Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις έκανα εγώ και μου έδωσε 100sms προς Wind και Q!!

 

Έκανες ανανέωση 5ευρω και στα έδωσε η αγόρασες πακέτο των 5 ευρώ και στα έδωσε;γιατί το δεύτερο ισχυει!!

Link to comment
Share on other sites

έβαλα κάρτα των 5 ευρώ,είχα και υπόλοιπο χρημάτων μέσα και αγόρασα μέσω της εφαρμογής τα 200 λεπτά προς όλους και μου ήρθε μήνυμα με το δώρο!
Link to comment
Share on other sites

έβαλα κάρτα των 5 ευρώ,είχα και υπόλοιπο χρημάτων μέσα και αγόρασα μέσω της εφαρμογής τα 200 λεπτά προς όλους και μου ήρθε μήνυμα με το δώρο!

 

Αυτο ειναι δωρο απο την αγορα του πακετου οχι απο την ανανεωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το f2g login and win μεχρι ποτε θα το δινει? εχει γινει καμαι ανακοινωση? νομιζα οτι ηταν μεχρι 01/12
Link to comment
Share on other sites

επειδη δε ειχα καποια τυχη στη αναζητηση μπορει να μου πει καποιος πως αλλαζουμε το πιν σε καρτα wind?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι περισσότερο για επιβεβαίωση. 3/12/13 μου λήγουν τα 200 λεπτά από την αγορά του πακέτου των 5€. Υπάρχουν ακόμη μέσα περίπου 114 λεπτά. Εάν αγοράσω100 λεπτά με 2€ θα προστεθούν στα υπόλοιπα και εάν όχι τα 100 λεπτά θα έχουν ισχύ 15 ή 30 ημέρες;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι περισσότερο για επιβεβαίωση. 3/12/13 μου λήγουν τα 200 λεπτά από την αγορά του πακέτου των 5€. Υπάρχουν ακόμη μέσα περίπου 114 λεπτά. Εάν αγοράσω100 λεπτά με 2€ θα προστεθούν στα υπόλοιπα και εάν όχι τα 100 λεπτά θα έχουν ισχύ 15 ή 30 ημέρες;

δεν θα προστεθούν στα υπόλοιπα και τα 100 λεπτά θα έχουν ισχύ 15 ημέρες

 

Η ενσωματωμένη χρήση των πακέτων More έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίηση κάθε πακέτου με εξαίρεση το πακέτο 100’ προς όλα τα εθνικά δίκτυα που έχει διάρκεια 15 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα..

 

πήρα ένα φοιτητικό πακετάκι της wind.. επειδή ψάχνοντας στα ψιλά γράμματα δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη, θα ήθελα να ρωτήσω αν η φοιτητική προσφορά λήγει ποτέ, ή αν το πακέτο είναι για πάντα γι αυτούς που το πήρανε.

 

Όποιος γνωρίζει παρακαλώ ας απαντήσει.

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Λογικά με την λήξη του πάσο θα λήξει και η προσφορά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν θα προστεθούν στα υπόλοιπα και τα 100 λεπτά θα έχουν ισχύ 15 ημέρες

 

Η ενσωματωμένη χρήση των πακέτων More έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίηση κάθε πακέτου με εξαίρεση το πακέτο 100’ προς όλα τα εθνικά δίκτυα που έχει διάρκεια 15 ημέρες.

Ευχαριστώ για την απάντηση, αν και το γράφει αλλά δεν το πρόσεξα. Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα πακέτα more@2€ ξεκλειδώνουν αφού έχουμε αγοράσει πριν βασικό πακέτο. More@2€ μπορούμε να αγοράσουμε και άλλο; Δηλαδή, αφού αγοράσω π.χ. more@2€ με 100 λεπτά προς όλους,πριν λήξει, την 15η ημέρα μπορώ να αγοράσω και άλλο ή θα πρέπει πρώτα να προηγηθεί αγορά βασικού πακέτου; Εάν θα ίσχυε κάτι τέτοιο (χλωμό το βλέπω), με 4€ θα είχα 200 λεπτά προς όλους τους μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αν και το γράφει αλλά δεν το πρόσεξα. Να ρωτήσω και κάτι άλλο; Τα πακέτα more@2€ ξεκλειδώνουν αφού έχουμε αγοράσει πριν βασικό πακέτο. More@2€ μπορούμε να αγοράσουμε και άλλο; Δηλαδή, αφού αγοράσω π.χ. more@2€ με 100 λεπτά προς όλους,πριν λήξει, την 15η ημέρα μπορώ να αγοράσω και άλλο ή θα πρέπει πρώτα να προηγηθεί αγορά βασικού πακέτου; Εάν θα ίσχυε κάτι τέτοιο (χλωμό το βλέπω), με 4€ θα είχα 200 λεπτά προς όλους τους μήνα.

 

Ναι μπορείς. Από την στιγμή που αγοράσεις 1 βασικό πακέτο και ξεκλειδώσουν τα more@2 μπορείς να τα αγοράσεις μέχρι 2 φορές το καθένα χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσεις πάλι 1 βασικό πακέτο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς. Από την στιγμή που αγοράσεις 1 βασικό πακέτο και ξεκλειδώσουν τα more@2 μπορείς να τα αγοράσεις μέχρι 2 φορές το καθένα χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσεις πάλι 1 βασικό πακέτο.

