Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια δεν ξερω αν εχει αναφερθει εδω μεσα αλλα στο site της wind δεν βγαινει ο τιμοκαταλογος στα προγραμματα to all εχει επιλογη και αμα πατησεις εμφανιζονται οι τιμες για τα προγραμματα small-xs κλπ..http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/programma-sumvolaiou/?planID=1252
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, η εφαρμογή facebook σε android τηλέφωνα χρεώνει κανονικά? Η θεωρείται σαν να μπαίνεις στο 0.facebook.com ?

 

'Εχω την εντύπωση ότι χρεώνει κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ξεχωριστό thread για σταθερή τηλεφωνία απο την wind γιατί έχω ένα θέμα με το router ZTE ZXV H108L ;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ξεχωριστό thread για σταθερή τηλεφωνία απο την wind γιατί έχω ένα θέμα με το router ZTE ZXV H108L ;

 

Ναι, φυσικά και υπάρχει εδώ

Link to comment
Share on other sites

Το Wind To All 30 , πόσο πηγαίνει με τους φόρους/φπα κτλ ?

 

33,60 ευρώ ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

δες και την online προσφορα http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/wind-to-all-plus/?device=2&family=13&duration=1&sort=2#results 23,85 (χωρις επιδοτηση συσκευης)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας χθες έκανα ηλεκτρονικά αίτηση για νέο συμβόλαιο wind με φορητότητα αριθμού λίγο αργότερα με πήρε μια υπάλληλος και ζήτησε τον κωδικό της sim μου και πότε να περάσει ο courier με την αίτηση και την καινούργια κάρτα ως έδω καλά. Σήμερα το πρωί απόφασισα να ακυρώσω τη σύνδεση έτσι πήρα τηλέφωνο για να γίνει η διαδικασία μου είπαν εντάξει αν και εγκρίθικε η αίτηση και λίγο αργότερα με πήραν τηλέφωνο γιατί έτσι και αλλιώς δε θα γινόταν η νέα σύνδεση γιατί έχω ένα παλιό υπόλοιπο εδώ και 6 χρόνια 150€. Δηλαδή αν εγώ δεν ακύρωνα, αύριο θα περίμενα τον courier σαν μ@@@@ας??? Αν μπορεί κάποιος ας μου απαντήσει δεν θα έπρεπε να με ενημερώσουν ότι η αίτηση μου απορρίφθηκε??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Πάω προχτες στη Wind στο Mall, και λέω

Εγώ - "Καλησπέρα, έχω Cosmote και θέλω να αλλάξω σε Wind-To-All-30 , τη επιδότηση συσκεύης κάνετε για 12μηνο και 18μηνο συμβόλαιο?"

Υπάλληλος- Αφου κοιτάζει το PC μου λέει "30 ευρω για 12μηνο , 40 ευρω για 18μηνο"

Εγώ - "Άστο ευχαριστώ, μένω Cosmote"

 

:X

Link to comment
Share on other sites

Πάω προχτες στη Wind στο Mall, και λέω

Εγώ - "Καλησπέρα, έχω Cosmote και θέλω να αλλάξω σε Wind-To-All-30 , τη επιδότηση συσκεύης κάνετε για 12μηνο και 18μηνο συμβόλαιο?"

Υπάλληλος- Αφου κοιτάζει το PC μου λέει "30 ευρω για 12μηνο , 40 ευρω για 18μηνο"

Εγώ - "Άστο ευχαριστώ, μένω Cosmote"

 

:X

Στο κατάστημα από όσο ξέρω δεν δίνουν και τις καλύτερες δυνατές προσφορές.

Μίλα καλύτερα τηλεφωνικά με το τμήμα Κινητής και πες τους τι ακριβώς θες και να σε συνδέσουν με το τμήμα προσφορών.

Εκεί ξεκίνα τα παζάρια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το τμήμα προσφορών: 1216 από το κινητό δωρεάν ή 6933-837000 (με χρέωση wind λογικά)...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

εχω 24μηνο συμβολαιο Wind L. Καθε ποσο δικαιουμε αλλαγη προγραμματος προς πιο φτηνα ? πχ Wind S ή Wind M

 

Λογικα μολις συμπληρωθει χρονος απ την ενεργοποιηση του συμβολαιου σου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που θα ενημερώσεις μια εταιρία ότι θέλεις να κόψεις ένα κινητό και δεν τους χρωστάς ούτε λεπτό και έχει λήξει το συμβόλαιο, ποσό χρόνο παίρνει;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που θα ενημερώσεις μια εταιρία ότι θέλεις να κόψεις ένα κινητό και δεν τους χρωστάς ούτε λεπτό και έχει λήξει το συμβόλαιο, ποσό χρόνο παίρνει;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

1 μήνα .

Εκτός αν κάνεις φορητότητα σε καρτοκινητό άλλης εταιρείας οπότε φεύγεις σε 3 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να μετακομίσω στην wind από vodafone. To πρόβλημα μου είναι το σήμα της wind και ειδικά το 3G . Με το σκεπτικό ότι μέχρι τώρα στην vodafone δεν είχα κανένα πρόβλημα και ότι τελευταία φορά που είχα wind ήταν επί εποχής STET εφυγα άρων άρων γιατί το σήμα δεν ήταν καλό . Τι λέτε να το κάνω το βήμα;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγους μήνες 'μάλλον' vodafone + wind =vodafone

 

Ναι, το ξέρω αλλά μέχρι τότε θέλω να εκμεταλευτώ τα 10 ευρώ έκπτωση λόγω wind σταθερής

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ξέρω αλλά μέχρι τότε θέλω να εκμεταλευτώ τα 10 ευρώ έκπτωση λόγω wind σταθερής

 

ειμαι wind απο την πρωτη μερα και σου λεω ΜΑΚΡΙΑ!3g με τα κυαλια !

Link to comment
Share on other sites

ειμαι wind απο την πρωτη μερα και σου λεω ΜΑΚΡΙΑ!3g με τα κυαλια !

 

και γιατι δεν φευγεις??

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν φευγεις??

 

ελα ντε!την εχω συνηθισει,κανει καλυτερες προσφορες,448 ευρω λογαριασμο μου εσβησε απο λαθος χρηση android internet!

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε!την εχω συνηθισει,κανει καλυτερες προσφορες,448 ευρω λογαριασμο μου εσβησε απο λαθος χρηση android internet!

 

τοτε καλα κανεις και μενεις και εγω μαζι σου

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Θέλοντας και μη, η Wind ήταν, είναι και θα είναι η πιο ευέλικτη εταιρεία σε οικονομικά και διαδικαστικά ζητήματα! Γιαυτό και την υπομένουμε όσοι την έχουμε στο 3G κομμάτι που είναι ψόφια!!!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι συμβολαιο μπορεις να αλλαξεις μετα απο 3 μηνες οποτε βολευει για τα καλα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...