Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά θέλω αδέκαστη απάντηση και χωρίς συναισθηματισμούς...

Αποφάσισα να φύγω από το f2g ορμώμενος από το γράψιμο που μας κάνουν σαν πελάτες και εξηγώ:

Την προηγούμενη Δευτέρα παράγγειλα δύο νέα φοιτητικά μέσω της ιστοσελίδας τους. Εννοείται πως πλέον έχω χάσει την υπομονή μου μιας και αφού χάλασε περίπου 5€ να τους παίρνω τηλέφωνο, αφου του κατέβασα και καντήλια μέσω του φατσοβιβλίου, αυτοί ως γνήσιοι καραγκιόζηδες και παπαγάλοι μου λένε πάντα το ίδιο τροπάριο του "σημειώνουμε το αίτημα σας και θα το δούμε" για το πότε θα στείλουν τα νούμερα και να πάρουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (είμαι επαρχία).

Αυτή τη στιγμή διατηρώ στην οικογένεια τρία νούμερα f2g με το μπόνους των 300 λεπτών σε κάθε ανανέωση και να πω την αλήθεια με 10€ περνάει περίπου 1,5 μήνα η κάθε γραμμή.

Όμως αυτή την απάθειά τους την βαρέθηκα πλέον ειλικρινά και έτσι αποφάσισα το απενοημένο ατόπημα.

Προκειμένου να "εκβιάσω" είτε την άμεση αποστολή των νέων γραμμών είτε ακόμα περισσότερο μήπως πετύχω ενεργοποίηση φοιτητικού στις υπάρχοντες (προκειμένου να μην τους φύγω) αύριο πρωί πρωί θα κάνω φορητότητα και τις τρεις γραμμές. Όμως προς που;

Να πάω κοτέ; Να πάω βόντα; Να πάω σε κοσμοκάρτα ή σε whats up? σε cu ή σε απλή καρτοκινητή βόντα; Εννοείται πως μιλάμε μεταξύ μας και εννοείται πως θέλουμε και data. SMS δεν μας ενδιαφέρουν.

Λοιπόν θα ήθελα την συμβουλή σας προκειμένου αν στην περίπτωση δεν λήξει θετικά η κίνηση αυτή με την wind και ακολουθήσω τον δρόμο που προείπα, τουλάχιστον να πω "μη χείριστον βέλτιστον"

 

Κατά τη γνώμη μου, να μείνεις στο f2g. Καταλαβαίνω ότι έχεις ‘’χάσει την υπομονή’’ σου αλλά νομίζω ότι εάν φύγεις και δεν καταφέρεις έτσι να τους ‘’εκβιάσεις’’ ας πούμε, θα το μετανιώσεις. Και μόνο που έχεις την προσφορά με τα 300 λεπτά, είναι αρκετό για να μείνεις στη WIND. Και εγώ έχω αρκετά προβλήματα με το σήμα της WIND, αλλά επειδή έχω και εγώ τα 300 λεπτά, δεν το σκέφτομαι να πάω αλλού. Έχω σαν δεύτερη επιλογή ένα νούμερο cosmoκάρτα για τα μέρη που πηγαίνω και που η WIND είναι ανύπαρκτη και έτσι βολεύομαι. Βέβαια, θα βγω λίγο off topic, δεν θα πήγαινα με τίποτα what’s up. Κατά τη γνώμη μου είναι η πιο ασύμφορη καρτοκινητή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θέλω αδέκαστη απάντηση και χωρίς συναισθηματισμούς...

Αποφάσισα να φύγω από το f2g ορμώμενος από το γράψιμο που μας κάνουν σαν πελάτες και εξηγώ:

Την προηγούμενη Δευτέρα παράγγειλα δύο νέα φοιτητικά μέσω της ιστοσελίδας τους. Εννοείται πως πλέον έχω χάσει την υπομονή μου μιας και αφού χάλασε περίπου 5€ να τους παίρνω τηλέφωνο, αφου του κατέβασα και καντήλια μέσω του φατσοβιβλίου, αυτοί ως γνήσιοι καραγκιόζηδες και παπαγάλοι μου λένε πάντα το ίδιο τροπάριο του "σημειώνουμε το αίτημα σας και θα το δούμε" για το πότε θα στείλουν τα νούμερα και να πάρουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (είμαι επαρχία).

