Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβε κανείς;

 

Εγω πρωι πρωι μου ηρθε το φορτωσα και τωρα το επεξεργαζομαι. Η πρωτη εντυπωση ειναι οτι ειναι παρα πολυ ομορφο. Εχω μπερδευτει λιγο φυσικα γιατι εχω 3 διαφορετικα κινητα να χειριζομαι με 3 διαφορετικες εκδοσεις android και ειναι λιγο σπαστικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωι πρωι μου ηρθε το φορτωσα και τωρα το επεξεργαζομαι. Η πρωτη εντυπωση ειναι οτι ειναι παρα πολυ ομορφο. Εχω μπερδευτει λιγο φυσικα γιατι εχω 3 διαφορετικα κινητα να χειριζομαι με 3 διαφορετικες εκδοσεις android και ειναι λιγο σπαστικο.

 

Να σε ρωτησω κατι επιδει ενδιαφερομαι να το παρω κ γω.. Βασικο μου κινητο ειναι το samsung galaxy ace, εχουν κοινα σημεια η θα με πεδεψει? Η αφη του κ η οθονη του πως ειναι?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι επιδει ενδιαφερομαι να το παρω κ γω.. Βασικο μου κινητο ειναι το samsung galaxy ace, εχουν κοινα σημεια η θα με πεδεψει? Η αφη του κ η οθονη του πως ειναι?

 

Δεν ξερω αν εχουν κοινα σημεια με το ace γιατι ειναι το πρωτο μου samsung παντως η οθονη αφης ανταποκρινεται πολυ καλα στο δακτυλο σαν πρωτη παρατηρηση. Για μικρο δευτερο ή και πρωτο κινητο μια χαρα ειναι. Παρατηρησα οτι δεν εχει φλας ευτυχως εχω και το neo v.

Link to comment
Share on other sites

Νέο τέλος τερματισμού φωνητικών κλήσεων σε αριθμούς κινητής τηλεφωνίας του δικτύου της WIND Hellas.

 

Η WIND Hellas Τηλεπικοινωνίες ΑΕΒΕ ανακοινώνει σήμερα, πως από την 1η Αυγούστου 2012 θα προβεί στην τροποποίηση του τέλους τερματισμού για τις φωνητικές κλήσεις που τερματίζουν σε αριθμούς τελικών χρηστών στο δίκτυο κινητών επικοινωνιών της.

 

Πιο συγκεκριμένα, από την 1/8/2012 και ώρα 00:00, το ισχύον τέλος τερματισμού από τα 4,95 Ευρωλεπτά ανά λεπτό με χρέωση ανά δευτερόλεπτο θα μειωθεί στα 3,60 Ευρωλεπτά ανά λεπτό (0,0360 Ευρώ/λεπτό) με χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

 

Οι παραπάνω τιμές δεν περιλαμβάνουν ΦΠΑ.

 

πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=242

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Νέο τέλος τερματισμού φωνητικών κλήσεων σε αριθμούς κινητής τηλεφωνίας του δικτύου της WIND Hellas.

 

Η WIND Hellas Τηλεπικοινωνίες ΑΕΒΕ ανακοινώνει σήμερα, πως από την 1η Αυγούστου 2012 θα προβεί στην τροποποίηση του τέλους τερματισμού για τις φωνητικές κλήσεις που τερματίζουν σε αριθμούς τελικών χρηστών στο δίκτυο κινητών επικοινωνιών της.

 

Πιο συγκεκριμένα, από την 1/8/2012 και ώρα 00:00, το ισχύον τέλος τερματισμού από τα 4,95 Ευρωλεπτά ανά λεπτό με χρέωση ανά δευτερόλεπτο θα μειωθεί στα 3,60 Ευρωλεπτά ανά λεπτό (0,0360 Ευρώ/λεπτό) με χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

 

Οι παραπάνω τιμές δεν περιλαμβάνουν ΦΠΑ.

