Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα τους πάρει και θα τους σηκώσει!!! μόλις άνοιξα τα δεδομένα μετά από λίγο τσέκαρα το υπόλοιπό μου και έχω χρεωθεί 1€ προφανώς από daily internet

 

:X μπες στο chat και πες ότι πριν λίγο μίλησα με την ταδε...(νομίζω λέει όνομα στο chat) με σας και που είπατε ...κλπ μην το αφήσεις έτσι!!!:mad:

Το φαντάστηκα ότι θα παίξει που....α ,αφού δεν βλέπεις το υπόλοιπο πουθενά...κλπ

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

θα τους πάρει και θα τους σηκώσει!!! μόλις άνοιξα τα δεδομένα μετά από λίγο τσέκαρα το υπόλοιπό μου και έχω χρεωθεί 1€ προφανώς από daily internet

 

Ισχύουν από σήμερα λέει; Μήπως είναι Σάββατο έως Δευτέρα;

 

Επίσης πριν κανά 2μηνο είχαν ένα "διαγωνισμό" στο facebook που έλεγε θα πάρετε δωρεάν χρόνο ομιλίας όσοι κάνετε share την τάδε ημερομηνία (1 μήνα μετά). Ουδέποτε μπήκε ο χρόνος, και όταν τους έστειλα μήνυμα στο fb με έγραψαν κανονικά.

 

Συγκεκριμένα, αναφέρομαι σε αυτό εδώ:

 

https://www.facebook.com/WINDF2G/posts/792091800836486

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Ισχύουν από σήμερα λέει; Μήπως είναι Σάββατο έως Δευτέρα;

 

Επίσης πριν κανά 2μηνο είχαν ένα "διαγωνισμό" στο facebook που έλεγε θα πάρετε δωρεάν χρόνο ομιλίας όσοι κάνετε share την τάδε ημερομηνία (1 μήνα μετά). Ουδέποτε μπήκε ο χρόνος, και όταν τους έστειλα μήνυμα στο fb με έγραψαν κανονικά.

 

Λέει ότι ισχύει από Παρασκευή 12:00 μέχρι 23/2 23:59.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

:X μπες στο chat και πες ότι πριν λίγο μίλησα με την ταδε...(νομίζω λέει όνομα στο chat) με σας και που είπατε ...κλπ μην το αφήσεις έτσι!!!:mad:

Το φαντάστηκα ότι θα παίξει που....α ,αφού δεν βλέπεις το υπόλοιπο πουθενά...κλπ

 

εννοείται πως έχω και screenshots!! αφού ξέρω τι είναι!! φύλαγε τα ρούχα σου!!! μίλησα μαζί της και δεν βλέπει κάποια χρέωση λέει... αλλά να ξαναεπικοινωνήσω αργότερα γιατί το σύστημά τους ενημερώνεται κάθε μισή ώρα...

 

θα το προωθήσει εσωτερικά για έλεγχο.. εντωμεταξύ χρεώθηκα και 2ο daily internet και μου πρότεινε να κλείσω τα δεδομένα! απ'ότι φαίνεται άκυρη η προσφορά...

Edited by evoula_

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα σχετικά με την προσφορά του τριημέρου , όταν τους ρώτησα γιατί καταναλώνονται τα mb που ήδη έχω από άλλο bonus μου είπαν ότι το bonus που ήδη έχω έχει προτεραιότητα (λήγει πιό νωρίς).

Οποτε προσοχή με αυτό το αόρατο δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα σχετικά με την προσφορά του τριημέρου , όταν τους ρώτησα γιατί καταναλώνονται τα mb που ήδη έχω από άλλο bonus μου είπαν ότι το bonus που ήδη έχω έχει προτεραιότητα (λήγει πιό νωρίς).

Οποτε προσοχή με αυτό το αόρατο δώρο.

Αν όντως λήγει νωρίτερα απο τις 23 τότε σωστά σε χρεώνουν από εκεί πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως λήγει νωρίτερα απο τις 23 τότε σωστά σε χρεώνουν από εκεί πρώτα.

23 Λήγουν και τα δύο .

Είμαι περίεργος να μάθω αν υπάρχει κάποιος που πήρε όντως τα 3 GB του τριημέρου

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα έχει έρθει κάτι ακόμα... Ούτε για λεπτά, ούτε για internet, ούτε για το smartphone/συμβόλαιο... :p

 

Πάντως θεωρώ βλακεία να δίνουν 3GB σε μερικά νούμερα μόνο, αντί ξέρω γω 1GB σε όλους.

