Jump to content

[Εφαρμογή] Spb Weather και templates του meteo.gr


hab
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 294
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν αυτό εννοείς, τότε ναι έχει δίκιο, δεν έχει κύματα για παραπάνω view. Πάντως δε δίνει και το meteo πρόβλεψη στις θάλασσες για πάνω από 4 μέρες.

 

Sorry, το κατάλαβα διαφορετικά...

Link to comment
Share on other sites

Ενω δουλευε κανονικα μεχρι σημερα.

Τωρα no data download:(

 

Μάλλον δεν πρέπει να έχεις σύνδεση με το internet στο ppc. Δοκίμασε να ανοίξεις μια σελίδα με τον ie...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν πρέπει να έχεις σύνδεση με το internet στο ppc. Δοκίμασε να ανοίξεις μια σελίδα με τον ie...

 

Εχω κανονικα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, εμένα συνεχίζει κανονικά να κατεβάζει χωρίς πρόβλημα.

 

Δοκίμασε κάνα soft reset και μετά να βάλεις πάλι τα template από την αρχή. Κάνε και test και με άλλη περιοχή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εφαγα τοση ωρα τσαμπα καποιο κολημα εφαγε το pc με το test4u και ειχε αλαξει η ημερομηνια στο 2005. Πως να κανει ανανεωση με τετοια ημερομηνια:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

εεεε.....sorry που ρωταω....αλλα...το spb weather....που το βρισκουμε... ("να δουλευει"..)?????

 

έχεις ΡΜ

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

file mou hab...einai foveri i douleia sou!!!!! mpravo sou!!!!!

 

(mia mikri erwtisi...giati den mou vgazei ta knots(....mpofor) para mono eikona me ta kimata???pws vlepw ta knots?? (exw epileksei san monda metrisis ta knots...)

 

EUXARISTW kai pali!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί από ότι μόλις τώρα είδα, αλλάξανε τον κώδικα και στις σελίδες με τις προγνώσεις θαλασσών και πλέον έχουν πρόβλεψη για 7 ημέρες κι εκεί.

 

Δε θα προλάβω σήμερα να κάνω αλλαγή στο template, αλλά μόλις το κάνω θα ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ για το πρόγραμμα παιδια. εμένα μου βγάζει σε όλες τις πόλεις στην πρώτη μέρα ένα Ν/Α . Πώς μπορώ να διορθόσω το πρόβλημα?
Music is my life!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

εβαλα χθες για πρωτη φορα το spb ενω μεχρι τωρα ειχα το weather panel

 

ο λογος ηταν η καλη δουλεια που ολοι λενε του hab μεσα απο το meteo.gr

 

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορουμε να δουμε ποτε ειναι η τελευταια ενημερωση καιρου που εχει γινει μεσα στο προγραμμα

 

μπραβο στο hab για ολη τη δουλεια που εχει κανει

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εβαλα χθες για πρωτη φορα το spb ενω μεχρι τωρα ειχα το weather panel

 

ο λογος ηταν η καλη δουλεια που ολοι λενε του hab μεσα απο το meteo.gr

 

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορουμε να δουμε ποτε ειναι η τελευταια ενημερωση καιρου που εχει γινει μεσα στο προγραμμα

 

μπραβο στο hab για ολη τη δουλεια που εχει κανει

 

κάνωντας tap στο plugin για να ανοίξει η αναλυτική πρόγνωση της ημέρας στην τελευταία γραμμή λέει ημερομηνία, ώρα και weather source που έκανε update

Link to comment
Share on other sites

κάνωντας tap στο plugin για να ανοίξει η αναλυτική πρόγνωση της ημέρας στην τελευταία γραμμή λέει ημερομηνία, ώρα και weather source που έκανε update

 

σε ευχαριστω φιλε μου ισως ηταν το μονο σημειο που δεν ειχα κοιταξει:wacko:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

φιλε hab μπραβο για την τελεια δουλεια που εχεις κανει... εδω και μερικες μερες δεν μου λειτουργουσε αλλα δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ειχε αλλαξει το template. μπραβο και παλι!
ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά φίλε hab

Μακάρι να είχαμε περισσότερους σαν κι εσένα ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Φιλε hub μπραβο και απο εμενα για την πολυ καλη δουλεια.

Εχω ομως ενα προβληματακι.

Οταν σε καποια περιοχη υπαρχει προβλεψη για χιονοπτωση δεν μου βγαζει το εικονιδιο της χιονοποτωσης αλλα την ενδειξη N/A.

Μετα απο την αλλαγη εικονιδιων 16χ16 και 32χ32 μου βγαζει κενο.

Παραδειγμα αν παω στην προβλεψη για το χιονοδρομικο στα Καλαβρυτα για τις ημερες 21 & 22 Μαρτιου μου δινει κενο στο εικονιδιο αλλα μου δινει ταυτοχρονα ενδειξη για θερμοκρασια υγρασια και ανεμους, πραγμα που σημαινει οτι υπαρχει προβλεψη αλλα δεν εμφανιζει το εικονιδιο της χιονοπτωσης.

 

Μηπως ξερει κατι καποιος γι' αυτο; Το εχει παρατηρησει και καποιος αλλος η συμβαινει μονο σε εμενα;

Καθε βοηθεια δεκτη.

 

Ευχαριστω.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Εχω ομως ενα προβληματακι.

Οταν σε καποια περιοχη υπαρχει προβλεψη για χιονοπτωση δεν μου βγαζει το εικονιδιο της χιονοποτωσης αλλα την ενδειξη N/A.

 

Το είδα κι εγώ κι έχεις δίκιο. Είναι μια ακόμα μικρή αλλαγή που κάνανε μαζί με την αλλαγή του κώδικα για τις παραπάνω προβλέψεις. Ονόμασαν τη φωτογραφία snow.jpg ενώ παλιά ήταν Snow.jpg και δεν το είχα παρατηρήσει :wacko: . Το διόρθωσα και το ανέβασα πάλι στα link που είναι στην πρώτη σελίδα.

 

Καλό είναι λοιπόν όλοι να ξανακατεβάσετε το template για τις πόλεις από την πρώτη σελίδα και να το εγκαταστήσετε πάλι για να είσαστε ok και με τα χιόνια. Η τελευταία version είναι η 3.2...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...