Jump to content

[Εφαρμογή] Spb Weather και templates του meteo.gr


hab
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 294
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτοιμα και τα δύο template για τις θάλασσες! Τις ανανεωμένες εκδόσεις (normal & wWaves) θα τις βρείτε στα links της πρώτης σελίδας. Πλέον η τελευταία έκδοση είναι η 2 για τα sea templates.

 

Επίσης, μέσα στο rar meteo_seaWWaves θα βρείτε μια ανανεωμένη έκδοση του skin με τα κύματα που έχει διορθωμένο ένα πρόβλημα που υπήρχε με την εμφάνιση της βροχής. Είναι απαραίτητο να εγκαταστήσετε ξανά κι αυτό γιατί θα έχετε πρόβλημα με την εμφάνιση...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος hab, αν και πιστεύω δεν θα μας χρειαστεί άμεσα το icon του χιονιού!:p

:lol: :lol: :lol:

μάλλον του καύσωνα θα χρειαστούμε σε λίγο...

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήξω ο δόλιος κάτι γιατί το κονσερβοκούτι μου μάλλον πάει να τα παίξει?

Τα αρχεία .rar όσον αφορά τους ανέμους κτλ τα αλλάζουμε σε .tpl?

σκέτο .rar δεν αναγνωρίζεται ούτε από το ppc ούτε από το laptop?

Heeeeeeeeeelp!

Zείτε μεσ' τις φλέβες μας!
Link to comment
Share on other sites

hab από εχθές όποτε κάνω refresh παίρνω στοιχεία καιρού για έξι μέρες και όχι για επτά. Ξέρεις τί μπορεί να συμβαίνει???
Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

hab από εχθές όποτε κάνω refresh παίρνω στοιχεία καιρού για έξι μέρες και όχι για επτά. Ξέρεις τί μπορεί να συμβαίνει???

 

τώρα (μετά 24 ώρες) δουλεύει κανονικά:)

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

τώρα (μετά 24 ώρες) δουλεύει κανονικά:)

 

Καλησπέρα παιδιά. Συγνώμη που ρωτάω, αλλά για τι πράγμα μιλάμε? Εμένα γιατί μου δείχνει μόνο για τρεις μέρες καιρό? Άντε καμιά φορά να δείχνει και τη "νύχτα" της τέταρτης μέρας, αλλά μέχρι εκεί. Εσεις μπορείτε και βλέπετε 5-7 μέρες? Πάντως τα tpl που έχω περασμένα είναι σίγουρα τα τελευταία. Βοήθεια κανείς?:(

Link to comment
Share on other sites

ανάλογα την περιοχή σου, έχεις και τις αντίστοιχες ημέρες κάλυψης απ' το meteo.gr. Μπορεί στην περιοχή που το θς εσύ να μην έχει ακόμα μεγάλη πρόβλεψη. Δοκίμασε Αθήνα που σίγουρα έχει μεγάλη πρόβλεψη και δες.
Link to comment
Share on other sites

Οταν στην προβλεψη εχουμε πολεις και θαλασσες μαζι, το skin για τις πολεις ειναι μονο line, γιατι εγω δεν μπορω να βαλω για τις πολεις το default και για τις θαλασσες να βλεπω κανονικα τα κυματα.

Υπαρχει καποια λυση, ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

kalimera.ekana ap egatastasi to spb weather gia to logo oti den mporouse na sinxrosisei apo to pc kai na parei kairo(eno eixa balei to tamplate 3_2).to ksana egatestisa pali sto ppc(s200)kai kanei sinxronismo meso gprs:shock:

kserei kaneis pos to apofeygoume ayto giati den blepo na mou tin xarizei h TIM me to logariasmo pou 8a mou steilei:rtfm:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να πας στα Settings->Connection->Connections->Advanced->Select Networks και από το πρώτο drop down menu επέλεξε το My ISP (ή όπως λέγεται στις ελληνικές rom :P) Με αυτόν τον τρόπο δεν θα ψάχνει για GPRS κάθε φορά :)
Link to comment
Share on other sites

meta apo ena reset estrose.empene apo ti sindesi tis TIM plus non stop giati tis alles tis exo sbisei.arage na me xreonei extra i TIM (pera apo ta 3,5 euro)an mpeno apo ekei kai kano update???:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστήσει το SPB Weather στη κάρτα μνήμης και έχω βάλει το εικονίδιο του στο SPB Shell. Ομως δεν το εμφανίζει στο Today του SPB Shell, καλύτερα να εγκαταστήσω το SPB Weather στην κύρια μνήμη?
Link to comment
Share on other sites

prospa8o na kano update ton kairo kai mou grafei ''error downloding data from site'':mad:

exo to tamplate 3_2

kserei kaneis kati???:blink: :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανανεώνει κανονικά σε εμένα...

 

Το πιο πιθανό είναι να μη έχει σύνδεση με το internet το ppc σου. Δοκίμασε να ανοίξεις μια σελίδα με τον explorer...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια,

Ειμαι νεος χρηστης του myphone και ενός eten x 500. Προσπαθησα να κανω update to spb weather, αλλα τπτ. Ρυθμισα κανονικα το eten να εχει internet, το spb κανονικα οπος αναφερετε στο παραπανο, αλλα τπτ. Το μονο που μου μενει απ'οτι διαβασα ειναι να εγκαταστησω το active sync 4.1, αλλα δε το βρισκω πουθενα στο internet. Μηπως το εχει κανεις να μου το στειλει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια,

Ειμαι νεος χρηστης του myphone και ενός eten x 500. Προσπαθησα να κανω update to spb weather, αλλα τπτ. Ρυθμισα κανονικα το eten να εχει internet, το spb κανονικα οπος αναφερετε στο παραπανο, αλλα τπτ. Το μονο που μου μενει απ'οτι διαβασα ειναι να εγκαταστησω το active sync 4.1, αλλα δε το βρισκω πουθενα στο internet. Μηπως το εχει κανεις να μου το στειλει;

 

Σου το έχω ανεβάσει:

 

http://rapidshare.com/files/25923795/ACTIVESYNC_4.1.rar.html

 

:) :) :)

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ garet παρα πολύ για το active sync, αλλά πάλι τπτ.

Βλέπω κανονικά internet με τον explorer, έχω κάνει κανονικά τις ρυθμίσεις του active sync 4.1 και του spb weather, αλλά πάλι δεν κανει ανανέωση και στο screen today λέει "weather data is not ready". Μήπως ξέρει κάποιος τι γίνεται και δεν ανανεώνει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...