Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το giga buton δίνει με 1 ευρω 750? MB? πο ειναι το αθροισμα της προσφοράς? 500 συν 250

 

αλλά αυτά δεν γίνονται reload αν δε θα καταναλώσεις είναι δώρο

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Τα 2 γιγα για κάθε μήνα για 4 μήνες δουλεύει άραγε,,,,.....

 

έχει στείλει κανένας μηνυμα ?

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

αναλυσε το το τελευταιο γιατι θα μπερδευτουμε. Αν δηλαδη ενεργοποιησει καποιος σημερα το πακετο, θα ληξει 31/10? Δε νομιζω...

 

Οχι 31/10 . Αυτο θα ηταν τρεις μερες

Θα ληξει 28/11

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

εγω τα βλεπω κανονικα αν συρω δεξια. Δεν εχω ανανεωσει ομως να δω αν ενεργοποιουνται,σαν επιλογες εμφανιζονται κανονικα. Ανανεωσες και δεν ανοιξαν?
Link to comment
Share on other sites

Γενικά φαίνονται άσχημα τα πράγματα...

 

a) Στο App εξαφανίστηκε το Log n' Win

 

b) Επίσης μου ήρθε μήνυμα "τώρα με κάθε ανανέωση 12Ε παίρνεις 600MB για 15 μέρες..."

 

Δηλαδή ήταν: 10E -> 1GB για 30 μέρες

μετά έγινε 10Ε -> 500MB για 30 μέρες

τώρα λένε 12Ε -> 600MB για 15 μέρες

 

----

Στο site πάντως για την ώρα ακόμα υπάρχει και το Log 'n Win και το 10Ε -> 500MB.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Γενικά φαίνονται άσχημα τα πράγματα...

 

a) Στο App εξαφανίστηκε το Log n' Win

 

b) Επίσης μου ήρθε μήνυμα "τώρα με κάθε ανανέωση 12Ε παίρνεις 600MB για 15 μέρες..."

 

Δηλαδή ήταν: 10E -> 1GB για 30 μέρες

μετά έγινε 10Ε -> 500MB για 30 μέρες

τώρα λένε 12Ε -> 600MB για 15 μέρες

 

----

Στο site πάντως για την ώρα ακόμα υπάρχει και το Log 'n Win και το 10Ε -> 500MB.

 

Τελικά άκυρος ο συναγερμός.

 

Τα Log n' Win θα παραμείνουν, και τα 600MB (15 days) είναι επιπλέον bonus πάνω στα 500ΜΒ (30 days)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Εμφανίστηκαν! Το μεσημέρι μου έβγαζε στη θέση τους τα trick or treat.

kmpatra σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Βασικα λιγο μετα απο το μήνυμα που εγραψα οντως με refresh εξαφανιστηκε και στη θεση του ειχε τα trick or treat. Τωρα με νεο refresh αλλαξαν θεση τα κουτια,κατι εξαφανισαν νομιζω και τωρα φαίνονται και τα δυο. Μαλλον πατωντας οκ στην ειδοποίηση για νεο περιεχόμενο γινεται ανανέωση και βγαίνουν οι οποιες αλλαγες στα μενου.

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχω ενα νουμερο τις wind φοιτητικό (ειδικη προσφορα ) και προσπαθω να παρω ενα κινητο στην βουλγαρια που τωρα ειναι εδω ελλαδα ο ανθρωπος και λεει οτι δε επαρκη το υπολοίπο μου (εχω ενα ευρω )εβαλα ενα πακετο για ΕΕ που ειναι και η βουλγαρια αλλα παλι δεν επαρκή,,, αφου δε πληρωνουμε περιαγωγη και τελικα αγορασα και πακετο για βουλγαρια γιατι εχω προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Α) Δεν υπάρχει πακέτο για να καλείς σε όλη την Ε.Ε. Δεν υπάρχει.

Υπάρχει πακέτο roaming για όλη την Ε.Ε. αλλά εσύ δεν είσαι σε roaming. έπρεπε να αγοράσεις ένα πακέτο για Βουλγαρία.

Βουλγαρία (σταθερά) 4,44€ 160 3’+3’ 13 στο 12000

Βουλγαρία κινητά & σταθερά 4,44€ 120 3’+1" 31 στο 12000

Link to comment
Share on other sites

Α) Δεν υπάρχει πακέτο για να καλείς σε όλη την Ε.Ε. Δεν υπάρχει.

