Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η Nova στην κινητή τηλεφωνία  στο πρόγραμμα της Unlimited All  δίνει  extra data SIM card ; Όπως γνωρίζουμε η cosmote και η Vodafone δίνουν . 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, dr. said:

Η Nova στην κινητή τηλεφωνία  στο πρόγραμμα της Unlimited All  δίνει  extra data SIM card ; Όπως γνωρίζουμε η cosmote και η Vodafone δίνουν . 

Όχι και ούτε πρόκειται άμεσα. esim θα δώσει σύντομα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dr. said:

Η Nova στην κινητή τηλεφωνία  στο πρόγραμμα της Unlimited All  δίνει  extra data SIM card ; Όπως γνωρίζουμε η cosmote και η Vodafone δίνουν . 

Γιοκ. Καπούτ. Δεν δίνει extra sim.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέμε από τον Ιούνιο και φτάσαμε Οκτώβριο φίλτατε…

Δεν λέω ότι μας παραπληροφορείς, μη παρεξηγηθώ, απλά το αργούν πολυ το όλο πράγμα και όλο αυτό τον καιρό Έχει μείνει απλά στα χαρτιά. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, panos.k2 said:

Αυτό λέμε από τον Ιούνιο και φτάσαμε Οκτώβριο φίλτατε…

Δεν λέω ότι μας παραπληροφορείς, μη παρεξηγηθώ, απλά το αργούν πολυ το όλο πράγμα και όλο αυτό τον καιρό Έχει μείνει απλά στα χαρτιά. 

Ιούνιος και Οκτώβριος, του ίδιου έτους όμως. Πολύ απαιτητικός είσαι...

Εγώ που ακούω άλλα έτη τι να πω;

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos.k2 said:

Αυτό λέμε από τον Ιούνιο και φτάσαμε Οκτώβριο φίλτατε…

Δεν λέω ότι μας παραπληροφορείς, μη παρεξηγηθώ, απλά το αργούν πολυ το όλο πράγμα και όλο αυτό τον καιρό Έχει μείνει απλά στα χαρτιά. 

Η ενημέρωση είναι μέχρι τέλος του έτους! Αυτό κρατάμε!

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chrischal1908 said:

Η ενημέρωση είναι μέχρι τέλος του έτους! Αυτό κρατάμε!

Έχω κι εγώ την ίδια ενημέρωση 

Link to comment
Share on other sites

Πως βρίσκουμε το όνομα χρήστη της εφαρμογής Nova αν το έχουμε ξεχάσει;

Έστειλα στο chat, μου λένε να κάνω επανφορά τον κωδικό. Στο 13700 λένε να πάρω το 13800 το 13800 κάνουν τους Κινέζους και λένε θα καλέσει το αρμόδιο τμήμα.

Αφορά συμβόλαιο σταθερού συμβολαίου χωρίς κινητά στον ίδιο ΑΦΜ.

Προσπαθώντας να γίνει σύνδεση με τον αριθμό, έρχεται ένα μήνυμα με 6 ψηφία και τα βάζω αλλά στην εφαρμογή λέει κάτι πήγε στραβά και στην ιστοσελίδα απλά φορτώνει την σελίδα να γίνει σύνδεση με όνομα και κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arinos said:

Στο 13700 λένε να πάρω το 13800 το 13800 κάνουν τους Κινέζους και λένε θα καλέσει το αρμόδιο τμήμα.

Να κάνει η μάνα.

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να κανει την καλύτερη υλοποίηση eSIM η Nova. Να μπορούμε να παίρνουμε ενα καρτοκινητο ή ενα συμβόλαιο εξ ολοκλήρου ιντερνετικα(δεν ξερω Κατά ποσό οφελεί τα φυσικά καταστήματα αυτό αλλά σε άλλες χώρες γίνεται) 

Ελπιζω να έχει ηδη ερθει μεχρι το νεο ετος 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

5 πάνω, 5 κάτω (...χρόνια), δεν χάθηκε κι ο κόσμος.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Arinos said:

Πως βρίσκουμε το όνομα χρήστη της εφαρμογής Nova αν το έχουμε ξεχάσει;

Έστειλα στο chat, μου λένε να κάνω επανφορά τον κωδικό. Στο 13700 λένε να πάρω το 13800 το 13800 κάνουν τους Κινέζους και λένε θα καλέσει το αρμόδιο τμήμα.

Αφορά συμβόλαιο σταθερού συμβολαίου χωρίς κινητά στον ίδιο ΑΦΜ.