Αυτή τη στιγμή διατηρώ στην οικογένεια τρία νούμερα f2g με το μπόνους των 300 λεπτών σε κάθε ανανέωση και να πω την αλήθεια με 10€ περνάει περίπου 1,5 μήνα η κάθε γραμμή.

Όμως αυτή την απάθειά τους την βαρέθηκα πλέον ειλικρινά και έτσι αποφάσισα το απενοημένο ατόπημα.

Προκειμένου να "εκβιάσω" είτε την άμεση αποστολή των νέων γραμμών είτε ακόμα περισσότερο μήπως πετύχω ενεργοποίηση φοιτητικού στις υπάρχοντες (προκειμένου να μην τους φύγω) αύριο πρωί πρωί θα κάνω φορητότητα και τις τρεις γραμμές. Όμως προς που;

Να πάω κοτέ; Να πάω βόντα; Να πάω σε κοσμοκάρτα ή σε whats up? σε cu ή σε απλή καρτοκινητή βόντα; Εννοείται πως μιλάμε μεταξύ μας και εννοείται πως θέλουμε και data. SMS δεν μας ενδιαφέρουν.

Λοιπόν θα ήθελα την συμβουλή σας προκειμένου αν στην περίπτωση δεν λήξει θετικά η κίνηση αυτή με την wind και ακολουθήσω τον δρόμο που προείπα, τουλάχιστον να πω "μη χείριστον βέλτιστον"

 

θα συμφωνήσω κ εγώ με τα παιδιά.. το πακέτο που έχεις ήδη είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί.. αν κάνεις φορητότητα μόνο εσύ θα χάσεις το μπόνους των 300 που έχει καταργηθεί... κάνε υπομονή ή ξανακάνε αίτηση για νούμερα από το σαιτ μήπως κ χάθηκε η πρώτη μες στον πανικό τους με τα συστημικά τους προβλήματα... άσε που νομίζω πως οι φορητότητες στα καρτοκινητά δεν τους καίει τόσο... αν έκανες συμβόλαιο κ ήθελες να το ακυρώσεις, τότε ίσως κ να ίδρωνε το αυτί τους

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

συνεχισε να τους στολοιζεις οσο μπορεις αλλα κατσε εδω που εισαι. αν φυγεις θα το μετανιωσεις γιατι θα πληρωνεις περισσοτερα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θέλω αδέκαστη απάντηση και χωρίς συναισθηματισμούς...

Αποφάσισα να φύγω από το f2g ορμώμενος από το γράψιμο που μας κάνουν σαν πελάτες και εξηγώ:

Την προηγούμενη Δευτέρα παράγγειλα δύο νέα φοιτητικά μέσω της ιστοσελίδας τους. Εννοείται πως πλέον έχω χάσει την υπομονή μου μιας και αφού χάλασε περίπου 5€ να τους παίρνω τηλέφωνο, αφου του κατέβασα και καντήλια μέσω του φατσοβιβλίου, αυτοί ως γνήσιοι καραγκιόζηδες και παπαγάλοι μου λένε πάντα το ίδιο τροπάριο του "σημειώνουμε το αίτημα σας και θα το δούμε" για το πότε θα στείλουν τα νούμερα και να πάρουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (είμαι επαρχία).

Αυτή τη στιγμή διατηρώ στην οικογένεια τρία νούμερα f2g με το μπόνους των 300 λεπτών σε κάθε ανανέωση και να πω την αλήθεια με 10€ περνάει περίπου 1,5 μήνα η κάθε γραμμή.

Όμως αυτή την απάθειά τους την βαρέθηκα πλέον ειλικρινά και έτσι αποφάσισα το απενοημένο ατόπημα.

