Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια φορα δυσαρεστηθηκα απο την vodafone και δεν την ξαναχρησιμοποιησα απο το 2001!

και ετσι πρεπει να κανουμε ολοι πιστευω!

οποιος φευγει να μην ξαναγυριζει στην ιδια εταιρεια!

γιατι αλλιως πραγματικα αποτελεσματα δεν προκειται να δουμε ποτε !

 

Η καλυτερη διαμαρτυρια είναι να μην χρησιμοποιείς υπηρεσίες της Wind... Τόσο απλό!!!!

 

Ρε παιδια αν ηταν να φευγουμε απο μια εταιρια οταν κατι δε μας αρεσει τοτε καλυτερα να πεταξουμε στα σκουπιδια το κινητο...

 

Ολες προσπαθουν να μας παρουν τα λεφτα με τον ενα ή τον αλλο τροπο.. Το ολα σε ενα νοικοκυρεμενα ειναι μονο για τις διαφημισεις..

 

Το θεμα ειναι να βρει ο καθενας ποιες ειναι οι αναγκες του, ποιο πακετο της αγορας τον ικανοποιει συμφωνα με αυτα που ζηταει, να τα βαλει κατω και να δει ποια εταιρια τον κλεβει λιγοτερο.. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

...Το ολα σε ενα νοικοκυρεμενα ειναι μονο για τις διαφημισεις

 

Συμφωνώ. Ένα από τα πράγματα που με ενοχλούν στη wind, είναι ότι αναφέρεται στις διαφημίσεις τις για κλήσεις προς ΟΛΟΥΣ αλλά ουσιαστικά εξαιρεί τις κλήσεις προς τους βασικούς ανταγωνιστές τις, την cosmote και την vodafone!!!

 

Το ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ πολύ απλά ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ... :mad:

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Oso gia to thema me tis kartes ananewsis twn 3 euro, rwtisa simera se periptera kai mou pe pws tis exoun aposyrei kai an vroume pouthena tha nai oti exei meinei stock. Mono apo 10 euro kai panw..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Ένα από τα πράγματα που με ενοχλούν στη wind, είναι ότι αναφέρεται στις διαφημίσεις τις για κλήσεις προς ΟΛΟΥΣ αλλά ουσιαστικά εξαιρεί τις κλήσεις προς τους βασικούς ανταγωνιστές τις, την cosmote και την vodafone!!!

 

Το ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ πολύ απλά ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ... :mad:

 

Δεν εχεις ενημερωθει σωστα.Το F2G1 και F2G2 εχουν τις φτηνοτερες χρεωσεις προς ολους.Συγκεκριμενα 0.25 το λεπτο προς cosmote,vodafone,συμβολαια wind,Qcard και σταθερα ΧΩΡΙΣ ελαχιστη χρεωση δηλαδη με χρεωση ανα sec και επισης χρεωση προς F2G 0.12 λεπτο χωρις ελαχιστη χρεωση.ΑΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.Επισης εχουν μηνυμα 4 λεπτα προς ολους και 2 λεπτα προς F2G.Να σημειωσω οτι το F2G1 εχει και 2 λεπτα το μηνυμα προς εξωτερικο.Αν σκεφτεις οτι προσφερονται και οι επιλογες nonstop στα πακετα αυτα,προκειται για την πιο ολοκληρωμενη και οικονομικη προταση στον χωρο της καρτοκινητης.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λες. Λάθος δικό μου που δεν το διευκρίνισα καλά...

Πιο συγκεκριμένα αναφέρομαι στο ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ που αναφέρει στις επιλογές NON STOP.

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023

 

Anyway κι εμένα η WIND με συμφέρει και με καλύπτει περισσότερο στην παρούσα φάση και γι' αυτό κατέληξα σ΄αυτήν.

