισκουν σημα) στο κεντρο στην ααθηνα ας πομε μου εκανε 8 λεπτα περιπου
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ρε παιδια.Οταν μπαινουμε στο internet με wifi γινεται να βλεπουμε στην οθονη της τηλεορασης ολοκληρη την σελιδα και οχι μονο ενα κοματι της?δηλ. οπως την ανοιγουμε στο υπολογιστη!
Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι απλα ανοιγεισ το πληκτρολογιο και οσο σε πιο ανοικτο μερος εισαι τοσο καλυτερα,το αν κινεισαι σε μενα τουλαχιστον λιγο ρολο παιζει αφου και σε αυτοκινητο ανα ειναι ανοικτοσ ο χωρος σε 2 λεπτα εχει σημα,αν δε ειμαι στν εξοχη σε 1,5 λεπτο.Αυτο πιστευω συμβαινει με ολα τα gps(δεν λεω για τους χρονους αλλα για την καθυστερησει σε κλειστους χωρους να βρισκουν σημα) στο κεντρο στην ααθηνα ας πομε μου εκανε 8 λεπτα περιπου

 

Παντως ειναι υπερβολικοι χρονοι αν το συγκρινεις με ppc που εχουν gps. Για να μην πω για sirf III που πανω απο λεπτο δεν κανουν με τιποτα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

 

Λοιπόν σκέφτομαι να πάρω το N95 και να πουλήσω το P990i μου το οποίο το έχω βαρεθεί καθώς δεν αντέχω άλλο το touchscrean με το οποίο χρειάζομαι πολύ ώρα να πάρω μια κλίση η να γράψω ένα μήνυμα. Έχω και άλλα προβλήματα μαζί του που με κάνουν να το πετάξω στον κάλαθο.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιες ερωτήσεις:

 

1. Η κάμερα του σε συγκρίσει με τα υπόλοιπα κινητά όπως το Κ810i/D900i τι λέει?

2. Επίσης το video recording του σε σύγκριση με το N93?

3. Ξέρω ότι η μπαταρία του είναι της μιας ημέρας η και λιγότερο, έχει βγει τίποτε καλύτερη μπαταρία στην αγορά? Η χωρίς την χρίση του GPS/WiFi λέτε να πάει περισσότερο από μία ημέρα?

4. Από build in quality τι λέει? Η είναι ένα συνηθισμένο NOKIA κινητό με άθλια κατασκευή και πλαστικό?

5. Η οθόνη του συγκρίνετε με άλλα κινητά η είναι άριστη και ακόμη κάτω από τον ήλιο?

6. Το λειτουργικό του από ταχύτητα στις λειτουργίες καλό είναι?

7. Ο slide μηχανισμός του έχω ακούσει ότι έχει προβλήματα, αλήθεια ή απλός τυχαίνει?

8. Είναι ακόμη ακριβό και δεν έχω δει παρόμοιο κινητό για το μέλλον, αξίζει τα λεφτά του?

 

Ευχαριστώ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ με 2 διαφορετικά δίκτυα Το καθένα έχει τα υπέρ και τα κατά , το βίντεο του ρ990 είναι καλό γιατί έχεις και το φλας αναμμένο αν θέλεις και είναι πολύ χρήσιμο Η οθόνη αφής επίσης είναι πολύ βολική και μου λίπη το μενού του επίσης πιο πρακτικό ΑΠΟ την αλί όντως το ν95 είναι πιο κομψό ΚΑΙ πιο εύχρηστο

και χωράει πιο εύκολα στην τσέπη που όμως αν δεν το κλείδωσης με κωδ. ανοιγη και παίρνει και τηλ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ και στα 2 κινητά είναι αρκετά όποτε τiχες Γιάννη τιχα πάντα το καθένα με τις ιδιοτροπίες του.

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...