Προκειμένου να "εκβιάσω" είτε την άμεση αποστολή των νέων γραμμών είτε ακόμα περισσότερο μήπως πετύχω ενεργοποίηση φοιτητικού στις υπάρχοντες (προκειμένου να μην τους φύγω) αύριο πρωί πρωί θα κάνω φορητότητα και τις τρεις γραμμές. Όμως προς που;

Να πάω κοτέ; Να πάω βόντα; Να πάω σε κοσμοκάρτα ή σε whats up? σε cu ή σε απλή καρτοκινητή βόντα; Εννοείται πως μιλάμε μεταξύ μας και εννοείται πως θέλουμε και data. SMS δεν μας ενδιαφέρουν.

Λοιπόν θα ήθελα την συμβουλή σας προκειμένου αν στην περίπτωση δεν λήξει θετικά η κίνηση αυτή με την wind και ακολουθήσω τον δρόμο που προείπα, τουλάχιστον να πω "μη χείριστον βέλτιστον"

 

Όπως είπαν κι οι προλαλήσαντες κι επειδή κι εσύ είπες ότι θες απάντηση χωρίς συναισθηματισμούς, θα αποφασίσεις μόνο το τι σε συμφέρει οικονομικά. Αν θεωρείς ότι πηγαίνοντας σε μια από τις δύο άλλες εταιρείες θα σου κάνουν τεμενάδες και δεν θα σε γράψουν κάνεις λάθος. Διάβασε και τα αντίστοιχα θέματα των άλλων εταιρειών για να δεις ότι παντού υπάρχουν προβλήματα και διαμαρτυρίες.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Να πάω κοτέ; Να πάω βόντα; Να πάω σε κοσμοκάρτα ή σε whats up? σε cu ή σε απλή καρτοκινητή βόντα; Εννοείται πως μιλάμε μεταξύ μας και εννοείται πως θέλουμε και data. SMS δεν μας ενδιαφέρουν.

Λοιπόν θα ήθελα την συμβουλή σας προκειμένου αν στην περίπτωση δεν λήξει θετικά η κίνηση αυτή με την wind και ακολουθήσω τον δρόμο που προείπα, τουλάχιστον να πω "μη χείριστον βέλτιστον"

 

Θα σου πρότεινα να κάνεις λίγη υπομονή ακόμη. Πουθενά δεν θα βρεις πιο συμφέρουσες τιμές από το F2G. Άσε που η εξυπηρέτηση, δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση ότι στους άλλους δυο θα είναι καλύτερη από Wind - μιλάω από προσωπική εμπειρία. Πίεσε τους λεκτικά ή ακόμη καλύτερα ανέφερε το πρόβλημα σου στη σελίδα τους στο fb και λογικά θα σε εξυπηρετήσουν άμεσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.

Με το να απειλείς ότι θα φύγεις, δεν κερδίζεις απολύτως τίποτα, ΜΟΝΟ χάνεις.

Δυστυχώς η ιστορία έχει δείξει πως οι κοπανατζήδες πελάτες αντιμετωπίζονται χειρότερα από τους απλά δυσαρεστημένους και εξηγούμαι γιατί:

Κάποιον που σε απειλεί ότι θα αποχωρήσει από το δίκτυό σου, ό,τι μα ό,τι και να κάνεις δεν πρόκειται να τον κρατήσεις, έχει πάρει την απόφασή του να την κάνει γι' άλλες παραλίες και τα μπινελίκια που σου ρίχνει είναι για να 'χαμε να λέγαμε.

Η μόνη ίσως λύση για να τον κάνεις ν' αλλάξει γνώμη, είναι να του τάξεις λαγούς με πετραχείλια και μιας και μιλάμε για καρτοκινητό, δεν υπάρχει κάποια επιπρόσθετη επιδότηση για να τον μεταπείσει, οπότε είτε τον αγνοείς, είτε στην καλύτερη τον έχεις στον πρόλογο μπας και γλιτώσεις μια ακόμα καταγγελία, που μεταξύ μας το πιο πιθανό είναι να καταλήξει στον κάλαθο των αχρήστων.

