Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι χρεώσεις του βασικού πακέτου f2g2 ισχύουν ακόμα ή έχουν αλλάξει;

 

ισχύουν, τουλάχιστον μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα που τα είχα τσεκάρει.....

 

Οι αυξησεις που ανακοινωθηκαν προσφατα, εχουν ισχυ από 15-6, σε 20 ημερες δηλαδή. Τοτε θα δουμε τι και πως.

Link to comment
Share on other sites

Οι αυξησεις που ανακοινωθηκαν προσφατα, εχουν ισχυ από 15-6, σε 20 ημερες δηλαδή. Τοτε θα δουμε τι και πως.

 

 

εάν δεν κάνω λάθος. μιλάει για τα παλιά f2go με την δέσμευση τιμής.. δεν αλλάζει κάτι στα παλια για την ωρα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Οι αυξησεις που ανακοινωθηκαν προσφατα, εχουν ισχυ από 15-6, σε 20 ημερες δηλαδή. Τοτε θα δουμε τι και πως.

λογικά δεν φαίνεται να αλλάζει κάτι.....

 

ας περιμένουμε όμως διότι με την wind ποτέ δεν είσαι σίγουρος....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι που θα σε διαψευσω αλλα την λεγομενη επετειακη προσφορα την ενεργοποιησαν σε νουμερο που ΔΕΝ εχει 300 λεπτα με ανανεωση των 10 ευρω...

Επίσης η επετειακή προσφορά είχε ενεργοποιηθεί και σε φοιτητικό νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

: Καλησπέρα!Υπάρχει κάποια προσφορά για το τριήμερο του Αγιου Πνεύματος?Και αν ναι πώς ενεργοποιήται?Μολάω για καρτοκινητό.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Sms με .... ΝΑΙ στο 1265. η ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265. εάν δεν θέλεις να φαίνεται ότι έχεις ειδοποίηση κλήσεων

 

ειναι δωρεαν η χρεωνεται?και αληθεια γιατι απενεργοποιειται?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα μου... μου βάλανε την ΥΠΕΡ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ(που αφαιρούνε τα 8,96 και τα διπλασιαζουν)... Χωρίς να έρθει ενημερωτικό μήνυμα!!! Δεν φτάνει που μας αφαιρούνε χρήματα από το λογαριασμό μας, δεν μπαίνουν στο κόπο να μας ενημερώσουν; οποίος το πάρει χαμπάρι ε; ΑΡΕ WIND... Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τι προσφορές δίνει η wind στη καρτοκινητή για internet και κλήσεις προς πλους

 

Ευχαριστώ

 

Πολλές και καλές. Πχ στην Q έχεις δώρο 1 γίγα με ανανέωση 10 €

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τι προσφορές δίνει η wind στη καρτοκινητή για internet και κλήσεις προς πλους

 

Ευχαριστώ

 

Για νέες ενεργοποιήσεις στο Internet έχεις 1Gb αυτόματα με ανανέωση και 1Gb με 5 ευρώ σαν πακέτο και πακέτο ομιλίας, 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Τα 200' προς ολους με 5 ευρω δινουν +100' +100sms προς wind/q αν κανεις αγορα του πακετου απο το app η απο το site του f2g.

 

Τα πακετα more σου δινουν αλλα 100' με 2 ευρω +50'+50sms σε wind/q αλλα πρεπει πρωτα να εχεις ενεργοποιησει κανονικο πακετο.

 

To log n win σου δινει επιπλεον 20' προς ολους καθε εβδομαδα αν θελεις χρονο προς ολους δηλαδι 80' προς ολους το μηνα. Μινιμουμ χρεωση 3' για καθε τηλ και μετα τα 3 λεπτα χρεωση ανα δευτερολεπτο σε ολα τα πακετα.

Link to comment
Share on other sites

Η wind ξαναχτυπησε! Μου ενεργοποιησε την επετειακη "προσφορα" του διπλασιασμου αυθαιρετα και χωρις sms ενημερωσης.Σας συμβουλευω να κοιτατε τακτικα τα υπολοιπα σας. Μπραβο wind συνεχισε ετσι και θα πας απο εκει που'ρθες...

 

Αν και παρακολουθώ συνεχώς το λογαριασμό μου, με αφορμή αυτή την απαράδεκτη ενέργεια της Wind, μπήκα προ ολίγου και διαπίστωσα ότι έπεσα θύμα και εγώ. Κάλεσα αμέσως το 1260, ο ευγενικός υπάλληλος είδε ότι η αυθαίρετη αφαίρεση 8,70€ έγινε την 21/5 (είχα ελέγξει το λογαριασμό την 20/5), έκανε τα δέοντα, είπε ότι κατανοεί την αγανάκτησή μου αλλά η εταιρεία δεν πρόκειται να μου επιστρέψει τα 0,25€ της κλήσης για να αποκατασταθεί η αυθαίρετη ενέργειά της.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σε sms αυτό: 500Λ & 50SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 4,4€! ΣTEIΛE: 12 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE THN AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΦOPA EΩΣ 28/5.

Μήπως ήρθε και σε κάποιον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ, ήρθε και σ' εμένα το πρωί, ακριβώς το ίδιο και σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω στις 28/5 που λήγει το lognwin.
Link to comment
Share on other sites

Αν και παρακολουθώ συνεχώς το λογαριασμό μου, με αφορμή αυτή την απαράδεκτη ενέργεια της Wind, μπήκα προ ολίγου και διαπίστωσα ότι έπεσα θύμα και εγώ. Κάλεσα αμέσως το 1260, ο ευγενικός υπάλληλος είδε ότι η αυθαίρετη αφαίρεση 8,70€ έγινε την 21/5 (είχα ελέγξει το λογαριασμό την 20/5), έκανε τα δέοντα, είπε ότι κατανοεί την αγανάκτησή μου αλλά η εταιρεία δεν πρόκειται να μου επιστρέψει τα 0,25€ της κλήσης για να αποκατασταθεί η αυθαίρετη ενέργειά της.

