Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο διαχειριστης γιατι επιτρεπει να συνεχιζουν να γραφουν για το φοιτητικο εδω,ενω εχει ανοιξει αλλο νημα για το φοiτητικο;
Link to comment
Share on other sites

Mπορω να αλλαξω το username μου στο MyF2G online account?

 

To συστημα δεινει επιλογη αλλαγης email & password αλλα δεν βλεπω κατι για το username...

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει και εγώ πριν από καιρό και η απάντηση που πήρα ήταν να ζητήσω από την εξυπηρέτηση της διαγραφή του αλλά δεν το έχω κάνει μέχρι τώρα και δεν ξέρω αν γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Mπορω να αλλαξω το username μου στο MyF2G online account?

 

To συστημα δεινει επιλογη αλλαγης email & password αλλα δεν βλεπω κατι για το username...

 

οχι δεν μπορεις να το αλλαξεις.αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να στειλεις ενα fax στο 2105100001 με τον αριθμο κινητου και φωτοτυπια την ταυτοτητα του κατοχου και να ζητησεις την διαγραφη του λογαριασμου.Μετα φτιαχνεις καινουργιο.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πριν από λίγο μου ήρθε αυτό το μήνυμα : ‘’ΔΩΡΟ 200 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ ΑΝ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΜΕ 5€ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 2 ΗΜΕΡΕΣ! (ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΛΕΠΤΩΝ 5 ΗΜΕΡΕΣ)’’. Δεν το πολύ κατάλαβα αυτό. Αλλάζει κάτι στο πακέτο των 200 λεπτών με 5€ που μου το δίνουν ας πούμε με προσφορά; Και αυτό με τη διάρκεια των 5 ημερών τι είναι πάλι; Δηλαδή μόνο για 5 ημέρες θα μου δώσει τα 200 λεπτά;

Τελικά πήγα σήμερα σε κατάστημα WIND και έβαλα 5€. Μου έδωσε 120 λεπτά προς WIND/Q για 30 ημέρες και 200 λεπτά προς όλους για 5 ημέρες. Σχετικά με αυτό που έγραψα πιο πάνω, έκανα λάθος. Έλεγε δώρο 200 λεπτά προς όλους με ανανέωση 5€, ενώ εγώ μπερδεύτηκα με την αγορά του πακέτου των 5€ που δίνει 200 λεπτά. Λέω και εγώ, μόνο για 5 ημέρες δίνει τα 200 λεπτά προς όλους με την αγορά του πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα, ότι στο myf2g acount διπλασιάστηκε το bonus για κλήσεις και sms προς Wind/Q στα πακέτα των 5 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας πει υπεύθυνα (εφόσον το έχει δοκιμάσει σήμερα/εχθές) ότι όντως ο διπλασιασμός από ανανέωση 20€ σε κατάστημα ισχύει για την αγορά πακέτων???:blink:

 

Καμία απάντηση???:(:blink::worry:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρατήρησα, ότι στο myf2g acount διπλασιάστηκε το bonus για κλήσεις και sms προς Wind/Q στα πακέτα των 5 ευρώ.

 

Διάβασα στη σελίδα τους ότι είναι προωθητική ενέργεια τώρα για τις εκπτώσεις και ότι θα ισχύει μέχρι τέλος των εκπτώσεων στις 28/2.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας πει υπεύθυνα (εφόσον το έχει δοκιμάσει σήμερα/εχθές) ότι όντως ο διπλασιασμός από ανανέωση 20€ σε κατάστημα ισχύει για την αγορά πακέτων???:blink:

 

ο διπλασιασμος ισχυει για 30 ημερες και ειναι και για αγορα πακετων ανω των 20 ε απο καταστημα

F2G & Q

Link to comment
Share on other sites

ο διπλασιασμος ισχυει για 30 ημερες και ειναι και για αγορα πακετων ανω των 20 ε απο καταστημα

F2G & Q

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση!

Επειδή δεν είναι πολύ καλά διατυπωμένο:O το κείμενο, μπορείς να διευκρινίσεις? Ανανέωση 20€ (ή και περισσότερο σε κατάστημα) και μετά online (ή μέσω 1265) αγορά πακέτων (μέσα σε 30 ημέρες) με κατανάλωση του bonus ποσού (~17.86€ αν θυμάμαι καλά).

Σωστά???:blink:

Link to comment
Share on other sites

για να ξεκαθαρισω λιγο γιατι τα εχω χασει....

 

1) Ποσα ευρω ανανεωση θελει στο f2g για να παρεις τα 120 λεπτα προς ολους?

2) Με 5 ευρω σου δινει τπτ?

