Jump to content

CableTV από τη Vivodi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα αίτηση για CableTV απο τη Vivodi, μέχρι τώρα (εδώ και 13 μήνες) είχα 1024 OTEnet!

 

Μου είπαν 30 εργάσιμες θα χρειαστούνε για τη σύνδεση! (Έχω πίστη:rolleyes: )

 

Έχει βάλει κανείς από εδώ?

Περιμένω γνώμες!

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγω σημερα εκανα αιτηση...ειχα παρει για σταθερη τηλεφωνια και internet-την πεμπτη θα ερχοταν τεχνικος για την εγκατασταση-και τελικα το γυρισα σε cable...και εμενα 30 μερες μου ειπαν αλλα επειδη εχει ηδη ολοκληρωθει η συνδεση και η φορητοτητα παιζει να το φερουν πιο νωρις! Μακαρι...Μονο για την ταχυτητα φοβαμαι(:cry: )...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις. Υπάρχουν τόσες πληροφορίες στο net για όλα αυτά που ζητάτε...

Δεν έχει ενεργοποιηθεί κανένας ακόμα στο cabletv.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αυριο θα ερθουν σε εμενα να την βαλουν!!:D τους περιμενω 10-12 το πρωι! Αντε να δουμε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

αυριο θα ερθουν σε εμενα να την βαλουν!!:D τους περιμενω 10-12 το πρωι! Αντε να δουμε!!!

 

Καλημερα φιλε μου.Ενημερωσε αν εχεις συνδεθη στο cabletv της vivodi και αν συνδεθηκες σε πια περιοχη και πες μας νεα,διοτι περιμενω και εγω να συνδεθω μεσα στον μηνα.Γεια χαρα σου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ειδοποιήσαν χτες και μου είπαν λόγω αναβάθμισης του καφάω αναμονή αλλες 15 ημέρες:angry:

 

Κλασική Vivodi. Aυτά δυστυχώς να μην είχε, και θα είχε πάρει τα σόβρακα του ΟΤΕ καιρό τώρα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα απο τη μερα που μου τη βαλανε δ εχω ουτε τηλ. ουτε internet.!!!:mad: :mad: δ εχω καθολου γραμμη! δ ξερω τι να κανω! Αυριο παω χαλανδρι (παλι!!) στα κεντρικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που υπαρχουν επιλογες, μακρια απο τη βιβοντι. Ειναι ΤΟΣΟ απλο.

 

Ποιές είναι οι επιλογές φίλε μου? Και οι υπόλοιποι το ίδιο απαράδεκτοι είναι αν διαβάσεις στα αντίστοιχα thread και πιό ακριβοί.:(

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ποιές είναι οι επιλογές φίλε μου? Και οι υπόλοιποι το ίδιο απαράδεκτοι είναι αν διαβάσεις στα αντίστοιχα thread και πιό ακριβοί.:(

 

Συμφωνώ. Αν υπάρχει τέτοιος σωστός εναλλακτικός πες τον και σε μας και μην τον κρατάς μυστικό.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο απαραδεκτη εταιρια με τη βιβοντι δεν υπαρχει, αυτο ειναι αρχη. Απο εκει και περα οι υπολοιποι απλα ειναι το ιδιο απαραδεκτοι με τον οτε, ισως και χειροτεροι.
Link to comment
Share on other sites

Στους στραβούς επικρατεί ο μονόφθαλμος... αλλά εσύ τους βγάζεις όλους γκαβούς. Συμφωνώ και καταλαβαίνω την αγανάκτησή σου μια και είναι γνώστα τα "χαΐρια" της αλλά εσύ τι προτείνεις? Τώρα δηλαδή εσύ θέλεις να μας πεις ότι δεν έχεις τηλέφωνο?

Any sugestions?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο απαραδεκτη εταιρια με τη βιβοντι δεν υπαρχει, αυτο ειναι αρχη. Απο εκει και περα οι υπολοιποι απλα ειναι το ιδιο απαραδεκτοι με τον οτε, ισως και χειροτεροι.

 

Μάλλον δεν έχεις μεγάλη εμπειρία από άλλους εναλλακτικούς. Μακράν μπροστά η tellas ή η TP.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει ενεργοποιηθεί σε κάποιον το CableTV?

..εάν ναι.. και μπορείται να γράψετε δύο λόγια (είστε ευχαριστημένοι ή όχι, ταχύτητες, ποιότητα ταινιών στην TV κλπ.) θα το εκτιμούσα..

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σας υπενθυμίζω πως βρίσκεστε στην ΕΛΛΑΔΑ! Εδώ με το ζόρι δουλεύει το adsl και ψάχνετε για cable tv? Εκτός κι αν δεν έχετε τι να κάνετε με τα λεφτά σας και το χρόνο σας... :ninja:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Σας υπενθυμίζω πως βρίσκεστε στην ΕΛΛΑΔΑ! Εδώ με το ζόρι δουλεύει το adsl και ψάχνετε για cable tv? Εκτός κι αν δεν έχετε τι να κάνετε με τα λεφτά σας και το χρόνο σας... :ninja:

+1000000000 ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Σας υπενθυμίζω πως βρίσκεστε στην ΕΛΛΑΔΑ! Εδώ με το ζόρι δουλεύει το adsl και ψάχνετε για cable tv? Εκτός κι αν δεν έχετε τι να κάνετε με τα λεφτά σας και το χρόνο σας... :ninja:

 

Καλημερα αμα εισαι θεσσαλονικη περιμενε με την σειρα σου. Αθηνα ειναι πρωτη σιγα σιγα βολεψου με κανα 1000 ακι.:)

Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση στην vivodi πριν 2 μηνες σχεδον αλλα απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση . Σε τηλεφωνο που πηρα μου ειπαν πως φταιει ο ΟΤΕ και ολες οι αιτησεις αργουν το ιδιο. αν μου το ελεγαν απο την αρχη καλα θα ηταν .καλο θα ηταν και ενα connex και τουλαχιστον εχεις DSL αμεσως
Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω απο αρχες Μαρτιου και μελλον δεν βλεπω . καθηστερει κλασικα λογο ΟΤΕ λενε αλλα και οι εναλλακτικες εταιριες που τσεκαρα δεν ηταν και καλυτερες .Στην πραξη θα δουμε .

αν εχει ενεργοποιηθει σε καποιον cable tv ας το πει . ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ

Link to comment
Share on other sites

O OTE καθυστερεί γενικά, αλλά όχι τόσο πολύ. Αν σας λένε εδώ και 2 μήνες (όπως κάνουν και σε μένα), ότι κθυστερεί ο ΟΤΕ, τότε το πιθανότερο είναι να μην έχουν "πόρτες" στο DSLAM που ανήκετε και να μην έχουν στείλει καν την αίτηση στον ΟΤΕ ακόμα (σας έχουν κοινώς στην αναμονή, και περιμένουν να βρουν αυτοί ports πρώτα, και μετά να στείλουν την αίτηση στον ΟΤΕ και να ξεκινήσουν οι 30 εργάσιμες). :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...