Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελος της 15ης εννοεί. Μπορείς και στις 15 το απόγευμα να βάλεις.

 

Το πακετο που εχω ληγει 7/10 ενω το χρηματικο υπολοιπο σε 1 μηνα,ποτε πρεπει να κανω ανανεωση για να μη χασω το ρολοβερ του πακετου.?

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

To Tap 'n get it μου λέει ότι λήγει 7/10/2019.

Μπορώ να το χρησιμοποιήσω 7/10/2019 ή μέχρι 6/10/2019 είναι η τελευταία ημέρα;

 

Ευχαριστώ

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

To Tap 'n get it μου λέει ότι λήγει 7/10/2019.

Μπορώ να το χρησιμοποιήσω 7/10/2019 ή μέχρι 6/10/2019 είναι η τελευταία ημέρα;

 

Ευχαριστώ

Mπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στις 7/10.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στις 7/10.

 

Είναι μέσα σε 7 ημέρες από την τελευταία ανανέωση.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να βρω μια χρεωση για ενα 5ψηφιο ενος οργανισμου που θελω να καλεσω και το μονο που βρηκα ειναι αυτος ο καταλογος μεσω αναζητησης στο google αυτος ισχυει και για f2g?

https://www.wind.gr/files/1/wind_v2/etaireia/PDF/Pricelists/Other_Calls_Pricelist_20190218.pdf

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχτες έληξε το συμβολαιο μου στην vodafone και μου το ανανεωνουν σε μεγαλητερη τιμη, κατι το οποιο δεν θελω. ετσι ειμαι στο ψαξιμω για καρτα. Σκεφτομαι το Talk to All & Data +. μιας και θελω και ομιλια, sms, internet. Η ερωτηση ειναι, με την ενεργοποιηση νεου πακετου πριν την ημερομηνια ληξης μεταφερονται τα υπολοιπα απο ολες τις υπηρεισες ? εννοω και ομιλια και SMS και data ? γιατι το rollover το εχει μονο στα data. αυτο σημαινει οτι μεταφερει μονο τα data στον επομενο μηνα με ενεργοποιηση νεου πακετου?
Link to comment
Share on other sites

εχτες έληξε το συμβολαιο μου στην vodafone και μου το ανανεωνουν σε μεγαλητερη τιμη, κατι το οποιο δεν θελω. ετσι ειμαι στο ψαξιμω για καρτα. Σκεφτομαι το Talk to All & Data +. μιας και θελω και ομιλια, sms, internet. Η ερωτηση ειναι, με την ενεργοποιηση νεου πακετου πριν την ημερομηνια ληξης μεταφερονται τα υπολοιπα απο ολες τις υπηρεισες ? εννοω και ομιλια και SMS και data ? γιατι το rollover το εχει μονο στα data. αυτο σημαινει οτι μεταφερει μονο τα data στον επομενο μηνα με ενεργοποιηση νεου πακετου?

Ακριβώς.

Μόνο τα δεδομένα μεταφέρονται.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχτες έληξε το συμβολαιο μου στην vodafone και μου το ανανεωνουν σε μεγαλητερη τιμη, κατι το οποιο δεν θελω. ετσι ειμαι στο ψαξιμω για καρτα. Σκεφτομαι το Talk to All & Data +. μιας και θελω και ομιλια, sms, internet. Η ερωτηση ειναι, με την ενεργοποιηση νεου πακετου πριν την ημερομηνια ληξης μεταφερονται τα υπολοιπα απο ολες τις υπηρεισες ? εννοω και ομιλια και SMS και data ? γιατι το rollover το εχει μονο στα data. αυτο σημαινει οτι μεταφερει μονο τα data στον επομενο μηνα με ενεργοποιηση νεου πακετου?
Εγώ χρησιμοποιώ το μικρότερο talk to all με τα 8.50 ευρώ. Μεταφέρονται μόνο τα δεδομένα, τίποτα άλλο.

