Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν λένε τα πακέτα ότι λήγουν σήμερα 4/11 τι ώρα δηλαδή; δώδεκα το βράδυ;

Δώδεκα το βράδυ λήγουν όλα τα πακέτα ΕΚΤΟΣ από τα ΜB internet. Αυτά λήγουν συνήθως απόγευμα οπότε σου στέλνει και σχετικό sms. Επιβεβαιωμενο 3 φορές στο δικό μου αριθμό, μάλιστα τη μία την πάτησα και χρεωθηκα και daily internet. Οπότε προσοχή στα πακέτα ίντερνετ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

γνωρίζει κανείς αν μπορεί να αποκτήσει φοιτητής μεταπτυχιακού το φοιτητικό f2G; Μπορεί να γίνει με φορητότητα από συμβόλαιο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

γνωρίζει κανείς αν μπορεί να αποκτήσει φοιτητής μεταπτυχιακού το φοιτητικό f2G; Μπορεί να γίνει με φορητότητα από συμβόλαιο;

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/

 

Διευκρινίσεις:

 

Η προσφορά δεν μπορεί να αποδοθεί σε συνδρομητές μέσω φορητότητας ή μεταφοράς αριθμού από συμβόλαιο ή άλλο καρτοκινητό σε καρτοκινητό F2G

Link to comment
Share on other sites

Δώδεκα το βράδυ λήγουν όλα τα πακέτα ΕΚΤΟΣ από τα ΜB internet. Αυτά λήγουν συνήθως απόγευμα οπότε σου στέλνει και σχετικό sms. Επιβεβαιωμενο 3 φορές στο δικό μου αριθμό, μάλιστα τη μία την πάτησα και χρεωθηκα και daily internet. Οπότε προσοχή στα πακέτα ίντερνετ!

 

Εμένα στο φοιτητικό που έχει μαζί λεπτά και mb λήγουν αμφότερα 12 το βράδυ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Lucky day λέει σημερα με ενεργοποιήσει μπαίνεις στον διαγωνισμό για κινητό.αγορασα ενα more πακέτο και δεν με έβαλε.να το ψάξω η οχι; Δεν λέει στους όρους οτι ειναι για τα 5€ Πακέτα!

 

Άκυρο παιδια λέει SMS πακέτο ενεργοποίηση συν Ίντερνετ η international. Έλεος με τα ψιλά γράμματα.

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση:

Αν ζητήσω από τη Wind να απενεργοποιήσει τη σύνδεση με Data της κάρτας μου (με τηλ σε κάποιο 4ψήφιο αν θυμάμαι καλά) θα μπορώ να συνεχίσω να συνδέομαι με WiFi όταν θα είμαι σπίτι;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση:

Αν ζητήσω από τη Wind να απενεργοποιήσει τη σύνδεση με Data της κάρτας μου (με τηλ σε κάποιο 4ψήφιο αν θυμάμαι καλά) θα μπορώ να συνεχίσω να συνδέομαι με WiFi όταν θα είμαι σπίτι;

Ναι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Στη παραγγελία μέσω ιντερνετ θα πληρώσεις την κάρτα ανανέωσης.

Δλδ , επιλέγεις 1 δεκάρες δλδ 10 ευρώ.

Ειναι πολύ απλό θα σου δώσει ο θειος τα 10 και τελος.

Ετσι κ αλλιως θα χρειαστεί να βάλει καρτα μεσα.

Αυτα τα λεφτά πληρώνεις.

Τπτ άλλο.

 

τελικά το κατάστημα στην κηφισιά έκλεισε και εξυπηρετεί λέει το καταστήμα της νέας ερυθραίας ! Δεν έκανα το κόπο να παω εκεί διότι είναι μακρυά. Πήρα τηλέφωνο το κατάστημα στο μαρούσι στην ερμού και μου είπανε ότι δεν έχουν!, μετά έφυγα για το κατάστημα στο μολ στην νερατζιωτισσα μου είπανε ότι δεν έχουνε και πρέπει να κάνω αίτημα από το ίντερνετ. Μετά πηγα στο παπλικ και ενώ είχανε να μου δώσουν δεν μου έδιναν διότι έπρεπε να κάνω αίτηση για σταθερό για μπορέσω ότι νάναι ! Τελικά έφυγα από εκεί. Μετά πήρα τηλέφωνο το καταστήμα στο μαρούσι το δεύτερο στην κηφισίας απέναντι λίγο πιο πάνω από τον οτε και είχανε να μου δώσουν , πηγα και πήρα ένα του εξήγησα ότι το θέλω να το δώσω για τον θείο μου και του λέω είναι υποχρεωτική η κάρτα ανανέωσης και μου λέει όχι και το πήρα δωρεάν υπόγραψα με ψηφιακή υπογραφή και πήρα τα αντίγραφα και έφυγα. Πάντως το τηλέφωνο του καταστήματος στο μόλ έπαιρνα τηλέφωνο με απόκρυψη μου απέρριπτε την κλήση ( μην πως έτσι απορρίπτουν την κλήση σε αριθμούς με απόκρυψη ; ή όχι ) και όταν έπαιρνα κανονικά με αριθμό μια μου έλεγε ότι ήτανε κατείλλημενος και μια ότι η κλήση απορρίφθηκε . Αντιμετώπισε κανένας κανένα τέτοιο πρόβλημα ; ξέχασα να το πω καταστήμα στο μόλ!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

