Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

16 minutes ago, hercoulis said:

Πάντως.. το κόλπο άνοιγμα κλείσιμο και 3/4 μέρες αναμονή για αυτήν την προσφορά,σε μένα δεν έπιασε. 

Θα δεις το αποτέλεσμα στις 3 Γενάρη που γίνεται η ανανέωση στα δώρα.

Αν μηδενίσει και το υπόλοιπο πρέπει να έλθει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, sakels said:

Χρήση σε Γαλλία σε ποιο δίκτυο συνδέεται? Εμπειρία κανείς?

Orange F ή Bouygues (ολοκληρωμένη απάντηση λίγο παρακάτω)

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, tz0ni said:

ναι ειναι καποιο bug. αμα τους μιλησεις στο διορθωνουν manually εκεινοι , κανονικα μου ειπαν στο 0 υπολοιπο θα επρεπε να εχεις δεδομενα και να λειτουργουν αλλα καπου κολλαει η φαση και το κανουν με το χερι 0,1 αχχααχαχ

Αξιοσημειωτο οτι οταν μου κλεβει το υπολοιπο <2€ (μετα απο ληξη πακετο data) μου αφηνει 0.01€...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bas said:

Αξιοσημειωτο οτι οταν μου κλεβει το υπολοιπο <2€ (μετα απο ληξη πακετο data) μου αφηνει 0.01€...

.... για να μπορέσει να χρησιμοποιηθεί το έξτρα χρεωσιμο ίντερνετ...

Αυτό επιβεβαιώνει ότι πράγματι χρειαζεται έστω 0,01 για να μπορέσουν να χρησιμοποιηθούν τα data. Μια χαρά μελετημένα τα έχουν. Ουτε μπαγκ ούτε τίποτα. Πρέπει να το σταματήσουν αυτό, διότι μόνο πονηριά δείχνει. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, sakels said:

Χρήση σε Γαλλία σε ποιο δίκτυο συνδέεται? Εμπειρία κανείς?

Επειδή σου απάντησα στην μιση ερώτηση. Μπαινει σε όλα τα δίκτυα με 5G, μόνο με τη Free εμένα μου έκανε νερα και με άφηνε σε 3G. 

Συνηθως επιλεγει αυτοματα Orange F. 

Εμπειρία μια χαρά, δεν θα έχεις πρόβλημα. Αν σε βάλει αυτοματα στη Free(δεν νομίζω αλλά για παν ενδεχόμενο το αναφέρω) και έχεις προβλήματα, άλλαξε το δίκτυο χειροκίνητα. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, VIPdriver said:

.... για να μπορέσει να χρησιμοποιηθεί το έξτρα χρεωσιμο ίντερνετ...

Αυτό επιβεβαιώνει ότι πράγματι χρειαζεται έστω 0,01 για να μπορέσουν να χρησιμοποιηθούν τα data. Μια χαρά μελετημένα τα έχουν. Ουτε μπαγκ ούτε τίποτα. Πρέπει να το σταματήσουν αυτό, διότι μόνο πονηριά δείχνει. 

Μενω με την περιεργεια τι θα συμβαινε οταν το υπολοιπο ειναι ακριβως 2€...

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panos.k2 said:

Επειδή σου απάντησα στην μιση ερώτηση. Μπαινει σε όλα τα δίκτυα με 5G, μόνο με τη Free εμένα μου έκανε νερα και με άφηνε σε 3G. 

Συνηθως επιλεγει αυτοματα Orange F. 

Εμπειρία μια χαρά, δεν θα έχεις πρόβλημα. Αν σε βάλει αυτοματα στη Free(δεν νομίζω αλλά για παν ενδεχόμενο το αναφέρω) και έχεις προβλήματα, άλλαξε το δίκτυο χειροκίνητα. 