Περιμένω όμως, (όπως η ίδια λέει), πολύ περισσότερα... :p

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις ενημερωθει σωστα.Το F2G1 και F2G2 εχουν τις φτηνοτερες χρεωσεις προς ολους.Συγκεκριμενα 0.25 το λεπτο προς cosmote,vodafone,συμβολαια wind,Qcard και σταθερα ΧΩΡΙΣ ελαχιστη χρεωση δηλαδη με χρεωση ανα sec και επισης χρεωση προς F2G 0.12 λεπτο χωρις ελαχιστη χρεωση.ΑΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.Επισης εχουν μηνυμα 4 λεπτα προς ολους και 2 λεπτα προς F2G.Να σημειωσω οτι το F2G1 εχει και 2 λεπτα το μηνυμα προς εξωτερικο.Αν σκεφτεις οτι προσφερονται και οι επιλογες nonstop στα πακετα αυτα,προκειται για την πιο ολοκληρωμενη και οικονομικη προταση στον χωρο της καρτοκινητης.

Όποιος αλλάξει οικ. πακέτο και παει στο αντίστοιχο τηw q card πρέπει να το δηλώνει κάθε μήνα?Επίσης τα δυο λεπτά ισχύουν και για δίκτυα του εξωτερικού?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Όποιος αλλάξει οικ. πακέτο και παει στο αντίστοιχο τηw q card πρέπει να το δηλώνει κάθε μήνα?Επίσης τα δυο λεπτά ισχύουν και για δίκτυα του εξωτερικού?

 

Απο την στιγμη που αλλαζεις μενεις εκει.Δεν χρειαζεται καθε μηνα.Ναι ισχυουν και προς εξωτερικο τα 2 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που αλλαζεις μενεις εκει.Δεν χρειαζεται καθε μηνα.Ναι ισχυουν και προς εξωτερικο τα 2 λεπτα.

Eyχαριστώ πολύ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις ενημερωθει σωστα.Το F2G1 και F2G2 εχουν τις φτηνοτερες χρεωσεις προς ολους.Συγκεκριμενα 0.25 το λεπτο προς cosmote,vodafone,συμβολαια wind,Qcard και σταθερα ΧΩΡΙΣ ελαχιστη χρεωση δηλαδη με χρεωση ανα sec και επισης χρεωση προς F2G 0.12 λεπτο χωρις ελαχιστη χρεωση.ΑΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ.Επισης εχουν μηνυμα 4 λεπτα προς ολους και 2 λεπτα προς F2G.Να σημειωσω οτι το F2G1 εχει και 2 λεπτα το μηνυμα προς εξωτερικο.Αν σκεφτεις οτι προσφερονται και οι επιλογες nonstop στα πακετα αυτα,προκειται για την πιο ολοκληρωμενη και οικονομικη προταση στον χωρο της καρτοκινητης.

Έχεις απόλυτο δίκιο, αυτή τη στιγμή τα νέα πακέτα του F2Go αποτελούν την καλύτερη λύση της αγοράς στην Ελλάδα..Εγώ χρησιμοποιώ πολλές υπηρεσίες του πακέτου και μαζί με τα Non Stop είναι μεγάλη η διαφορά..πιστεύω γενικά ότι η Wind αρχίζει και παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην αγορά, και με τα συμβόλαια, νομίζω ότι οι άλλοι αρχίζουν και την..ακολουθούν...βέβαια έχει ακόμα δρόμο..να βελτιώσει το σήμα της, να έχει πιο ενημερωμένους υπαλλήλους στο κέντρο εξυπηρετησης πελατών και λιγότερο υπερφίαλους υπαλλήλους στα καταστήματά της...επίσης η εικόνα υπαλλήλου σε κατάστημα η οποία σε εξηπηρετεί ενώ τρώει την ..πρωινή της τυρόπιτα (κατάστημα Λιβαδειάς) δεν είναι και ό,τι καλύτερο...αυτά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χτες το παρακάτω μήνυμα :

 

"ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ 6/3/08 ΤΟ ΝΟΝ ΣΤΟΠ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ 30 ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΠΡΟΣ WIND,Q,MOMAD ME MONO 5€ ΑΝΑ ΜΗΝΑ"

 

 

Ποιος τους το ζητησε αυτο?Η προσφορα ειναι για τον αντε μην πω ποιον.Το προς ολους με 180 λεπτα το μηνα ηταν πολυ συμφερουσα,τωρα οι 30 απεριοριστης να τις κανεις τι?Ολες οι κλησεις πλεον ειναι των 2-3 λεπτων που περνεις και κανονιζεις,και οσες διαρκουν πχ με αγαπημενα ατομα το κανεις 1 προς 1.30 κλησεις απεριοριστες να τις κανεις τι?

