Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω το έχουμε ξαναπεί....το paypal λειτουργεί κανονικότατα σε μένα με πιστωτική από την Εθνική Τράπεζα.

 

Κι εγώ έχω ανανεώσει με paypal από Τράπεζα Πειραιώς

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω ανανεώσει με paypal με πιστωτική κάρτα Eurobank...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω με alpha μεσω paypal στο q.

ομως δεχτηκε την πειραιως ως χρεωστικη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω κατι και εγω εχω ενα νουμερο καρτοκινητο f2go φοιτιτικο αλλα δεν ειναι στο ονομα μου και θελω να την αντικαταστησω με την καινουργια 4g υπαρχει καποιος τροπος? τωρα θα μου πειτε πρεπει να ξερεις ονομα και να εισαι ο ιδιος αλλα δεν ξερω υπαρχει καποιος τροπος τελος παντον?

Νομίζω πως δε μπορείς ,μου ζήτησαν ταυτότητα για να μου το κάνουν, μακάρι να κάνω λάθος φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά να κάνουμε ανανέωση μέσω Paypal εφόσον μπορούμε και με απλή κάρτα ή πιστωτική από το site της Wind ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αρχές Αυγούστου πήγα και άλλαξα την κάρτα της Q με μία νέα που να έχει 4G. Πήγα στο κατάστημα WIND στη Σταδίου και μου λένε 5€! :mad: Υπέθεσα πως η δωρεάν προσφορά θα ήταν μέχρι τέλος Απριλίου (που έδινε και δωρεάν 4G MB) και δεν είπα τίποτα, αλλά τελικά τσάμπα πήγαν τα 5€ μου σε κάτι που ήταν δωρεάν... :(

 

Να στείλεις μέιλ στη wind και να ζητήσεις να σου πιστώσουν τα 5€. Εγώ έτσι έκανα ;)

 

Κάτι άλλο: Υπάρχει πρόγραμμα για να έχουμε data στην ΕΕ;

But for chips and for freedom

I could die

 

NOMBRE D'OR JEWELRY

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε την αλλαγή στο Blender, η οποία εμένα προσωπικά με βολεύει πολύ.

Με 8 ευρώ θα έχω έως 400 λεπτά προς όλους, έως 100 sms και έως 1gb internet, συν τα bonus προς Wind. :)

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε την αλλαγή στο Blender, η οποία εμένα προσωπικά με βολεύει πολύ.

Με 8 ευρώ θα έχω έως 400 λεπτά προς όλους, έως 100 sms και έως 1gb internet, συν τα bonus προς Wind. :)

 

Για δώσε πληροφορίες.. ποτε γινετε αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Wind, από αύριο θα ισχύει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το app του myF2G παιζει σε Lollipop?

μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατο με τη συσκευη μου.

Τους ρωτησα στο fb αλλα δεν μου απαντησαν, μου ειπαν να παρω στο 4ψηφιο για να με καθοδηγησουν;)

Link to comment
Share on other sites

το app του myF2G παιζει σε Lollipop?

μου βγαζει οτι δεν ειναι συμβατο με τη συσκευη μου.

Τους ρωτησα στο fb αλλα δεν μου απαντησαν, μου ειπαν να παρω στο 4ψηφιο για να με καθοδηγησουν;)

 

παίζει κανονικά, το έχω εγκατεστημένο σε 3 διαφορετικά τηλ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε πληροφορίες.. ποτε γινετε αυτο;

 

Αύριο λέει το μήνυμα του

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε την αλλαγή στο Blender, η οποία εμένα προσωπικά με βολεύει πολύ.

