Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σημερα 9/12/2015 απο 2 νουμερα f2g μου πηραν απο 8 ευρω χωρις λογο.......???!!!!!!!

καμια ιδεα????/το εχει παθει κανενας.

υποψιν δεν ενεργοποιησα κανενα πακετο δεν μπηκα στο internet .τα εχω σε παλιες συσκευες χωρις internet.

ποιο ειναι το σταθερο τηλ.του call center??????

ευχαριστω

σου ήρθε κάποιο μήνυμα;;;;..

 

μπορείς να στείλεις και μηνυμα απο την σελιδα τους στο f2g αφού κάνεις login.....

 

υγ... μολις είδα ότι αφαίρεσαν και απο μενα 8 ευρω απο ενα νούμερο που το χρησιμοποιώ μονο στο εξωτερικό και ηταν κλειατο απο τα μέσα Σεπτεμβρίου....

 

όμορφα πράγματα....

α ρε απατεώνες.....

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Την APN σε iOS πως την αλλάζουμε;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Την APN σε iOS πως την αλλάζουμε;

Σα κάποια λειτουργικά νομίζω πως δεν μπορείς να αλλάξεις τις ρυθμίσεις APN. Εγώ π.χ. έχω Windows phone και φτιάχνω μία νέα σύνδεση APN με ανύπαρκτες ρυθμίσεις και την έχω προεπιλεγμένη. Δες μήπως υπάρχει κάτι τέτοιο και στο iOS.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα 9/12/2015 απο 2 νουμερα f2g μου πηραν απο 8 ευρω χωρις λογο.......???!!!!!!!

καμια ιδεα????/το εχει παθει κανενας.

υποψιν δεν ενεργοποιησα κανενα πακετο δεν μπηκα στο internet .τα εχω σε παλιες συσκευες χωρις internet.

ποιο ειναι το σταθερο τηλ.του call center??????

ευχαριστω

 

σου ήρθε κάποιο μήνυμα;;;;..

 

μπορείς να στείλεις και μηνυμα απο την σελιδα τους στο f2g αφού κάνεις login.....

 

υγ... μολις είδα ότι αφαίρεσαν και απο μενα 8 ευρω απο ενα νούμερο που το χρησιμοποιώ μονο στο εξωτερικό και ηταν κλειατο απο τα μέσα Σεπτεμβρίου....

 

όμορφα πράγματα....

α ρε απατεώνες.....

 

Έχει ξαναναφερθεί το θέμα του -8€ για κάποια προσφορά 300΄ προς όλους για όλο το 2016 {άγνωστο και διφορούμενο αν τα 300΄κάθε μήνα του 2016 πρέπει να προϋποθέτουν "κάρτα" κάθε μήνα και αν θα είναι 5 ή 10€!}.

Όταν ενημερωθείτε για ποιά προσφορά/λόγο σας αφαιρέθηκαν -8€ {με sms ή άλλο τρόπο πχ 1260} ενημερώστε.

 

Ξαφνικά σας αφαιρέθηκαν -8€ ή είχατε βάλει "κάρτα" αμέσως πιο πριν;

Έχετε την προσφορά από το 2013 των 300΄ με "κάρτα" >10€;

Link to comment
Share on other sites

τπ δικό μου δεν έχει ενεργοποιημενη καμμια προσφορά....

 

κάρτα ειχα βάλει 5 ευρώ τον Οκτώβρη.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

"ώστε μου λίγο χρόνο να το κοιτάξω,ευχαριστώ.

 

10:59 am Μετά από έλεγχο ,στις 09/12 ,όπου λάβατε και μήνυμα ,ενεργοποιήθηκε η προσφορά των 300' στον λογαριασμό σας.Η προσφορά αυτή αποδόθηκε αυτόματα σε συγκεκριμένους συνδρομητές σαν επιβράβευση .Με την προσφορά αυτή θα μπορείτε με κάθε πρώτη ανανέωση του μήνα αξίας 10€ για 1 χρόνο ,να λαμβάνετε απευθείας 300' προς όλους και τα 10€ θα μένουν στην κάρτα.

 

Για την ενεργοποίηση όμως την προσφοράς έχει αφαιρεθεί το ποσό των 8€ από το υπόλοιπο σας.

