Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλος, χρησιμοποίησε ένα καρτοκινητό vodafone να κάνεις τη δουλειά σου (για την αναζήτηση του δικτύου που που ανήκει ο αριθμός), όπως είπανε τα παιδιά πιο πάνω. Είναι η πιο καλή λύση.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Σε PDF? Εγώ γιατί βλέπω μόνο σε csv και xls?

 

Έχεις το e-bill basic οπου αποστελλονται οι 2 πρώτες σελιδες του λογαριασμού ταχυδρομικως. Σε αυτη την περιπτωση δεν εμφανιζεται στο ebill το pdf παρα μονο οι 2 αλλες επιλογες που προανεφερες.

Το pdf ειναι στο ebill plus στο οποιο δεν λαμβανεις τιποτα μεσω ταχυδρομειου.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το e-bill basic οπου αποστελλονται οι 2 πρώτες σελιδες του λογαριασμού ταχυδρομικως. Σε αυτη την περιπτωση δεν εμφανιζεται στο ebill το pdf παρα μονο οι 2 αλλες επιλογες που προανεφερες.

Το pdf ειναι στο ebill plus στο οποιο δεν λαμβανεις τιποτα μεσω ταχυδρομειου.

 

Μάλιστα ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν πριν 10 μέρες για την επιδότηση μου.. 90€ στο παλίο Medium 6 χρονιά συνδρομητής της wind.

Κλασσικά ήταν ότι καλύτερο μπορούσαν να κάνουν και μου έδιναν σε κάποιες συγκεκριμένες συσκευές 130€.

 

Αποτέλεσμα να κάνω τηλεφωνική φορητότητα στη vodafone και ξαφνικά μπόρεσε η wind και έκανε πολύ καλύτερη επιδότηση 358€ για 12μηνο συμβόλαιο

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν πριν 10 μέρες για την επιδότηση μου.. 90€ στο παλίο Medium 6 χρονιά συνδρομητής της wind.

Κλασσικά ήταν ότι καλύτερο μπορούσαν να κάνουν και μου έδιναν σε κάποιες συγκεκριμένες συσκευές 130€.

 

Αποτέλεσμα να κάνω τηλεφωνική φορητότητα στη vodafone και ξαφνικά μπόρεσε η wind και έκανε πολύ καλύτερη επιδότηση 358€ για 12μηνο συμβόλαιο

 

σωστότατος! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν δινουν ακομη τα 200' προς ολους στα καρτοσυμβολαια με φορητοτα;;

 

Η προσφορά ισχύει αλλά είναι για μετατροπή καρτοκινητού wind σε καρτοσυμβόλαιο 25 ή 35. Δεν ίσχυε ποτέ σε φορητότητα.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Όταν στο 1270 μου λέει ότι έχω ακόμα πχ 200 λεπτά μέχρι 2 Νοεμβρίου, εννοεί ότι τα έχω μέχρι και τις 2 Νοεμβρίου;

Δηλαδή οι μετρητές τους μηδενίζονται 2 Νοεμβρίου 23:59:59 ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Όταν στο 1270 μου λέει ότι έχω ακόμα πχ 200 λεπτά μέχρι 2 Νοεμβρίου, εννοεί ότι τα έχω μέχρι και τις 2 Νοεμβρίου;

Δηλαδή οι μετρητές τους μηδενίζονται 2 Νοεμβρίου 23:59:59 ?

οχι 1 νοε στις 23.59.59 μηδενιζονται

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά ρώτησα στα public και μου είπαν ότι όταν λέει μέχρι 2 οκτωβρίου, εννοεί μέχρι 2 οκτωβρίου στις 23:59

 

Κάποιος κάνει λάθος!

Θα το τσεκάρω σε λίγες μέρες..

Link to comment
Share on other sites

Λήγει το συμβόλαιό μου Απρίλη.

Μπορώ να πάω τα Χριστούγεννα να κάνω μια ανανέωση με γερή αναβάθμιση (και επιδότηση) μπας και πάρω το LUMIA 820?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Λήγει το συμβόλαιό μου Απρίλη.

Μπορώ να πάω τα Χριστούγεννα να κάνω μια ανανέωση με γερή αναβάθμιση (και επιδότηση) μπας και πάρω το LUMIA 820?

 

Η επιδότησή σου θα βγει τον Μάρτη. Έως τότε δεν μπορείς να κάνεις τίποτα, παρά μόνο να πληρώσεις όλο το ποσό. Ακόμη και αν απειλήσεις με φορητότητα, εφόσον είσαι δεσμευμένος κι έχεις αρκετούς μήνες ακόμη, δεν θα μπορέσουν να σου κάνουν κάποια προσφορά ώστε να πληρώσεις λιγότερα για να αποκτήσεις το Lumia.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν δινουν ακομη τα 200' προς ολους στα καρτοσυμβολαια με φορητοτα;;

 

 

Η προσφορά ισχύει αλλά είναι για μετατροπή καρτοκινητού wind σε καρτοσυμβόλαιο 25 ή 35. Δεν ίσχυε ποτέ σε φορητότητα.

