Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να άλλαξαν τίποτα. Εγώ κάθε Πέμπτη πρωί τα ενεργοποιώ. Τετάρτη μεσημέρι μου ήρθε το ενημερωτικό μήνυμα και με το που πέρασαν τα μεσάνυχτα τα ενεργοποίησα ξανά.

 

Εγώ πάλι κάθε Τρίτη τα ενεργοποιώ και εχθές μέχρι στις 12 το βράδυ δεν μπορούσα να τα ανανέωσω. Σημερα κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δεν εληξε?

μου ειχε ερθει μηνυμα οτι ληγει σε 3 ημερες και αν δεν ανανεωσω θα ακυρωθει.

πλεον δεν ακουγεται ο ηχος κλησης που ειχα οταν με καλουν.

οποτε πως δεν εληξε?

Μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών θα σου λύσει κάθε απορία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να άλλαξαν τίποτα. Εγώ κάθε Πέμπτη πρωί τα ενεργοποιώ. Τετάρτη μεσημέρι μου ήρθε το ενημερωτικό μήνυμα και με το που πέρασαν τα μεσάνυχτα τα ενεργοποίησα ξανά.

Και σε εμένα το ίδιο έγινε..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις δεν εληξε?

μου ειχε ερθει μηνυμα οτι ληγει σε 3 ημερες και αν δεν ανανεωσω θα ακυρωθει.

πλεον δεν ακουγεται ο ηχος κλησης που ειχα οταν με καλουν.

οποτε πως δεν εληξε?

 

Μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών θα σου λύσει κάθε απορία.

 

πες του του ανθρωπου μη του βγαζεις το λαδι :lol:

 

neo24gr δεν εληξε θα σε χρεωνουν αν δε το απενεργοποιησεις αν και σε εμενα που το ειχα απενεργοποιησει συνεχισαν κατα λαθος :X:ninja: να μου το χρεωνουν

καλεσε την εξυπηρετηση πελατων αν καταφερεις να βγαλεις ακρη πες το και σε εμας. εγω που τους καλουσα και τους ρωταγα γιατι συνεχιζουν να με χρεωνουν μου ελεγαν να παω σε καταστημα να ζητησω αναλυση λογαριασμου :lol:

αλλα αντι αλλα της παρασκευης το γαλα.

παντως για να λεμε και την αληθεια το προβλημα σε εμενα λυθηκε

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

με φορητοτητα :lol: και ησυχασα

Link to comment
Share on other sites

πες του του ανθρωπου μη του βγαζεις το λαδι :lol:

 

neo24gr δεν εληξε θα σε χρεωνουν αν δε το απενεργοποιησεις αν και σε εμενα που το ειχα απενεργοποιησει συνεχισαν κατα λαθος :X:ninja: να μου το χρεωνουν

καλεσε την εξυπηρετηση πελατων αν καταφερεις να βγαλεις ακρη πες το και σε εμας. εγω που τους καλουσα και τους ρωταγα γιατι συνεχιζουν να με χρεωνουν μου ελεγαν να παω σε καταστημα να ζητησω αναλυση λογαριασμου :lol:

αλλα αντι αλλα της παρασκευης το γαλα.

παντως για να λεμε και την αληθεια το προβλημα σε εμενα λυθηκε

 

με φορητοτητα :lol: και ησυχασα

 

περιμενω απαντηση απο την wind...:cool:

αφου στο μηνυμα ελεγε οτι απενεργοποιητε αν δεν το ανανεωσεις.

πως το απενεργοποιεις?

περα απο το τηλεφωνο στην κινεζο εξυπηρετηση πελατων(αφου παντα κανουν τον κινεζο οταν σε χρεωνουν)

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΡΤΟΣΥΝΔΕΣΗ

 

Και απόκτησε το Samsung Galaxy Pocket 2 με*69€*και έκπτωση100€ στο πάγιό σου!

 

*

 

Επιπλέον κάθε μήνα, από*25€τώρα με*14,35€*/μήνααπολαμβάνεις:

1000' δωρεάν λεπτά προς WIND/Q600' δωρεάν λεπτά προς όλους100 δωρεάν SMS προς όλους2GB δωρεάν Mobile Internet€3 επιπλέον για όλα τα είδη χρήσης

Η προσφορά ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Link to comment
Share on other sites

περιμενω απαντηση απο την wind...:cool:

αφου στο μηνυμα ελεγε οτι απενεργοποιητε αν δεν το ανανεωσεις.