Με 8 ευρώ θα έχω έως 400 λεπτά προς όλους, έως 100 sms και έως 1gb internet, συν τα bonus προς Wind. :)

Γούστα είναι αυτά. Πάντως, αν δε στέλνεις καθόλου SMS (όπως κάνουμε οι περισσότεροι πλέον), νομίζω ότι συμφέρει καλύτερα ο συνδυασμός ενός βασικού πακέτου των 5 ευρώ και ενός πακέτου Turbo (αν τα κρατήσουν και μετά τις 15 Σεπτεμβρίου βέβαια) των 2 ευρώ. Ετσι, με 7 ευρώ, μπορείς να έχεις είτε 1 GB και (όχι έως) 200' προς όλους, είτε 400' προς όλους. Εμένα βέβαια, δε μ'ενδιαφέρει τίποτα από τα παραπάνω, επειδή έχω τη φοιτητική προσφορά, αλλά αυτή δεν την έχουν όλοι.

Link to comment
Share on other sites

παίζει κανονικά, το έχω εγκατεστημένο σε 3 διαφορετικά τηλ

 

πριν με την Kitkat επαιζε τωρα γραφει πως δεν ειναι συμβατη με αυτη τη συσκευη

παιζει να μπορω να βρω το apk μηπως και τη περασω παρακαμπτοντας το Playstore?

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Πάντως, αν δε στέλνεις καθόλου SMS (όπως κάνουμε οι περισσότεροι πλέον), νομίζω ότι συμφέρει καλύτερα ο συνδυασμός ενός βασικού πακέτου των 5 ευρώ και ενός πακέτου Turbo (αν τα κρατήσουν και μετά τις 15 Σεπτεμβρίου βέβαια) των 2 ευρώ. Ετσι, με 7 ευρώ, μπορείς να έχεις είτε 1 GB και (όχι έως) 200' προς όλους, είτε 400' προς όλους. Εμένα βέβαια, δε μ'ενδιαφέρει τίποτα από τα παραπάνω, επειδή έχω τη φοιτητική προσφορά, αλλά αυτή δεν την έχουν όλοι.

Εντάξει, σωστή η σκέψη, αλλά τα sms έχουν λόγο ύπαρξης ακόμη.

Δεν έχουν όλοι viber, κάποιες φορές το ιντερνετ είναι αργό, άλλοι τα προτιμούν για τον χ ή ψ λόγο.

Μπορεί εμείς να είμαστε εξοικειωμένοι με εναλλακτικούς τρόπους αποστολής μηνυμάτων, δεν είναι όμως όλοι στον περίγυρό μας.

Πάντως δεν είναι άσχημη ιδέα να βάλεις με 5 ευρώ 1 γίγα ίντερνετ και έτσι να ανοίξουν τα turbo πακέτα.

Βάζεις και 20 sms την εβδομάδα από τα Log & Win και έχεις 80 sms τον μήνα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

όταν θα λάβω τα 10ε που είχα δώσει ώστε να γινει η φορητοτηρα, θα έχω την δυνατότητα να μπορώ να τα χρησιμοποιήσω για την αγορα πακέτων?
Link to comment
Share on other sites

όταν θα λάβω τα 10ε που είχα δώσει ώστε να γινει η φορητοτηρα, θα έχω την δυνατότητα να μπορώ να τα χρησιμοποιήσω για την αγορα πακέτων?

Οχι

(10 χαρακτήρες)

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

όταν θα λάβω τα 10ε που είχα δώσει ώστε να γινει η φορητοτηρα, θα έχω την δυνατότητα να μπορώ να τα χρησιμοποιήσω για την αγορα πακέτων?

Οχι και θα ισχύουν (ως μπόνους) μόνο για ένα μήνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ακόμα στα 5 ευρώ είναι το Blender. Μάλλον θα αντιμετώπισαν κάποια συστημική δυσλειτουργία κατά την αλλαγή του.

Edited by Gm87
Link to comment
Share on other sites

πριν με την Kitkat επαιζε τωρα γραφει πως δεν ειναι συμβατη με αυτη τη συσκευη

παιζει να μπορω να βρω το apk μηπως και τη περασω παρακαμπτοντας το Playstore?

