Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος έχει πάνω από 300 πόντους, εξαργυρώστε τους. Εμένα 31 Οκτώβρη μου έληξαν 30+ πόντοι. Δεν θυμάμαι τόσα χρόνια να είχαν ημερομηνία λήξης, το παρακολουθώ το wind club όλο αυτό το καιρό.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει πάνω από 300 πόντους, εξαργυρώστε τους. Εμένα 31 Οκτώβρη μου έληξαν 30+ πόντοι. Δεν θυμάμαι τόσα χρόνια να είχαν ημερομηνία λήξης, το παρακολουθώ το wind club όλο αυτό το καιρό.

 

Οι πόντοι λήγουν στα 2 χρόνια από όταν τους κερδίσεις και λαμβάνεις ειδοποίηση κάθε 2 μήνες γι' αυτούς που πρόκειται να λήξουν.

Τουλάχιστον αυτό συμβαίνει στο δικό μου F2G2 τα τελευταία τουλάχιστον 4 χρόνια...:!:

Link to comment
Share on other sites

από κάτω σου λέει πότε λήγει το κάθε πακέτο , οπότε βγάζεις συμπέρασμα
Link to comment
Share on other sites

από κάτω σου λέει πότε λήγει το κάθε πακέτο , οπότε βγάζεις συμπέρασμα

ναι αλλά συνήθως λήγουν όλα τα λεπτά του πακέτου ναι! τώρα πρώτη φορά λέει ΜΌΝΟ τα σαράντα λήγουν τότε που λέει.τα υπόλοιπα μέχρι τα 160 πότε ; δεν λέει!

Link to comment
Share on other sites

ενώ λέει τα σαράντα λήγουν τότε, από πάνω λέει 160! Τα υπόλοιπα 120 δηλαδή πότε λήγουν;

 

Αργωτερα .....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά συνήθως λήγουν όλα τα λεπτά του πακέτου ναι! τώρα πρώτη φορά λέει ΜΌΝΟ τα σαράντα λήγουν τότε που λέει.τα υπόλοιπα μέχρι τα 160 πότε ; δεν λέει!

 

Μαλλον 14/11 που λεει απο κατω στα mb. Οπως και να εχει μετα την ημερ. Ληξης των 40 λεπτων θα βλεπεις την ημερ ληξης των υπολοίπων

Link to comment
Share on other sites

ενώ λέει τα σαράντα λήγουν τότε, από πάνω λέει 160! Τα υπόλοιπα 120 δηλαδή πότε λήγουν;

 

Πάντα το έλεγε. Έχεις λεπτά προς όλους από 2 διαφορετικά πακέτα. Τα 40 λήγουν πρώτα, τότε που σου λέει. Για τα υπόλοιπα, όπως και για τα 40, μπορείς να δεις στην εφαρμογή πότε λήγει το αντίστοιχο τους πακέτο. Το widget απλά κάνει μια σύνοψη.

 

Οι πόντοι λήγουν στα 2 χρόνια από όταν τους κερδίσεις και λαμβάνεις ειδοποίηση κάθε 2 μήνες γι' αυτούς που πρόκειται να λήξουν.

Τουλάχιστον αυτό συμβαίνει στο δικό μου F2G2 τα τελευταία τουλάχιστον 4 χρόνια...:!:

 

Ευχαριστώ!

Απ' ότι φαίνεται τόσα χρόνια τους εξαργύρωνα πριν τα 2 χρόνια. Δεν μου είχε ξαναέρθει μήνυμα. Κρίμα γιατί στην επόμενη ανανέωση θα έπιανα τους 300 :(

Edited by tegeatis
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 10ρικο για το 1γίγα, και μετά από δύο μέρες έβαλα το 5 ευρώ για το φοιτητικό που έχω, βλέπω όμως ότι τρώει τα δεδομένα από το πακέτο και όχι από το bonus.wtf!
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

όταν λέω ότι έχει γίνει λάθος...και στην εφαρμογή τα ίδια δείχνει.μα δύο log and win είναι από είκοσι λεπτά ίσον σαράντα.αυτά ενεργοποιησα.τα 160 εμφανίστηκαν μόνα τους ΧΩΡΊΣ να φανεί κάπου ότι είναι δώρο η πακέτο!

τα 215 υπολοιπα λεπτα ειναι απο το φοιτητικο των 1000 λεπτων με 5 ευρω.

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Εμέμα η εφαρμογή για Android συνεχίζει να μη λειτουργεί στο κινητο.Δε με βαζει με τίποτα μέσα.Μίλησα και με την εξυπηράτηση και μου είπαν ότι δε μπορούν να κάνουν κάτι...

Σε εσας λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

Εμέμα η εφαρμογή για Android συνεχίζει να μη λειτουργεί στο κινητο.Δε με βαζει με τίποτα μέσα.Μίλησα και με την εξυπηράτηση και μου είπαν ότι δε μπορούν να κάνουν κάτι...

Σε εσας λειτουργεί?

δεν υπαρχει περιπτωση.κανεις λαθος με τους κωδικους/username.δες μηπως βαζει κενο μετα το τελος τους εαν χρησιμοποιεις κανενα swiftkey,swype,touchpal.επισης δες και το web τι κωδικους βαζεις να ειναι ιδιοι

Link to comment
Share on other sites

εάν κατά τον μήνα που έχω ενεργοποιήσει ένα βασικό πακέτο, χρησιμοποιήσω ΜΙΑ ΦΟΡΆ τα μικρά πακέτα των 2 ευρώ, μπορώ με άλλα δύο ευρώ να ξανά χρησιμοποιήσω ένα τέτοιο μικρό πακέτο η για μόνο μία φορά είναι τον μήνα;
Link to comment
Share on other sites

εάν κατά τον μήνα που έχω ενεργοποιήσει ένα βασικό πακέτο, χρησιμοποιήσω ΜΙΑ ΦΟΡΆ τα μικρά πακέτα των 2 ευρώ, μπορώ με άλλα δύο ευρώ να ξανά χρησιμοποιήσω ένα τέτοιο μικρό πακέτο η για μόνο μία φορά είναι τον μήνα;

Μπορείς μέχρι 2 φορές το καθένα σίγουρα, το έχω κάνει. Ίσως και περισσότερες.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω να βγαλω φοιτητικο καρτοκινητο γουιντ να το δωσω στον θειο μου απο οτι ειδα δικαιουμε μεχρι και 2 νουμερα στο ονομα μου , ενταξει αλλα στο ιντερνετ για την onilne παραλαβη μου ζητανε να πληρωσω και την καρτα των 10 ευρω! υπαρχει τροπος να μην πληρωσω την καρτα των 10 ευρω; , κανονικα απο οσο ξερω επειδη εχει αλλαξει ο νομος πρεπει να πληρωσει 10 ευρω και οχι 5 οπως ητανε παλια εγω δεν ηθελα να παρω καρτα αλλα να την παρει εκεινος! .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Στη παραγγελία μέσω ιντερνετ θα πληρώσεις την κάρτα ανανέωσης.

Δλδ , επιλέγεις 1 δεκάρες δλδ 10 ευρώ.

Ειναι πολύ απλό θα σου δώσει ο θειος τα 10 και τελος.

Ετσι κ αλλιως θα χρειαστεί να βάλει καρτα μεσα.

Αυτα τα λεφτά πληρώνεις.

Τπτ άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστά στις 12 ακριβώς.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ευχαριστώ πολύ ! Άρα τώρα πια η κάρτα σημ είναι δωρεάν μόνο το την κάρτα των δέκα ευρώ πληρώνουμε ! Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πάντα έτσι ήταν στην wind.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...