Προσπαθώντας να γίνει σύνδεση με τον αριθμό, έρχεται ένα μήνυμα με 6 ψηφία και τα βάζω αλλά στην εφαρμογή λέει κάτι πήγε στραβά και στην ιστοσελίδα απλά φορτώνει την σελίδα να γίνει σύνδεση με όνομα και κωδικό.

Εμένα το ίδιο πρόβλημα λύθηκε αμέσως με κλήση στο 13800. Μπορείς να ζητήσεις να καταργηθεί ο λογαριασμός σου και να φτιάξεις καινούργιο ή να ζητήσεις να σου πουν το όνομα και έπειτα να κάνεις επαναφορά κωδικού αν δεν θυμάσαι ούτε αυτόν 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gv2008 said:

Εμένα το ίδιο πρόβλημα λύθηκε αμέσως με κλήση στο 13800. Μπορείς να ζητήσεις να καταργηθεί ο λογαριασμός σου και να φτιάξεις καινούργιο ή να ζητήσεις να σου πουν το όνομα και έπειτα να κάνεις επαναφορά κωδικού αν δεν θυμάσαι ούτε αυτόν 

Τι πιο απλό και λειτουργικό, το 2023, να υπάρχει υπενθύμιση για το όνομα χρήστη και κωδικού πρόσβασης ταυτόχρονα, για τα credentials, σε ένα σύγχρονο login system...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνουμε κάτι για τους λογαριασμούς; Ήδη το λαμβάνω από την εφαρμογή και με μήνυμα! Άλλαξε κάτι;

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Chrischal1908 said:

Πρέπει να κάνουμε κάτι για τους λογαριασμούς; Ήδη το λαμβάνω από την εφαρμογή και με μήνυμα!

Τι ακριβώς συμβαίνει; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, panos.k2 said:

Ελπίζω να κανει την καλύτερη υλοποίηση eSIM η Nova. Να μπορούμε να παίρνουμε ενα καρτοκινητο ή ενα συμβόλαιο εξ ολοκλήρου ιντερνετικα(δεν ξερω Κατά ποσό οφελεί τα φυσικά καταστήματα αυτό αλλά σε άλλες χώρες γίνεται) 

Ελπιζω να έχει ηδη ερθει μεχρι το νεο ετος 

Στην Ελλάδα έχουν σφίξει λίγο το θέμα της ταυτοποίησης από φόβο για SIM swap. Αυτό που εγώ ελπίζω είναι καλή διαθεσιμότητα (όχι όπως στην Voda που μία εβδομάδα δίνει και την άλλη όχι) και εφάπαξ χρέωση (όχι όπως την Cosmote που χρεώνει σε κάθε νέα χρήση).

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, hercoulis said:

Μήπως έχει πάρει κάποιος αυτή την προσφορά ;

IMG_4211.png

για λεπτομέρειες..

Όλες υπάρχουν στο site. Η τηλεόραση που δίνουν κοστίζει 719€

Link to comment
Share on other sites

Ένα λινκ... Από το site 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όλες υπάρχουν στο site. Η τηλεόραση που δίνουν κοστίζει 719€
Φίλε μου το site φαίνεται ότι είναι το www.fiber100.gr αλλά τιμές δε λέει πουθενά για να μην σχολιάσω το ότι πατάω στο πρώτο λινκ με τα 2 Samsung δώρο και επιστρέφει ένα error 404 το άρθρο δεν βρέθηκε!
Όποιος πάρει τηλ και μάθει ας ενημερώσει εδώ


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Site εννοώ το nova.gr. 
Εδώ είναι όλες 

edit: φαίνεται να σταμάτησε να ισχύει η προσφορά για την τηλεόραση TCL 58” των 719€. Την έδιναν με τα 5€ έξτρα (32€ δηλαδή) στο unlimited all όταν συνδυάζεις και άλλο συμβόλαιο. 
Τωρα δίνουν μια Samsung 43" στο πρόγραμμα των 15GB

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εχω ενα πρόγραμμα απεριόριστα λεπτα μηνύματα και 10gb internet στα 19.50€  πηρα τηλ στη νοβα αν γίνεται να κανω το unlimited και αν εχει κανα δωρο και μου ειπαν οχι. θελει συνδυαστικά με σταθερο η με αλλη σύνδεση η νέα σύνδεση. ειδα αυτα τα galaxy που δίνουν  και ελεγα να δωσω και κανένα κινητο στους γονείς μου που χρειάζονται αυτον τον καιρό.

υπάρχει κατι αλλο πιο συμφέρον περα απο τα 33€ που μου είπαν;

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...