Από προσωπική μου εμπειρία, έχω διαπιστώσει πως στην περίπτωση του φατσοbook, αν παραπονεθείς απλά, μη δείχνοντας προθέσεις να μεταπηδήσεις σε άλλο δίκτυο, θα εξυπηρετηθείς τουλάχιστον καλύτερα από κάθε άλλη περίπτωση.

Με λίγα ψεματάκια (και δυστυχώς και λίγο γλύψιμο) θα πάρεις αυτό που ζητάς, ίσως και κάτι παραπάνω.

Προσφάτως, μέσα από τη σελίδα των Public τους έριξα πρόλογο ότι είμαι χρόνιος (και καλός) πελάτης τους και πως το παράπονό μου ήταν πως ενώ είχα κάνει online αίτηση για την προσφορά πακέτου F2G με 30€ δωρεάν χρόνο ομιλίας, με ακύρωσαν, λέγοντάς μου πως η προαφορά έληξε.

Δεν ανέφερα ότι με χάνουν από πελάτη τους, ούτε τίποτα, απλώς ότι στεναχωρέθηκα (και καλά) που ενώ είμαι ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση τους, σ' αυτή την περίπτωση απογοητεύτηκα.

Το αποτέλεσμα;

Με κάλεσαν το ίδιο μεσημέρι δίνοντάς μου κάθε πιθανή επιλογή (να διαλέξω νέο αριθμό ή να κάνω φορητότητα τον υπάρχον αριθμό μου).

Συν τοις άλλοις, για να μ' ευχαριστήσουν για την επιλογή μου να ψωνίζω απ' αυτούς, τα 30€ μου τα έβαλαν με τη μία και όχι μετά από ανανέωση 5€ και κάθε μήνα (x6 μήνες) να παίρνω από ένα πεντάευρω.

Έχω κι άλλα παραδείγματα ν' αναφέρω, αλλά έχω κουράσει ήδη πολύ.

Άρα λοιπόν, ο φίλος ας πράξει όπως του είπαν και οι υπόλοιποι, η Wind θα χάσει ένα πελάτη ενώ αυτός θα χάσει χρόνο, χρήμα και επικοινωνία.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θέλω αδέκαστη απάντηση και χωρίς συναισθηματισμούς...

Αποφάσισα να φύγω από το f2g ορμώμενος από το γράψιμο που μας κάνουν σαν πελάτες και εξηγώ:

Την προηγούμενη Δευτέρα παράγγειλα δύο νέα φοιτητικά μέσω της ιστοσελίδας τους. Εννοείται πως πλέον έχω χάσει την υπομονή μου μιας και αφού χάλασε περίπου 5€ να τους παίρνω τηλέφωνο, αφου του κατέβασα και καντήλια μέσω του φατσοβιβλίου, αυτοί ως γνήσιοι καραγκιόζηδες και παπαγάλοι μου λένε πάντα το ίδιο τροπάριο του "σημειώνουμε το αίτημα σας και θα το δούμε" για το πότε θα στείλουν τα νούμερα και να πάρουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά (είμαι επαρχία).

Αυτή τη στιγμή διατηρώ στην οικογένεια τρία νούμερα f2g με το μπόνους των 300 λεπτών σε κάθε ανανέωση και να πω την αλήθεια με 10€ περνάει περίπου 1,5 μήνα η κάθε γραμμή.

Όμως αυτή την απάθειά τους την βαρέθηκα πλέον ειλικρινά και έτσι αποφάσισα το απενοημένο ατόπημα.

Προκειμένου να "εκβιάσω" είτε την άμεση αποστολή των νέων γραμμών είτε ακόμα περισσότερο μήπως πετύχω ενεργοποίηση φοιτητικού στις υπάρχοντες (προκειμένου να μην τους φύγω) αύριο πρωί πρωί θα κάνω φορητότητα και τις τρεις γραμμές. Όμως προς που;

Να πάω κοτέ; Να πάω βόντα; Να πάω σε κοσμοκάρτα ή σε whats up? σε cu ή σε απλή καρτοκινητή βόντα; Εννοείται πως μιλάμε μεταξύ μας και εννοείται πως θέλουμε και data. SMS δεν μας ενδιαφέρουν.

