Jump to content

Τι θα κάνατε αν είχατε 1 ώρα ζωής ακόμα στον πλανήτη


lowbap96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα άκουγα το 40 ώρες πριν το τέλος απο Βπεις, όσοι ακούν ξέρουν φοβερό κομμάτι

 

oreo komataki..k teriazi me tn peristasi..ego pedia 8a tn araza stn paralia me tous filous m k tn kopela m me mpuritsa k mpafo gia na xexasto.. :P (plakitsa gia tn mpafo)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια NASA και κουραφέξαλα; Εγώ θα έπαιρνα το διαστημόπλοιο του Κύρου Γρανάζη ή αυτό το διαστημόπλοιο που είχαν τα μικρά παιδάκια στην ταινία Explorers! ;) :D :up: :respect:

 

Αν και ο Κύρος Γρανάζης θα είχε βρει σε πέντε λεπτά τον τρόπο για να σώσει τη Γη, οπότε δε θα χρειαζόταν διαστημόπλοιο!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω αφου θα περναγα την περισσοτερη ωρα με τους δικους μου ανθρωπους, μετα θα εκλεβα το πιο γρηγορο αυτοκινητο που θα εβλεπα μπροστα μου και θα τελειωνα την ζωη μου ετσι. Με την αδρεναλινη μου στα υψη ...

 

O EddioS Sas Exei Me ... S2000

(Τοσες ******** ειπαν οι περισσοτεροι, να μην και εγω την δικια μου???)

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Θα έπαιρνα τηλέφωνο όσους-όσες έχω πληγώσει και θα ζήταγα συγνώμη..θα πάω που θα πάω στον άλλον κόσμο τουλάχιστον ας πάω με καθαρή συνείδηση...και επίσης θα έπαιρνα τηλέφωνο τον τύπο που έχω απωθημένο για να κάνω sex μαζί του..είπαμε θα πάω που θα πάω στον άλλον κόσμο τουλάχιστον ας πάω και χαρούμενη..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

σεξ.

 

θα ετρωγα και μια ολοληρη τουρτα black forest (που τωρα δεν την τρωω γιατι αυριο θα εχω συνεπειες!)

 

μμμμμ....η καλυτερη τουρτα.........:shifty:

 

σχετικα με το θεμα εγω θα πηγαινω να βρω την κοπελα μου να παιθανουμε μαζι(αν προκειτε για ολοκληροτικη καταστροφη του πλανητη) η αν ηταν να παιθανω μονο εγω θα σερφαρα στο myphone!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μμμμμ....η καλυτερη τουρτα.........:shifty:

 

σχετικα με το θεμα εγω θα πηγαινω να βρω την κοπελα μου να παιθανουμε μαζι(αν προκειτε για ολοκληροτικη καταστροφη του πλανητη) η αν ηταν να παιθανω μονο εγω θα σερφαρα στο myphone!!!

 

και σκέψου ποσο χαρούμενος θα έφευγες, άμα η κοπέλα σου σου μαρτυρούσε αφου όλα θα τέλιωναν οτι είναι ερωτευμενη με άλλων και θέλει να πεθάνει με εκείνον. :shifty: :blink:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

και σκέψου ποσο χαρούμενος θα έφευγες, άμα η κοπέλα σου σου μαρτυρούσε αφου όλα θα τέλιωναν οτι είναι ερωτευμενη με άλλων και θέλει να πεθάνει με εκείνον. :shifty: :blink:

 

:protest: αποκλειεται! αλλα επειδη στη φαντασια ολα γινονται θα επερνα κ ενα σουγια μαζι μου να την καθαρισω επι τοπου!:knife:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τίποτα,...

τι να προλάβεις να κάνεις σε μια ώρα. lol

απλά θα καθόμουν και θα περίμενα...

 

Μια ώρα μου φτάνει, να πάω να πατήσω ένα βρίσιμο στην τρελή τη μάνα της κοπέλας μου... Γιατί το έχει παρατραβήξει... Μετά να πάρω την κοπέλα και να φύγουμε να ζήσουμε όσα λεπτά απέμειναν μαζί... :p

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Μια ώρα μου φτάνει, να πάω να πατήσω ένα βρίσιμο στην τρελή τη μάνα της κοπέλας μου... Γιατί το έχει παρατραβήξει... Μετά να πάρω την κοπέλα και να φύγουμε να ζήσουμε όσα λεπτά απέμειναν μαζί... :p

Το ιδιο πραγμα αλλα και με φαπες..στο πλησιεστερο αστυνομικο τμημα της περιοχης μου και κυριως στην (τροχαια) :ninja: :chair:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πέθαινα απο κρίση πανικού, θα έπινα τα αντερά μου, και θα πήγαινα στη Ρόδο να βρώ το μωρό μου να το περάσουμε αγκαλιά μαζί. Α! θα σάπιζα και τον τωρινό φίλο της!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μάλλον στην σκεπή του σπιτιού θα ήμουνα κοιτάζοντας το θέαμα αλλά και πως θα σηκώνοντε τα κύμματα. Ολα αυτά υποθέτω υπο το ακουστικό φόντο των σειρήνων εκκένωσης . Θα προσπαθούσα να πάρω φίλους και συγγενείς τηλέφωνο αλλά το κόβω να λέει "το δίκτυο είναι υπερφορτωμένο" :happy:

Μπορεί επίσης να φώναζα "έρχεται το τέλος" :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα εκανα 15 λεπτα σεξ με τη δωρουλα, 15 λεπτα με τη γιωργια 15 λεπτα με την κατερινα και 15 λεπτα με την κατερινουλα... αυτα!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Θα έπερνα ένα σκιφ και θα έκανα τα τελευταία μου χιλιόμετρα!!!
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα σαγαπώ σε όσους αγαπώ πραγματικα και θα περνούσα τα 55 λεπτά με τους ποιο στενούς μου ανθρώπους .Τα τελευταια 5 λεπτά θα ανέβαινα στο πιο ψηλό κτίριο που υπάρχει και θα φούνταρα..Αφού θα πας που θα πας τουλάχιστον να είναι θεαματικό και να το απολάυσεις !
Near to the East, in a part of Ancient Greece...in an ancient land called Macedonia...
Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα στους δικους μου ποσο τους αγαπω,και να μην ανησυχουν γιατι πηγαινω καπου καλυτερα.

Θα εφευγα και θα πηγαινα καπου που να εχει λουλουδια για να παρω θαρρος.

Γιατι οτι πεθαινει ξαναγεννιεται.

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...