 

 

η προσφορά έχει λήξει εδώ και καιρό.. καρτοσυμβόλαιο 25 έχω κάνει και ίσχυε για φορητότητα αλλά υπό ιδιαίτερες συνθήκες. έπρεπε πρώτα να το κάνεις f2go (φορητότητα ή μη) κι έπειτα να το μετέφερες (καπάκι) σε καρτοσυμβόλαιο 25 ή 25, ώστε να έχει το 200άρι προς όλους.

 

περιττό να πω ότι αυτό το 200άρι μου έχει λήσει κυριολεκτικά τα χέρια. τα ~200 λεπτά προς όλους είναι σε συμβόλαια με πάγιο ~50 ευρώ.

 

edit : τελικά την προσφορά την έχουν κρατήσει, λανθασμένα είπα ότι έληξε μιας και την επέκτηναν

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/kane-to-kartokinito-sou-sumvolaio-wind/

Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Όταν στο 1270 μου λέει ότι έχω ακόμα πχ 200 λεπτά μέχρι 2 Νοεμβρίου, εννοεί ότι τα έχω μέχρι και τις 2 Νοεμβρίου;

Δηλαδή οι μετρητές τους μηδενίζονται 2 Νοεμβρίου 23:59:59 ?

 

το τσέκαρα αυτό που λές αλλά με τα MB

 

μου έλεγε ότι είχα "Χ" διαθέσιμα MB μέχρι 27/10/2012. αυτό σημαίνει ότι θα τα είχα μέχρι ΚΑΙ 27/10/2012 23:59:59. με το που πήγε 00:00:00 μηδένισαν.

 

το ίδιο ισχύει και για τα λεπτά

Link to comment
Share on other sites

το τσέκαρα αυτό που λές αλλά με τα MB

 

μου έλεγε ότι είχα "Χ" διαθέσιμα MB μέχρι 27/10/2012. αυτό σημαίνει ότι θα τα είχα μέχρι ΚΑΙ 27/10/2012 23:59:59. με το που πήγε 00:00:00 μηδένισαν.

 

το ίδιο ισχύει και για τα λεπτά

 

Όπως μου είπαν στα public δηλαδή, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερον ακουγεται, αν και δε ξοδευω πανω απο 8ε/μηνα. Παμε εαν ειναι στο topic της wind http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164501 να συνεχισουμε (on topic)

 

κοίτα δεν διαφωνώ πως η Q είναι ότι καλύτερο υπάρχει από κάρτα. αν θα πάω κάπου αλλού μετά το καρτοσυμβόλαιο που έχω θα είναι σίγουρα η Q. αυτό που περιμένω είναι τα χριστούγεννα να δω μπας και κυκλοφορίσει κάτι καλύτερο από προσφορές.

 

για μένα κύριο κριτήριο είναι τα MB , κι από την στιγμή που μπορώ να το εκμεταλλευτώ με τα 200 λεπτά, κι ας έχουν ελάχιστη χρέωση 3λεπτά, είμαι κομπλέ.

 

το 90% της χρήσης του κινητού μου είναι Data.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα δεν διαφωνώ πως η Q είναι ότι καλύτερο υπάρχει από κάρτα. αν θα πάω κάπου αλλού μετά το καρτοσυμβόλαιο που έχω θα είναι σίγουρα η Q. αυτό που περιμένω είναι τα χριστούγεννα να δω μπας και κυκλοφορίσει κάτι καλύτερο από προσφορές.

 

για μένα κύριο κριτήριο είναι τα MB , κι από την στιγμή που μπορώ να το εκμεταλλευτώ με τα 200 λεπτά, κι ας έχουν ελάχιστη χρέωση 3λεπτά, είμαι κομπλέ.

 

το 90% της χρήσης του κινητού μου είναι Data.

 

εχεις καποιο link για τα πακετα data της καρτοσυνδεσης;

Link to comment
Share on other sites

εχεις καποιο link για τα πακετα data της καρτοσυνδεσης;

 

τα πακέτα Data της καρτοσύνδεσης είναι ακριβώς τα ίδια με της καρτοκινητής.

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-gia-to-kartokinito/

Link to comment
Share on other sites

τα πακέτα Data της καρτοσύνδεσης είναι ακριβώς τα ίδια με της καρτοκινητής.

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-gia-to-kartokinito/

 

σωστός... εαν σου περισσεψουν π.χ. 10 ευρω απο το υπολοιπο, τον επομενο μηνα χανονται, ή ισχυουν 12 μηνες; (χωρις να εχεις βαλει καμμια εξτρα καρτα)

Link to comment
Share on other sites

σωστός... εαν σου περισσεψουν π.χ. 10 ευρω απο το υπολοιπο, τον επομενο μηνα χανονται, ή ισχυουν 12 μηνες; (χωρις να εχεις βαλει καμμια εξτρα καρτα)

 

τίποτα δεν μεταφέρεται τον επόμενο μήνα. όλα ισχύουν για 30 ημέρες!

 

και τα MB επίσης, όποτε κι αν τα ενεργοποιήσεις είναι για 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

τίποτα δεν μεταφέρεται τον επόμενο μήνα. όλα ισχύουν για 30 ημέρες!

 

οποτε παιρνεις τα 2gb και απλα χανονται τα 3 ευρω (μικρο ποσο). Καλη φαση, απο τη στιγμη που χρειαζεσαι τοσα data ;) Το μονο μειον που βλεπω ειναι οτι δεν εχει πακετα sms (με τα 3 που περισσευουν, εχεις 21sms)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...