Αυτό έγινε μια μόνο φορά και δεν θα αφαιρεθεί ξανά ποσό για να λάβετε τα 300' κατά την διάρκεια των 24 μηνών ."

 

μηνυμα δεν ελαβα ποτε διοτι το κινητο οπως εγραψα ειναι ΚΛΕΙΣΤΟ.....

 

"Το κατανοώ απόλυτα.Φυσικά υπάρχει η δυνατότητα αν δεν επιθυμείτε 300' κάθε μήνα ,να προωθήσω αίτημα ακύρωσης .Θα χρειαστώ το ονοματεπώνυμό σας και το αφμ ή τον αριθμό της ταυτότητάς σας παρακαλώ ."

 

μαλιστα για να εφαρμοσετε την προσφορα δεν θελετε αφμ και αρισθμο ταυτοτητας;;;;

 

Ευχαριστώ ,το προωθώ αμέσως .Σε μια εργάσιμη ημέρα θα λάβετε από το αρμόδιο τμήμα απάντηση στο κινητό σας.

 

τι να πει και και η κοπελιτσα δεν φταιε σε τιποτα με τους απατεωνες της wind

βεβαια θα βγουν τωρα τα τρολακια της wind να κανουν τους δικηγορους....

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

10:59 am Μετά από έλεγχο ,στις 09/12 ,όπου λάβατε και μήνυμα ,ενεργοποιήθηκε η προσφορά των 300' στον λογαριασμό σας.Η προσφορά αυτή αποδόθηκε αυτόματα σε συγκεκριμένους συνδρομητές σαν επιβράβευση .Με την προσφορά αυτή θα μπορείτε με κάθε πρώτη ανανέωση του μήνα αξίας 10€ για 1 χρόνο ,να λαμβάνετε απευθείας 300' προς όλους και τα 10€ θα μένουν στην κάρτα.

 

Για την ενεργοποίηση όμως την προσφοράς έχει αφαιρεθεί το ποσό των 8€ από το υπόλοιπο σας.

Αυτό έγινε μια μόνο φορά και δεν θα αφαιρεθεί ξανά ποσό για να λάβετε τα 300' κατά την διάρκεια των 24 μηνών ."

 

Συνεπώς δεν έχει κανένα νόημα σε όσους έχουν ήδη την προσφορά {τότε χωρίς καμιά χρέωση} από το 2013 [με τη διαφήμιση με το αλυσοπρίονο].

Εκτός αν εννοούν να δώσουν και σε όσους έχουν αυτή την προσφορά από το 2013 , ώστε να έχουν 300΄+ 300' {τώρα με -8€}=600' προς όλους με κάθε "κάρτα" >10€ κάθε μήνα για το 2016 . Και μόνο για το 2016 με την αφαίρεση -8€ τώρα αυτής της "προσφοράς". Ενώ η άλλη προσφορά από το 2013 για Πάντα??

Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς δεν έχει κανένα νόημα σε όσους έχουν ήδη την προσφορά {τότε χωρίς καμιά χρέωση} από το 2013 [με τη διαφήμιση με το αλυσοπρίονο].

Εκτός αν εννοούν να δώσουν και σε όσους έχουν αυτή την προσφορά από το 2013 , ώστε να έχουν 300΄+ 300' {τώρα με -8€}=600' προς όλους με κάθε "κάρτα" >10€ κάθε μήνα για το 2016 . Και μόνο για το 2016 με την αφαίρεση -8€ τώρα αυτής της "προσφοράς". Ενώ η άλλη προσφορά από το 2013 για Πάντα??

 

δεν ξερω....

εχω την εντυπωση οτι η λογικη της wind ειναι να αρπαξει χρημα ...

εστω και αν "δωσει" 600 λεπτα....

 

 

να ηταν κινητο που "κινειται" να καταλαβω (εστω και δυσκολα) την αφαιρεση χρηματων...