τελικά το κατάστημα στην κηφισιά έκλεισε και εξυπηρετεί λέει το καταστήμα της νέας ερυθραίας ! Δεν έκανα το κόπο να παω εκεί διότι είναι μακρυά. Πήρα τηλέφωνο το κατάστημα στο μαρούσι στην ερμού και μου είπανε ότι δεν έχουν!, μετά έφυγα για το κατάστημα στο μολ στην νερατζιωτισσα μου είπανε ότι δεν έχουνε και πρέπει να κάνω αίτημα από το ίντερνετ. Μετά πηγα στο παπλικ και ενώ είχανε να μου δώσουν δεν μου έδιναν διότι έπρεπε να κάνω αίτηση για σταθερό για μπορέσω ότι νάναι ! Τελικά έφυγα από εκεί. Μετά πήρα τηλέφωνο το καταστήμα στο μαρούσι το δεύτερο στην κηφισίας απέναντι λίγο πιο πάνω από τον οτε και είχανε να μου δώσουν , πηγα και πήρα ένα του εξήγησα ότι το θέλω να το δώσω για τον θείο μου και του λέω είναι υποχρεωτική η κάρτα ανανέωσης και μου λέει όχι και το πήρα δωρεάν υπόγραψα με ψηφιακή υπογραφή και πήρα τα αντίγραφα και έφυγα. Πάντως το τηλέφωνο του καταστήματος στο μόλ έπαιρνα τηλέφωνο με απόκρυψη μου απέρριπτε την κλήση ( μην πως έτσι απορρίπτουν την κλήση σε αριθμούς με απόκρυψη ; ή όχι ) και όταν έπαιρνα κανονικά με αριθμό μια μου έλεγε ότι ήτανε κατείλλημενος και μια ότι η κλήση απορρίφθηκε . Αντιμετώπισε κανένας κανένα τέτοιο πρόβλημα ; ξέχασα να το πω καταστήμα στο μόλ!

δηλαδή πήρες φοιτητικό από το κεντρικό κατάστημα της Κηφισίας;;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα: "Το F2G γιορτάζει! 10€ bonus χρόνο ομιλίας για 6 μήνες στην πρώτη ανανέωση του μήνα από 10€ και τα 300λ προς όλους! Μάθε πως σε 1 κατάστημα Wind ως 15/11"

Ξέρει κανείς τι εννοεί ο ποιητής; Έχει έρθει σε κανένα ανάλογο μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα: "Το F2G γιορτάζει! 10€ bonus χρόνο ομιλίας για 6 μήνες στην πρώτη ανανέωση του μήνα από 10€ και τα 300λ προς όλους! Μάθε πως σε 1 κατάστημα Wind ως 15/11"

Ξέρει κανείς τι εννοεί ο ποιητής; Έχει έρθει σε κανένα ανάλογο μήνυμα;

 

Ήρθε και σε εμένα ανάλογο μύνημα. Το θέμα είναι εάν γίνετε μόνο από κατάστημα ή σου δίνει αυτά τα 10€ και με online ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Από τα 4 F2G πού έχω ήρθε στο ένα. Τι ακριβώς αφορά και τι γιορτάζει το F2G?
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι μου έιπαν σε ένα κατάστημα που ρώτησα είναι διπλασιασμός που δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε πακέτα .

 

Άσχετο αλλά πλέον μπορούμε να ανανεώνουμε χωρίς login

https://www.wind.gr/gr/fast-topup/

Edited by Nrg
Link to comment
Share on other sites

Εχεις την προσφορα για τα 300 με 10 ευρω? Μηπως της ξαναβγαλαν?
Έχω την προσφορά των 300λ

 

Απ'οτι μου έιπαν σε ένα κατάστημα που ρώτησα είναι διπλασιασμός που δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε πακέτα.
μήπως σου είπαν και πόσο χρόνο θα διαρκεί ο διπλασιασμός, γιατί αν είναι για ένα μήνα χωρίς δυνατότητα αγοράς πακέτων είναι δώρο άδωρο! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρώτησα αλλά και να ρωτούσα δε νομίζω οτι θα πέρναμε σωστή απάντηση. Για μας τους F2G2 νομίζω είναι πολύ καλά. Με 10€ 1GB internet, 300 λεπτά +100 λεπτά απο το διπλασιασμό και το 10αρικο στη κάρτα :X
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μολις το εξης