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τα flames σε εξαργύρωση gigabytes τι όρους έχει??? Έκανα Εξαργύρωση 40 flames και εχει αντίστροφη μέτρηση 5 μερες και κάτι, αρα σε 5 μερες θα μου δώσει 40 γίγα???
Link to comment
Share on other sites

Λογικά με κλήρωση θα είναι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Του έγραψα στο Facebook.

Είναι παραπλανητικός ο τίτλος.

Με κλήρωση είναι.

Γνωρίζει κανείς τα flames σε εξαργύρωση gigabytes τι όρους έχει??? Έκανα Εξαργύρωση 40 flames και εχει αντίστροφη μέτρηση 5 μερες και κάτι, αρα σε 5 μερες θα μου δώσει 40 γίγα???
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τα flames σε εξαργύρωση gigabytes τι όρους έχει??? Έκανα Εξαργύρωση 40 flames και εχει αντίστροφη μέτρηση 5 μερες και κάτι, αρα σε 5 μερες θα μου δώσει 40 γίγα???

 

Ψάξε στους όρους στο σάιτ. Σίγουρα θα το αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε γκαις μου έτυχε το εξής κουλό. Αγόρασα ένα κλασσικό μπλέντερ πριν 2 βδομάδες 200 προς όλους ένα γκιγκα και 200κατι σμσ. Χρησιμοποιώ μόνο mb δεν έτυχε τα άλλα εκτός από λίγα τηλεφωνήματα. Μπαίνω σήμερα δήλ σε 15 μέρες διάρκεια περίπου και μου αναγράφει υπόλοιπο στην εφαρμογή 100mb οκ μέχρι εδώ 26 λεπτά και 6 σμσ. 6 σμσ. 6!!Δεν έχω μιλήσει 174 λεπτά με τπτ το κινητό το χρησιμοποιώ μόνο εγώ αλλά λέω μπορεί να Σούρωσα να άρχισα τα τηλ και να το ξέχασα τα σμσ όμως?? Δεν έχω στείλει κανένα σμσ πόσο μάλλον 190 ποιος στέλνει άλλωστε, βαιμπερ χρησιμοποιώ ανέκαθεν. Υποθέτω είναι κάποιο σφάλμα στην εφαρμογή η για κάποιο λόγο μου τα έφαγε. Έχει τύχει σε κάποιον παρόμοια κατάσταση?
Link to comment
Share on other sites

Ρε γκαις μου έτυχε το εξής κουλό. Αγόρασα ένα κλασσικό μπλέντερ πριν 2 βδομάδες 200 προς όλους ένα γκιγκα και 200κατι σμσ. Χρησιμοποιώ μόνο mb δεν έτυχε τα άλλα εκτός από λίγα τηλεφωνήματα. Μπαίνω σήμερα δήλ σε 15 μέρες διάρκεια περίπου και μου αναγράφει υπόλοιπο στην εφαρμογή 100mb οκ μέχρι εδώ 26 λεπτά και 6 σμσ. 6 σμσ. 6!!Δεν έχω μιλήσει 174 λεπτά με τπτ το κινητό το χρησιμοποιώ μόνο εγώ αλλά λέω μπορεί να Σούρωσα να άρχισα τα τηλ και να το ξέχασα τα σμσ όμως?? Δεν έχω στείλει κανένα σμσ πόσο μάλλον 190 ποιος στέλνει άλλωστε, βαιμπερ χρησιμοποιώ ανέκαθεν. Υποθέτω είναι κάποιο σφάλμα στην εφαρμογή η για κάποιο λόγο μου τα έφαγε. Έχει τύχει σε κάποιον παρόμοια κατάσταση?