αλλα σε κινητα που ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ....ποιος ο λογος;;....:mad:

 

 

ΥΓ να προσθεσω οτι συνεβει και σε αλλο κινητο που επισης χρησιμοποιω στο εξωτερικο ΠΓΔΜ και ειναι κλειστο απο το καλοκαιρι

Edited by HEO
ΥΓ

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία βδομάδα έχουν ξεσκιστεί να μου στέλνουν μηνύματα για συμμετοχή στο "wind trivia".

Συμβαίνει και σε άλλους να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία βδομάδα έχουν ξεσκιστεί να μου στέλνουν μηνύματα για συμμετοχή στο "wind trivia".

Συμβαίνει και σε άλλους να υποθέσω;

 

Yep... :down:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία βδομάδα έχουν ξεσκιστεί να μου στέλνουν μηνύματα για συμμετοχή στο "wind trivia".

Συμβαίνει και σε άλλους να υποθέσω;

Ασφαλως!!!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

σε μένα δεν στέλνουν μηνύματα....

 

ίσως έχει σχέση η ηλικία

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Την τελευταία βδομάδα έχουν ξεσκιστεί να μου στέλνουν μηνύματα για συμμετοχή στο "wind trivia".

Συμβαίνει και σε άλλους να υποθέσω;

 

Εμένα μου έστειλαν σήμερα, ότι αν ο αριθμός μου τελειώνει σε "9" (όντως τελειώνει), τότε επιλέχθηκα να συμμετάσχω σε κλήρωση για 7.500€! :lol: Τα μηνύματα στέλνονται από το 19199. Πρώτη φορά μου ήρθε γι' αυτό, αλλά μου έχουν έρθει κι άλλες κληρώσεις παλιότερα... Θα φάει block καμιά μέρα. :rolleyes:

 

Έρχονται Χριστούγεννα και η WIND θέλει να κάνει "δωράκια" στον εαυτό της, με χρέωση 1€ ανά SMS για συμμετοχή... Ας το έκαναν τσάμπα ή καθόλου! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έρχονται Χριστούγεννα και η WIND θέλει να κάνει "δωράκια" στον εαυτό της, με χρέωση 1€ ανά SMS για συμμετοχή... Ας το έκαναν τσάμπα ή καθόλου! :mad:

 

Το τζάμπα δεν υφίσταται. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστειλαν σήμερα, ότι αν ο αριθμός μου τελειώνει σε "9" (όντως τελειώνει), τότε επιλέχθηκα να συμμετάσχω σε κλήρωση για 7.500€! :lol: Τα μηνύματα στέλνονται από το 19199. Πρώτη φορά μου ήρθε γι' αυτό, αλλά μου έχουν έρθει κι άλλες κληρώσεις παλιότερα... Θα φάει block καμιά μέρα. :rolleyes:

 

Έρχονται Χριστούγεννα και η WIND θέλει να κάνει "δωράκια" στον εαυτό της, με χρέωση 1€ ανά SMS για συμμετοχή... Ας το έκαναν τσάμπα ή καθόλου! :mad:

 

Πράγματι, είναι ο τέλειος τρόπος να τα κονομήσει η Wind.

 

Απλά:

ΣΤΟΠ ή STOP δωρεάν στο 19550 και ξενοιάστε από τα "αέρινα" κόλπα.

Link to comment
Share on other sites

Eιστε σιγουροι οτι αυτοι οι διαγωνισμοι ειναι από την wind και όχι από κάποια εταιρεια που εκμεταλευεται το "wind" στο ονομα αποστολης για να ψαρώσει κόσμος και να πάρει μέρος στην απάτη;
Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς δεν έχει κανένα νόημα σε όσους έχουν ήδη την προσφορά {τότε χωρίς καμιά χρέωση} από το 2013 [με τη διαφήμιση με το αλυσοπρίονο].

Εκτός αν εννοούν να δώσουν και σε όσους έχουν αυτή την προσφορά από το 2013 , ώστε να έχουν 300΄+ 300' {τώρα με -8€}=600' προς όλους με κάθε "κάρτα" >10€ κάθε μήνα για το 2016 . Και μόνο για το 2016 με την αφαίρεση -8€ τώρα αυτής της "προσφοράς". Ενώ η άλλη προσφορά από το 2013 για Πάντα??