 

Δεν ακουω ομως και κανεναν να εχει παραπονεθει για αυτην την αδικαιολογητα απαρδεκτη ματαβαση...

 

Τεσπα,αυτο που σκεφτομαι πλεον ειναι να γυρισω σε ενα προς ενα τους WIND που μιλαω περισοτερα (δυστυχως ειναι αρκετοι,μιας και τυχαινει οι παρεες μου να εχουν wind κατα κυριο λογο) και να γυρισω ενα απο τους αριθμους στο πακετο αντιστοιχο tou frog και να αξιοποιησω και τις προσφορες προσθηκης υπολοιπου απο πληρωμη σε καταστημα.

 

Δεν μπορω να σκεφτω κατι καλυτερο,εσεις τι λετε?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο, αυτή τη στιγμή τα νέα πακέτα του F2Go αποτελούν την καλύτερη λύση της αγοράς στην Ελλάδα..Εγώ χρησιμοποιώ πολλές υπηρεσίες του πακέτου και μαζί με τα Non Stop είναι μεγάλη η διαφορά..πιστεύω γενικά ότι η Wind αρχίζει και παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην αγορά, και με τα συμβόλαια, νομίζω ότι οι άλλοι αρχίζουν και την..ακολουθούν...βέβαια έχει ακόμα δρόμο..να βελτιώσει το σήμα της, να έχει πιο ενημερωμένους υπαλλήλους στο κέντρο εξυπηρετησης πελατών και λιγότερο υπερφίαλους υπαλλήλους στα καταστήματά της...επίσης η εικόνα υπαλλήλου σε κατάστημα η οποία σε εξηπηρετεί ενώ τρώει την ..πρωινή της τυρόπιτα (κατάστημα Λιβαδειάς) δεν είναι και ό,τι καλύτερο...αυτά...

 

Εμένα αυτό που μου τη δίνει είναι που κόβουν το gprs (και γενικά κάθε data υπηρεσία) αν έχεις υπόλοιπο λογαριασμού κάτω από 7 λεπτά.. Γιατί να το κόψουν ενώ το έχεις προπληρώσει??? Έχω δώσει 3,5 ευρώ και απαιτώ να μπορώ να χρησιμοποιήσω την υπηρεσία αυτή.. Ύπουλος τρόπος να βγάλεις κέρδος:mad:

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που μου τη δίνει είναι που κόβουν το gprs (και γενικά κάθε data υπηρεσία) αν έχεις υπόλοιπο λογαριασμού κάτω από 7 λεπτά.. Γιατί να το κόψουν ενώ το έχεις προπληρώσει??? Έχω δώσει 3,5 ευρώ και απαιτώ να μπορώ να χρησιμοποιήσω την υπηρεσία αυτή.. Ύπουλος τρόπος να βγάλεις κέρδος:mad:

 

Είσαι σίγουρος ότι φταίει αυτό?

Είναι πολύ κουλό.

Δεν είναι ότι δε σε πιστεύω βέβαια.

Θέλω να πω, έχεις επικοινωνήσει με την WIND και σου έχουν πει κάτι τέτοιο?

Αν δε το έχεις κάνει ακόμα, πάρ' τους ένα τηλ. να στο αιτιολογήσουν... :blink:

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ,αν εχω τον αριθμο μου(f2g2) στο εξωτερικο..για ελλαδα τι χρεωσεις θα χω?(μηνυματα κ ομιλια)
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι φταίει αυτό?

Είναι πολύ κουλό.

Δεν είναι ότι δε σε πιστεύω βέβαια.

Θέλω να πω, έχεις επικοινωνήσει με την WIND και σου έχουν πει κάτι τέτοιο?