πως το απενεργοποιεις?

περα απο το τηλεφωνο στην κινεζο εξυπηρετηση πελατων(αφου παντα κανουν τον κινεζο οταν σε χρεωνουν)

 

αν τους ρωτησες μεσω τηλεφωνου τι χρεωση ειναι αυτη θα σου ερθει μηνυμα οτι μετα απο ελεγχο οι χρεωσεις σας ειναι κανονικες. ετοιμες απαντησει σε ολα εχουν οι πορτοφολαδες :lol:

αν το δεχτουν ομως οτι εκαναν λαθος ζητα τους πισω τη χρεωση εγω τους ζητησα και τη χρεωση για το τηλεφωνημα που εκανα 0,24 λεπτα και μου τα επεστρεψαν :p

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στη wind!! Ζήτησα να μου μεταφέρουν την ανανέωση που έκανα σε ένα νούμερο, σε άλλο νούμερο μου. Το έκαναν και μου έδωσαν και τα 300 λεπτά προς όλους που έχει σαν προσφορά το δεύτερο νούμερο. Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στη wind!! Ζήτησα να μου μεταφέρουν την ανανέωση που έκανα σε ένα νούμερο, σε άλλο νούμερο μου. Το έκαναν και μου έδωσαν και τα 300 λεπτά προς όλους που έχει σαν προσφορά το δεύτερο νούμερο.

 

εβαλες σε λαθος αριθμο μοναδες και στο αλλαξαν μεσω του 1260?? δωσε παραπανω πληροφοριες αν μπορεις!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο αριθμούς. Ένα φοιτητικό και ένα με την προσφορά 10 ευρώ στην κάρτα και 300 λεπτά. Έκανα ανανέωση 10 στο φοιτητικό μια μέρα πριν ανακοινωθεί η αύξηση. Τους έστειλα μήνυμα στο Facebook αν μπορούν να μεταφέρουν τα 9 ευρώ, όσα είναι τέλος πάντων καθαρά, από το φοιτητικό στο άλλο. Όχι μόνο το έκαναν αλλά μου έδωσαν και τα 300 λεπτά. Σαν να είχα κάνει από την αρχή ανανέωση στο δεύτερο νούμερο. Μπράβο στη wind!
Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρια του συμβαντος σου, να ρωτησω ποσες ημερες τους πηρε να απαντησουν - εκτελεσουν το αιτημα σου; Γιατι με τα μειλ δεν βλεπω φως...
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος φιλος να με βοηθησει...πριν 5 ημερες μου ηρθε ενα sms για μια προσφορα οπου με 3 ευρω θα ειχα 300 λεπτα προς ολους με διαρκεια εναν μηνα. Το μονο που θυμαμαι (επειδη απο λαθος εσβησα το μηνυμα) οτι επρεπε να στειλω την εντολη 11 στο 12410; Αλλα οταν στελνω το μηνυμαλαμβανω απαντηση οτι λογω χαμηλου υπολοιπου δεν μπορει να ενεργοποιηθει το πακετο, αν και εχω υπολοιπο 25 ευρω. Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει;
Link to comment
Share on other sites

300Λ + 20SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ME MONO 3€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 11 ΣTO 12410 EΩΣ 6/4 & ENEPΓOΠOIHΣE THN AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA!

 

Σωστά θυμάσαι έτσι ήταν το μήνυμα....

Τώρα γιατί δεν δουλεύει, ίσως να πέρασε η ημερομηνία για σένα;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα υπόλοιπο στο καρτοκινητό μου F2G το οποίο και δεν μου χρειάζεται. Γνωρίζετε μήπως κάποια onlone υπηρεσία που μπορώ να πληρώσω με το κινητό μου; Είτε για αγορές ή υπηρεσίες κτλ...
Το κακό με όσους είναι λάθος, είναι πως είναι απόλυτα σίγουροι για όσα λένε.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποτε έψαχνα το ίδιο πράγμα, το μοναδικό που βρήκα εύκολα ήταν σε ένα appstore της samsung που είχα καταφέρει να μου αφαιρεί από το υπόλοιπο αγοράζοντας εφαρμογές. Αλλά δεν είχε και κάτι φοβερό, οπότε κατέληξα να στείλω 6-7 μηνύματα στο χαμόγελο του παιδιού. Έχει περάσει 1,5 χρόνος όμως, δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα υπόλοιπο στο καρτοκινητό μου F2G το οποίο και δεν μου χρειάζεται. Γνωρίζετε μήπως κάποια onlone υπηρεσία που μπορώ να πληρώσω με το κινητό μου; Είτε για αγορές ή υπηρεσίες κτλ...

