Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μου λέτε τελικά τι παίζει με τα 500ΜΒ της wind πως μαθαίνω πόσα εχω γιατί εχω μπερδευτεί το 1245 έστελνα πριν αλλά με 100 και με 500 δεν δουλεύει

ΥΠ στο 1210

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έχει χαθεί η μπάλα με τις προσφορές... Έχω f2g2, έκανα μια ανανέωση των 20€ πριν λίγο και μου ήρθαν στο καπάκι τα εξής 3 (!!!) SMS:

 

- ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΣ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ!ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΥ BONUS ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΥΠ ΣΤΟ 1237

 

- ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ... ΤΑ ΣΠΑΕΙ, ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ WIND! 500ΜΒ ΜΟΝΟ ΜΕ 5€ ΓΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, FACEBOOK & ΕΜΑΙΛ ΓΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ! ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ 500 ΣΤΟ 1210!

 

- ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΣ 1.200' & 1.200 SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND ΚΑΙ ΤΗΝ Q (ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ) & 120 ΜΒ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 30 ΗΜΕΡΕΣ.

 

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

- Έχω το κανονικό μου υπόλοιπο στο 1269.

- Έχω έξτρα υπόλοιπο στο ΥΠ 1237 για ένα μήνα ισάξιο των 20€ της ανανέωσης που έκανα

- Έχω 500ΜΒ στο ΥΠ 1210

- Έχω υπόλοιπο 150 λεπτά προς f2g μέχρι τις 6/3 από παλιότερη προσφορά (+καμιά 1300άρα ΣΜΣ)

- Έχω 1200+1200 προς wind,q και 120ΜΒ για ένα μήνα... Αυτά τα μαθαίνω από το 1242.

 

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ;;; :ninja::worry::blink:

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός τους είναι αυτός ακριβώς: να χάνεις τη μπάλα, και να ξεπερνάς τα δωρεάν ή να ξεχνάς πότε έληξαν, ώστε να χρεώνεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός τους είναι αυτός ακριβώς: να χάνεις τη μπάλα, και να ξεπερνάς τα δωρεάν ή να ξεχνάς πότε έληξαν, ώστε να χρεώνεσαι.

 

Κλασικά ...

 

Και πλέων νέες αλλαγές στην Q έχουμε

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

- ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΠΟΥ... ΤΑ ΣΠΑΕΙ, ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ WIND! 500ΜΒ ΜΟΝΟ ΜΕ 5€ ΓΙΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, FACEBOOK & ΕΜΑΙΛ ΓΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ! ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ 500 ΣΤΟ 1210!

 

- Έχω 500ΜΒ στο ΥΠ 1210

- Έχω υπόλοιπο 150 λεπτά προς f2g μέχρι τις 6/3 από παλιότερη προσφορά (+καμιά 1300άρα ΣΜΣ)

- Έχω 1200+1200 προς wind,q και 120ΜΒ για ένα μήνα... Αυτά τα μαθαίνω από το 1242.

 

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΠΩΣ;;; :ninja::worry::blink:

 

Τα 500mb δεν είναι δωρεάν (όσο και να το λέει η Wind, 5€ τα χρεώνεσαι :p), ελπίζω να μην κατάλαβες κάτι τέτοιο :p.

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός τους είναι αυτός ακριβώς: να χάνεις τη μπάλα, και να ξεπερνάς τα δωρεάν ή να ξεχνάς πότε έληξαν, ώστε να χρεώνεσαι.

 

Εμένα μου φαίνεται ότι είναι προσφορές για να τραβήξουν κόσμο...όταν έχεις πολλές μαζεμένες, τότε κάποιους θα ελκύσεις σίγουρα.;)

Link to comment
Share on other sites

ποιες 'νεες αλλαγες'; εννοεις τα 300;

 

Ναι .... απο 300 και 300 με 1€ έγινε 300 με 1€ και επιλεγείς sms η λεπτά

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ναι .... απο 300 και 300 με 1€ έγινε 300 με 1€ και επιλεγείς sms η λεπτά

300΄ ή 300 sms με 1Ε ήταν από την πρώτη στιγμή.Δεν άλλαξε κάτι.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εαν υπάρχει κάποιος αριθμός στην wind όπου μπορούμε να στείλουμε sms και να μάθουμε σε ποιό δίκτυο ανήκει ένας αριθμός ? Στην voda υπάρχει το 1292, στην wind ?
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εαν υπάρχει κάποιος αριθμός στην wind όπου μπορούμε να στείλουμε sms και να μάθουμε σε ποιό δίκτυο ανήκει ένας αριθμός ? Στην voda υπάρχει το 1292, στην wind ?