Αν δε το έχεις κάνει ακόμα, πάρ' τους ένα τηλ. να στο αιτιολογήσουν... :blink:

 

όχι είναι γνωστό εδώ και χρόνια ότι το κάνουν αυτό... Μάλλον μετά από παράπονα δεν άφηναν το υπόλοιπο σου να πέσει κάτω από τα 7 λεπτά αλλά πάλι τώρα βλέπω ότι ξαναέγινε και είναι απίστευτο.. Είμαι συνδρομητής τους εδώ και 6 χρόνια δηλαδή από την πρώτη μέρα που πήρα κινητό και τους υποστηρίζω ένθερμα αλλά αυτό το πράγμα είναι εξοργιστικό...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

...Είμαι συνδρομητής τους εδώ και 6 χρόνια δηλαδή από την πρώτη μέρα που πήρα κινητό και τους υποστηρίζω ένθερμα αλλά αυτό το πράγμα είναι εξοργιστικό...

 

Τον ΠΑΝΑΘΗΝΑ'Ι'ΚΟ μου να τον υποστηρίξω ένθερμα.

Την WIND, δεν καταλαβαίνω γιατί... !!! :p:p:p

 

Πέρα απ' την πλάκα πάντως κι εγώ έχω πει πολλές φορές ότι η WIND, είναι μπροστά σε κάποια πράγματα αλλά σε καμία περίπτωση δε σημαίνει ότι θα κάνω τα στραβά μάτια στα κακώς κείμενά της.

Και δυστυχώς όπως όλες, έχει κι αυτή τα δικά της...

Όλες οι εταιρίες να "μας τα πάρουν" θέλουν, απλά κάποιες δικαιολογούν περισσότερο τα χρήματα που καταλήγουν σ' αυτές, από ότι κάποιες άλλες...

Πολύ καλά κάνεις λοιπόν που διαμαρτύρεσαι...

και άμεσα, (προς την WIND) και γνωστοποιώντας το όποιο πρόβλημά σου εδώ. Εγώ ας πούμε δεν το γνώριζα αυτό!

Η δύναμη του forum αυτού είναι μεγάλη, (αναλογιζόμενος τα μέλη του) και ευτυχώς, βλέπω ότι υπάρχουν πολλά ανοιχτά μυαλά εδώ μέσα. Αν κάποιος τα βλέπει όλα μονόπλευρα, κάποιο λάκκο έχει η φάβα. :X

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που μου τη δίνει είναι που κόβουν το gprs (και γενικά κάθε data υπηρεσία) αν έχεις υπόλοιπο λογαριασμού κάτω από 7 λεπτά.. Γιατί να το κόψουν ενώ το έχεις προπληρώσει??? Έχω δώσει 3,5 ευρώ και απαιτώ να μπορώ να χρησιμοποιήσω την υπηρεσία αυτή.. Ύπουλος τρόπος να βγάλεις κέρδος:mad:

 

Eιχα στειλει email για το θεμα αυτο παλια ¨GPRS/MMS info(prepaid)

Από: CRM (CRM@tim.gr)

 

Εστάλη:Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2006 3:46:50 μμ

Προς:.............hotmail.com)

 

 

 

 

 

Αγαπητέ συνδρομητή, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επικοινωνήσατε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης. Σχετικά με το ερώτημά σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε περίπτωση που μια σύνδεση καρτοκινητού έχει μικρότερο ποσό από €0,07 ως υπόλοιπο χρόνου ομιλίας, δεν είναι εφικτή καμία εξερχόμενη κίνηση για να μην δημιουργηθεί αρνητικό υπόλοιπο. Στα πλαίσια αυτά δεν υπάρχει και δυνατότητα χρήσης GPRS και εισερχόμενων MMS καθώς πολλά από αυτά μπορεί να είναι με χρέωση. Παρʼ όλα αυτά η επισήμανσή σας λαμβάνεται σοβαρά υπʼ όψη και έχει ήδη προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα για να αξιολογηθεί. Με εκτίμηση, ......................... TMHMA ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ E-mail mailto:crm@tim.gr FAX : 210 ........., 210.................. -----Original Message-----From:............. [mailto.............@hotmail.com] Sent: Thursday, October 26, 2006 5:29 PMTo: CRMSubject: DIAKOPH GPRS(OTAN TELEIWNEI H KARTA). GEIA SAS.EXW PARATHRISEI STA KARTOKINHTA OTI OTAN TELEIWNEI H KARTA TO GPRS DIAKOPTETAI ME APOTELESMA NA MHN MPOREIS NA LABEIS EISERXOMENO MMS.SAS TONIZW OTI AYTO STIS ALLES ETAIRIES DEN GINETAI.AN EINAI DYNATON KANTE KATI GIATI EINAI ADIKO KAPOIOS NA XPEWNETAI KANONIKA ENA MMS KAI O PARALIPTHS NA MHN MPOREI NA TO LAVEI.