Υπάρχει πακέτο roaming για όλη την Ε.Ε. αλλά εσύ δεν είσαι σε roaming. έπρεπε να αγοράσεις ένα πακέτο για Βουλγαρία.

Βουλγαρία (σταθερά) 4,44€ 160 3’+3’ 13 στο 12000

Βουλγαρία κινητά & σταθερά 4,44€ 120 3’+1" 31 στο 12000

ευχαριστω φιλε
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Επειδη έχω κάποια χρήματα μέσα και θέλω να βάλω την ειδική προσφορά μετά από καιρό τώρα πριν ανέβει στα 10€,ήθελα να ρωτήσω:Έχει κάποια διαφορά αν την ενεργοποιήσω από το app ή μέσω μηνύματος?Ανοίγουν και τα πακέτα turbo ή μόνο τα more όπως ίσχυε με μήνυμα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει διαφορά από το app. Ότι ανοιγε με μήνυμα θα ανοίγει και απο εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει διαφορά από το app. Ότι ανοιγε με μήνυμα θα ανοίγει και απο εκεί.

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ...εχθές το βράδυ κατά τις εννέα, βάζω 5 ευρω (είχα υπόλοιπο 0,90) και με το που ανανεώνω μου έρχονται 2 μηνύματα από 5ψηφια υπηρεσία και ως δια μαγείας πάει το 5ευρω. Δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε καμία συνδρομητική υπηρεσία...δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε κανένα διαγωνισμό. Απορώ πως έγινε αυτό. Η εταιρεια που μου έφαγε το 5 ευρώ λέγετε DIMOCO. Πήρα απ ευθείας την εξυπηρέτηση ...και μου έκαναν φραγή στα 5ψηφια μέσα σε 2 λεπτά . Ειλικρινά τα 4 ευρω που μου έφαγε η DIMOCO να τα αγοράσουνε σε χάπια.:mad: Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ...εχθές το βράδυ κατά τις εννέα, βάζω 5 ευρω (είχα υπόλοιπο 0,90) και με το που ανανεώνω μου έρχονται 2 μηνύματα από 5ψηφια υπηρεσία και ως δια μαγείας πάει το 5ευρω. Δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε καμία συνδρομητική υπηρεσία...δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε κανένα διαγωνισμό. Απορώ πως έγινε αυτό. Η εταιρεια που μου έφαγε το 5 ευρώ λέγετε DIMOCO. Πήρα απ ευθείας την εξυπηρέτηση ...και μου έκαναν φραγή στα 5ψηφια μέσα σε 2 λεπτά . Ειλικρινά τα 4 ευρω που μου έφαγε η DIMOCO να τα αγοράσουνε σε χάπια.:mad: ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ !!!

 

Φίλε θα σου πω τι μπορεί να έγινε, χωρίς να είμαι σίγουρος όμως: Υπάρχουν διάφορα sites που υποτίθεται ότι δίνουν σπασμένα βιβλία, εφαρμογές κλπ και ζητούν κάποιο τηλέφωνο. Μπορεί κάποιος άσχετος να έβαλε το τηλέφωνό σου.

Βέβαια, αυτό φαντάζομαι ότι θα θέλει και την έγκρισή σου, προκειμένου να δέχεσαι την εγγραφή. Αλλιώς είναι διάτρητο το σύστημα. Ϊσως θα μπορούσες να ρωτήσεις πότε εγγράφηκες στη DIMOCO για να δεις τι παίζει...

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ...εχθές το βράδυ κατά τις εννέα, βάζω 5 ευρω (είχα υπόλοιπο 0,90) και με το που ανανεώνω μου έρχονται 2 μηνύματα από 5ψηφια υπηρεσία και ως δια μαγείας πάει το 5ευρω. Δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε καμία συνδρομητική υπηρεσία...δεν είχα γραφτεί ΠΟΤΕ σε κανένα διαγωνισμό. Απορώ πως έγινε αυτό. Η εταιρεια που μου έφαγε το 5 ευρώ λέγετε DIMOCO. Πήρα απ ευθείας την εξυπηρέτηση ...και μου έκαναν φραγή στα 5ψηφια μέσα σε 2 λεπτά . Ειλικρινά τα 4 ευρω που μου έφαγε η DIMOCO να τα αγοράσουνε σε χάπια.:mad:

 

 