 

γιατι δεν το κανεις δωρεα μεσω sms να πιασει και τοπο.χαμογελο του παιδιου παραδειγμα.υπαρχουν και πολλα αλλα.αμα το ψαξεις λιγο θα βρεις την ακρη.ολα ειναι με sms σε πενταψηφιο νουμερο;):confused:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

300Λ + 20SMS ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ME MONO 3€ & ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 11 ΣTO 12410 EΩΣ 6/4 & ENEPΓOΠOIHΣE THN AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA!

 

Σωστά θυμάσαι έτσι ήταν το μήνυμα....

Τώρα γιατί δεν δουλεύει, ίσως να πέρασε η ημερομηνία για σένα;;

 

Ευχαριστω για τις πληροφοριες, ναι μεχρι 6/4 εγραφε το μηνυμα αλλα δυστηχως δεν μπορω να το ενεργοποιησω...κριμα.

EDIT: Τα καταφερα μετα την εκατοστη φορά...

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν το κανεις δωρεα μεσω sms να πιασει και τοπο.χαμογελο του παιδιου παραδειγμα.υπαρχουν και πολλα αλλα.αμα το ψαξεις λιγο θα βρεις την ακρη.ολα ειναι με sms σε πενταψηφιο νουμερο;):confused:

 

Πολλή καλή ιδέα, δεν ήξερα ότι γίνετε αυτό (πέρα από τηλεμαραθώνιους κτλ εννοώ). Θα το ψάξω.

Το κακό με όσους είναι λάθος, είναι πως είναι απόλυτα σίγουροι για όσα λένε.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα online ανανέωση χρόνου ομιλίας στην wind κάνα 10λεπτο πριν αλλά μέχρι στιγμής τίποτα ούτε επιβεβαιωτικό μαιλ ούτε μήνυμα στο κινητό λες και δεν έκανα τίποτα, τι λέτε; Να ανησυχώ ή όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα online ανανέωση χρόνου ομιλίας στην wind κάνα 10λεπτο πριν αλλά μέχρι στιγμής τίποτα ούτε επιβεβαιωτικό μαιλ ούτε μήνυμα στο κινητό λες και δεν έκανα τίποτα, τι λέτε; Να ανησυχώ ή όλα καλά;

Πως έκανες την ανανέωση, με χρήση paypal, ή με πιστωτική/χρεωστική κάρτα; Εάν έχεις δει προηγούμενο post μου (#27555) θα διάβασες ότι την έπαθα και εγώ. Ανανέωσα με χρήση χρεωστικής κάρτας Πειραιώς και ενώ το ποσό χρεώθηκε κανονικά στην κάρτα, δεν μου ήρθαν τα μηνύματα της ανανέωσης, ούτε στην εφαρμογή/υπολογιστή φαινόταν. Τελικά μετά από 15-20 περίπου λεπτά μου ήρθαν τα μηνύματα και φάνηκε και το ποσό της ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

Πως έκανες την ανανέωση, με χρήση paypal, ή με πιστωτική/χρεωστική κάρτα; Εάν έχεις δει προηγούμενο post μου (#27555) θα διάβασες ότι την έπαθα και εγώ. Ανανέωσα με χρήση χρεωστικής κάρτας Πειραιώς και ενώ το ποσό χρεώθηκε κανονικά στην κάρτα, δεν μου ήρθαν τα μηνύματα της ανανέωσης, ούτε στην εφαρμογή/υπολογιστή φαινόταν. Τελικά μετά από 15-20 περίπου λεπτά μου ήρθαν τα μηνύματα και φάνηκε και το ποσό της ανανέωσης.

 

Έκανα την ανανέωση, με πιστωτική/χρεωστική κάρτα ακόμα τίποτα, αφού αναρωτιέμαι μήπως τελικά έχει πρόβλημα το σαιτ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...