Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αυτή είναι η έκδοση. 
Τελος του off topic. Το θέμα είναι ότι εδώ βλέπουμε τρομερά down times τις τελευταίες εβδομάδες και δε δικαιολογείται σε τίποτα αυτό 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, paanos said:

Ναι αυτή είναι η έκδοση. 
Τελος του off topic. Το θέμα είναι ότι εδώ βλέπουμε τρομερά down times τις τελευταίες εβδομάδες και δε δικαιολογείται σε τίποτα αυτό 

Ναι ισχυει , Ξαφνικα σημερα  απο το πρωι μεχρι τις 10+30 δεν επαιζε app  f2g ( σε μενα κ σε κορη μου που τα  τσεκαρα,)  και τωρα ειδα οτι δεν παιζει το flash offer..

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, paanos said:

Ομοίως η εφαρμογή για τα συμβόλαια (που θα αντικαταστήσει και τις εφαρμογές για καρτοκινητά στο μέλλον)

Μακάρι. Ας το υιοθετήσουν όλοι οι πάροχοι αυτό μια εφαρμογή για όλα δηλαδή 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldenboy7535 said:

ta flash offer παιζουν   0,90   ευρω για 2GB

Απεριόριστα data για 2 μέρες με 0,90€

Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνια με την εξυπηρετηση σχετικα με τα log n win που εγραφε οτι δε τα δικαιουμαι σε αριθμους που εκαναν ανανεωση 1€ μου απαντησε αυτο που φανταστηκα οτι θα πρεπει να γινει ανανεωση 13€ και οτι ακομα κ η 8€ απο καταστημα δε τα ενεργοποιει.

τωρα μενει να δουμε αν εχουν πειραξει κ το 4μηνο για φραγη εισερχομενων. το τελευταιο που με κραταει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο αυτό.

Θα έπρεπε να τα ανοίγει 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kmpatra said:

Με περιθώριο ενεργοποιησης 2 μερες

Με Το κανονικό πακέτο 0,9€, έχεις τη δυνατότητα να το κρατήσεις σχεδόν δυο μέρες. 

Αυτο που είναι δυο μέρες, θα μπορείς να το κρατήσεις τρεις; Δηλαδή να κερδίζεις μια μέρα, αλλιώς δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Link to comment
Share on other sites

Για το περιθώριο ενεργοποίησης που έγραψα προηγουμένως εννοούσα ότι ισχύει η προσφορά για δύο μέρες ακόμα.

Σε αυτό που αναφέρεσαι θεωρώ ότι μάλλον λειτουργεί με την ίδια λογική και θα ισχύει και για την 3η μέρα. Θα το δω μετά τις 12 που θα το ενεργοποιήσω. Αν το βάλει κάποιος προς το τέλος της μέρας (τώρα π.χ.) μάλλον χάνει μια μέρα.

Update

Ενεργοποίηση τώρα,12 και κάτι (15/2 πλέον) με λήξη 17/2/24.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, dkostas said:

σε επικοινωνια με την εξυπηρετηση σχετικα με τα log n win που εγραφε οτι δε τα δικαιουμαι σε αριθμους που εκαναν ανανεωση 1€ μου απαντησε αυτο που φανταστηκα οτι θα πρεπει να γινει ανανεωση 13€ και οτι ακομα κ η 8€ απο καταστημα δε τα ενεργοποιει.

τωρα μενει να δουμε αν εχουν πειραξει κ το 4μηνο για φραγη εισερχομενων. το τελευταιο που με κραταει

Μπράβο ρε φίλε, ευχαριστούμε για την ενημέρωση, τουλάχιστον εσύ κατάφερες να βγάλεις άκρη.

Βέβαια δεν υπάρχει προϋπόθεση ο αριθμός δέκτης του log and win να έχει προβεί σε ανανέωση συγκεκριμένου ποσού. Αλλά, Nova είσαι, ότι θέλεις κάνεις (κατά το "τρελός είμαι ότι θέλω κάνω" του Ψάλτη).

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι που δε θυμάμαι.

Για τα 1000 λεπτα δωρο από σταθερό Νοva που δίνει σε F2G, πρέπει το F2G να είναι στο ίδιο όνομα? 

Καιρό πριν διάλεγες απλά το νούμερο, τώρα?

Μόνο σε κατάστημα γίνεται αυτό φαντάζομαι, ε?

Edited by okourkoulos
make love not work
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, στο ίδιο ΑΦΜ έχει γραφτεί εδώ. 
Παλαιά με μια ανανέωση του σταθερού, σου έβαζαν και ένα νούμερο… 

 

#######
 

Αν κάποιος έρθει στο f2go νέο νούμερο ή φορητότητα, ας μας πει ποσά GB δώρο παίρνει κάθε μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, okourkoulos said:

να ρωτήσω κάτι που δε θυμάμαι.

Για τα 1000 λεπτα δωρο από σταθερό Νοva που δίνει σε F2G, πρέπει το F2G να είναι στο ίδιο όνομα? 

Καιρό πριν διάλεγες απλά το νούμερο, τώρα?

Μόνο σε κατάστημα γίνεται αυτό φαντάζομαι, ε?

Πρέπει να είναι στο ίδιο αφμ και μπορείς να κάνεις αίτηση καταχώρησης του κινητού μέσω φόρμας επικοινωνίας. Μην μπλέκεις με καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν πέσεις σε μάγκα του λες το αφμ του σταθερού τηλεφώνου κ το F2G εάν είναι δηλωμένο στα ίδια στοιχεία σε 3 λεπτά θα σου έρθει SMS επιβεβαίωσης.

0465c3c4d3e645559ae5e0b74cdc2585_it_photo_94156.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα βγάλω καινούριο νούμερο, αφού η sim που έχω για το γιο μου τωρα είναι από παλιά που είχα πάρει για φοιτητες που είναι σε όνομα ενός αγνώστου ξένου μουσουλμανικής προελεύσεως.

Edited by okourkoulos
make love not work
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, okourkoulos said:

Οπότε θα βγάλω καινούριο νούμερο, αφού η sim που έχω για το γιο μου τωρα είναι από παλιά που είχα πάρει για φοιτητες που είναι σε όνομα ενός αγνώστου ξένου μουσουλμανικής προελεύσεως.

ΜΗΝ σου βάλουν με το ζόρι 13 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Με ποιον τρόπο μπορείτε να ακούσετε τα μηνύματα σας στον τηλεφωνητή, όταν το υπόλοιπο είναι χαμηλό; Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ορίσει κωδικό θυρίδας, κάλεσε 6935601222 από άλλο δίκτυο (σταθερό ή κινητό όχι Nova)

Link to comment
Share on other sites

Just now, damianos said:

ΠΆΛΙ ΔΕΝ μπαίνουν οι εφαρμογές 

Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα 

Φτιάξτε επιτέλους το ενιαίο app 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, aektzhs 1 said:

Φτιάξτε επιτέλους το ενιαίο app 

Δεν πρόκειται άμεσα να αλλάξει κάτι για τα F2G/Q app 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα  παιζει το app  . Μολις εκανα log in 

1 ώρα πριν, aektzhs 1 said:

Έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα 

Φτιάξτε επιτέλους το ενιαίο app 

Δεν θα βγει ενιαιο app  

Αλλο app για καρτες ( f2g k q) 

αλλο για συμβολαια ( my account) 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, goldenboy7535 said:

Κανονικα  παιζει το app  . Μολις εκανα log in 

Δεν θα βγει ενιαιο app  

Αλλο app για καρτες ( f2g k q) 

αλλο για συμβολαια ( my account) 

Ίσως βγει ένα ενιαίο 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...