 

πηγη: http://www.wind.com.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=242

 

με άλλα λογια, η wind ανακοινωσε οτι η cosmote+vodafone θα χρεωνονται λιγοτερα οταν οι συνδρομητες τους την καλουν. Αυτο βεβαια θα ισχυει και για την ιδια τη wind προς τους αλλους 2, αφου εχουν συμφωνηθει σταδιακες μειωσεις στο τελος τερματισμου, που στις 1/1/13 θα φτασει στο 1 ευρωλεπτο (περιπου).

 

Εγω θελω να δω πότε θα αρχισουν οι αλλαγες στα προγραμματα τους...

Link to comment
Share on other sites

με άλλα λογια, η wind ανακοινωσε οτι η cosmote+vodafone θα χρεωνονται λιγοτερα οταν οι συνδρομητες τους την καλουν. Αυτο βεβαια θα ισχυει και για την ιδια τη wind προς τους αλλους 2, αφου εχουν συμφωνηθει σταδιακες μειωσεις στο τελος τερματισμου, που στις 1/1/13 θα φτασει στο 1 ευρωλεπτο (περιπου).

 

Εγω θελω να δω πότε θα αρχισουν οι αλλαγες στα προγραμματα τους...

 

αρα αυτο σημαινει οτι θα μειωσουνε τις τιμες τους; και στα πακετα που εχουνε στην καρτοκινητη; καλα δεν μπορουμε να το ξερουμε αλλα προφανως τα συμβολαια πρεπει να πεσει η τιμη .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από την μέχρι τώρα πορεία , όλες τις προηγούμενες φορές που μειωνόταν το τέλος τερματισμού , έιχαμε αυξήσεις στα τιμολόγια

το ίδιο να περιμένετε και τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει μεχρι τελη Αυγουστου.

 

Πως ισχύει αυτό; Αφού στη Wind άλλα λένε.

Και πως μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε;

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

το σωστό είναι να ειπωθεί "ισχυε μέχρι εξαντήσεως των αποθεματων"

 

γτ αν ειχαν ακομα διαθεσιμες συσκευες, η προσφορα θα τραβουσε κανονικά μεχρι τελος αυγουστου

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το Samsung Pocket συνεχίζει να δίδεται αλλά πλέον μόνο σε μαύρο χρώμα. το λευκό εξαντλήθηκε.
Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

το Samsung Pocket συνεχίζει να δίδεται αλλά πλέον μόνο σε μαύρο χρώμα. το λευκό εξαντλήθηκε.

 

Στο site έχουν αφαιρέσει την προσφορά. Τα καταστήματα δεν έχουν πάρει κομμάτια...οπότε πως ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από την μέχρι τώρα πορεία , όλες τις προηγούμενες φορές που μειωνόταν το τέλος τερματισμού , έιχαμε αυξήσεις στα τιμολόγια

το ίδιο να περιμένετε και τώρα.

 

Λογω οικονομικης κρισης, ολο και περισσότεροι κοβουν τα συμβολαια και πηγαινουν καρτοκινητα. Εαν σκεφτεις και ποσες επιχειρησεις κλεινουν καθημερινα, φαντασου ποσες εταιρικες συνδεσεις εχουν κοπει.

Πιστευω οτι ο λογος που συμφωνησαν και οι 3 να μειωσουν το τελος ειναι ωστε να μπορεσουν να ριξουν και τις τιμες, για να αυξησουν τις πωλησεις και αναλογικα να μη χανουν ποσοστο κερδους. Θα δειξει. Ειναι που ειναι χαλια η κατασταση στα συμβολαια, εαν ανεβασουν τις τιμες, θα ειναι αυτοκτονια.

Εντωμεταξυ, διαβασα σημερα ανακοινωση της wind και ανακοινωση της vodafone σε οικονομικη εφημερίδα και ο τροπος που το παρουσιαζουν εχει πολυ γελιο! Το παρουσιαζουν ο καθενας οτι με δικη τους επιλογη το κανουν, λες και το κανουν για τη ψυχη της μανας τους! Εννοειται οτι η κοσμοτε ειναι σε αλλο πλανητη..