 

Εαν σκεφτούμε με κουτοπονηριά πιθανότατα όσοι έχουν νουμερα με αυτή τη προσφορά (300λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση απο 10ευρώ και πάνω για πάντα) δεν διατρέχουν τον κίνδυνο να τους αφαιρέσουν τα 8 ευρώ. Δεν την συμφέρει την Wind κάτι τέτοιο, εκτός κι αν χρεώσουν τα 8 ευρώ κ απενεργοποιήσουν την προηγούμενη προσφορά.

Κάτι τέτοιο όμως θα τους έβαζε σε πολλούς μπελάδες!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Eιστε σιγουροι οτι αυτοι οι διαγωνισμοι ειναι από την wind και όχι από κάποια εταιρεια που εκμεταλευεται το "wind" στο ονομα αποστολης για να ψαρώσει κόσμος και να πάρει μέρος στην απάτη;

 

Και "παίζουν" πάρα πολλοί, έχετε υπόψη.

Τα και καλά εξατομικευμένα sms τύπου "επιλέχθηκε ο αριθμός που λήγει σε 9" ή "είσαι στο 5% των πρώτων" ή "ο αριθμός σου..." δεν είναι πάρα κόλπα....

 

http://windtrivia.gr/

ΟΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ "WIND TRIVIA"

Ι. ΕΙΣΑΓΩΓΗ

Η ανώνυμη εταιρεία με την επωνυμία «WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες ΑΕΒΕ» με έδρα στο Μαρούσι Αττικής, Λεωφ. Κηφισίας 66, η οποία δραστηριοποιείται στην Ελλάδα στον τομέα της παροχής τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών καθώς και ηλεκτρονικών επικοινωνιών (εφεξής καλούμενη χάριν συντομίας ως «WIND») διοργανώνει το διαδραστικό παιχνίδι με τίτλο «WIND TRIVIA» (εφεξής το «Παιχνίδι») σε συνεργασία με την εταιρεία «GOING UP Α.Ε.» που εδρεύει στο Χαλάνδρι Αττικής, Παπανικολή 22 Α (εφεξής «Συνδιοργανωτής»). Το Παιχνίδι είναι ένα παιχνίδι γνώσεων που οι συνδρομητές παίζουν από το κινητό τους μέσω γραπτών μηνυμάτων (SMS), έχοντας παράλληλα τη δυνατότητα να κερδίσουν Δώρα.

Σκοπός των παρόντων αναλυτικών όρων (εφεξής οι «Αναλυτικοί Όροι»), οι οποίοι έχουν κατατεθεί στην συμβολαιογράφο Αθηνών κα Λήδα Λάβδα, Ζωοδόχου Πηγής 12-14, Αθήνα, τηλ. 210 3824107, Fax: 210 3824005 είναι ο καθορισμός των όρων συμμετοχής στο Παιχνίδι και της ανάδειξης των νικητών. Οποιοσδήποτε Συμμετέχων ή τρίτος έχων εύλογο ενδιαφέρον δικαιούται να λαμβάνει με έξοδά του ακριβές αντίγραφο των όρων του παρόντος, όπως αυτό έχει κατατεθεί στην προαναφερόμενη Συμβολαιογράφο. Οι όροι του Παιχνιδιού είναι αναρτημένοι και στην ιστοσελίδα του Παιχνιδιού http://www.windtrivia.gr.

Η WIND διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιεί μονομερώς τους παρόντες Αναλυτικούς Όρους, καθώς και να παρατείνει τη διάρκεια του Παιχνιδιού, κατόπιν προηγούμενης ανακοίνωσης στην ανωτέρω ιστοσελίδα. Κάθε τροποποίηση θα κατατίθεται στη Συμβολαιογράφο στην οποία έχουν κατατεθεί οι Αναλυτικοί Όροι, και θα ανακοινώνεται στην ιστοσελίδα του Παιχνιδιού http://www.windtrivia.gr

Η συμμετοχή στο Παιχνίδι συνεπάγεται τη ρητή και ανεπιφύλακτη αποδοχή των όρων του παρόντος. Κάθε αποστελλόμενο SMS θα παραλαμβάνεται από ειδικά διαμορφωμένη πλατφόρμα.