Λοιπόν θα ήθελα την συμβουλή σας προκειμένου αν στην περίπτωση δεν λήξει θετικά η κίνηση αυτή με την wind και ακολουθήσω τον δρόμο που προείπα, τουλάχιστον να πω "μη χείριστον βέλτιστον"

 

Συμφωνώ να κάνεις υπομονή.

Αλλά αν θες μια απάντηση στην ερώτηση σου, εγώ θα έλεγα CU. Πάσο να υποθέσω έχει μόνο το ένα από τα 3 άτομα! Το ένα CU θα το κάνεις φοιτητικό, οπότε θα έχεις 600' προς τα άλλα δύο CU και 600ΜΒ κάθε μήνα (τζάμπα). Για τα άλλα 2 δυστυχώς θα πληρώνεις πολύ παραπάνω απ' ότι στην wind, οπότε πραγματικά ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ το!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περιμενουμε την αλλαγη των log n win.Ειμαι περιεργος τι θα κανουν.. :) .

 

Μπορεί να δοθεί μία ακόμα παράταση αν είναι αναποφάσιστοι...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μετ το log and win το είναι;να μπαίνω κάθε μέρα να με δίνει δώρο τίποτα;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μετ το log and win το είναι;να μπαίνω κάθε μέρα να με δίνει δώρο τίποτα;

 

Μια φορά την βδομάδα βρε vrwmiaris

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα που έλεγε 180 λεπτά σε όλες τις κλήσεις με ανανέωση 10€ εντός 2 ημερών για 5 μέρες και τα 10 ευρώ μένουν μέσα . Τι θέλει να πέσιμο ποιητής ´μενουν μεσα ? ´
Link to comment
Share on other sites

Την είπε ο υπάλληλος την *** του.

 

επανηλθα γιατι τελικα πηγα σε αλλο καταστημα,

(με βεβαιοτητα οτι δεν θα γινει τιποτα αλλα το επαιξα ασχετος :whistle: )

και μεσα σε 5 λεπτα τα τελειωσα ολα!!!

 

Τελικα πριν, ειχα πεσει σε καταστημα που ειχε βαριεστημενο υπαλληλο....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα από αυτά χωρίς κανένα κόστος. Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις κάνει μία ανανέωση αξίας τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30 ημέρες.

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγες στα log n win.

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία

απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή

ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε

εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις

στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το

ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα

από αυτά χωρίς κανένα κόστος.

Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις

κάνει μία ανανέωση αξίας

τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30

ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγες στα log n win.

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία

απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή

ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε

εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις

στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το

ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα

από αυτά χωρίς κανένα κόστος.

Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις

κάνει μία ανανέωση αξίας

τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30

ημέρες.

 

 

Δηλαδή πιο πριν δεν ήταν απαραίτητη η ανανέωση χρόνου στις τελευταίες 30 ημέρες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς εαν επιτρέπει ποια η Wind φορητοτητα στο f2go απο άλλο πάροχο;

Γιατί μέχρι πριν λίγες μέρες "δεν το επέτρεπε" το σύστημα τους!

Ευχαριστω!

Samsung Galaxy S running Slim ICS 3.5 + Semaphore ICS 1.2.2s kernel Android 4.0.4 ICS
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγες στα log n win.

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία

απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή

ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε

εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις

στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το

ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα

από αυτά χωρίς κανένα κόστος.

Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις

κάνει μία ανανέωση αξίας

τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30

ημέρες.

........................

[ATTACH]39988[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιο πριν δεν ήταν απαραίτητη η ανανέωση χρόνου στις τελευταίες 30 ημέρες;

 

ε οχι ... γιατι το αλλαξανε μια χαρα την εβγαζα καθαρη;

εγω μια ανανεωση καθε μηνα δεν κανω για να παρω τα δωρεαν αυτα που δινει.. θα μεινω με την βονταφον καλυτερα που με χρωση 4 ευρω στο φοιτητικο μου cu εχω 1000 λεπτα και 200 μβ ιντερνετ! . κριμα διοτι χρησιμοποιουσα την wind μια φορα την εβδομαδα.. τωρα παλι στο ντουλαπι την βλεπω για του χρονου που θα την κανω μια ανανεωση και αμα το θυμηθω.. αλλιως θα την αφησω να ληξει παντως επειδη ειναι πακετο f2g2 για αυτο τον λογω την κραταω..