 

Βασικά αυτά που δίνει το Blender (με 8,5€) είναι: 400 λεπτά προς όλους, 1 GB και 100 sms προς όλους ΟΧΙ ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΑ (με online bonus 120 λεπτά και 120 sms προς wind+Q)

και η χρήση του είναι η εξής: Καταναλώνοντας κάποιο από τα τρια μειώνονται αντίστοιχα και τα άλλα δύο. Δηλαδή αν καταναλώσεις μισό γίγα μειώνονται και τα λεπτά σε 200 και τα sms σε 50

αν καταναλώσεις 100 λεπτά μειώνονται συγχρόνως και τα δεδομένα σε 750 mb και τα sms σε 75 κ.ο.κ.

Αν καταναλώσεις 100 λεπτά 250 mb και 25 sms... τότε σου μένουν 100 λεπτά 250 mb και 25 sms επαναλαμβάνω ΟΧΙ ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΑ

Edited by NovaLacertae
Link to comment
Share on other sites

Πω ρε γκαις θενκς πόσο αμπαλος είμαι ούτε το γνώριζα

Πάντως αν σε ενδιαφέρουν μόνο τα δεδομένα και δεν τρέχει κάποια προσφορά, υπάρχει (ακόμα) το 1 GB με 4,44 € στέλνοντας δωρεάν SMS 61 στο 12410 :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7661192#post7661192

 

Υ.Γ. Αυτές τις μέρες τρέχει προσφορά (στην εφαρμογή του κινητού - στο κόκκινο πακετάκι) 5GB για 30 μέρες με 5 € μέχρι τις 16-10-19

Edited by NovaLacertae
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν σε ενδιαφέρουν μόνο τα δεδομένα και δεν τρέχει κάποια προσφορά, υπάρχει (ακόμα) το 1 GB με 4,44 € στέλνοντας δωρεάν SMS 61 στο 12410 :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7661192#post7661192

 

Υ.Γ. Αυτές τις μέρες τρέχει προσφορά (στην εφαρμογή του κινητού - στο κόκκινο πακετάκι) 5GB για 30 μέρες με 5 € μέχρι τις 16-10-19

Η προσφορά με το κόκκινο πακετάκι δεν έρχεται σε όλους. Για όσους την έχουν λάβει βέβαια, είναι πολύ καλή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η προσωποποιημένη προσφορά δεν πρέπει να είναι κοινή για όλους, στης μάνας μου το κινητό αυτές τις μερες έχει προσφορά 15gb με 10 ευρω, τον Αύγουστο της είχε δώσει με 10 ευρώ 1500' και 2gb, περιμένουμε να εμφανιστεί ξανά για να το ξαναπάρει
Link to comment
Share on other sites

Τι rollover και πακετα για δωστε μερικες λεπτομερειες. Παλι ξανανεβαζουν τιμη τι θα γινει με αυτους

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στη WIND εχουν παρει τη κατω βολτα μου φαινεται. Στο facebook δεν απαντανε. Πινακα χρεωσεων για τους συντομους κωδικους δεν αναρτουν. Ο τελευταιος που υπαρχει με αναζητηση στo google εχει αλλες χρεωσεις απο αυτες που ισχυουν. Ρωταω στην εξυπηρετηση για ενα 5ψηφιο τι χρεωση εχει με βαζει σε αναμονη και μου λεει 0,42€/λεπτο. Με χρεωσε 0.82€/λέπτο και στο πινακα γραφει 0,325€/λεπτο. Καταχωρησε αιτημα για επανελεγχο της χρεωσης τη Δευτερα και ουτε sms με κωδικο αιτηματος ελαβα ουτε τιποτα.

Οσο για το 8005001380 που εχουν σε ποσα σημεια στο site εχει καταργηθει. Μεχρι και το 13700 ηταν κατειλημμενο οταν το καλεσα..

Edited by dkostas
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

Πως κάνουμε απεγγραφη από το free2talk. Δεν θέλω να βάζω 10αρα και να τρώει χρήματα. Έχει μόνο για αλλαγή σε free2surf

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...