Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι, ο αριθμός σου θα σταματήσει να έχει σήμα στους 12 μήνες. Σε 15 μέρες θα χάσεις τυχόν χρήματα και λεπτά, ΜΒ που έχεις.

Αν έχεις να βάλεις κάρτα 5 μήνες, μάλλον πριν από 2 μήνες σου δώσανε δώρο και μαζί 0,01€ (άρα ανανεωθηκε πάλι το 2μηνο) για να μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ο αριθμός σου θα σταματήσει να έχει σήμα στους 12 μήνες. Σε 15 μέρες θα χάσεις τυχόν χρήματα και λεπτά, ΜΒ που έχεις.

 

Αν έχεις να βάλεις κάρτα 5 μήνες, μάλλον πριν από 2 μήνες σου δώσανε δώρο και μαζί 0,01€ (άρα ανανεωθηκε πάλι το 2μηνο) για να μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις.

Όντως έτσι έγινε. Απλά από το μημυμα τους δεν κατάλαβα αν θα ακυρωθεί και η κάρτα. Άρα θα κάνουν να δουν λεφτά κάνα 5μηνο ακόμα. Μια χαρά...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν βάλω 15 ευρώ πόσα θα μείνουν στον λογαριασμό??

 

 

Θέλω να χρησιμοποιήσουμε ένα κλασσικό 10 40 +ένα 3αρι more ώστε να βγάλω 2 μήνες. Με 15 λοιπόν θα μπουν μέσα παραπάνω από 13.40?

Link to comment
Share on other sites

Όχι θέλεις 16 για να σου μείνουν σχεδόν 14.

 

Έβαλα 16 τελικά αλλά έχασα τη μπάλα.Πιο αναλυτικά.

 

Σκοπός μου ήταν όπως είπα να αγοράσω ένα 3αρι και ένα κλασσικό 10.40.Να την βγάλω το πρώτο μήνα λίγο οικονομικά (μαζί βέβαια με τα tap/get και τα f2g log win) και το δεύτερο μήνα με το αγορασμένο πλήρες πακέτο.

 

Βάζοντας όμως 16 μου έδωσε άμεσα 500 προς όλους για ένα μήνα και 900μβ. Χωρίς να ενεργοποιησω κάποιο πρόγραμμα. Τα 14 εξακολουθούν να είναι μέσα.

Έτσι λειτουργεί?? Πρώτη φορά έβαλα 16 ανέκαθεν έβαζα 10 η 12 κάι απλά μου δινε 500mb τπτ παραπάνω.

 

Μήπως είναι καμία προσφορά ημερών η λόγω κορόνα?

Link to comment
Share on other sites

Είναι προσφορά που τρέχει αυτή την περίοδο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες εμφάνισε push message η εφαρμογή f2g ότι πρέπει να αναβαθμιστεί αλλιώς δε θα λειτουργούν οι online ανανεώσεις.

 

Την ανανέωσα. Και τώρα... δε λειτουργούν οι online ανανεώσεις.

 

Πατάω PayPal, ανοίγει tab στον browser (και όχι μέσα στην εφαρμογή) με τη σελίδα του PayPal και αφού κάνω login με ξαναγυρνάει στο login. Πριν δούλευε μια χαρά. Τι τους άκουσα;

Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση στην νέα εφαρμογή δουλεύει μια χαρά με ανδροιδ 9, πριν λίγο εκανα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα δουλεύει, με PayPal όχι, Android 10 αν και δεν νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα. Πριν καιρό ίσως πάνω από χρόνο το ίδιο συνέβαινε και πάλι, δε δούλευε το PayPal γιατί άνοιγε tab στον browser και όχι μέσα στην εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Με κάρτα δουλεύει, με PayPal όχι, Android 10 αν και δεν νομίζω ότι είναι αυτό το πρόβλημα. Πριν καιρό ίσως πάνω από χρόνο το ίδιο συνέβαινε και πάλι, δε δούλευε το PayPal γιατί άνοιγε tab στον browser και όχι μέσα στην εφαρμογή.

 

Δουλευει και με paypal απλα σστον browser που χρησιμοποιεις πρεπει να κανεις always allow pop ups για τη σελιδα του f2g

Link to comment
Share on other sites

Νέα πακέτα δεδομένων:

Smart Data

 

Smart week, 4gb με 5€ και διάρκεια μιας εβδομάδας

 

Smart day, 1 gb με 1€ και διάρκεια μιας ημέρας.