ΙΙ. ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΟΙ ΟΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 1. Περιγραφή Παιχνιδιού

Η WIND θα διεξάγει ένα παιχνίδι γνώσεων μέσω SMS, για τη χρονική περίοδο από Δευτέρα 23/11/2015 και ώρα 00:00:00 (έναρξη) έως και την Κυριακή 27/12/2015 και ώρα 23:59:59 (λήξη), κατά τη διάρκεια του οποίου οι συνδρομητές της θα μπορούν να συμμετέχουν από το κινητό τους, έχοντας παράλληλα τη δυνατότητα να κερδίσουν Δώρα.

Οι νικητές του παιχνιδιού αναδεικνύονται σε εβδομαδιαία βάση σύμφωνα με τα άρθρα 8 και 9 των αναλυτικών όρων του παρόντος. Οι νικητές αναδεικνύονται κάθε Κυριακή στις 23:59:59 με βάση τους πόντους που έχουν συλλέξει κατά τη συγκεκριμένη εβδομάδα, από Δευτέρα 00:00:00 μέχρι και Κυριακή 23:59:59. Κάθε συμμετοχή αφορά μόνο τη συγκεκριμένη εβδομάδα κατά την οποία ο Συμμετέχων αποστέλλει μήνυμα.

Για να συμμετάσχει κάποιος στο Παιχνίδι πρέπει να στείλει, ΔΩΡΕΑΝ, κενό SMS στον 5ψήφιο αριθμό του Παιχνιδιού 19550 (μόνο για την πρώτη φορά και μόνο για μια φορά) ή στο 5ψήφιο του Παιχνιδιού 19199 με χρέωση 0,99€/SMS, συμπ. ΦΠΑ. Από τη δεύτερη φορά και έπειτα τα SMS θα πρέπει υποχρεωτικά να αποστέλλονται στο 19199.

Link to comment
Share on other sites

Eιστε σιγουροι οτι αυτοι οι διαγωνισμοι ειναι από την wind και όχι από κάποια εταιρεια που εκμεταλευεται το "wind" στο ονομα αποστολης για να ψαρώσει κόσμος και να πάρει μέρος στην απάτη;

Είναι προωθητική ενέργεια της Wind σε συνεργασία με την Going Up που είναι κι η αρμόδια εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Εαν σκεφτούμε με κουτοπονηριά πιθανότατα όσοι έχουν νουμερα με αυτή τη προσφορά (300λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση απο 10ευρώ και πάνω για πάντα) δεν διατρέχουν τον κίνδυνο να τους αφαιρέσουν τα 8 ευρώ. Δεν την συμφέρει την Wind κάτι τέτοιο, εκτός κι αν χρεώσουν τα 8 ευρώ κ απενεργοποιήσουν την προηγούμενη προσφορά.

Κάτι τέτοιο όμως θα τους έβαζε σε πολλούς μπελάδες!

δεν νομίζω ότι τους έβαζε σε κανέναν μπελα.....

 

οι άνθρωποι είναι αδιστακτοι, απο την στιγμη που αφαιρουν χρήματα απο κλειστά κινητά χωρίς καμμια ειδοποίηση .....

 

και πιο εκνευριστικό ειναι οτι το έχουν ξανακάνει

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εαν σκεφτούμε με κουτοπονηριά πιθανότατα όσοι έχουν νουμερα με αυτή τη προσφορά (300λεπτά προς όλους με κάθε ανανέωση απο 10ευρώ και πάνω για πάντα) δεν διατρέχουν τον κίνδυνο να τους αφαιρέσουν τα 8 ευρώ. Δεν την συμφέρει την Wind κάτι τέτοιο, εκτός κι αν χρεώσουν τα 8 ευρώ κ απενεργοποιήσουν την προηγούμενη προσφορά.

Κάτι τέτοιο όμως θα τους έβαζε σε πολλούς μπελάδες!