 

Απ' ότι ξέρω υπάρχει η υπηρεσία να στείλεις τον αριθμό στον 1274 με sms και να σου πει αν είναι f2g. Δεν απαντάω στην ερώτησή σου όμως. Κάτι καλύτερο δεν ξέρω αν υπάρχει. Και εμένα με ενδιαφέρει.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ξέρω υπάρχει η υπηρεσία να στείλεις τον αριθμό στον 1274 με sms και να σου πει αν είναι f2g. Δεν απαντάω στην ερώτησή σου όμως. Κάτι καλύτερο δεν ξέρω αν υπάρχει. Και εμένα με ενδιαφέρει.

 

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

 

Πλάκα πλάκα κάνει δουλειά...

 

Δοκίμασα 2-3 αριθμούς και μου έδειξε σε ποια εταιρία ανήκουν! Έβαλα και ένα 6944... που έχει έρθει WIND με φορητότητα και μου έδειξε πως ανήκει στη WIND

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

 

:respect:

 

θα το δοκιμάσω και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα κάνει δουλειά...

 

Δοκίμασα 2-3 αριθμούς και μου έδειξε σε ποια εταιρία ανήκουν! Έβαλα και ένα 6944... που έχει έρθει WIND με φορητότητα και μου έδειξε πως ανήκει στη WIND

 

 

το δοκίμασα και εγώ το κάνει στις συνδέσεις στα καρτοκινητα δεν δουλεύει σε εμένα τουλάχιστον σε κινητό 694...με φορητοτητα σε wind to δείχνει vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έβαλα €20 και μου ήρθε ένα μήνυμα ότι έχω €20 "διπλασιασμό" μέχρι 20 Μαρτίου. Το υπόλοιπο το ελέγχω στο 1237. Έχω μπερδευτεί πάντως, γιατί το υπόλοιπο αυτό πέφτει πολύ χαμηλά και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς παίζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να πω αλήθεια το έψαξα μόνο σε συμβόλαια! Μάλιστα ήταν VODAFONE σύνδεση και πήγε WIND!

 

Δεν ξέρω τί παίζει στα καρτοκινητά...

Link to comment
Share on other sites

εγω δοκιμασα συμβολαιο βονταφον, που εγινε καρτοκινητο what's up (εδω και 10 μερες) και μου το εβγαλε κοσμοτε κανονικα
Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

ξέρει κανείς από που λαμβάνει πληροφορίες αυτό το σύστημα ? Εμένα μου τα έβγαλε σωστά και συνδέσεις που ξέρω και συμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

 

ξέρει κανείς από που λαμβάνει πληροφορίες αυτό το σύστημα ? Εμένα μου τα έβγαλε σωστά και συνδέσεις που ξέρω και συμβόλαια.

Η On Telecoms είναι τηλεπικοινωνιακός πάροχος και άρα έχει πρόσβαση σε αυτές τις πληροφορίες.

Well done στην On Telecoms για αυτό το πολύ χρήσιμο Web tool!

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

 

 

πολυ καλο ευχαριστουμε :)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι λειτουργεί σωστά το εν λόγω site.

Έβαλα ένα συμβόλαιο που από Vodafone μετέβη σε WIND πάλι συμβόλαιο και μου το έβγαλε ότι είναι WIND.

Όπως επίσης κι ένα καρτοκινητό Vodafone που μετέβη σε Cosmote What's up μου το έβγαλε ότι είναι Cosmote.

 

PS. Απλά σου λέει εταιρεία και όχι αν είναι συμβόλαιο ή κάποιο συγκεκριμένο πακέτο καρτοκινητής(What's up/CosmoΚΑΡΤΑ - F2G/Νέα Καρτοκινητή - CU/Νέο Καρτοκινητό)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

 

εξαιρετικό!

 

Ευχαριστούμε πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτοι :mad:... Κοίτα εδώ αφού σε ενδιαφέρει καθώς μόλις το βρήκα http://www.on.gr/el/call_rating.html

Είναι κι αυτό μία λύση.:confused:

 

δοκίμασα Q.F2GO.wh(vd) και ολα cool

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...