3) Με 20 ευρω παλι περνεις 120 η σου δινει παραπανω?

 

 

ευχαριστω

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση!

Επειδή δεν είναι πολύ καλά διατυπωμένο:O το κείμενο, μπορείς να διευκρινίσεις? Ανανέωση 20€ (ή και περισσότερο σε κατάστημα) και μετά online (ή μέσω 1265) αγορά πακέτων (μέσα σε 30 ημέρες) με κατανάλωση του bonus ποσού (~17.86€ αν θυμάμαι καλά).

Σωστά???:blink:

 

To bonus ποσό είναι 20 ευρώ χωρίς να αφαιρούν φόρο.

Link to comment
Share on other sites

To bonus ποσό είναι 20 ευρώ χωρίς να αφαιρούν φόρο.

 

Οκ για το bonus ποσό, αυτό που με "καίει" είναι αν με τα αυτά 20 ευρώ αγοράζω πακέτα. Αλλιώς μου είναι παντελώς άχρηστο το bonus...:X

Link to comment
Share on other sites

Οκ για το bonus ποσό, αυτό που με "καίει" είναι αν με τα αυτά 20 ευρώ αγοράζω πακέτα. Αλλιώς μου είναι παντελώς άχρηστο το bonus...:X

 

έξτρα χρήματα είναι οπότε όπως κ να έχει άχρηστα δεν είναι.. παρόλα αυτά έχει απαντηθεί άπειρες φορές.. μπορείς να αγοράσεις κ πακέτα!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση!

Επειδή δεν είναι πολύ καλά διατυπωμένο:O το κείμενο, μπορείς να διευκρινίσεις? Ανανέωση 20€ (ή και περισσότερο σε κατάστημα) και μετά online (ή μέσω 1265) αγορά πακέτων (μέσα σε 30 ημέρες) με κατανάλωση του bonus ποσού (~17.86€ αν θυμάμαι καλά).

Σωστά???:blink:

 

Αν βάλεις 20 ευρώ ή άνω από κατάστημα έχεις διπλασιασμό που ισχύει για 30 ημέρες και μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αγορά πακέτων.

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις 20 ευρώ ή άνω από κατάστημα έχεις διπλασιασμό που ισχύει για 30 ημέρες και μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αγορά πακέτων.

 

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι,οι παλιοί συνδρομητές (αυτοί που εχουν ενεργο το μπόνους 300' με ανανέωση 10 ευρω),εχουν δυνατότητα να ενεργοποιούν από το 1265 το πακέτο των 200' με 5 ευρώ? Ή μόνο online μπορούν?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι,οι παλιοί συνδρομητές (αυτοί που εχουν ενεργο το μπόνους 300' με ανανέωση 10 ευρω),εχουν δυνατότητα να ενεργοποιούν από το 1265 το πακέτο των 200' με 5 ευρώ? Ή μόνο online μπορούν?

 

Μπορείς μέσα από το 1265, αλλά είναι τελείως ασύμφορο γιατί χάνεις το on line bonus 200 λεπτα και 200 sms προς wind.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι,οι παλιοί συνδρομητές (αυτοί που εχουν ενεργο το μπόνους 300' με ανανέωση 10 ευρω),εχουν δυνατότητα να ενεργοποιούν από το 1265 το πακέτο των 200' με 5 ευρώ? Ή μόνο online μπορούν?

 

μόνο online

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι,οι παλιοί συνδρομητές (αυτοί που εχουν ενεργο το μπόνους 300' με ανανέωση 10 ευρω),εχουν δυνατότητα να ενεργοποιούν από το 1265 το πακέτο των 200' με 5 ευρώ? Ή μόνο online μπορούν?

12. Είμαι συνδρομητής εγγεγραμμένος στο Bonus Ανανέωσης δωρεάν λεπτών προς όλους ή δωρεάν MB σε ανανεώσεις από €10 (Free2talk ή Free2Surf). Τι πρέπει να γνωρίζω για το Bonus μου?

 

 

Επιπλέον, πρέπει να γνωρίζεις ότι μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο Talk2All, που σου χαρίζει 200’ προς όλα τα εθνικά δίκτυα 2 φορές εντός 30 ημερών και μόνο μέσα από το http://www.f2g.gr.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω το εξής . Απ' ότι ξέρω στην Cosmote και στη Vodafone, αν ανανεώσεις το πακέτο δεδομένων που έχεις πριν τη λήξη του τα mb που απομένουν δε χάνονται αλλά μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις και στον επόμενο μήνα. Ξέρετε αν αυτό ισχύει και στο F2G;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...