Να τους στείλεις μαιλ Αφού πρώτα κανεις καταγγελία στην ΕΕΤ .Να τους ενημερώσεις ότι έχεις κάνει καταγγελία και θα σου επιστρέψουν τα χρήματα .Τουλαχιστον με εμένα έτσι εγινε.Μην τους αφήσεις για κανένα λόγο

Edited by Vasileios

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε ποιο πακέτο ει αι το πιο συμφέρον για Ευρώπη? Με ενδιαφέρει λίγη ομιλία και ίντερνετ. Το blender η κάποιο άλλο? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

 

 

Να τους στείλεις μαιλ Αφού πρώτα κανεις καταγγελία στην ΕΕΤ .Να τους ενημερώσεις ότι έχεις κάνει καταγγελία και θα σου επιστρέψουν τα χρήματα .Τουλαχιστον με εμένα έτσι εγινε.Μην τους αφήσεις για κανένα λόγο

 

Σίγουρα δεν έχεις άδικο σε αυτό. Απλα πιστεύω οτι δεν αξίζει ο χρόνος μου που θα αφιερώσω για να πάρω πίσω τα 4,2 ευρώ που μου έκλεψε η DIMOCO. Πάντως η εξυπηρέτηση πελατών της wind (f2g) ηταν γρήγορη και εγινε η δουλεια μου μεσα σε 2-3 λεπτα. Και προληπτικά έκανα φραγή και σε ενα αλλο νούμερο που εχω στην wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε ποιο πακέτο ει αι το πιο συμφέρον για Ευρώπη? Με ενδιαφέρει λίγη ομιλία και ίντερνετ. Το blender η κάποιο άλλο? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα βάλεις το πρόγραμμα "New Talk to All @ Data". Είναι ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα ....αν είναι να πας στο εξωτερικό για 3-5 μέρες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Εκεί πατάει η ιδιοκτήτρια ή έστω διαχειρίστρια της κάθε dimoco στην Ελλάδα.

Έλα μωρέ τώρα με δυο τρία ευρώ τώρα δεν αξίζει να ασχολούμαστε.....και έτσι κυκλοφορεί με πολυτελείας όχημα και διαμένει σε πολυτελή μεζονέτα κτλ κτλ.

Εις υγείαν των κορόιδων! Τέτοιους θέλουν. Πρέπει αυτοί ...να μπούνε στη φυλακή. Τέλος.

Τσακίστε τους.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

 

Σίγουρα δεν έχεις άδικο σε αυτό. Απλα πιστεύω οτι δεν αξίζει ο χρόνος μου που θα αφιερώσω για να πάρω πίσω τα 4,2 ευρώ που μου έκλεψε η DIMOCO. Πάντως η εξυπηρέτηση πελατών της wind (f2g) ηταν γρήγορη και εγινε η δουλεια μου μεσα σε 2-3 λεπτα. Και προληπτικά έκανα φραγή και σε ενα αλλο νούμερο που εχω στην wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα βάλεις το πρόγραμμα "New Talk to All @ Data". Είναι ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα ....αν είναι να πας στο εξωτερικό για 3-5 μέρες.

Τα λεφτά όμως κάνανε φτερά Εγώ για το ****το τούς κυνηγήσα. Η επιλογή πλέον είναι του καθένα

Edited by Vasileios

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια προσφορά με 10€ 15 GB για 30 μέρες. Πόσα λεφτά πρέπει να βάλω στην κάρτα?

Κρατάει και φόρο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα υπόλοιπο σε ένα F2G κινητό που λήγει στις 1/11 και ο χρόνος ομιλίας πο έχω ακόμα λήγει 31/10.

Για να μη χάσω το χρηματικό υπόλοιπο, με παίρνει να βάλω λεφτά αύριο βράδυ ή το διακινδυνεύω, μήπως πχ λήγει στις 12 το μεσημέρι;

Link to comment
Share on other sites

δεν ληγει μεσημερι,στο τελος της 1/11 ληγει,τα μεσανυχτα δηλαδη. Αλλα καλου κακου μη το αφησεις για τα τελευταια λεπτα της ημερας,κανε το λιγο νωριτερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει μια προσφορά με 10€ 15 GB για 30 μέρες. Πόσα λεφτά πρέπει να βάλω στην κάρτα?

Κρατάει και φόρο?

ναι 12 βαλε, 10,71 θα μπουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...