 

Όυτως ή άλλως οι πιο πολλοί θα φάνε μερικά MB μόνο για Facebook and/or GPS.

 

Αν και εγώ έχω 1GB ήδη... Μήπως δίνουν σε αυτούς που δεν έχουν; Στα νούμερα που τα λάβατε είχατε λεπτά/GB;

 

Στον ένα από τους δύο αριθμούς που πήρα το μήνυμα για τα 3GB είχα MB ενώ στον άλλο όχι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για την "προσφορα" της wind. Ισχυει το εξης:

13,80 τον πρωτο χρονο και 22,50 το δευτερο.

Και δινει ενα απο τα δυο κινητα. Alcatel και huawei

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για την "προσφορα" της wind. Ισχυει το εξης:

13,80 τον πρωτο χρονο και 22,50 το δευτερο.

Και δινει ενα απο τα δυο κινητα. Alcatel και huawei

 

18,15 / μήνα δηλαδή για 24 μήνες.....δεν θα το έλεγα και δελεαστικό......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

18,15 / μήνα δηλαδή για 24 μήνες.....δεν θα το έλεγα και δελεαστικό......

 

ακριβως. στα επομενα 2 χρονια δεν ξερει κανεις τι μπορει να αλλαξει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υποψιασμένος πολλές μέρες για τα μαγειρέματα που έχω δει ότι κάνει η Wind με το υπόλοιπο των συνδρομητών καρτοκινητής και την ξαφνική "απώλεια" χρημάτων τους ( μέσω του forum), παρακολουθώ μεσα από το wigget του κινητού μου το υπόλοιπο μου βγάζω και screen shots κάθε 2-3 μέρες. Σήμερα έγινε λοιπόν μια "αναληψη" 5€ από το υπόλοιπο μου χωρίς εγώ να έχω κάνει καμια χρήση του αριθμού ο οποιος είναι σε δικαρτο κινητό και η κίνηση κλήσεων αλλα και ιντερνετ γίνεται από την άλλη κάρτα. Επίσης έχω σβήσει από προφίλ της κάρτας της Wind το apn και το mms.

Πηρα τηλ και παραπονέθηκα και έγραψα και στο inbox τους στο FB παραθετωντας εκεί τα screenshot πριν και μετά τον "δανεισμό" που έκανε η Wind εις βαρος μου...

Στο μεν τηλεφωνώ μου είπαν ότι θα το προωθήσουν στο αρμόδιο τμήμα και θα μου απαντήσουν με μήνυμα και στο FB δεν έχουν απαντήσει.

Σε ποσο καιρο λέτε να απαντηθεί το όλο θέμα?

Έχετε να μου προτείνεται να κάνω και κάτι άλλο?

PS υπόψην ότι και τον Ιανουάριο είχα παρατηρήσει ότι είχαν "φύγει" από καπου 2€ αλλα δεν το έψαξα λέγοντας ότι "δεν βαριέσαι μάλλον εγώ θα έκανα καμια βλακεία"...

Παρακαλώ για πείτε γνώμες...

 

Τα 5 ευρώ παραπέμπουν σε πακέτο..

Μήπως ενεργοποίησες ή κατά λάθος ενεργοποιήθηκε κάποιο πακέτο?

Το σύνηθες ήταν με το 1 ευρώ του ίντερνετ.

Περίμενε να δεις τι θα σου πουν, θα στα επιστρέψουν λογικά!

 

Έχεις λάβει τις τελευταίες μέρες τίποτα SMS από 5ψηφία νούμερα?

 

όχι τπτ . Μονο από πλευράς Wind ότι λήγει το log in δώρο που είχα πάρει.

 

Για να σε χρεώσει 5 ευρώ ίντερνετ θα πρέπει να έχεις κάνει κίνηση 100 mb χωρίς πακέτο. Από την στιγμή που δεν είχες ενεργοποιημένο apn δεν παίζει κάτι τέτοιο.

Περιμένουμε να μας ενημερώσεις για την απάντηση που θα σου δώσουν...

 

Έλαβα σήμερα μήνυμα στο FB ότι το αίτημα μου προωθήθηκε στο αρμόδιο τμήμα το οποιο μέχρι το μεσημερι μου απάντησε ότι το ποσο κατέβηκε (5€ στρόγγυλα) από 2 κλήσεις στις 13 και 18/2. Τους απάντησα ότι δεν το δέχομαι, τους ετσειλα σε screenshot όλη την κίνηση από τον κατάλογο του κινητού μου και τους είπα ότι με εμπαίζουν.