 

Εγκατέστησε το σε μια άλλη συσκευή, βγάλε το apk και στείλτο στη συσκευή σου με bluetooth η με όποιο άλλο τρόπο θέλεις. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

πριν με την Kitkat επαιζε τωρα γραφει πως δεν ειναι συμβατη με αυτη τη συσκευη

παιζει να μπορω να βρω το apk μηπως και τη περασω παρακαμπτοντας το Playstore?

 

κατεβασέ το πχ από εδώ http://android.downloadatoz.com/apps/co.trebbble.android.wind.f2g,540560.html

(ελπίζω να μην είναι παράνομο που έδωσα link μιας και είναι free η εφαρμογή )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο: Υπάρχει πρόγραμμα για να έχουμε data στην ΕΕ;

 

Σαφώς και υπάρχει. Το Wind euroDATA.

Αντιγράφω από το http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/periagogi/prosfores/kartokiniti/

 

WIND euroData

Μόνο με 15€ σερφάρεις ξέγνοιαστα στην Ε.Ε.

Το πακέτο WIND euroData σου δίνει τη δυνατότητα να σερφάρεις ξέγνοιαστα στο Internet όταν βρίσκεσαι στην Ευρωπαϊκή Ένωση. Με το WIND euroData μπορείς να στέλνεις e-mails, να έχεις πρόσβαση σε σελίδες κοινωνικής δικτύωσης, να χρησιμοποιείς χάρτες και να έχεις πρόσβαση στο internet από το κινητό σου, ελέγχοντας το κόστος και τη χρήση σου.

 

Το πακέτο προσφέρει 150 ΜΒ για σερφάρισμα στο internet από το κινητό κατά την περιαγωγή σε χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης με ισχύ 30 μέρες από την ενεργοποίηση και κόστος μόνο €15!

 

Τρόποι Ενεργοποίησης:

Το πακέτο ενεργοποιείται με δωρεάν SMS «EURODATA NAI» στο 1285.

 

Ενημέρωση Υπολοίπου

Οι συνδρομητές μπορούν να ενημερώνονται για το υπόλοιπο τους στέλνοντας την εντολή «ΥΠ EURODATA» στο 1285

 

ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ

Το πακέτο απευθύνεται σε συνδρομητές καρτοκινητής F2G, WIND Card και Q

Το πακέτο έχει διάρκεια 30 μέρες από την ενεργοποίηση

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι και 5 φορές μέσα σε 30 μέρες

Η ενσωματωμένη χρήση που δεν καταναλώνεται μέσα στο διάστημα των 30 ημερών από την ενεργοποίηση, διαγράφεται

Μετά την κατανάλωση των δωρεάν ΜΒ, η χρέωση γίνεται σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο περιαγωγής για χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης (Ζώνη 1)

• Το πακέτο είναι συμβατό με το πακέτο Euro4All. Σε περίπτωση που και τα δύο είναι ενεργοποιημένα πρώτα θα καταναλώνονται τα δωρεάν MB του WIND euroData και στη συνέχεια τα δωρεάν MB του Euro4ALL

Η υπηρεσία WIND euroData ισχύει στα δίκτυα των παρακάτω χωρών: Αζόρες, Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Γαλλία, Γαλλική Γουιάνα, Γερμανία, Γιβραλτάρ, Γουαδελούπη, Δανία, Εσθονία, Ην. Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Κανάριες Νήσοι, Κροατία, Κύπρος, Λετονία, Λιθουανία, Λιχτενστάιν, Λουξεμβούργο, Μαδέρες, Μάλτα, Μαρτινίκα, Νήσοι Άλαντ, Νήσος Ριγιούνιον, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σλοβενία, Σουηδία, Τσεχία, Φινλανδία

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και υπάρχει. Το Wind euroDATA.

 

Μόνο με 15€ σερφάρεις ξέγνοιαστα στην Ε.Ε.

.......

Το πακέτο προσφέρει 150 ΜΒ για σερφάρισμα στο internet από το κινητό κατά την περιαγωγή σε χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης με ισχύ 30 μέρες από την ενεργοποίηση και κόστος μόνο €15!

.....

 

ROLF, 150ΜΒ ...ξεγνοιαστα....

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...