 

Στην ίδια ενότητα στην εφαρμογή, έχει τα πακέτα smart weekend και smart nights, που είναι όπως και τα παλιά weekend και night.

 

Μακάρι το ημερήσιο και το εβδομαδιαίο να τα βάλει και στην Q.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρελαθεί η wind και μοιράζει δώρα με μόνο μια ανανέωση, τζάμπα μβ τζάμπα λεπτά ομιλίας τζάμπα σμσ.... όλα τζαμπα

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρελαθεί η wind και μοιράζει δώρα με μόνο μια ανανέωση, τζάμπα μβ τζάμπα λεπτά ομιλίας τζάμπα σμσ.... όλα τζαμπα

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

για πες τι σοι τρελαμα εχουν, γιατι μεχρι στιγμης τους βρισκω πολυ λογικους.... :X

Link to comment
Share on other sites

(1)

ΔΩPO 300Λ+ 50 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 15 MEPEΣ ME KAΘE ANANEΩΣH AΠO 12€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ (ΓIA ONLINE ANANEΩΣH ΠATHΣE EΔΩ http://bit.ly/F2G_topup)! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

(2)

KANE ANANEΩΣH ΣTO MYF2G APP EΔΩ https://tinyurl.com/myF2G-Topup K ΠAPE ΔΩPO 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ (AΠO 12€ ANANEΩΣH ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ)! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

Έκανα ανανέωση

 

(3)

500MB ΔΩPO ΓIA 15 MEPEΣ, MOΛIΣ EΓINAN ΔIKA ΣOY, AΠO THN ONLINE ANANEΩΣH. ΓIA NA ΔEIΣ TO YΠOΛOIΠO ΣOY MΠEΣ ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/myF2G-Login 'H KAΛEΣE ΔΩPEAN ΣTO 1269.

 

 

(4)

MOΛIΣ KEPΔIΣEΣ 300Λ K 50SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA K ΣTAΘEPA ΣTHN EΛΛAΔA ΓIA 15 HMEPEΣ!

 

(5)

MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 2GB ME ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO http://WWW.F2G.GR, H ΣTO MYF2G APP H TO 1269 (TO ΠAKETO EINAI ΔIAΘEΣIMO ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ)

 

(Μπόνους)

Ισχύει και για ανανεώσεις δέκα ευρώ

Τουλάχιστο αυτό έγινε σε μενα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κλασικές προσωπικές προσφορές που κάνει η wind προκειμένου να σε πείσει να βάλεις κάρτα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βάζω κάρτα κάθε μήνα και επίσης λαμβάνω πολλές από τις παραπάνω προσφορές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι όταν δεν έχεις βάλει κάρτα για πάνω από 2 μήνες οι προσωπικές προσφορές αυξάνονται. Αλλά γενικά στέλνει καλές προσφορές ακόμα και σε αριθμούς που τους χρησιμοποιείς σαν κύρια σύνδεση με μηνιαία ανανέωση.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Και τελευταία έχουν αυξηθεί.

Να δούμε αν θα δώσει κάτι για το τριήμερο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κλασικές προσωπικές προσφορές που κάνει η wind προκειμένου να σε πείσει να βάλεις κάρτα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συνέβει σε τέσσερα κινητά της οικογένειας που τα ανανεώνω πάντα μαζί 2 μέρες πριν λήξουν

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρελαθεί η wind και μοιράζει δώρα με μόνο μια ανανέωση, τζάμπα μβ τζάμπα λεπτά ομιλίας τζάμπα σμσ.... όλα τζαμπα

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Ετσι ηταν με τις προσωπικες προσφορες, δεν αλλαξε κατι.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ηταν με τις προσωπικες προσφορες, δεν αλλαξε κατι.
Καταλαβαίνω για προσωπική προσφορά όταν μιλάμε για ένα κινητό ...

 

...αλλά όταν μιλάμε για τέσσερα διαφορετικά νούμερα τότε είναι κάτι παραπάνω ....

 

Οπότε το ζουμί στην υπόθεση κατά εμε είναι ότι όταν το αφήνεις λίγο πριν λήξει τότε κερδίζεις.....

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις την τελευταία έκδοση της εφαρμογής , αναβάθμισε και προσπάθησε ξανά.

Την τελευταία έχω άλλα με paypal δε δέχεται.

Λέει ουπς σφάλμα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος έγραψε πιο πάνω ότι "πρεπει να κανεις always allow pop ups για τη σελιδα του f2g"

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...