 

9 σελίδες πιο πριν:

 

Γεια σας. Μόλις επικοινώνησα με το 1260, από όπου με ενημέρωσαν, ότι η mega προσφορά θα ισχύει μόνο για όσους συνδρομητές F2G έχουν λάβει ή θα λάβουν το σχετικό μήνυμα, ανεξάρτητα από την ύπαρξη ή μη άλλων προσφορών στη σύνδεσή τους (300' προς όλους, φοιτητικό). Η προσφορά θα λειτουργεί ως εξής: Από τη στιγμή που θα λάβει κάποιος το σχετικό μήνυμα, στην πρώτη ανανέωση από 10 ευρώ και άνω που θα πραγματοποιήσει, θα λάβει 300' προς όλους για 30 ημέρες, με αφαίρεση 8 ευρώ από τα χρήματα της ανανέωσης (δηλαδή θα χάσει σχεδόν όλο το ποσό της πρώτης δεκάευρης ανανέωσης). Στη συνέχεια, κάθε μήνα και χωρίς καμία χρέωση ή προϋπόθεση ανανέωσης, θα λαμβάνει 300' προς όλους για 30 ημέρες, έως το τέλος του 2016.

 

Η απενεργοποίηση ή εξαλλαγή της >10€-->300΄όλους πάντα "παίζει, όπως στις άλλες που 2 που το έκαναν 400΄όλους με -3€.Αυθαίρετα. Δε ρώτησαν κανένα, αυτόματα τους το μετέτρεψαν.

Το αν "θα τους έβαζε σε πολλούς μπελάδες!" άστο καλύτερα: ΚΑΡΤΕΛ, you know?

 

Για ένα πράμα "τιμώ" ΑΚΟΜΑ τη Wind: Το έχει ακόμα 6μηνο διάρκεια υπολοίπου. Δεν αμφιβάλλω, όμως, ότι είναι 1 απ'τα ίδια. Το G σήμα της που δεν επιτρέπει data ούτε 0,000Mbps το "κρατά" ακόμα. Όταν έρθει 4G, ΘΑ ΔΟΥΜΕ.!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστειλαν σήμερα, ότι αν ο αριθμός μου τελειώνει σε "9" (όντως τελειώνει), τότε επιλέχθηκα να συμμετάσχω σε κλήρωση για 7.500€! :lol: Τα μηνύματα στέλνονται από το 19199. Πρώτη φορά μου ήρθε γι' αυτό, αλλά μου έχουν έρθει κι άλλες κληρώσεις παλιότερα... Θα φάει block καμιά μέρα. :rolleyes:

 

Έρχονται Χριστούγεννα και η WIND θέλει να κάνει "δωράκια" στον εαυτό της, με χρέωση 1€ ανά SMS για συμμετοχή... Ας το έκαναν τσάμπα ή καθόλου! :mad:

 

μου έστειλαν ακριβώς το ίδιο σήμερα μόνο που έλεγε "αν ο αριθμός σου τελειώνει σε 3"!!! που όντως τελειώνει!!! δίνω 10 στην εταιρία μαρκετινγκ πάντως με αυτά που σκέφτονται για να σε κάνουν να νομίζεις ότι είσαι ένας από τους τυχερούς!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι τους έβαζε σε κανέναν μπελα.....

 

οι άνθρωποι είναι αδιστακτοι, απο την στιγμη που αφαιρουν χρήματα απο κλειστά κινητά χωρίς καμμια ειδοποίηση .....

 

και πιο εκνευριστικό ειναι οτι το έχουν ξανακάνει

 

Απλά να προσθέσω ότι και σε εμένα αφαιρέθηκαν 8 Ευρώ από κλειστό εδώ και μήνες νούμερο που δεν χρησιμοποιώ όσο είμαι στο εξωτερικό. Από την εφαρμογή της Wind που μου εμφανίζει το υπόλοιπο στο κινητό είδα τα χρήματα να λείπουν. Την εφαρμογή την έβαλα αφότου μου είχε ξαναπάρει χρήματα η Wind από 3 αριθμούς μου με τον ίδιο τρόπο πριν λίγους μήνες.

Με μηνύματα στο facebook επιστρέφονται σχεδόν άμεσα τα χρήματα στην κάρτα αλλά μετά την επανάληψη του δράματος πριν λίγες μέρες λυπάμαι που δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ να τη ρίξω την καταγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε δει καμμια βελτιωση στο σημα/ταχυτητα? Ρωταω κυριως για data που με ενδιαφερει περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...