Πολύ καλό αυτό. Κάθε δεύτερο μήνα θα μπορώ δηλαδή να αγοράζω 200 λεπτά προς όλους με 4€ αντί για 5€. Εκτός και εάν θα πρέπει και τα δύο more@2€ να είναι αγορασμένα μέσα στον ίδιο μήνα με το βασικό πακέτο.

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και εάν θα πρέπει και τα δύο more@2€ να είναι αγορασμένα μέσα στον ίδιο μήνα με το βασικό πακέτο.

δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις πακετα των 2€ εαν εχει ληξει το βασικο των 5€

Ακόμα και αν ενδιάμεσα (πριν το πέρας των 30 ημερών από την τελευταία ενεργοποίηση πακέτου €5) ενεργοποιήσεις ξανά κάποιο πακέτο αξίας €5+ και επομένως η διαθεσιμότητα των €2 πακέτων ανανεωθεί για 30 ημέρες, ο περιορισμός των 2 ενεργοποιήσεων ανά 30 ημέρες για κάθε πακέτο των €2 θα εξακολουθεί να υφίσταται.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

εχω σταθερη wind και την προσφορα με τα 120΄προς κινητα.

Τα 120 δεν μου πιστωθηκαν χτες οπως επρεπε και αφηρημενη πηρα 2-3 τηλεφωνα κιολας που μου αφαιρεθηκαν απο την καρτα.

Τι μπορώ να κανω αφενος για την πιστωση και αφετερου για τις κλήσεις?

τους εστειλα και μνμ στο φεις(αλλα απο αλλες φορες εχω συμπερανει πως ακρη δε βγαινει) και μολις τωρα τους εστειλα και μειλ...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε τον προηγούμενο μήνα!!Πήρα τηλέφωνο και μου τα έβαλαν τα 120 και μου είπαν ότι ήταν συστημικό πρόβλημα....Χθες μπήκαν κανονικά τα 120 για αυτό το μήνα!!
Link to comment
Share on other sites

παίδες, ακόμα τίποτα στο θέμα φορτικότητας

 

....

 

Απαράδεκτοι στην WIND ακόμα με την ενεργοποίηση και δεν υπάρχει κάποιος να μας ενημερώσει... Όποιον και να ρωτήσεις λένε πρόβλημα με το σύστημα και σφυρίζουν αδιάφορα...θα φτιαχτεί αλλά πότε δεν ξέρουν!! ούτε μπρος ούτε πίσω... Άμα δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν τι μας έχουν ζαλίσει με τις διαφημίσεις..

 

 

Μπορώ να ακυρώσω και να πάω σε άλλη?

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ακυρώσω και να πάω σε άλλη?

 

Βέβαια. Αν δεν θέλεις να ανήκεις στον γίγαντα της κινητής στην Ελλάδα, μπορείς να μείνεις εκεί που ήσουν.

3 εταιρείες έχουμε όλες κι όλες.

Άρα εννοείς να πας ΣΤΗΝ άλλη. :lol:

Αφού οοοολοι πάνε f2g για να μιλάνε ώσπου να πεθάνουν. :lol:

Link to comment
Share on other sites

"εδώ και βδομάδες εκρεμμεί η φορητότητά μου"

 

"κύριε, αντιμετωπίζουμε πρόβλημα στο σύστημά μας"

 

"και πότε θα φτιαχτεί αυτό το πρόβλημα"

 

"συγγνώμη κύριε δεν το γνωρίζουμε"

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η WIND με εξέπληξε ευχάριστα. Το πρωί ενεργοποιήθηκε το f2g από μετατροπή συμβολαίου που το χρησιμοποιεί η γυναίκα μου. Πριν από λίγο και χωρίς να της έχω κάνει ανανέωση χρόνου, είναι με το αρχικό 1€ της ενεργοποίησης, έκανα εγγραφή στο my f2g. Εννοείται ότι η εφαρμογή, για android που χρησιμοποιώ εγώ, μου δίνει τη δυνατότητα παρακολούθησης και των δύο λογαριασμών. Αφού έκανα κανονικά την εγγραφή, μπήκα στο νέο λογαριασμό και δοκίμασα να δω εάν δικαιούμαι log n win και ενεργοποίησα 20 λεπτά προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η WIND με εξέπληξε ευχάριστα. Το πρωί ενεργοποιήθηκε το f2g από μετατροπή συμβολαίου που το χρησιμοποιεί η γυναίκα μου. Πριν από λίγο και χωρίς να της έχω κάνει ανανέωση χρόνου, είναι με το αρχικό 1€ της ενεργοποίησης, έκανα εγγραφή στο my f2g. Εννοείται ότι η εφαρμογή, για android που χρησιμοποιώ εγώ, μου δίνει τη δυνατότητα παρακολούθησης και των δύο λογαριασμών. Αφού έκανα κανονικά την εγγραφή, μπήκα στο νέο λογαριασμό και δοκίμασα να δω εάν δικαιούμαι log n win και ενεργοποίησα 20 λεπτά προς όλους.

 

No offence, αλλά τι σε εξέπληξε ακριβώς; Ότι οι υπηρεσίες της δουλεύουν; :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...