Μου απαντησαν ότι επαναπαυθούν το αίτημα.....Εχω αρχίσει και τα παίρνω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Θελω να ρωτησω αν ο χρονος ομιλιας ή τα sms που δινονται δωρο απο το log in ξοδευονται πρωτα ή αν ξοδευεται πρωτα ο χρονος και τα sms απο τα πακετα..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα σήμερα μήνυμα στο FB ότι το αίτημα μου προωθήθηκε στο αρμόδιο τμήμα το οποιο μέχρι το μεσημερι μου απάντησε ότι το ποσο κατέβηκε (5€ στρόγγυλα) από 2 κλήσεις στις 13 και 18/2. Τους απάντησα ότι δεν το δέχομαι, τους ετσειλα σε screenshot όλη την κίνηση από τον κατάλογο του κινητού μου και τους είπα ότι με εμπαίζουν.

Μου απαντησαν ότι επαναπαυθούν το αίτημα.....Εχω αρχίσει και τα παίρνω...

 

απο προσωπικη εμπειρια πιστευω οτι σε δουλευουν. κυνηγα το οσο μπορεις. ζητα και αναλυτικη κατασταση κλησεων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Θελω να ρωτησω αν ο χρονος ομιλιας ή τα sms που δινονται δωρο απο το log in ξοδευονται πρωτα ή αν ξοδευεται πρωτα ο χρονος και τα sms απο τα πακετα..

Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν αυτά του log&win, καθώς λήγουν πρώτα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν αυτά του log&win, καθώς λήγουν πρώτα.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

τα 3gb του τριημέρου τα πήρε κανείς ή είναι σκέτη κοροϊδία;

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

τα 3gb του τριημέρου τα πήρε κανείς ή είναι σκέτη κοροϊδία;

 

Τα πήρα εγώ σε ένα φοιτητικό που έχω με 0,01€ υπόλοιπο και συνδέθηκα για λίγη ώρα το μεσημέρι χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω έχω τα 300 λεπτά προς όλους. Υπάρχει περίπτωση αν ενεργοποιήσω αυτή την προσφορά να χάσω τα 300 λεπτά ή θα έχω 300 λεπτά προς όλους και από 1500 για δύο αριθμούς Wind; To έχει τσεκάρει κανείς;

 

Το έκανα εγώ, κανένα πρόβλημα.

Έχω 1500 και τα 300 κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Μού ήρθε αυτό το μήνυμα:

http://i59.tinypic.com/33tp9ns.jpg

 

Ξέρει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες ; Τι smartphone εννοούν και για πόσο χρόνο είναι το συμβόλαιο;

Πήγα σε κατάστημα και μου είπαν ότι είναι το Samsung galaxy pocket

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αλλη μια ερωτηση μιας και ειμαι πρωτη μερα στην παρεα του f2g .Μετα το περας των 3 λεπτων ανα κληση η χρεωση ειναι ανα λεπτο,ανα δευτερολεπτο η ανα τρίλεπτο?δηλαδη αμα μιλησω 3.30 λεπτα ποσο με χρεωνει ?Λογικα μετα το τριλεπτο ειναι ανα δευτερόλεπτο ετσι δεν ειναι ? Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αλλη μια ερωτηση μιας και ειμαι πρωτη μερα στην παρεα του f2g .Μετα το περας των 3 λεπτων ανα κληση η χρεωση ειναι ανα λεπτο,ανα δευτερολεπτο η ανα τρίλεπτο?δηλαδη αμα μιλησω 3.30 λεπτα ποσο με χρεωνει ?Λογικα μετα το τριλεπτο ειναι ανα δευτερόλεπτο ετσι δεν ειναι ?

 

Μετα το 3λεπτο, ανα δευτερολεπτο

Δηλαδη στο παραδειγμα σου 3:30 μιλησες, 3:30 θα σε χρεωσει

http://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

Edited by aris1417
Link to comment
Share on other sites

Μετα το 3λεπτο, ανα δευτερολεπτο

Δηλαδη στο παραδειγμα σου 3:30 μιλησες, 3:30 θα σε χρεωσει

http://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

Ευχαριστώ για ακομα μια φορα για την απάντηση!3 τα ξημερωματα και παιρνεις απαντηση σε αυτο το φόρουμ :D

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν ήρθε το μήνυμα για τα 3GB. Κανονικά θέλουν ένα μπινελίκι με αυτές τις επιλεκτικές προσφορές.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...