Link to comment
Share on other sites

...δεν είναι εφικτή καμία εξερχόμενη κίνηση για να μην δημιουργηθεί αρνητικό υπόλοιπο...

 

Αν υποθέσουμε ότι το κάνει αυτό για να μας προστατέψει, δε θα έπρεπε να υπάρχουν άτομα που υποστηρίζουν ότι ΕΧΟΥΝ αρνητικό υπόλοιπο...!!!

 

Βασικά θεωρώ απαράδεκτο, το να υπάρχει αρνητικό υπόλοιπο σε καρτοκινητό. Σε αυτή την περίπτωση, θεωρώ σωστότερη την υπηρεσία της vodafone, που σου δανείζει, (όταν χρειαστείς), 2 Ευρώ, για να κάνεις την δουλειά σου. Αυτό όμως γίνεται εις γνώσιν σου και αποφασίζεις εσύ αν θες να το χρησιμοποιήσεις ή όχι.

 

Το σωστό είναι να έχεις standard ότι υπηρεσία έχεις προπληρώσει ή είναι δωρεάν και να μη μπορείς, (και για δική σου προστασία), να κάνεις πράγματα που η κάρτα σου δεν "αντέχει". Δε μπορεί να μην υπάρχει τρόπος διαχωρισμού αυτών των δύο. Τι να πω.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Eιχα στειλει email για το θεμα αυτο παλια ¨GPRS/MMS info(prepaid)

Από: CRM (CRM@tim.gr)

 

Εστάλη:Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2006 3:46:50 μμ

Προς:.............hotmail.com)

 

 

 

 

 

Αγαπητέ συνδρομητή, Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επικοινωνήσατε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης. Σχετικά με το ερώτημά σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σε περίπτωση που μια σύνδεση καρτοκινητού έχει μικρότερο ποσό από €0,07 ως υπόλοιπο χρόνου ομιλίας, δεν είναι εφικτή καμία εξερχόμενη κίνηση για να μην δημιουργηθεί αρνητικό υπόλοιπο. Στα πλαίσια αυτά δεν υπάρχει και δυνατότητα χρήσης GPRS και εισερχόμενων MMS καθώς πολλά από αυτά μπορεί να είναι με χρέωση. Παρʼ όλα αυτά η επισήμανσή σας λαμβάνεται σοβαρά υπʼ όψη και έχει ήδη προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα για να αξιολογηθεί. Με εκτίμηση, ......................... TMHMA ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ E-mail mailto:crm@tim.gr FAX : 210 ........., 210.................. -----Original Message-----From:............. [mailto.............@hotmail.com] Sent: Thursday, October 26, 2006 5:29 PMTo: CRMSubject: DIAKOPH GPRS(OTAN TELEIWNEI H KARTA). GEIA SAS.EXW PARATHRISEI STA KARTOKINHTA OTI OTAN TELEIWNEI H KARTA TO GPRS DIAKOPTETAI ME APOTELESMA NA MHN MPOREIS NA LABEIS EISERXOMENO MMS.SAS TONIZW OTI AYTO STIS ALLES ETAIRIES DEN GINETAI.AN EINAI DYNATON KANTE KATI GIATI EINAI ADIKO KAPOIOS NA XPEWNETAI KANONIKA ENA MMS KAI O PARALIPTHS NA MHN MPOREI NA TO LAVEI.