Όπως και οι θυγατρικές της Orange σε βάζουν σε Nova

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Bas said:

Τι και πως ακριβως;

Ρυθμίσεις λογαριασμού,ρυθμίσεις επικοινωνίας, ον/οφ

Link to comment
Share on other sites

On 11/12/2023 at 11:10 ΜΜ, paanos said:

Από το τόσο κράξιμο πάντως σταμάτησαν να υπογράφουν τις απαντήσεις στα σχόλια με το όνομα Σάββας 😛

 

On 11/12/2023 at 11:52 ΜΜ, p_k said:

Δηλαδή; 

https://youtube.com/watch?v=D8PxfrDKV0Q

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου εξηγησει καποιος μεσα στο σπιτι μου ενω ειχα κανονικα σημα 4g 2 γραμμες και θα ελεγα πως ειχα καλες ταχυτητες τωρα σε καποια δωματια δεν εχω καθολου μου γραφει καμια υπηρεσια και για να πιασω λιγο πρεπει να παω σε ενα παραθυρο συγκεκριμενο πουθενα αλλου. Τι παιζει; Γενικα εξω πιανω καλα. Εγινε ξαφνικα

Link to comment
Share on other sites

Ίσως βλάβη σε κάποια κεραία. 

Κάνε ένα δωρεάν τηλεφώνημα στο τεχνικό τμήμα (13700).

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Jimakos43 said:

Μπορει να μου εξηγησει καποιος μεσα στο σπιτι μου ενω ειχα κανονικα σημα 4g 2 γραμμες και θα ελεγα πως ειχα καλες ταχυτητες τωρα σε καποια δωματια δεν εχω καθολου μου γραφει καμια υπηρεσια και για να πιασω λιγο πρεπει να παω σε ενα παραθυρο συγκεκριμενο πουθενα αλλου. Τι παιζει; Γενικα εξω πιανω καλα. Εγινε ξαφνικα

Ακουγεται σαν το σημα αισθανθηκε "free to go"...

Link to comment
Share on other sites

Λέτε αύριο μεθαύριο να δώσουν για Χριστούγεννα δεδομένα???

Link to comment
Share on other sites

Το ίντερνετ της Νοβα παλι δεν μου ανοίγει σελίδα αυτή τη στιγμή. Και το ΣΚ είχα θέμα και πηρα πακετο ΣΚ της κοσμοτε. Τώρα είμαι με το 7ημερο πακετο του CU και λειτουργεί κανονικά. Κάτι πρεπει να κάνει η Νοβα, πολυ συχνά τα προβληματα τις τελευταίες ημέρες... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VIPdriver said:

Το ίντερνετ της Νοβα παλι δεν μου ανοίγει σελίδα αυτή τη στιγμή. Και το ΣΚ είχα θέμα και πηρα πακετο ΣΚ της κοσμοτε. Τώρα είμαι με το 7ημερο πακετο του CU και λειτουργεί κανονικά. Κάτι πρεπει να κάνει η Νοβα, πολυ συχνά τα προβληματα τις τελευταίες ημέρες... 

Ο πατέρας μου σε απεριόριστο συμβόλαιο αδυναμία σωστής βιντεοκλήσης

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Jimakos43 said:

Μπορει να μου εξηγησει καποιος μεσα στο σπιτι μου ενω ειχα κανονικα σημα 4g 2 γραμμες και θα ελεγα πως ειχα καλες ταχυτητες τωρα σε καποια δωματια δεν εχω καθολου μου γραφει καμια υπηρεσια και για να πιασω λιγο πρεπει να παω σε ενα παραθυρο συγκεκριμενο πουθενα αλλου. Τι παιζει; Γενικα εξω πιανω καλα. Εγινε ξαφνικα

Τραβάει που κ που τέτοια κολλήματα. Εγώ βγαίνω έξω κ ξεκολλάει. 
(ούτε να μας πλήρωναν)

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Ο πατέρας μου σε απεριόριστο συμβόλαιο αδυναμία σωστής βιντεοκλήσης

συμβολαιο απεριοριστων αδυναμιων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...