Link to comment
Share on other sites

το Samsung Pocket συνεχίζει να δίδεται αλλά πλέον μόνο σε μαύρο χρώμα. το λευκό εξαντλήθηκε.

 

Στο site έχουν αφαιρέσει την προσφορά. Τα καταστήματα δεν έχουν πάρει κομμάτια...οπότε πως ισχύει?

 

ασε που εχω την εντυπωση πως η προσφορα ισχυε μονο για λευκο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Η wind card(όχι free2go) έχει δωρεάν πρός όλους με κάθε ανανέωση;

Ρωτάω γιατί ένας μπάρμπας μου μου είπε ότι είχε και τώρα που έκανε ανανέωση του έφαγε την κάρτα με μερικά τηλέφωνα σε κινητά

από ότι είδα στο site τής wind μόνο διπλασιασμό κάρτας έχει...

Αλλά αυτός υποστηρίζει ότι πρίν είχε...

 

τι ισχύει;;;

Link to comment
Share on other sites

μυστηρια πραγματα.

Ηρθε η συσκευη σημερα, σε 2-3 μερες θα πιστωθει η 1η δοση και τα 100mb ιντερνετ.

ωστοσο, το 3g ηταν ενεργοποιημενο, δε το ειδαμε, μπηκαμε κανονικα σε καποιες σελιδες για να το δοκιμασουμε και...αχμ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΧΡΕΩΣΗ.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μυστηρια πραγματα.

Ηρθε η συσκευη σημερα, σε 2-3 μερες θα πιστωθει η 1η δοση και τα 100mb ιντερνετ.

ωστοσο, το 3g ηταν ενεργοποιημενο, δε το ειδαμε, μπηκαμε κανονικα σε καποιες σελιδες για να το δοκιμασουμε και...αχμ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΧΡΕΩΣΗ.

θα σου ερθει αυριο μήνυμα για χρέωση 1€ για ιντερνετ μια μερας

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ, διαβασα σημερα ανακοινωση της wind και ανακοινωση της vodafone σε οικονομικη εφημερίδα και ο τροπος που το παρουσιαζουν εχει πολυ γελιο! Το παρουσιαζουν ο καθενας οτι με δικη τους επιλογη το κανουν, λες και το κανουν για τη ψυχη της μανας τους! Εννοειται οτι η κοσμοτε ειναι σε αλλο πλανητη..

 

Το ιδιο ακριβως εκαναν ολοι και στις προηγουμενες υποχρεωτικες μειωσεις τελων τερματισμου. Και μετα οχι μειωσεις, αυξησεις εκαναν οπως το λεει ο Vasileios.

Ο λογος που υποχρεωνει η ΕΕ τη μειωση των τελων τερματισμου, ειναι για να περασει αυτη στον τελικο καταναλωτη

οχι για να εχουν περισσοτερα κερδη οι εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

θα σου ερθει αυριο μήνυμα για χρέωση 1€ για ιντερνετ μια μερας

 

δλδ θα με χρεωσει ετεροχρονισμενα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δλδ θα με χρεωσει ετεροχρονισμενα?

ψάξε τι είναι το ιντερνετ για μια μερα με 1€

Link to comment
Share on other sites

μυστηρια πραγματα.

Ηρθε η συσκευη σημερα, σε 2-3 μερες θα πιστωθει η 1η δοση και τα 100mb ιντερνετ.

ωστοσο, το 3g ηταν ενεργοποιημενο, δε το ειδαμε, μπηκαμε κανονικα σε καποιες σελιδες για να το δοκιμασουμε και...αχμ..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΧΡΕΩΣΗ.

 

Εκτός από φορτιστή, καλώδιο ακουστικά είχε τπτ άλλο η συσκευασία; πχ μνήμη;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...