 

χρόνια πολλά για τα γενέθλια σ!

 

Θεωρώ ότι η απάντηση τους δεν στηρίζεται στην λογική.. Δηλαδή το όριο των 7 λεπτών που στηρίζεται? Τους πελάτες τους όμως δεν τους ενδιαφέρει αν έχουν 150€ ή -40€ υπόλοιπο, τους ενδιαφέρει να μπορούν να χρησιμοποιήσουν τις υπηρεσίες που έχουν προπληρώσει είτε είναι το plus non-stop είτε non-stop ομιλίας... Στο κάτω κάτω να μου επιστρέψουν τα χρήματα που αντιστοιχούν στις ημέρες που δεν με αφήνουν να χρησιμοποιήσω τις υπηρεσίες για τις οποίες ξανατονίζω έχω προπληρώσει

 

Φίλε μ carduroy27 ακριβώς έτσι δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει αρνητικό υπόλοιπο διαφορετικά θα κάναμε συμβόλαιο.. Έχω προαγοράσει ένα συγκεκριμένο πόσο και δεν είναι λογικό να σε χρεώνουν παραπάνω για κανένα λόγο...

 

επίσης υπηρεσία επέκτασης υπολοίπου έχει και η wind!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

παιδια ,αν εχω τον αριθμο μου(f2g2) στο εξωτερικο..για ελλαδα τι χρεωσεις θα χω?(μηνυματα κ ομιλια)

Δες εδώ http://www.roaming.gsmeurope.org/index.cfm?lang=GR

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο Non Stop For 2 (Ομιλία) υπάρχει ελάχιστη χρέωση κάποιων λεπτών ομιλίας, όπως στο What's Up αν δεν κάνω λάθος, ή κάτι παρόμοιο με τα 5λεπτα του cu (που μετά το 5λεπτο χρεώνεσαι κανονικά); Πιο απλά, αν θέλω πχ να μιλήσω 10 δευτερόλεπτα με τον 1 από τους 2 αριθμούς wind, θα μου αφαιρεθούν μόνο τα 10'' από τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας;
Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν υπάρχει ελάχιστη χρέωση.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Στο Non Stop For 2 (Ομιλία) υπάρχει ελάχιστη χρέωση κάποιων λεπτών ομιλίας, όπως στο What's Up αν δεν κάνω λάθος, ή κάτι παρόμοιο με τα 5λεπτα του cu (που μετά το 5λεπτο χρεώνεσαι κανονικά); Πιο απλά, αν θέλω πχ να μιλήσω 10 δευτερόλεπτα με τον 1 από τους 2 αριθμούς wind, θα μου αφαιρεθούν μόνο τα 10'' από τον υπολειπόμενο χρόνο ομιλίας;

 

Δεν υπάρχει ελάχιστη χρέωση. 10 δευτερολεπτα να μιλήσεις 10 δευτερόλεπτα αφαιρούνται.

Link to comment
Share on other sites

Η wind εχει προσφορα 1λεπτο το λεπτο και τιποτα προς voda/cote σε κανενα απο τα f2g πακετα της?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καμμία εταιρία δεν έχει τέτοια υπηρεσία προς άλλα δίκτυα... προς wind έχει μόνο η wind, προς voda μόνο η voda και προς cote μόνο η cote... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θα ηθελα να μαθω αν οι καρτες ανανεωσης των 3 ευρω καταργηθηκαν? απο 10 και πανω υπαρχουν μονο? Παντως ειστε η μονη εταιρια που τις κοψατε και γι αυτο θα σκεφτω πολυ εαν παραμεινω στην wind.

 

Η απάντηση:

 

Αγαπητέ συνδρομητή,

 

 

 

Μπορείτε να κάνετε ανανέωση χρόνου ομιλίας με αυλες κάρτες σε όλα τα καταστήματα WIND.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

ΤΜΗΜΑ ΓΡΑΠΤΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

 

βγαλτε ακρη..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...