 

θα σου επιστρεψει το 8,93 και θα σου αφησει και τα 17,86 οποτε μικρο το κακο για τα 0,25

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο ευγενικός υπάλληλος δεν μου είπε (ή δεν πρόλαβε να μου πει, από το ξέσπασμά μου) κάτι τέτοιο αλλά εάν γίνει, καλοδεχούμενο.

Πάντως, είπε ότι κατανοεί το παράπονό μου για μη ενημέρωση πριν από την (αυθαίρετη) ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Ο ευγενικός υπάλληλος δεν μου είπε (ή δεν πρόλαβε να μου πει, από το ξέσπασμά μου) κάτι τέτοιο αλλά εάν γίνει, καλοδεχούμενο.

Πάντως, είπε ότι κατανοεί το παράπονό μου για μη ενημέρωση πριν από την (αυθαίρετη) ενέργεια.

 

ετσι θα γινει. σε ολους μας ετσι εγινε. μην ανησυχεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι δωρεαν η χρεωνεται?και αληθεια γιατι απενεργοποιειται?

 

 

Τι να σου πω γιατί απενεργοποιείται. σε μένα δεν συμβαίνει αυτό ... και την έχω χρονια την wind . πάρε την έξυ πελατών και πες να το κοιτάξει τεχνικός.. περίεργο μου φαίνεται!!!

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τι προσφορές δίνει η wind στη καρτοκινητή για internet και κλήσεις προς πλους

 

Ευχαριστώ

 

Είναι τόσα πολλά που καλό θα ήταν να μπεις στο site της WIND να δεις αναλυτικά τα πακέτα, το σημαντικότερο για ανανέωση 10€ δώρο 1GB ίντερνετ και διάφορα οικονομικά πακέτα για ομιλία και sms

Link to comment
Share on other sites

Αν και παρακολουθώ συνεχώς το λογαριασμό μου, με αφορμή αυτή την απαράδεκτη ενέργεια της Wind, μπήκα προ ολίγου και διαπίστωσα ότι έπεσα θύμα και εγώ. Κάλεσα αμέσως το 1260, ο ευγενικός υπάλληλος είδε ότι η αυθαίρετη αφαίρεση 8,70€ έγινε την 21/5 (είχα ελέγξει το λογαριασμό την 20/5), έκανε τα δέοντα, είπε ότι κατανοεί την αγανάκτησή μου αλλά η εταιρεία δεν πρόκειται να μου επιστρέψει τα 0,25€ της κλήσης για να αποκατασταθεί η αυθαίρετη ενέργειά της.

πλην του ισχύει ότι σου επιστρέφουν 10 ευρώ ενώ σου έχουν πάρει 8.92 αν πήρες από το τηλέφωνο που πηρε το μπόνους η κλήση αφαιρέθηκε από τα 17.84 οπότε δεν χρεωθηκες τίποτα.... και θα σου μείνουν τα 17.84-0.25=17.59..... :D

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες γιατί το να ζητάνε να πληρώσεις 0,25 για να διορθώσουν την αυθαιρεσία τους είναι ... κάπως ...

 

Διαβάζω ότι αφαιρέθηκαν διαφορετικά ποσά από μερικούς. Στην περίπτωσή μου αφαιρέθηκαν 8,69€ και όχι 8,92 ή άλλο.

Όχι ότι έχει σημασία αλλά ρωτάω από περιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σε sms αυτό: 500Λ & 50SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 4,4€! ΣTEIΛE: 12 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE THN AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΦOPA EΩΣ 28/5.

Μήπως ήρθε και σε κάποιον άλλο;

 

Ηρθε και σε μένα. Αναρωτιέμαι, τα "Εθνικά Δίκτυα" είναι και σταθερά, και κινητά άραγε;

 

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι ποσά είναι αυτά γιατί και γω είδα το λογαριασμό μου 10€ περίπου κάτω...!

 

επίσης έβαζα συνέχεια 10€ για να έχω magic number, δεν αγόραζα πακέτα και τώρα μου βγάζει ότι τα 16€ λήγουν σύντομα...κάτι που δεν το περίμενα και είμαι φουλ σε χρόνο ομιλίας MB και SMS και δεν ξέρω τι να τα κάνω...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι ποσά είναι αυτά γιατί και γω είδα το λογαριασμό μου 10€ περίπου κάτω...!

 

επίσης έβαζα συνέχεια 10€ για να έχω magic number, δεν αγόραζα πακέτα και τώρα μου βγάζει ότι τα 16€ λήγουν σύντομα...κάτι που δεν το περίμενα και είμαι φουλ σε χρόνο ομιλίας MB και SMS και δεν ξέρω τι να τα κάνω...

 

Εάν το ποσό που σου αφαίρεσαν είναι κοντά στα 8,70-9,00 έπεσες και εσύ θύμα της νέας πολιτικής της Wind να εφαρμόζει αυθαίρετες προσφορές στους συνδρομητές που έχουν υπόλοιπο πάνω από 10€. Εάν δεν θέλεις την προσφορά (είναι άραγε για κάποιους;; ), τους ενημερώνεις να τη σταματήσουν και να πιστωθεί το ποσό που αφαίρεσαν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...