" συγχαρητηρια!κερδιζεις 10 € χρονο ομιλιας σην 1η ανανεωση του μηνα απο 10€ για 6 συνεχομενους μηνες! για ενεργοποιηση ελα σε 1 κατ/μα wind εως 15-11"

 

ιντα τουτο?βαζω 10 ευρω καρτα και μου βαζουν ενα 10ρικο καθε μηνα για 6 μηνες?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μήπως σου είπαν και πόσο χρόνο θα διαρκεί ο διπλασιασμός, γιατί αν είναι για ένα μήνα χωρίς δυνατότητα αγοράς πακέτων είναι δώρο άδωρο! :mad:

 

"Το F2G γιορτάζει! 10€ bonus χρόνο ομιλίας για 6 μήνες στην πρώτη ανανέωση του μήνα από 10€ και τα 300λ προς όλους!

 

Θα μας τρελάνεις :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ηρθε και σε μενα αυτο

http://i.imgur.com/n0p8M7e.jpg

να παω να ενεργοποιησω τι σε καταστημα wind?

την προσφορα?

η να κανω ανανεωση απλα 10 ευρω?

μηπως ειναι τρικλοποδια να μας πεταξουν εκτος f2go 2?

οσοι το εχουμε..

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

" Το F2G γιορτάζει και σου διπλασιάζει την 1η κάρτα 10€ κάθε μήνα για 6 μήνες! Ενεργοποίησε το σε 1 κατ/μα WIND έως 15/11 & πάρε δώρο 300Λ προς όλους & 1GB!''

 

Αυτό ήρθε και σε μένα ,που ήδη όμως έχω τα 300' προς όλους σε κάθε ανανέωση 10 €...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ηρθε και σε μενα αυτο

http://i.imgur.com/n0p8M7e.jpg

να παω να ενεργοποιησω τι σε καταστημα wind?

την προσφορα?

η να κανω ανανεωση απλα 10 ευρω?

μηπως ειναι τρικλοποδια να μας πεταξουν εκτος f2go 2?

οσοι το εχουμε..

 

Στείλε μέιλ και για να μάθεις αν ισχύει κάτι τέτοιο και για να έχεις γραπτά κάτι σε περίπτωση που...................

Link to comment
Share on other sites

Συνομίλησα με το chat του F2G και μου είπε το εξής. Θα πρέπει να βάζουμε κάθε μήνα και για 6 μήνες 10€ τα οποία θα διπλασιάζονται (8,7 καθαρά αν δεν κάνω λάθος) και το bonus του διπλασιασμού μπορεί να χρησιμοποιηθεί για κλίσεις, sms, daily internet, αλλά όχι για αγορά κάποιου πακέτου. Και αυτά μόνο από κατάστημα wind. Γνώμη μου, περιττό, θα πρέπει να μιλάει κάποιος πολύ για να εκμεταλλευτεί αυτή την προσφορά. Γιατί με 10€ παίρνεις ήδη 300 λεπτά (όσοι έχουν την προσφορά, αν και νομίζω ότι αυτό το μήνυμα ήρθε σε όσους έχουν τα 300 λεπτά) και 1GB. Βέβαια από την άλλη, έτσι μπορείς να μαζέψεις 60€ και να παίρνεις πακέτα μετά τους 6 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Συνομίλησα με το chat του F2G και μου είπε το εξής. Θα πρέπει να βάζουμε κάθε μήνα και για 6 μήνες 10€ τα οποία θα διπλασιάζονται (8,7 καθαρά αν δεν κάνω λάθος) και το bonus του διπλασιασμού μπορεί να χρησιμοποιηθεί για κλίσεις, sms, daily internet, αλλά όχι για αγορά κάποιου πακέτου. Και αυτά μόνο από κατάστημα wind. Γνώμη μου, περιττό, θα πρέπει να μιλάει κάποιος πολύ για να εκμεταλλευτεί αυτή την προσφορά. Γιατί με 10€ παίρνεις ήδη 300 λεπτά (όσοι έχουν την προσφορά, αν και νομίζω ότι αυτό το μήνυμα ήρθε σε όσους έχουν τα 300 λεπτά) και 1GB. Βέβαια από την άλλη, έτσι μπορείς να μαζέψεις 60€ και να παίρνεις πακέτα μετά τους 6 μήνες.

Αυτό βεβαία προϋποθέτει ότι τα χρήματα-δώρο που δεν καταναλωθούν μέσα στο μήνα μπορούν να μεταφερθούν στους επόμενους και έρχεται μάλλον σε αντίθεση με τον περιορισμό που λέει ότι δεν χρησιμοποιούνται για αγορά κάποιου πακέτου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...