 

ποτε αλλαξε αυτο;.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή τη στιγμή το f2g είναι η πιο συμφέρουσα οικονομικά καρτοκινητή. Είχα δύο συνδέσεις σε οικογενειακό μαζί με τη σύζυγο μου και παρ'όλο που είχα πολύ καλή έκπτωση λόγο συνδυασμού με σταθερό στη WIND, τα μετέτρεψα σε f2g. Εγώ απολαμβάνω τα 300 λεπτά προς όλους και η σύζυγος μου παίρνει κάθε μήνα 120 λεπτά προς όλους, λόγω συνδυασμού με το σταθερό. Δεν μου λείπει η σύνδεση, ενώ κάνω περισσότερο οικονομία. Λογικό το βλέπω να θέλει ελάχιστη ανανέωση 5€ για να μπορούμε να έχουμε τα log n win κάθε εβδομάδα. Πάντα σε σχέση με τα άλλα καρτοκινητά.

 

Δεν θα ήμουν τόσο απόλυτος για το ότι είναι η πιο συμφέρουσα καρτοκινητή. Π.χ. bonus των 300 λεπτών με την ανανέωση των 10 ευρώ, δεν απευθύνεται πια σε όλους, παρά μόνο σε εκείνους που επωφελήθηκαν από τη συγκεκριμένη προσφορά. Για τον πολύ τον κόσμο, είναι το ίδιο με Cosmoκάρτα αν εξαιρέσεις τα 100' παραπάνω με τα 2 ευρώ.

 

Θα έλεγα ότι ίσως η πιο συμφέρουσα είναι η Q. Το F2G είναι συμφέρον μόνο για όσους έχουν συνδέσεις WIND ή επωφελήθηκαν από τις κατά καιρούς προσφορές του (όπως εσύ ή όπως τωρα με τα φοιτητικά σε Ομόνοια και Θεσ/νίκη)

Think Positive
Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα από αυτά χωρίς κανένα κόστος. Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις κάνει μία ανανέωση αξίας τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30 ημέρες.

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

 

Δηλαδή αν βάλω 50 ευρώ να υπάρχουν για να ενεργοποιώ κάθε μήνα 1-2 πακέτα χωρίς να τρέχω συνέχεια στο περίπτερο δε θα μπορώ να παίρνω Log & win δώρα? Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Τα Log n Win είναι δώρα τα οποία απολαμβάνεις απλά και μόνο επειδή ανήκεις στη F2G παρέα. Κάθε εβδομάδα, μπορείς να επιστρέφεις στο http://www.f2g.gr ή να επισκέπτεσαι το ΜyF2G app και να ενεργοποιείς ένα από αυτά χωρίς κανένα κόστος. Μοναδική προϋπόθεση είναι να έχεις κάνει μία ανανέωση αξίας τουλάχιστον €5 τις τελευταίες 30 ημέρες.

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

 

Το διαβάζω στην wind οτι θέλει ανανέωση 5€ αλλά εγώ βάζω κάθε βδομάδα 20΄και έχω απο τον ιούνη να κάνω ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Το διαβάζω στην wind οτι θέλει ανανέωση 5€ αλλά εγώ βάζω κάθε βδομάδα 20΄και έχω απο τον ιούνη να κάνω ανανέωση

 

Απο σήμερα ξεκίνησε το κολπο αυτο.

Απο εδώ και πέρα δεν θα μπορούμε να βάζουμε τπτ απο αυτα χωρίς ανανέωση 5 ευρόπουλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε ελαχιστη ανανεωση 5 ευρω... οπως το ειχαμε προβλεψει

 

EDIT: Τωρα ειδα οτι αναφερθηκε ποιο πανω...

 

http://demo.atcom.gr/wind/newsletters/bundles/images/image1.png

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...